7 důvodů, proč chemoterapie selhává v 97 % všech případů

…..lidé vše vědí, ale chybí jim uvědomění. Je nutné si uvědomit, že přežijí pouze a jenom ti lidé, kteří mají sílu a chtějí žít. Kteří to vzdali a myslí si, že jim chemo pomůže, stejně zemřou. Chemoterapie je jedna z cílených metod depopulace lidí, jak o tom psal jeden německý lékař, ktarý byl eliminován….

07:54

chemoterapie-ucinnost

Na začátek je třeba si uvědomit, že většina rakovin vzniká v důsledku konzumace chemikálií. Tyto rakovinné buňky se nacházejí v krvi a mohou se šířit celým tělem.

Jaký smysl má tedy „jít pod skalpel“ a vyříznout kus masa, když člověk pokračuje v pojídání, pití, nanášení či vpichování chemikálií, které vytvářejí další rakovinu? Odpověď zní: Žádný.

Co způsobuje standardní onkologická léčba

Nádory jsou jedním ze způsobů, jak tělo zadržuje a izoluje rakovinné buňky. Je to obdoba věznice, kterou se společnost chrání před nebezpečnými lidmi.

Pokud se chirurg pokusí vyříznout nádor, mnoho uvězněných rakovinných buněk během operace unikne.

Následně stejní lékaři, nazývající se onkologové, ozařují okolí vyjmutého nádoru ve snaze zničit zbývající rakovinné buňky. Čeho ve skutečnosti dosáhnou je, že vyvoláváním mutací vytvoří nové rakovinné buňky.

A nakonec pro završení díla zkázy je pacientům (obětím) podávaná chemoterapie, která je derivátem jedovatého hořčičného plynu používaného během 1. a 2. světové války (cyklon B) k zabíjení lidí.

Jaká je tam logika?

Chemoterapie je stejně archaická metoda, jako je pouštění žilou. Kdysi dávno lékaři věřili, že horečka se dá vyléčit vypouštěním krve u pacienta s oslabeným imunitním systémem.

Tyto praktiky však ve většině případů vedly ke smrti pacienta.

Co zjistily současné studie

Nedávné studie a průzkumy zjistily, že 75 % lékařů a onkologů by nikdy neužívalo chemoterapii, pokud by onemocněli rakovinou, ani by ji nedoporučili svým příbuzným.

Proč?

Neboť moc dobře znají ubohé statistické šance na přežití a také vědí o dlouhodobých zdravotních poškozeních, která vyvolává chemoterapie, včetně nové rakoviny a úmrtí.

Kdy se lidé konečně probudí a pochopí, že průnik známých karcinogenů do těla vytváří další rakovinu, ničí imunitní systém, znehodnocuje živiny a brání tělu bojovat proti rakovině? Tímto způsobem se minimalizuje šance pacienta na přežití.

Jen proto, že mainstreamová média, podvodná věda, zkorumpované medicínské žurnály a bohatí onkologové doporučují chemoterapii jako „první volbu“ při diagnóze rakoviny, neznamená to, že jde o správnou volbu.

Dokonce i mamografům byla dána přezdívka „scamografy“ neboli podvodné přístroje, protože vystavují tělo stále vyšší radiaci, falešným pozitivním výsledkům, způsobují pacientkám stres a následují po nich zbytečné invazivní vyšetření jako například biopsie.

Jaké je tedy řešení?

Za prvé je třeba si uvědomit, že rakovinový průmysl je obrovským podvodem vytvořeným za účelem dosahování zisku z lidské ignorance.

Za druhé, začněte se více zajímat o témata, jako jsou bio potraviny, bylinné přírodní léky a holistické terapie, které dosahují mnohem lepších statistických úspěchů při prevenci a léčbě rakoviny.

7 důvodů, proč chemoterapie selhává v 97 % případů

Pojďme si to tedy shrnout a podívat se na důvody, proč chemoterapie nefunguje v 97 % případů.

