5 Znamení od strážných andělů, která vás varují před nebezpečím

Andělé jsou nositelé  pravdy, dobrodinci a pomocníci všech lidí. Každý člověk má v životě minimálně jednoho hlavního strážného anděla. Kdo se však zajímá o toto téma podrobně, zjistí, že jich má ve skutečnosti mnohem více, i když se většinu času soustředí na jednoho hlavního. V různých fázích našeho života se mohou měnit i naše potřeby a preference a můžeme potkávat nové a nové ochranné bytosti, zvířecí průvodce, nebo duchovní učitele.

Každý z nás má svého strážného anděla, který je tu od toho, aby nás hlídal a chránil. Tyto bytosti jsou tvořeny z čisté lásky a síly. Jejich přítomnost nám pomáhá na mnoha rovinách. Když je k sobě voláme, zveme jejich energii do našeho života. Čím více hledáme jejich vedení, tím více jsme s nimi spojeni.

5 znamení od strážných andělů, když jste v nebezpečí
Andělé s vámi mohou komunikovat mnoha způsoby, ale vždy dodržují Zákon vesmíru číslo jedna: „Respektuj vůli druhého“. To je důvod, proč se obvykle nezhmotňují a neříkají: „Hej Pepíku, já jsem tvůj strážný anděl. Nedělej to, blbě to dopadne.” Andělé nesmí měnit naši vůli a nesmí nám přesně říct každý krok dopředu, ale mohou naznačovat a napomáhat. Proto se nám pokoušejí poradit jemným, ale účinným způsobem. Musíme však sledovat znamení.

1. Zjeví se někdo, o kom si myslíte, že ho znáte
Spíte a mizíte ve světě snů. Pak se tam objeví mladý kluk, nebo holka. I když tuto osobu určitě neznáte, je vám nějak moc podezřele povědomá a velice blízká. Navíc je opravdu přátelská a jak (nebo o čem) s vámi mluví, vás naplňuje vnitřním klidem.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU: https://aluska.org/5-znameni-od-straznych-andelu-ktera-vas-varuji-pred-nebezpecim/

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. Maroš napsal:

    Smutný prípad – „Ǎ-čko“ pre strážnych anjelov /“aj oni sú len ľudia“/:
    „Riskantní předjíždění tahače s cisternovým návěsem nevyšlo řidiči jiného osobního vozu. Škrtl o nákladní auto, jehož šofér se pravděpodobně lekl a strhl volant. Cisterna se převrátila přímo na projíždějící vozidlo rodiny z Okříšek a doslova ho sešrotovala.“
    https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/nehoda-tragedie-rodina-umrti-rodice-okrisky-vysocina-gabinka-pomoc-solidarita.A190905_132935_jihlava-zpravy_mv

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..