Aktuality z dnešních dní, přinášíme aktuální „drby“ ze světa teď a nyní

19:54

 

Aktuální drby ze 17. ledna 2018

V posledních dnech znovu přicházejí zvěsti a úvahy čtenářů těch zvěstí o tom, že Polsko jako samostatný stát už brzy zanikne. Mělo by prý být rozděleno na tři části, v souvislosti s obnovením carského Ruska a císařské Velkoněmecké říše. Na málo zřetelných mapách nové Velkoněmecké říše, které jsem zatím tu a tam viděl, zůstává nynější území České republiky mimo tuto Velkoněmeckou říši (a mimo carské Rusko). Pokud jde o území ležící východně od této nové Velkoněmecké říše, mluví se o císařské říši předběžně nazývané „Ost-Reich“, tedy „říše ležící východně od Velkoněmecké říše“. Přičemž zatím není jasné, odkud až kam. Samovládce této „Východní říše“ by měl být také z rakouského rodu Habsburků a jejím centrem by mělo být Maďarsko, Uhry. Přičemž Slovensko by se asi opět stalo částí tohoto „Velkomaďarska“ jako jeho nejsevernější provincie Horní Uhry. V Čechách by asi mělo být obnoveno Království České s habsburským panovníkem (český král Jiří Zvonimír Habsburský), na Moravě pak asi jemu volněji podřízené Markrabství Moravské a malá část Slezska s česky mluvícími obyvateli by asi připadla zpět ke Slezsku a tím k Velkoněmecké říši. Druhou možností by možná bylo zachovat zatím ČR (asi bez její moravskoslezské části) jako pseudo-republiku, řízenou/vlastněnou nějakým „osvíceným“ doživotním diktátorem (do jeho smrti).

Přicházejí nové, akutní zprávy, viz Ponocný (Nachtwächter), Zmatená (výbušná) situace 17. ledna 2018: http://n8waechter.info/2018/01/gemengelage-am-17-januar-2018/. Zde aspoň Závěrečné shrnutí: „Uznávám, že tato zmatená a výbušná situace je vysloveně nepřehledná a výše uvedené zprávy, jako vždy, si nenárokují úplnost. Přesto se ukazuje, že je zde mimořádně hodně pohybu a dál se zrychlil. Takže čekáme nejprve trpělivě na vyhlášení „prestižních“ cen pro nejprolhanější hromadné sdělovací prostředky „Fake-News-Awards“ a budeme si pamatovat, že zítra, 18. ledna 2018, budou pro Čínu a Rusko údajně zavedeny měny kryté zlatem. O tom, zda navíc 19. ledna zkolabuje vláda USA, lze pochybovat. Jedině, že by se to využilo jako příležitost úplně zlikvidovat světový systém peněžnictví založený na americkém dolaru a vojska tak obšťastnit novými zúčtovacími jednotkami.“

Dnes večer ve 23.00 hodin SEČ by měl prezident USA D. Trump pronést nějaký svůj důležitý veřejný proslov. Bude prý možné jej shlédnout a vyslechnout živě přes internetový kanál Youtube pod tímto odkazem: https://www.youtube.com/watch?feature=share&v=GuxMTmGybxo&app=desktop. Od tohoto proslovu a ještě víc snad od chystaného veřejného proslovu prezidenta Trumpa na setkání celebrit světa koncem ledna ve švýcarském letovisku Davos se očekávají závažná zveřejnění neuvěřitelných skandálů. „Skandál“ je příliš slabé slovo, výstižnější jsou slova: „otřesná zvěrstva“.

Jeden dost senzační, a proto možná ne úplně spolehlivý zahraniční internetový zpravodajský server dnes odpoledne tvrdí, že nedávný útok střelami s jadernými hlavicemi na americké Havajské ostrovy skutečně proběhl a že tyto střely odpálila ponorka Státu Izrael. Z tohoto útoku měla být následně obviněna Severní Korea a mělo to být použito jako roznětka pro 3. světovou válku. Tato izraelská ponorka byla vyrobena v Německu a Německo tyto ponorky Izraeli v podstatě darovalo. Izraelci prý použili křižující střely Cruise Missiles vyrobené v USA, vyzbrojené jadernými hlavicemi z jejich vlastní, izraelské výroby.