Důvod č. 1: Rakovinné buňky jsou zmutované buňky, které se nekontrolovaně množí a šíří se krví napříč celým tělem, proto operace, chemoterapie a ozařování jsou prakticky neschopny odstranit rakovinu.

Důvod č. 2: Chemoterapie doslova ničí střevní mikroflóru čili jádro lidské imunity. Tímto způsobem ničí vaše šance bojovat proti rakovině, a to bez ohledu na to, v jaké části těla se nachází.

Důvod č. 3: Chemoterapie byla vyvinuta nacistickými vědci najatými po druhé světové válce, kteří už tehdy věděli a stále vědí, že chemoterapie neudělá nic jiného, než to, že rakovinu na chvíli potlačí. Ta se však v průběhu několika měsíců či let navrací v mnohem větší síle.

Důvod č. 4: Chemoterapie je směsí toxických chemikálií, které způsobují rakovinu. Takže to, co má být lékem proti dané nemoci, je zároveň její příčinou. Vpíchli byste si do svalu hadí jed, pokud by vás ušktnul had?

Důvod č. 5: Z chemoterapie jsou lidé natolik nemocní, že nedokážou ani jíst. Jak má tedy člověk získat živiny potřebné k léčbě, když nedokáže přijímat potravu?

Důvod č. 6: Chemoterapie se obvykle podává v nemocnicích, kde je častý výskyt mimořádně nebezpečných bakterií a virů, které jsou odolné vůči antibiotikům a antivirálním lékům. Čím déle se tam zdržujete, tím větší šanci máte se nakazit. Při poškozeném imunitním systému je to přímo návod na pohromu.

Důvod č. 7: Chemoterapie je nejčastěji podávána po absolvování operace a ozařování, kdy je tělo výrazně oslabeno. Její aplikace tak vede k ještě většímu zničení duševního, fyzického a emocionálního zdraví pacienta.

Lidé jsou rakovinným průmyslem doslova lákáni do smrtících pastí

Na chvíli si představte, že se nacházíte v podzemní jeskyni, najednou se ocitnete na rozcestí tří tunelů a musíte si vybrat jeden, abyste se z jeskyně dostali ven.

Před každým tunelem je tabule s uvedenou pravděpodobností, že daný tunel vede na povrch.

První tunel udává 1% šanci, že vede ven.

Druhý tunel udává 3% šanci na přežití.

Třetí tunel udává 40 až 50% šanci na přežití.

Který tunel si vyberete?

Uvedené tunely jsou samozřejmě metaforou pro situaci s rakovinou.

První tunel představuje člověka, který celá léta konzumoval chemikálie a není ochoten udělat ve svém životě nějakou změnu. Ten s největší pravděpodobností zahyne a nikdy se nedostane ven z jeskyně.

Druhý tunel představuje člověka, který celá léta přijímal do svého těla chemikálie a je ochoten podstoupit léčbu chemoterapií na jeho rakovinu. Tento člověk má 3% šanci, že přežije 5 let od stanovení diagnózy. Jinými slovy, na konci jeho tunelu není příliš mnoho světla.

Třetí tunel představuje člověka, který celá léta konzumoval chemikálie, ale rozhodl se okamžitě s tím skoncovat. Změní své stravování na čisté bio potraviny, čistou vodu a podstoupí přírodní terapie.

Závěr? Vždy dělejte informovaná rozhodnutí. Rakovina může být vyléčena.

