A zase „to“ zůstalo na Češích

05:59

 

A zase „to“ zůstalo na Češích.

Evropou občas obchází duchovní „strašidla“ různého kalibru, které následně zákonitě přivodí její civilizační rozvrat. Toto občasné pomatení mysli začalo pádem ještě dosti produchovnělého gotického křesťanství. Tento proces vystoupil na povrch evropské veřejnosti tzv. prodejem odpustků neboli vstupenek do nebe. Prodavači odpustků prošli celou Evropu a všude uspěli. Až našim předkům se tento způsob myšlení hrubě znelíbil a vši silou se mu postavili. Proměnili se tím z „módních Evropanů“ v zaprděné a evropských výdobytků myšlení neznalé kacíře. Někde dokonce zbili prodavače odpustků a naplnili papežskou truhlu kameny. Tímto „nemódním“ hnutím mysli našich předků fakticky začalo evropské náboženské schizma. Povrchně je možno jej vidět jako ideologické a následně vojenské střetnutí ve stylu „katolíci versus evangelíci“. V duchovním rozměru jej však vidím jako boj o pojetí a význam hodnoty náboženských obřadů v kontrastu k faktickému etickému naplňování křesťanského poselství. Schizma trvá dodnes a je hlavní příčinou od první světové války plně vyjeveného faktického duchovního pádu Evropy.

V důsledku tohoto pádu křesťanství, hlavního duchovního hybatele Evropy, vnikly do uvolněného prostoru duchovní nástrahy, vlastně strašidla. Zejména ateizmus, relativizmus a „multikulti“. Zatímco ateizmus prokázal svou nepravdivost svou realizací v reálném socializmu, relativizmus „všichni mají pravdu“ se jako podobná cesta do pekel odhalil až „blbou náladou“ při praktické realizaci „vítězství pravdy a lásky“ po listopadu 1989. Hlavní mase Čechů začalo být totiž nějak „nevolno“. A to ku podivu společenských „vědců“, kteří „vědecky“ (zaplacenými bádalíky) zjišťují, že vlastně mají být všichni šťastni. Vždyť všichni „mají pravdu“, mohou si do duté vrby říkat, co chtějí a z volit svobodně z demokraticky určených stran, kterou chtějí. (Podle úsměvů lídrů a prázdných hesel.) Přes dostatek banánů a tyto výdobytky „listopadu“ se hlavní masa Čechů cítí být oklamána médii organizovanými „demokratickými“ volbami mezi různými typy žvanilů! Také formou svobody slova, kdy i mimo média tuto zkoumají policejní orgány pro „odhalování nepravd“. (Tyto orgány jsou někde vyškolené v její znalosti.) A také „lidskými právy“ těch, kteří mají na studium kliček psaného práva a následné placení houfů advokátů. (Již se objevili i čeští Herostratové, jako „farmářka“ Havránková, kteří „něčím velkým“ vstoupili do dějin.)

V důsledku této politiky „lidských práv“ bez ohledu na „práva“ Správce vší reality nastala v českém národě situace, (i ve všech evropských,) že národ jako takový přestává být schopen další reprodukční existence. „Společenští vědci“ už dokonce povolili uveřejnit, že jednodětné „profesně realizované“ feministky a homosexuální rodiny nejsou schopny zajistit nejen počet, ale ani výchovu dětí v psychicky vyrovnané osobnosti. Prostá reprodukce populace se hroutí. Navíc zatížená zdravotním stavem dětí a samoživitelek samých. Tento následek odstranění „diskriminace“ jinak sexuálně orientovaných v zákonech, finančních možnostech a odstraněním preferencí normálních rodin vyděsil z majetku žijící naše restituenty a evropské boháče. Nezajišťuje jim totiž do budoucna dostatek nádeníků, slouhů a nájemců předražených bytů. A také zejména personálu do nemocnic a léčeben pro umírací současné nádeníky. Při „fundovaných diskusích“ v evropských kavárnách a následně v sekretariátech stran dostali „vynikající“ současné „hlavy“ politiků „nápad“ : dovézt potřebné množství nádeníků z třetích zemí a zavést v Evropě tím pádem společnost „multikulti“. K dispozici jsou hlavně rychle se množící islámští „sexumilové“, známí to pracanti (v sexu s čímkoliv). Právě tím vybudovali k „rozkvětu“ své rodné země a válčí tam nepřetržitě o větší sexuální rajóny vládnoucích šejů.

