5G Apokalypsa: Odhalení, jak je 5G útočnou zbraní určenou k ničení lidstva

Pokud se podíváte na hlavní titulky médií ve Spojených státech, budete přesvědčeni, že 5G je úžasná bezdrátová technologie příští generace, díky které bude vše rychlejší, jednodušší a úžasné. Ale to je všechno lež, protože 5G je opravdu pokročilá, vojenská útočná zbraň v přestrojení, která je realizována jako konečné řešení proti svobodnému lidstvu.

Ve filmu 5G Apokalypsa, film, který otvírá oči, uvidíte odhalenu ošklivou pravda o 5G sítích v hrůzných detailech. Nejen, že 5G napadá všechny aspekty života lidí, odstraní veškeré soukromí, ale zároveň se stane technologií nejvíce ničící zdraví, jaká kdy byla vytvořena.

V rozporu s tvrzením těch, kteří prosazují implementaci 5G téměř všude, je tato zločinná technologie něco zcela jiného, jen ne bezpečná. Ve skutečnosti existuje v protikladu k samotnému životu. Frekvence, které „výbuchy“ poškozují biologickou funkci až na buněčnou úroveň.

 

 

 

„Je důležité pochopit, co dělá 5G, a co říkají, že to dělá,“ varuje jeden z řečníků ve filmu. V dokumentu IEEE vysílání (Beamforming) jsme řekli, že tato technologie vařila vaše oči jako vejce ve druhé světové válce.“

Experti varují: 5G bude použito v mikrovlnné radiační válce

Pro některé by mohlo být jednodušší se přesvědčit, že 5G, navzdory „vedlejším účinkům“, je stále v náš prospěch. Jak však tento film odhaluje, 5G představuje nejhorší druh mikrovlnného záření, které lidstvo zná, a je naprosto použitelné jako zbraň proti lidstvu, aby se prosadil a udržel globalizmus.

„A vy všichni musíte pochopit, že se jedná o vojenské zbraně,“ uvádí film. „Jedná se o útočné frekvence.“ Pokud už nic jiného byste o tom neměli vědět. Je to prostě boj s mikrovlnným zářením.

 

 

 

Pokud ještě nejste přesvědčeni, vezměte v úvahu slova bývalého předsedy Federální komunikační komise (FCC / Federal Communications Commission) a lobbisty telekomunikačního průmyslu Toma Wheelera, který během projevu, který měl v Národním tiskovém klubu (National Press Club), pronesl úmyslně zlověstná slova o plném rozsahu 5G ve světě.

„Bezdrátová technologie první generace, 1G, byla hlasem,“ uvedl. „Druhá generace, 2G, dovolila hlas i text. Třetí generace, 3G, internet, v omezeném rozsahu. Dnešní technologie 4G / LTE dokončila tento digitální přenos. Pokud vám ale někdo řekne, že znají podrobnosti o tom, co způsobuje 5G, běžte jinou cestou. “

Mark Steele, hlavní expert na zbraňové systémy (lze navštívit web SaveUsNow.org.uk), varuje, že LED pouliční lampy, které jsou instalovány po celém Západě, již vyzařují 5G, nemluvě o škodlivém „modrém“ světle, které poškozuje oči a narušuje lidský biorytmus.

 

 

 

„Je tu spousta nejasností, co je to 5G,“ varuje Steele. „5G je především zhuštění. Je to tedy mnohem více vysílačů v těsné blízkosti člověka a je to také sofistikovaný, nelegální, nezákonný vysílač. Chci tím říci, že se jedná o vysokorychlostní, dielektrickou čočkovou anténu a to, co umožňuje 5G vysílačům, je 3D mapování prostředí vaší domácnosti!“

„Frekvence 868 MHz je specifická pro oba systémy komunikace v terénu, takže gigahertz umožňuje, aby signál prošel lehkostí i betonovým zdivem, a může skutečně shromažďovat data,“ dodává. „Může vás konkrétně zacílit jako jednotlivce, takže např. soudce, který rozhoduje důležitý případ, anebo právník… každý, kdo dělá nějakou práci, která je potenciálně kontroverzní, by mohl být ohrožen na svém životě.“

5G je také stejná technologie používaná jako zbraň na rozptýlení davu, kterou bychom mohli vidět stále více, jak se svět rýsuje do jednoho globálního systému.

přeložila tereza | zdroj: 9

Proč mají montéři při práci u 5G vysílačů ochranné obleky?! Vždyť to je přece bezpečné, ne??

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. jirik napsal:

  V diskuzi na orgo netu

  Včera, 15.5.2019 bylo jenom z mého okruhu známých téměř 90% lidí neuvěřitelně celý den zle a to tak, že si museli, pokud to bylo možné jít až lehnout. Včetně mně. Takové úporné bolesti hlavy a krční páteře.

  https://orgo-net.blogspot.com/2019/05/pulnocni-zlate-tresky.html#comment-form

 2. jirik napsal:

  včera večer vypustili von 60družíc z celkového počtu 12 000 .
  Pýtam sa: prečo tak veľa,a načo?
  Idú zavádzať celosvetový sociálny kredit-čiže NWO ?
  (Predvčerom bežalo na TA3,že Google,zaviedlo kamerový systém-CityView po celom Slovensku,) pomaly a potichu to žačína???
  https://vimeo.com/338361997?fbclid=IwAR2HMqn5r-frfdyCUFS0baLCFDocoC1AuwiM07n7jOa1WwonONZ0MEimn48
  https://vk.com/olisingerfromthesky?w=wall541656129_904

 3. Hansik napsal:

  Všetky časti Terminátora sú zaujímavé. Hlavne tá, kde sa hovorí o superrýchlej sieti SKYNET, ktorá je potrebná na prevádzkovanie terminátorov. Sieť 5G je prvým krokom, aby umelá inteligencia kontrolovala naše kroky. Odkaz na najnovší film TERMINATOR 6 – DARK FATE
  https://youtu.be/yRMMzkn-XQM
  Tomáši, urob na to nejaký rozbor. Díky.

 4. Formis napsal:

  Proč mají montéři při práci u 5G vysílačů ochranné obleky?! Vždyť to je přece bezpečné, ne? Protože vysílací výkon klesá se čtvercem vzdálenosti.

  • Pavel napsal:

   se čtvrcem ? se dvěma čtverci. čtvrtou mocninou vzdálenosti.
   Všechny tyhle sítě wifiny atd.. bych to vyházel. Jasně mít wifi abych nemusel připojovat kabel… bez drátové nabiječky abych nemusel hledat nabiječku ….
   Dnešní svět je tak složitej a je ají složité pohybovat se v něm, že ta super výhoda, že doma nemusím mít natažený kabel k notebooku to opravdu zlatě vyváží. Po celodenním stresu v práci si sednu do křesla a budu surfovat v mainstreimu a číst si čemu mám věřit jako relaxační program ? heh, včera jsem chtěl pustit nějakou muziku a přítelkyně řekla, nech tam ticho.. a tam jsem to povypínal a bylo ticho. A nádherný večer. žádný film, muzika, jen skutečná přítomnost toho druhého.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..