Zdroj: Badatel.net

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. Laco napsal:

  V roku 1931 Otto Heinrich Warburg dostal Nobelovku, lebo dokázal, že rakovina je choroba z PREKYSELENIA. Jeho následovníci používali napr. obyčajnú sóddu bikarbónu (veľmi čistú) a dosiahli ňou merateľné úsprchy v boji s rakovinou. Podávali ju do postihnutého orgánu injekčne. Ale sú aj jednoduchšie a tiež účinné spôsoby proti rakovine, napr. podávanie vitamínu C vo veľkých dávkach. Vitamín C ako slabá kyselina L-askorbová sa po požití v tele rozloží, kysličník uhličitý si odgrgnete a ten zbytok už má alkalický charakter. Obdobný chemizmus má aj citrón vo vode, alebo jablčný ocot vo vode. Ale v boji s rakovinou treba jesť zdravé veci, a správne kombinovať potraviny. Napr. treba konzumovať veľa nechemizovanej zeleniny. Ovocie by sa malo jesť iba ráno na lačný žalúdok, nikdy ináč, a po nejakej pauze môôže následovať iné jedlo. Pozor na rajčiny, sú totiž považované za ovocie a v zlej kombinácii škodia. Intenzitu prekyselenia vášho tela si môžete zmerať doma každé ráno neraním pH vašich slín lakmusovým papierikom, napísala vo svojej knihe Vera Rozsívalová. Ale tento spôsob liečby je dnes „nemoderný“ a „šarlatánsky“ a nasilu vás budú presviedčať na choterapiu. Aby ste sa onkológovi vzopreli (ale aj celej rodine), to vyžaduje veľký kus odvahy, rozhodnosti a tvrdohlavosti. Iba toľko.

  • Vaclav napsal:

   Warburg se zamlcuje. Dulezita je prevence rakoviny konzumaci zeleniny a ovoce a omezit maso, cukry a jine latky, zvysujici kyselost organismu. Vypukne-li presto, je treba posilit imunitu zmensenim kyselosti organismu pres PH=7.6 prostredky jako Natron koupele, uzivani jeho se sacharidy. Pomaha i konopna lecba olejem, kterou ovsem zakony potlacuji a medicina a lekarnici nechteji, protoze by prisli o kseft. Vladnou nam penize a ty zabranuji alternativnim terapiim, namisto oslabeni a otraveni organismu chemoterapii a operacemi.

 2. Petr napsal:

  Podle germánské medicíny je to trochu jinak. Jde o smysluplný biologický program přírody, který řeší momentální životní situaci. Pokud tuto situaci vyřešíme, přestane množení nových buněk a tělo samo buňky, které vznikly navíc zlikviduje. Tuto teorii potvrzují tak zvaně zázračně vyléčení pacienti. Jejich mysl vyřešila stres a zklidnila se a tělo se samo vrátilo k normě. Pochopitelně souhlasím s tím, že chemo je spíš zabiják než lék.

  • Maroš napsal:

   Pychosomatika je kľúč k chorobám emocionálne citlivým ľuďom. Viem to z vlastnej skúsenosti. A keďže to viem – každú chorobu skúmam ako odkaz-varovanie – t.j. – že to treba analyzovať – o čom to je. Treba to prijať ako „slabinu“ – v zmysle citlivosti na. Človek citlivý na sa však aj dokáže vyliečiť – je to ako dať si potom gumové rukavice pri práci s – pri spracovaní nejakého emocionálneho konfliktu. Zdravie je emergencia – výstup – zo vzťahov – a schopnosť bez úhony každodenne spracovávať konflikty. Konflikt sa netýka len vzťahov sociálnych – môže to byť aj konflikt vašej pokožky a prášku na pranie.

