AGENTI KABALY, KTEŘÍ SE POMOCÍ CERNU POKUSILI OTEVŘÍT MULTIDIMENZIONÁLNÍ PORTÁL, BYLI IDENTIFIKOVÁNI A NYNÍ JSOU VE VAZBĚ

NALÉHAVÁ ZPRÁVA – 16. února

Agenti Kabaly, kteří se pomocí speciálního zařízení v CERNU pokusili otevřít portál, byli identifikováni a vzati do vazby.

Tento multidimenzionální kanál se pokusily otevřít včera, 15. února, a měl sloužit jako vstup pro vesmírné lodě temných sil na planetu Zemi.

Pokus Kabaly o obnovení své kontroly nad touto planetou byl zmařen.

Nový finanční systém hostovaný kvantovou technologií je toho důkazem.

Technologii kvantových počítačů nelze prolomit bez stejně pokročilé kvantové technologie, která Kabale chybí.

Galakťané podporují Alianci poskytováním pokročilých technologií.

Kabala již nemá své zlovolné mimozemské mistry, aby jí pomáhali (od roku 2011-2012).

Většina vojenských a technologických prostředků Kabaly byla zničena.

Ničemné Kabale zůstalo pouze několik málo prvků, které stále drží v tajnosti.

Aliance po těchto agentech dnes a denně aktivně pátrá.

Za posledních 24 hodin bylo zatčeno několik zkorumpovaných kabalistických bankéřů.

Nedávný propad akciového trhu byl úspěšnou operací Aliance, kdy došlo k převzetí kontroly nad esenciálními akciemi Kabaly.

Tato operace zasadila zničující úder určitým představitelům Kabaly, kteří tyto akcie vlastnili.

Informováno bylo GCAM (Global Collateral Accounts Master), aby tento měsíc dohlédlo na směnky RV (datum tajné).

Překlad: raja, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

19 Komentáře zapnuto "AGENTI KABALY, KTEŘÍ SE POMOCÍ CERNU POKUSILI OTEVŘÍT MULTIDIMENZIONÁLNÍ PORTÁL, BYLI IDENTIFIKOVÁNI A NYNÍ JSOU VE VAZBĚ"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jj
Host

Kde jsou jasný důkazy?

tomáš marný
Admin

Milý jj,
dejte mně jasný důkaz, že jste člověk a nejste biorobot…..
tm

pepé
Host
pepé

Finační krize 2018?!? 14.2.2018 KOLAPS se blíží jsme na VRCHOLU finančního CYKLU! https://youtu.be/aWivtF3jlX0 https://www.youtube.com/watch?v=h0Rv3i0cyu4

izajas
Host
izajas

Tomasi, definujte co je biorobot, co je clovek, jednoznacne v tom bude rozdiel, a potom porovnajte seba s prvkami ktore tieto dva pojmy definuju a pridete na uzasnu skutocnost…

Jara
Host

Na rozdíl mezi biorobotem a člověkem stačí dnes i průměrná inteligence. Lidský biorobot je dnes každý,koho ovládá ,,Umělé informační pole“ , aniž by používal vlastní Rozum. Umělé informační pole používá Antirozum a ovládá lidi jako své ovce, otroky. Umělé informační pole vytváří TV,Rozhlas,noviny aj.zejména v rukou ,,mamonářů“ .Umělé infopole ale dnes vytváří i nepřátelské,vojenské zdroje pomocí vysílačů a radarů,zneužívající poznatky z fyziky, které přímo ůtočí na energetickou soustavu člověka.

