Naše vláda má oficiální stránky, na kterých zve araby do České republiky

Dostala jsem mail s upozorněním na tyto stránky: https://emigratetoczechrepublic.wordpress.com a komentářem:

LIDÉ CELÉHO SVĚTA! VÍTEJTE!

Pokud jste na útěku před válkou, hladem nebo terorem, můžete požádat o azyl v naší zemi – v České republice. Česká republika je krásná země v srdci Evropy (hraničí s Německem, Rakouskem, Polskem a Slovenskem).
Má vysoce rozvinutou ekonomiku, bohaté kulturní dědictví, vysokou úroveň vzdělávání, zdravotní péči a ochranu životního prostředí.
Česká republika je svobodná a tolerantní země, kde jsou si všichni rovni. Tyto principy jsou garantovány Ústavou a zákony naší země.
Lidé různého původu zde žijí vedle sebe: křesťané, židé, muslimové, ateisté a další. Dokladem toho je i skutečnost, že tato země má několik mešit a modliteben a muslimové jsou zde přítomni již stovky let.

Hovoříme českým jazykem, ale mladá generace mluví také cizími jazyky (zejména anglicky a německy). Čeština patří do stejné skupiny jako polština, srbština a ruština. Zpočátku se to může zdát jako obtížný jazyk, ale komunikativní člověk se, při každodenním kontaktu s česky mluvícími lidmi, do toho během jednoho roku dostane. Pokud se chcete usadit na území České republiky, vaše děti se snadno naučí česky ve veřejné škole. Tím se jim otevírají možnosti veškerého vzdělávání a zaměstnání.

Česká republika má nedostatek některých zaměstnanců, zejména v oblasti medicíny a drobných technických a údržbářských pracích. Obchodně smýšlející osoba nalezne v naší zemi stovky příležitostí.

Kde tedy leží Česká republika?

Czech Republic is framed in red. The main route of refugees. جمهورية التشيك تحدها خط أحمر الطريق الرئيسي للاجئين

Věděli jste to?
Naše vláda má speciální webové stránky v angličtině a arabštině,
kde přímo zve emigranty do ČR.
A na tomto webu jsou přímo uvedené kontakty na takzvané v uvozovkách „neziskové“ české organizace pro podporu imigrantů, které jsou placeny touto vládou ČSSD, KDU-ČSL, sta miliony korun z našich veřejných peněz.
A hned na titulní straně tohoto webu se píší tato slova:
„Hledáte azyl? Emigrujte do České republiky. Vítáme Vás“!

Následně jsou na přiložených mapách dokonce nakresleny doporučené trasy, kudy se k nám mají ilegální imigranti dostat.

Najeďte si na stránky Ministerstva pro místní rozvoj ČR,vyhledejte veřejnou zakázku ev.č.642794, otevřete si formulář 7601011042794, hodnota zakázky 520,500. 000,- Kč bez DPH,oddíl II.B-předmět zakázky, zveřejněno 22.7.2016. Jde o zakázku na centralizované poskytování imigračních služeb.

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

25
Komentujte

avatar
18 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Zdena KopsováditMarošMarie Lněničkováoutsider Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lenus
Host
Lenus

Tak to snad nemysli vazne? to uz je docela dost, ne? Pred par lety jsem si rikala, proc ti Blanicti rytiri tak dlouho cekaji? na co? no a ted uz vim… Jsme opravdu tak hloupy narod? jestli jo, tak si to proste asi zaslouzime… „Narod jez nezna svou historii je odsouzen si ji prozit znova“…. chjo je mi z toho vseho na zvraceni… Prodejnost nasich „ritnich ritolezcu“, lithium, privatizace, korupce, prolhanost, OKD, penzijni fondy, tunely vseho druhu… co nas jeste ceka?…

dit
Host
dit

Blaničtí rytíři, je duch národnosti a identity v každém v nás. Na nás je zda ty rytíři z Blaníku se v nás ozvou a postaví na obranu identity a životního prostoru a jeho surovin. Sinější vyhraje, silnější bude pít vodu, neexistuje humanita v celosvětovém měřítku v rukou člověka.

