400 webů, které vám Google nechce ukázat

Válka o pravdu dosáhla bodu varu, neboť Google realizoval jeho poslání zničit nezávislá média. „Nová média“, jako jsou weby Infowars, Breitbart, Natural News a mnoho dalších skvělých nezávislých stránek, povedou obrovský boj, pokud jde o poskytnutí obsahu čtenářům ze strany společnosti Google. Google oznámil, že zdvojnásobí svou „orwellovskou“ praxi a nechá zmizet „příběh“ z jeho monopolního vyhledávače. Nastínil to v jejich gestapácké příručce na 160ti stránkách, a přesně popisuje, jak hodlá potlačit veškeré informace, které považuje za nevhodné pro čtenáře. Na straně 108 Google uvádí:

– Stránky, které jsou v přímém rozporu se zavedeným vědeckým nebo lékařským konsenzem pro dotazy, které vyhledávají vědecké nebo lékařské informace, pokud není zřejmé, že uživatel hledá alternativní hledisko / názor.
– Stránky, které jsou v přímém rozporu s osvědčenými historickými fakty (např. nepodložené konspirační teorie), pokud z dotazu jasně nevyplývá, že uživatel hledá alternativní hledisko / názor.

Tyto dva pokyny společnosti Google by měly sepnout alarm každému, kdo má touhu po znalostech, a tomu, kdo má odvahu zkoumat téma z více stran. Představte si, že uvidíte a uslyšíte pouze korporátní verzi příběhu o tak důležitých záležitostech, jako jsou očkování, 11. září, holistické zdraví, atentát na Kennedyho, změna klimatu, bankovní alternativy a mnoho dalších důležitých věcí. A to je pouze špička ledovce!

Tyto informace z příručky Google byly nejprve odkryty Melissou Dykes z Truth Stream Media.

Překlad tereza. Zdroj: 9

Nebudu zde dávat odkazy na všechny weby, jsou stejně v angličtině. Kdo má zájem, může se podívat do zdrojového článku ZDE. Weby jsou rozděleny dle kategorií a seznam se rozšiřuje.

Naštěstí v dnešní době existuje k mnoha službám alternativa. Místo vyhledávače Google doporučuji používat DuckDuckGo.com a Qwant.com. Nemusíte ani používat mapy Google, jako alternativa poslouží OpenStreetMap. Nemusíte ani používat e-mailovou schránku Gmail, doporučují mnohem více bezpečné alternativy ProtonMail, TutaMail anebo islandský projekt Unseen.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SamTingWongMarošMartin Rubáš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Smutné. Kombinace megakorporací jako facebook a totalitních nadnárodních institucí jako je EU bude vést jenom k cenzuře a nesvobodě. EU stále utahuje šrouby. naposledy, že nenávistné příspěvky musejí zmizet do hodiny.

http://www.epshark.cz/clanek/547/eu-vice-cenzury-pro-vase-dobro

Maroš
Host
Maroš

Moja skúsenosť – niektoré subjekty, o ktorých viem, že existujú, sa vo vyhľadávačoch objavia až po kilometrovom rolovaní – otravné, ale človek zase natrafí na zaujímavé subjekty, o ktorých ani netuší, že by mohli existovať a často majú charakter tajných, alebo uzavretých spoločností – napríklad pri pokuse o prístup mi vyhodí, že nemám autorizovaný prístup a buď sa identifikujem, alebo nech vypadnem! A zdôrazňujem – a to len z údajov cookies, IP, MAC. A to som nebol, lebo nechodím – na deep internete. Tie spoločnosti mali charakter finančných a technologických organizácií. Ale vyhodí vás z webu normálna banka, alebo automobilka?… Číst vice »

SamTingWong
Host
SamTingWong

K vyhledávání používám duckduckgo.com

SamTingWong
Host
SamTingWong

Používám duckduckgo.com