Jara
Host
ČLOVĚK je ten,kdo dokáže používat vlastní rozum,dokáže se učit a nabírat zkušenosti ve prospěch ostatních. Hledá a nalézá Pravdu, rád pomáhá druhým.Vyznačuje se tvořivou činností,pracuje pro dobro. Dokáže se poučit z vlastní chyby i chyb ostatních. Je klidný,vyrovnaný, intuitivní. Je především Svobodným Člověkem ( kdy Svoboda je Vnitřním stavem Člověka, nalézá se v něj,uvnitř…a nikdy ne venku….mimo něj..) Člověk poznává sám sebe,přírodu a vesmír mimo bláboly otrokářských pavědců a elit…Stává se Člověkem Moudrým. To žádný robot ani biorobot nidy nedokáže, dokáže to jen Člověk sám, který pracuje sám nad sebou.
jintrovert
Host
jintrovert

Nevím přátelé jestli je to můj subjektívní vjem,ale na čtvrteční nóv 15.2 i v pátek 16února(hlavně večer a v noci) jsem zaznamenal mimořádně silné „negatívní pnutí“ v našem morfogenetickém poli(někdo jej nazývá éterickou,plazmatickou či nízkoastrální plání).Zaregistroval to někdo podobně? Dle vícero zdrojů má být tato zima posledním obdobím,kdy měla temná strana „navrch“ tak doufám,že to tak opravdu bude 😉

CZK
Host

Musím přiznat, že jsem byl i s partnerkou extrémně unavený a nekoncentrovaný. Ani jsem si neuvědomil, že je zrovna nov 🙂

marie
Host

V noci ze čtvrtka na pátek jsem nemohla spát. Neskutečně mi tlouklo srdce…..
Marie

LUCIE
Host
LUCIE

Ze ctvtka na patek po dlouhe dobe osvezujici spánek. Rano jsem vstala odpocata a citila jsem obrovskou úlevu.

arijec
Host
arijec

dukazy nejsou a ani nebudou a nie som clovek som mrsky animusak

SamTingWong
Host
SamTingWong

JJ se ptá dobře, pořád se mluví a píše o zatýkání (např. Fulford o tom dost píše), ale kde jsou nějaká jména a třeba fotky nebo články, které to potvrzují? Takhle můžu tvrdit, že Babiš je zavřený na Guantanamu a dotazy odbýt protiotázkou, jestli jste člověk nebo biorobot…

pepé
Host
pepé
pepé
Host
pepé
Pavel
Host
noname
Host

i do translate this page here with google translate, because i cant speak czech. it would be great if you can report people resigning from your country. there are not that much listed yet. links to report people are named in the google doc. thank you guys!

Zbyněk
Host
Zbyněk

Je to pořád to samé. Já tyhle stránky moc rád čtu, ale jsou to vlastně jen sci fi povídky. Nikdy nebude jasný důkaz, že je to pravda. A proč? Je to prosté, žádný důkaz není. To může psát vlastně každý, kdo má trochu představivost. Ale tleskam autorovi, má talent.

jirik
Host
jirik
Letadlo s 60 lidí havarovalo v okolí města Semir v íránské provincii Isfahán, informuje agentura Tasim s odkazem na íránské středisko pro mimořádné situace. Podle agentury šlo o let Teherán-Jásúdž. Několik očitých svědků prohlásilo, že někteří cestující mohli přežít. Později ale agentura ISNA s odoláním na íránskou leteckou společnost Aseman Airlines oznámila, že všichni zemřeli. „Na palubě tohoto letounu bylo 60 cestujících a 6 členů posádky, kteří bohužel všichni zahynuli,“ uvádí agentura prohlášení společnosti. هواپیمای مسافربری در اصفهان سقوط کرد pic.twitter.com/AZ4jen8NrR — John (@Pazitronika) 18. února 2018 ​Záchranáři se nedokázali dostavit na místo incidentu kvůli špatnému počasí, informuje televize Press… Číst vice »
cituji
Host
cituji

Cituji: F.Kahuda předběhl zahraniční výzkumníky v CERNu i NASA o více než 40 let! Uznání se ovšem nedočkal.
Více viz zdroj http://extrastory.cz/frantisek-kahuda-objevem-zahadne-castice-predbehl-o-40-let-i-odborniky-v-nasa.html

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!