Šušká se, že tento týden se má stát něco významného, a pokud se to stane, pak nejspíš dnes. Stále se hovoří o útoku nějakou jadernou náloží na ostrov Manhattan v americkém New Yorku, vedle jaderné miny přinesené tam na palubě uneseného civilního letadla linky MH370 se nově objevila úvaha o tom, že by to mohla být jako v případě ostrova Haiti a japonského města Fukušima jaderná mina, která by vybuchla u mořského pobřeží New Yorku pod hladinou moře a zvedla by ničivou přílivovou vlnu cunami.

Cena trojské unce zlata v noci na dnešek dosáhla až na 1344 amerických dolarů, nyní 1337 USD.

Kocour Mourek, 17. ledna 2018, 19.54 hodin

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13
Komentujte

avatar
8 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Kocour MourekjirikPavelCZKSysi Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
v
Host
v

Útoku na New York pod falešnou vlajkou za provedení označit Rusko je po minulých zkušenostech dost pravděpodobná. Jenomže se všeobecně ví,že RF válku nechce a ani ji nepotřebuje,protože by to nebylo k žádnému užitku. Probíhá tam velký ekonomický vývoj který byl v podstatě iniciován smyšlenými sankcemi USA a navíc zde probíhá totální vlastenecká přestavba občanstva RF. To je totiž to,co západ nikdy nepochopí a proto také téměř všechny války prohrál. Nechápou to a proto schání DNA slovanských lidí,aby rozluštil tu záhadu,v čem je síla slovanů zakletá. Ale je to v tomto. USA,Velká Británie,Francie,Francie,Španělsko a Itálie vždy byli váleční štváči,kteří zničili… Číst vice »

Sysi
Host
Sysi

„…výsledky v historii válek usa jsou více jak špatné“ – tak tomu není. Nepotřebují vyhrávat války, potřebují sesadit neloajálního vůdce, způsobit absolutní rozvrat, chopit se místních zdrojů a ty vydrancovat. Po nich potopa. A to se jim daří už 200 let. Tudíž vyhrávají, ale po svém.

Kocour Mourek
Host
Kocour Mourek

Nikoli. Pokud by (už zase) někdo udělal nějaký „útok pod falešnou vlajkou“ na příklad proti USA (útok, z něhož by následně byl lživě obviněn někdo, kdo ten útok ve skutečnosti neudělal, jako se to patrně stalo například při „incidentu“, v jehož důsledku se zřítily 3 obrovské budovy v centru New Yorku), pak by tentokrát prý z toho zase byli lživě obviněni „muslimští teroristé“, nebo možná nějaká „muslimská země“. Dále by se pak pokusili svést na takový „incident“ to, že se „v jeho důsledku“ zhroutila měna USA, respektive dominovým postupem i mnohé další měny světa. Dál by mělo následovat zkrocení islámu… Číst vice »

Sysi
Host
Sysi

Že by?
Jiřího Zvonimíra jsem zatím nenašla, ale Ferdinanda Zvonimíra ano. Článek z roku 2011: Karel Habsburský: český král?
http://www.cevro.cz/cs/234054-petr-sokol-karel-habsbursky-cesky

Kocour Mourek
Host
Kocour Mourek

Asi máte pravdu, Sisy, asi by to měl být Ferdinand Zvonimír Habsburský. Díky za vaše pozorné čtení!

Sysi
Host
Sysi
jirik
Host
jirik

USA, EU a regionální partneři nehodlají poskytovat pomoc v obnovení syrských oblastí, které kontroluje Asad, prohlásil americký ministr zahraničí Rex Tillerson. „USA, EU a regionální partneři neposkytnou internacionální pomoc v obnově žádných oblastí kontrolovaných Asadem, prohlásil Tillerson v projevu na Stanfordské univerzitě v Kalifornii. Vyzval ostatní státy, aby následovaly tomuto příkladu a neposkytovaly ekonomickou podporu syrskému režimu, „Jakmile Asad opustí post, budou USA s potěšením napomáhat normalizaci hospodářských vztahů Sýrie s ostatními státy.“ „USA vyzývají všechny země k ukázněnosti a vyvíjení ekonomického nátlaku na Asada v obnovení země po politickém přechodu.“ Vyslovil naději, že tato forma nátlaku „pomůže Syřanům a… Číst vice »