 3. Adam napsal:

  Verim,ze je to pekne svinstvo,lecebne metody na rakovinu.
  Bohudik me tetě to pred cca 15 lety zachranilo zivot. (Asi patri do skupiny 3% uspesnych.)
  Mela rakovinu prsu. Nejdrive operace,pak chemo. Dnes je ji 72 let,zije. Nerikam,ze z toho nemela problemy,ale zije, a co ja vim,tak zatim bez nasledku.
  Teta nepatri mezi bohate lidi. Nikdy nepodvadela,nekradla. Vime vsichni,ze jen ti poskoci rezimu a ti,kdo se podili na zlu podporou (placeni dane,zamestnani jako policajt,urednik,uplacejici podnikatel,vlastne kazdy,kdo podporuje rezim i tim,ze nic na zlepseni nedela-jen mlci a drzi krok), maji za „odmenu“ vice penez,ktere si mohou dovolit utracet za bio stravu. Chudi lide,persekuovani za svou chudobu,si zdrave potraviny nemuzou dovolit…
  Jinak sestrenka dela v zemedelstvi a pracovala na „biologicke“farme. A muzu vas ubezpecit,ze hnojiva a pesticidy se pouzivaji stejne,jako u normalnich plodin. Proc? Protoze by vyprodukovali tak malo,ze by 1kg rajcat prislo asi na 130kc. Sezrali by to ruzni brouci a pyr by zaplevelil pole natotata.
  At kazdy posoudi sam, je-li to tak moc zdrave oproti normalnim potravinam…Jen cas ukaze,jaky opet podvod to byl na konzumenty…

  • Vladislava napsal:

   Naprosto s vámi souhlasím p. Adame. je to tak. Dnes nevypěstujete BIO ani omylem. Chemtrails ve vzduchu, voda, která má do čisté na hony daleko. Pokud nepostříkáte, sežerou vám to škůdci a nemáte nic.( nestříkala jsem letos na zkoušku nic a mšice, molice, housenky, obaleči sklidili za mně). Takže jabloně jsou bez jablek, rajčata zplesnivěli, papriky zakrněly…. Když půjdu do obchodu a koupím BIO, myslíte, že to BIO bude? Vše je jen pomyslné.

  • ajaja napsal:

   Prežila 15 rokov, pravdepodobne , že rakovinu asi vôbec nemala. A jej imunitný systém to ešte zvládol. Ako to myslím ?
   Pri dnešných testoch na rakovinu si lekár , ktorý vyhodnocuje výsledky musí vybrať pri podozrení na rakovinu (napr. sporný prípad 50/50) z dvoch možností. Ak podozrenie na rakovinu sa v budúcnosti potvrdí a on teraz vydá negatívny nález bude s najväčšou pravdepodobnosťou trestne stíhaný za zanedbanie a poškodenie zdravia pacienta. Ak v tomto istom prípade vydá pozitívny nález a pacient rakovinu nemá a bude liečený, nestane sa lekárovi vôbec NIČ. Čo myslíte, ako sa lekár v spornom prípade rozhodne ??? A koľko je takto diagnostikovaných rakovín, ktoré vôbec neexistovali ?

   • ajaja napsal:

    Preto sa NIKDY nespoliehajte na jeden pozitívny test na rakovinu a dajte si urobiť bez vedomia ošetrujúceho lekára ešte niekoľko ďalšich nezávislých testov.

 4. Zdeněk Formánek napsal:

  „chemoterapie, která je derivátem jedovatého hořčičného plynu používaného během 1. a 2. světové války (cyklon B) k zabíjení lidí“
  „Hořčičný plyn“ – yperit je derivát thioéteru, Cyklon B byl kyanovodík, vázaný na křemelinu. Jde tedy o zcela rozdílné látky a ani z jedné z nich se žádný preparát pro chemoterapii nevyrábí. Nejpoužívanější je cisplatina a taxony (látky, získávané z tisu).
  Jak věřit článku, ve kterém je takové nesmyslné tvrzení.

 5. Janaz napsal:

  A ak chceš niečo vedeckejšie, tak tu: http://www.chemicke-listy.cz/docs/full/2013_02_151-159.pdf
  Takže tvrdenie o tom, že podstatná časť preparátov na chemoterapiu má pôvod v bojových plynoch, je správne.

 6. duro napsal:

  Autor by mohol napísať článok
  Šarlatán vs. lekár.
  Lekárovi ak umrie pacient, čo je v prípade chemo a očkovania bežné, sú to vedľajšie účinky. Ľudovému liečiteľovi ak zomrie pacient, vláčia ho po súdoch, novinách a basách.
  Aký je medzi nimi rozdiel? Či šarlatán, či lekár, jeden ďas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..