dit
Host
dit

Chtěla jsem napsat i něco ve smyslu silnějsí pes mr*á, nevím jestli to zde projde, ale uvažujte , i tohle je kus pravdy, když se podíváte do přírody. Ten kdo mr*á, ten se taky množí a nemá čas vydělávat, lovit , jenom se množí a převážně závisle na našem tzv. lovu, vydělávání. To není jenom wilkomen, to je veškerá humanitární pomoc. Jednou jsem četla úžasnou knihu, lítost zkresluje a nechme každý národ najít své hodnoty bez pomoci! Takže opravdu je vše na nás a těch penězích, právě ty produkujeme mi nejvíce(nemusíme zrovna vlastnit supr zdroje, ale prodáváme-nakupujeme a věnujeme vše… Číst vice »

Josef
Host
Josef

Dobrý den, tyto stránky jsou umístěné na blogovací platformě, vytvořené zdarma, kdy tvůrce může být kdokoli. Doména není registrovaná a v žádném případě se nejedná o oficiální stránky. Majtele se mi nepodařilo vypátrat a jeho úmysl neznám snad šlo jen o žert. Hezký den.

Sys
Host
Sys

Tento zvací web je starý cca 3 roky. Dávno o něm víme. Jeho design byl vytvořen v zahraničí, je stejný pro všechny evropské státy (jak jsem se kdesi dočetla, ale nekontrolovala) a měl se na tom podílet náš přítel největší. Ten, co k břehům Evropy vozí migranty ve svých luxusních lodích. Za finanční podpory „filantropa“ jménem Sereš.
Na druhou stranu, když už je to tu opět zveřejněno, mělo by to posloužit k tomu, aby to čtenáři mejlem rozesílali svým známým. Ti to třeba ještě neznají.

sibolet
Host
sibolet

v roce 2015 jsem si udělal zdravotní procházku KOLEM KRMELCE a pár fešáku jsem natočil https://rutube.ru/video/fa8d6d2b135774122f841565d2b428ee/?ref=search

Maroš
Host
Maroš

sibolet – je to k poblití… týmto mozgom jednoducho nerozumiem…

.lak
Host
.lak
.lak
Host
.lak
julius
Host
julius

Tak me napada jedna otazka co je jednodussi a rentabilnejsi? Stavet se proti prichozim a nejak proti nim vystupovat? Nebo efektivnejsi vzit nasi vladu a poslat ji letadlem tam bez navratu?? Uvedomte si ze jich je sotva stovka mozna dve tak dve tri letadla stoji za uvazeni je poslat tam kam chteji nez chudaky imigranty tahat sem. Nebo se pletu??

Maroš
Host
Maroš

julius – genetická operácia – bežná na dedine – po-vyzabíjať to, čo neprináša osoh – na hovno-choré stromy, slepice, ktoré už ani nekvočia… Nerád prirovnávam stromy a sliepky k parazitom – treba im byť vďačný za to minulé, čím nám pomohli – ale títo ľudskí zm.di a ich – parazitická genetika – dokedy?!

runner
Host

V Německu a Rakousku už jich začínají mít dost, takže dřív či později přijdou i k nám a budou se chovat úplně stejně, jako se chovají tam. Připravte se.

http://www.boj-nozem-brno.cz/

outsider
Host
outsider

nepište u té zakázky hodnota ale cena díky.

outsider
Host
outsider

žádnou zakázku se mi nepodařilo najít a na tom webu jsem nenašel ani kontakt na ministerstvo a nevim proč nám radíte takový hloupý postup když sem můžete prdnout link.

Maroš
Host
Maroš

„Walk like an Egyptian“ – „nohami šúchajúci Egypťan“ – systém, ktorý sa sem plíži veľmi veľmi pomaly a veľmi veľmi sofistikovane – pre krátkoveké generácie, ktoré rovnakú minulosť nezažili, je to niečo nové. V pozadí je „POSTAVA“ – ktorá pomaly šúcha nohami po šikmine – po okružnej cestičke na vrchol – BABYLONSKEJ VEŽE! – na piedestál pre Ištar – inú podobu Satana /pre „islamistov“ Nimrod/ – čo je analógia vianočného stromčeka! – babylonská veža!!!, s čím zásadne – krátkoveká!!! generácia – ktorou Globálny prediktor takto urýchľuje degeneráciu ľudstva!!! – /nič iné, ako šľachtiteľská metóda krátkovekých organizmov – octové mušky drozofila/… Číst vice »

outsider
Host
outsider

Lidé různého původu zde žijí vedle sebe: křesťané, židé, muslimové, ateisté a další. Ano to je pravda že žijí vedle sebe nikoliv spolu proto mají tolik různých náboženství která oddělují jednoho od druhého.