Protože kdo v demokracii má peníze, má všechno, i „veřejnoprávní“ média a „moudrostí a vědou nasycené“ strany. Touto cestou se z peněz majitelů kde čeho a neziskových organizací vynořily strany „vítačů“ pracantů odjinud, křesťanských pečovatelů o muslimy a jejich nohy, uplatňovatelé povinné evropské solidarity s kýmkoliv, bojovníci proti rasizmu a za náboženskou svobodu práva šária. Dnes se už (naštěstí a zatím) při názorových schizmatech v přístupu k reálným problémům nebojuje „moderními cepy“, ale volbami. (Doufám, jinak by nás čekala světová válka.) Čekal jsem proto, zda rozhodující masy hlavních evropských národů prohlédnou falešnost nastoupené cesty. Cesty nepochybně vedoucí do nové 30tileté války!!! A že ve volbách vystaví propagátorům tohoto „multikuti“ účet. K mému úžasu se to nestalo ani ve Francii, ani v Německu. Vysvětluji si tento výpadek mysli přejedením a následným odkrvením mozku Francouzů a Němců! Ke klíčovým volbám se tam totiž dostavila sotva polovina voličů. Takové nebezpečí hrozí i u nás. Slyším i kolem sebe, jak tato část „inteligencí naplněných“ občanů říká, včetně těch, kteří skandovali „svobodné volby“, že prý nyní kromě sportovního klubu a typu supermarketu „nemá koho“ volit!

Již dávno jsem přišel na to, že je třeba předky opravit. V tom, že koho chce Pán Bůh potrestat, toho zbaví ne tak rozumu, jako intuice! (Zažil jsem v životě mnoho rozumných graduovaných, kteří jako „věřící vědě“ se z hlediska budoucnosti chovali jako nepříčetní.) Tak jsem nyní zvědav, jestli se mezi Čechy zase objeví dost „kacířů“ s volebními cepy (zatím), které vystaví účet stranám, organizujícím u nás dvacet let po listopadu ten stav společnosti, která se nyní viditelně rozkládá. Když nebude dostatek takových občanů, který jim tento účet za dvacet let po listopadu vystaví, nezávidím potomkům budoucnost. Podle zákona „malé příčiny, velké následky“ by v ní mohly pohnuté masy nevědomých strhávat pomníky a „měnit“ vyučované dějiny. Přesně podle Havlíčka:
„Tak to chodí na tom světě, každou chvíli jinák!
Jednou ctí tě za svatého, podruhé jsi sviňák!“
Snad na zákon příčiny následku přijdou i naši hodně mladí současníci! Aby na to nemuseli za obtížné budoucnosti přijít prostřednictvím nepříjemných následků.
Tedy na zákon, že podstatou kvality civilizace není velikost národního důchodu na hlavu, ale soustava idejí!
Neboli taková právní a společenská soustava všeobecně sdílených idejí, která je schopna vysvětlit své principy i poslednímu „kmánu“ v národech. Ozřejmit správné vztahy mezi lidmi navzájem a k přírodě obecně. A tou moudrou soustavou určitě není právo šária, neboť se o tom můžeme přesvědčit v zemích, kde vládne. Proto odsud její stoupenci prchají.

