Další méně potěšující zpráva

…..dostal jsem dnes od skupiny lidí, kteří pracují v určitém oboru u určité služby, že jsou na lidi vysílána podprahová data….

14:54

Nejedná se jenom o podprahová data z mobilů, věží a satelitů, ale do služby byly před měsícem  povolány i vlny z HAARP projektu. Proto se na severní polokouli už celý měsíc mění nepochopitelně počasí a na polárním kruhu místo záporných hodnot naměřili až 31°C. Začínají se opět ozývat sopky a hlavně na Islandu.

Lidi a jejich myšlení podprahově ovlivňují před volabami. Politici z EU jsou si dobře vědomi, že je nikdo nebude volit. Proto nepochopitelné chemtrailování v některých oblastech a hlavně vysílání signálů na ovlivňování myšlení.

Je zbytečné se rozepisovat, protože mnoho lidí samo cítí, že mají myšlenky, které nejsou jejich vlastní a také mnozí nepochopitelně a zkratovitě jednají.

tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13 komentářů

 1. jirik napsal:

  Tak musíme doufat, že májová si toto nerozmyslí –
  Britská premiérka oznámila, že opustí post prezidentky Konzervativní strany 7. června a po zvolení nového lídra odejde z postu předsedkyně vlády.
  https://sptnkne.ws/m5hb

  Před nějakou dobou Fulford informoval o likvidování HAARPU a spol. nebyla to jen novinářská kachna?

 2. jirik napsal:

  Dnes ráno v Praze, u Spořilovského sjezdu, museli řidiči stát nějakou dobu v dopravní zácpě. Důvodem byla další kolize osobního auta s vojenskou technikou české armády. Nejedná se o první takovou nehodu v tomto měsíci, zatím ale není jasné, kdo je na vině dnes.

  https://sptnkne.ws/m5pF

 3. Vladislava napsal:

  Je to hrozné, co se děje. Ale podle mne to mají marné. Nevěřím tomu, že by mne někdo donutil volit stranu, kterou volit nechci.

  • jirik napsal:

   Pokud někomu není dobře – bolest hlavy, pocity na zvracení,…. tak raději k volbám nepůjde, aby cestou nezkolaboval.

 4. Aleš napsal:

  Kdyby byl svet a globalizatori takovi hajzlici a chteli jenom zle, tak to si piste, ze uz taky nepsal ani Marnej a ostatni taky ne. Vsichni by jste byli vyharpovani 😀

  • Anan napsal:

   Výborný postřeh. Takže jsou to malí hajzlíci, když si o nich můžeme psát. Píšeme si jak jsi důvěřivý.

 5. svalovidoslava napsal:

  Ještě si dnes neodpustím napsat poznámku k volbám. Už delší čas neházím svůj HLAS DO URNY, protože chci, aby byl slyšet, měl váhu!

  Přiznám se, že u volby prezidenta jsem nakonec udělala výjimku a krátce před koncem, doslova pár min před jejich ukončením jsem odvolila, protože převládl ve mně materialista a říkala jsem si, že přes ten hnus, co lidé byli schopni napsat či říct, to má myšlenka v éteru neovlivní.

  Dnes už mne zase k volbám nikdo nedostane, přeji si rozpad EU a aby si náš národ (náš rod) vládl sám – bez současných politických figurek.

  Sice tady na tadescu již dříve napsal Tomáš Marný článek o volbách, data má, ale v druhé polovině psaného data popřel s tím, že doporučuje přece jen jít volit:-(

  Na tartarii.sk, byl dobrý a podle mne pravdivý článek o volbách, ale je to už před lety a nemůžu ho najít, tak kousek z jiného, co jsem momentálně na tartaria.sk našla: „A teraz sa dobre prizrime inej časti tej istej hry, ktorú voláme demokracia a „slobodné voľby“. Môžu mať otroci slobodné voľby? Ak hej, tak prečo hádžu svoje hlasy do URNY? Ale princíp kupčenia s Dušami sme už vysvetlili v inom článku. Voľby však slobodné sú, pretože nikto nás nenúti sa ich zúčastňovať. A ako to nakoniec vždy dopadne? Dôverčiví ľudia dobrovoľne vyberú kohosi, komu dajú právomoc za nich rozhodovať – lebo do volieb šli dobrovoľne – a potom dodatočne nadávajú, ako zle nová vláda vládne.“

 6. Mikuláš Gera napsal:

  Áno.

  Dávalo by to zmysel podľa diania posledných dní …..

 7. Henok napsal:

  První myšlenky jsou rychlejší, než ty naše. DÁ SE TO SNADNO ZMĚŘIT. Naše myšlenky totiž jsou elektrickými impulsy, které jdou přes myelinová vlákna spojů centrální nervové soustavy. Rychlé myšlenky jsou zvenčí. Proto také již Hitler ve svých utajených laboratořích vyvíjel způsob, jak ovlivnit mysl protivníka. Ta technologie se vyvíjela pod přísným utajením tajných agentur i tajných společností. Co vidíme, je vlastně snaha rozparcelovat svět a otroky mezi několik mocných rodin, které jdou proti sobě.

  Henok

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..