Zdena Kopsová
Host

Už jsem jednou psala naší vládě–já naivka měla několik dotazů–jasně to ani nečetli, nebo se tomu smáli–hlas lidu neberou vážně–zkusím napsat znovu, ale jajich právo VETA asi do voleb vydrží.SILNÁ SLOVA JSOU ČASTO MÁLO–LEPŠÍ JSOU SILNÉ PĚSTI.Zdena Kopsová

Marie Lněničková
Host
Marie Lněničková

Ještě před 10 lety mladí lidé neměli ve své zemi práci a kde bydlet. Co pro to udělali polistopadové vlády ? Nic, šlo jim jen o vlastní korýtka a dnes zvou migranty, aby se zavděčili EU a těm, kdo naplánoval multikulturní Evropu. Je třeba to vzít do vlastních rukou, volit SPD – Okamuru a zajímat se o domobranu naší vlasti.

Maroš
Host
Maroš

Marie Lněničková – Okamura Tomio je súčasťou Kalergihioplánu! Existuje legenda – klamstvo – že v časoch najväčšieho rozmachu Veľkomoravskej ríše – keď sme mali pod kontrolou aj prístup k moru – Jadran – toto všetko zabezpečil – frankský kupec Samo – pretože Slovania sú imbecili, ktorí sa dokážu zjednotiť len pod cudzím elementom. „Nezastupiteľná úloha židov v dejinách!“ Zámerne ti to nedám na tácke – pátraj! „Tomio Okamura sa 20 rokov „nebaví“ ??? so svojím bratom, ktorý sem pozýva imigrantov!“ Marie Lněničková – máš vôbec pojem – aké tradičné pravidlá má – samurajský stav? Yakuzza? Tomio Okamura nezradí svojich –… Číst vice »

dit
Host
dit

Proselytický web Sharia4czechia ukončil k 1. srpnu 2015 činnost. Podle oznámení na stránce budou aktivity pokračovat jiným a efektivnějším způsobem. Web je nově směrován na stránku Islámská výzva.

Na webu nadále zůstává přístupný výklad české legislativy, podle které je islamizace České republiky legální. Iniciativa uvažuje o paralelním právním systému. Proselytismus je činnost sledovaná Bezpečnostní informační službou.
zdroj starší článek
http://www.ceska-justice.cz/2015/08/web-sharia4czechia-skoncil-iniciativa-chce-pokracovat-v-islamizaci-cr-ucinnejsim-zpusobem/

dit
Host
dit

cituji z výše uvedeného linku http://www.ceska-justice.cz/2015/08/web-sharia4czechia-skoncil-iniciativa-chce-pokracovat-v-islamizaci-cr-ucinnejsim-zpusobem/ Jednou z cest pro ČR je paralelní právo šaría Z dalších výkladů především v souvislosti s muslimským náboženským právním systémem šaríja vyplývá, že iniciativa bude v budoucnosti usilovat o právní autonomii muslimů v rámci České republiky, neboť šaría je v současnosti neslučitelná s Ústavou ČR a mezinárodními úmluvami. nebo Rostoucí počet muslimů změní poměry Podle iniciativy tato změna poměrů bude záviset na množství muslimů v ČR. Jestliže se počet muslimů bude zvyšovat, stát bude muset reagovat – například podporou slavení islámských svátků na veřejnosti a v obchodech po vzoru Francie. nebo Taková úvaha je… Číst vice »

dit
Host
dit
dit
Host
dit

http://www.sharia.unas.cz/
a překlik dál…

dit
Host
dit
Zdena Kopsová
Host

Zdena Kopsová–je mnoho zajímavostí v dějinách–třeba že Samo byl vlastně SAMOSLAV–měl více žen–hodně dětí– a o národnosti se uvažuje–také částečně židovský atd.