Exaktněji řečeno, podmínkou vyšší společnosti, kam s ohledem na rozšíření stavu lidského poznání rozumovou vědou musíme vystoupit, je poznání vůle Stvořitele i rovině zákonů nehmotné dimenze reality. Správněji řečeno Jeho očekávání!
A k nalezení tohoto poznání musí nyní směřovat jak jednotlivci, tak i společenské organizace. Jinak je v zákonech stvoření nastaven všeobecný kolaps civilizace, ja se to již mnohokrát událo. Viz vykopávky zaniklých civilizací. Tak jak to ostatně poradil lidem Ježíš : „Usilujte nejprve o království boží (tedy poznáni správnosti všech rozměrů věcí pozemských) a ostatní vám bude přidáno!“ Tedy i u nás ve volbách uvidíme, jak dopadne hledání poznání pomocí intuice Čechů. Zatím jen ve volebním střetnutí „zemana a zaprděných světa neznalých plebejských Čechů“ na jedné straně s volebními štáby „křížových multikulti“ císařů a knížat bildersberských a evropských na druhé straně.

Pro tadesco napsal Staněk

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

14 Komentáře zapnuto "A zase „to“ zůstalo na Češích"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vedista
Host
Vedista

krestanstvi je konec smolik co 😉 a rad prilozim ruku k dilu

RitTyr
Host
RitTyr
Křesťanství jako nástroj vzniklý prostým upgradem judaismu (talmudu/tóry) v satanských dílnách Chazarů a národům slovanským speciálně v demo verzi doručený skrze ZVĚRSTVOzvěsty Cynika (Konstantního) a MetoZLOděje je to nejhorší, co naše slovansko-árijské předky a ve svých důsledcích i nás mohlo potkat!!! K tomu je nutno ještě připočítat původně staroantlanijskou a staroegyptskou zbraň hromadného ničení Židy a Chazary – profesionální rozvraceče a poštvávače okolních národů navzájem proti sobě zcela v duchu hesla: „Když se dva Slovani perou, ŽidoChazar si mne ruce“ Jedinou možností, jak vše ÚSPĚŠNĚ změnit je obrátit se zpět k naší (slovanské) původní Védské tradici, čerpat moudrost zapsanou ve… Číst vice »
pavel
Host
pavel
Hezký a dlouhý článek na který se dá reagovat otázkou – No a co ? Co nám tím chtěl autor sdělit ! Že jsme tam, kam slunce nedosvítí ? No to víme všichni , ale kde je nějaká pointa ? Jak z toho ven ? Čtu jen Češi, a pak zase Češi , jako kdyby tento stát byl tvořen elitou národa a tou jsou Češi. Ví autor článku o tom co se děje v prvé řadě na Moravě a ve Slezsku ? Slyšel někdy o tom , že naší předkové byli Slované , že měli svoje Bohy, řídili se Kopným… Číst vice »
jan švec
Host
jan švec

Plně s Vámi souhlasím.
Marie

Kopné právo, které nemá ve světě obdoby .
Host
Kopné právo, které nemá ve světě obdoby .

Plne s Vami souhlasim. Velice dobre vysvetele.

Maroš
Host
Maroš
KAPITÁN ZOMBIE A PRAŽSKÉ ŽIDO-KRESŤANSTVO – pre nick irile – pokračovanie… „„Počuli sme krik z Karlovho mosta,“ opísal incident Jaroslav Jasita s tým, že s kamarátom začali hneď konať. „Keď sme videli, že je to človek, prvá reakcia bola, že ho chceme zachrániť. Povedal som to pani z obsluhy lode. Kategoricky nám to však zakázala. Hovorila, že nemôžeme, lebo bude za to pokuta,“ opísal veľmi zvláštnu reakciu druhý zo záchrancov Jaroslav Ruda. Poliaci to zobrali na seba „Šiel som za kapitánom a tiež som mu vravel, že je tam človek a je potrebné ho zachrániť. On ale urobil také gesto,… Číst vice »
Snížení koncentráce cukru v krvi
Host
Snížení koncentráce cukru v krvi

Souhlasim.

