Aktivisté vybrali přes 3 miliony dolarů ke koupi a záchraně kanadské divočiny

Dobré zprávy. Vůbec poprvé, ekologové získali dostatek peněz prostřednictvím crowdfundingových snah k zakoupení pásu kanadské divočiny. Brzy se 2 000 hektarů půdy změní v chráněný park.

Kampaň byla zahájena nadací BC Parks Foundation. Jak uvádí GoodNewsNetwork, nezisková organizace spolupracuje s BC Parks na ochraně divočiny Britské Kolumbie.

 

Po několika měsících vybírání peněz bylo více než 3 miliony dolarů získáno od jednotlivců na ochranu 2 000 akrů (800 hektarů). Poslední část darů byla obdržena těsně před termínem kampaně.

Po dokončení prodeje bude pozemek převeden na BC Parks za účelem přeměny na provinční park třídy A. Poté bude navždy chráněn před težbou dřeva a zástavbou.

Přeložila tereza | Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Mirec napsal:

  fantasticky cin, krasa.
  ja by som nechal zburat novostavby v Bratislave smerom na Kolibu a vysadil tam vsade stromy. kazdodenna nenazratost a negramotnost „podnikatelov“ nas zabije.

 2. Octomaník napsal:

  Proč to na svět sprejují?
  Po odvysílání prvního filmu What in the World Are They Spraying? se zvedla vlna zájmu o chemtrails a mnoho lidí si začalo klást otázky. Autoři se proto rozhodli zahájit vlastní vyšetřování, jehož závěry dnes můžete vidět.
  http://www.mustwatchtv.cz/12-konspirace/92-proc-to-na-svet-sprejuji/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..