Maroš
Host
Maroš
30%-ná SOCIÁLNE RIADENÁ GENOCÍDA Slovákov! = VYHLÁSENIE VOJNY – o pitnú vodu?! 5,4 mil – 3,8 mil = 1,6 mil = cca 30%!!! „Slovensko bude mať v roku 2100 podľa prognózy namiesto terajších 5,4 milióna už len 3,8 milióna obyvateľov, Česko namiesto 10,6 milióna približne 9 miliónov, Poľsko sa prepadne z 38 na 22 miliónov, Maďarsko z 9,8 na 6,5 milióna a Ukrajina zo 45 na 28 miiónov. Ubudne aj Rakúšanov – z 8,7 na 8,2 milióna.“ Slováci drancujú plasnétu ku…?! „Na strane druhej, z dlhodobejšieho hľadiska je podľa viacerých odborníkov úbytok obyvateľstva pozitívny, pretože zmierňuje tlaky na prírodné zdroje,… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Šokující předpověď meteorologů – čeká nás nejtužší zima za posledních 100 let!
Většině z nás se stýská po zimě jako z pohádky. Všude sníh, děti na saních a sněhové bitvy. Sníh se už několik let po sobě neobjevil.
Zvykli jsme si na bláto a déšť. Odborníci ale varují, že tato zima bude nejtužší za posledních 100 let!
http://sdilejte.to/post/6207,1,okujc-pedpov-meteorolog-ek-ns-nejtu-zima-za-poslednch-100-let.html?utm_source=Facebook&utm_campaign=Fanpage
Mimochodem existují lokality kde neseženete uhlí na zimu – např.: Žďár nad Sázavou

jirik
Host
jirik

Specializovaný finanční úřad by měl posoudit zvýšení ceny másla. Cílem kontroly bude posoudit oprávněnost zdražení másla kvůli růstu nákladů. Pokud úřad odhalí, že někdo zneužil své postavení na trhu, dostane pokutu.
http://vool.cz/zRxsu

jirik
Host
jirik

Kanadský vědec s českými kořeny Václav Smil (74) je emeritním profesorem University of Manitoba. V roce 2010 ho prestižní časopis Foreign Policy zařadil mezi stovku nejvlivnějších lidí světa. Bill Gates ho označuje za jednoho z nejinspirativnějších intelektuálů současnosti. Ve svých knihách se zabývá energetikou, životním prostředím, technologickým pokrokem, vývojem populace či světovou ekonomikou. V září vyšel jeho první titul v češtině – Globální katastrofy a trendy. Pochopení uváděných faktorů a souvislostí by podle něj mohlo zvrátit negativní trendy a minimalizovat rizika katastrof. „Nejsem ani optimista ani pesimista, nýbrž realista,“ říká v rozhovoru pro Aktuálně.cz.
http://vool.cz/lC1iz

jirik
Host
jirik
Podle vás tedy nejsou tyto látky v tuzemském rumu škodlivé? Pokud vycházíme z vědeckého závěru Evropského úřadu pro bezpečnost potravin publikovaného v červenci 2017, nijak nepotvrzuje karcinogenitu rumového éteru a výrobků z něho vyrobených. Studie pouze upozorňuje na přítomnost látek, které jsou předmětem diskuze i v jiných potravinách a surovinách. Jde hlavně o obsah furanu. Jeho množství v rumovém éteru ale odpovídá koncentraci v některých druzích dětské výživy. Na trhu jsou i potraviny, kde je obsah furanu několikanásobně vyšší. Pro ilustraci: Stejné množství furanu jako ve dvou panácích tuzemáku získáte, pokud si dáte dvě rozpustné kávy, 100 gramů dětské výživy,… Číst vice »
karcinogenit rumového éteru
Host
karcinogenit rumového éteru

Velice dowry prispevek.

jirik
Host
jirik

Ovčáček je na svém místě, alespoň co se týče rumu –
„Říše se rozhodla, že se v protektorátě nebude pít tuzemák. A basta!“ uvedl Ovčáček, když se rozhodl sdílet rozhovor s šéfem tuzemské likérky.
https://www.novinky.cz/domaci/450454-ovcacek-prirovnal-kvuli-tuzemaku-eu-ke-treti-risi.html

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!