CZK
Host
CZK

Mně se „vždycky líbí“, jak se píše „Češi si přejí ….., Američani chtějí ….., Francouzi jsou …..“. Místo těch teček si lze dosadit cokoliv. Například Sobotka někde něco v Bruselu vypustil z úst. Už nevím, co to bylo, ale vyvolalo to ve mně vlnu nevole. Ale sdělovací prostředky napsali že „Češi chtějí věc řešit ……“ atd. Je to zavádějící a takováto nešťastná (i když zavedená ) zvyklost. Staví to celé národy proti sobě. Mělo by se správě říkat že ten a ten konkrétní politik se vyjádřil takto, nebo že prosadil toto atd

jirik
Host
jirik

No a politici či rádoby politici se skrývají za své politické strany. Často je slyšet – naše strana udělala pro lidi tohle a tamto; apod. a jak kdysi řekl zeman – politická strana je rodu neživotného a tvoří ji lidé. Zajímavá věta je taky – Naši politickou stranu volilo tolik procet občanů – a když to vezmeme do detailu – kolik procent lidí při volbách zaškrtne přímo kandidáty polických stran a kolik procent zaškrtne pouze politickou stranu; výsledkem by mělo být – naši politickou stranu volilo tolik procet voličů a tolik procent voličů volilo přímo navržené kandidáty a tedy celkem… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Ukrajinský parlament schválil prezidentův návrh zákona o reintegraci Donbasu. „Pro“ hlasovalo 280 poslanců při minimu 226. Zákon má nyní podepsat hlava státu. Nabude platnosti příští den po zveřejnění v oficiálním tisku. Dokument poskytuje prezidentovi právo na nasazení vojenské síly v tomto regionu v mírové době za účelem ochrany suverenity. Umožní to uzákonit nasazení armády na východě bez vyhlášení války. Donbaská území, které Kyjev neovládá, jsou označena za „okupovaná,“ a Rusko je nazváno agresorskou zemí. Hlava samozvané Doněcké lidové republiky Alexandr Zacharčenko již prohlásil, že body tohoto zákona porušují minské dohody. „Ukrajina ukazuje, že si nepřeje mírové překonání konfliktu, že hodlá… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

Ti dementi a američtí poskoci si nedají pokoj dokud nedostanou od Ruska „po čuni“. Nu budou se divit. Oni se spoléhají na to, že je Putin zaneprázdněn Sýrií a blížícími se volbami prezidenta v Rusku a že se tedy neodhodlá zasáhnout v případě, že tam kyjevská vláda opravdu nasadí armádu a pokusí se obsadit LNR a DNR. Aby se nespletli. Ono tam Rusko nemusí poslat tentokrát ani jednoho vojáka, úplně bude stačit tak jako v Sýrii, když jim ze vzduchu zničí (ukropům) těžkou techniku a těžké zbraně. Na to by jim mělo stačit pár hodin. Se zbytkem si opolčenci pak… Číst vice »

jirik
Host
jirik

“Rodiny s viacerými deťmi by sa mali hanbiť,” odkázala kanadským rodinám feministka a navrhuje radšej prijímať imigrantov https://www.hlavnespravy.sk/rodiny-s-viacerymi-detmi-sa-mali-hanbit-odkazala-kanadskym-rodinam-feministka-navrhuje-radsej-prijimat-imigrantov/1280912 ——— Pozor na bankomaty! Čtenář varuje spoluobčany před novým trikem, jak získat vaše peníze http://ac24.cz/zpravy-z-domova/11928-pozor-bankomat-trik-ziskat-vase-penize Čtenář nám zaslal následující informaci o nepříjemné zkušenosti s bankomatem České spořitelny v Hodoníně, samozřejmě se nemusí jednat o ojedinělý případ: 5. 1. 2018: Ahoj přátelé. Hned se s Vámi musím podělit, jak jsem málem přišel o deset tisíc korun. Dnes asi v 15.50 hod. jsem vybíral z bankomatu České spořitelny na Národní tř. 25 u MěÚ Hodonín (na rohu). Po zadání hesla, částky a výběru bankovek… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Robotická žena podobná člověku selhala po otázce o korupci na Ukrajině, oznámila poslankyně ukrajinského parlamentu Alyona Škrumová. Podle ní k incidentu došlo v ukrajinském domě v Davosu, kde se koná Světové ekonomické fórum. „Nejmodernějšímu robotovi na světě Sofii se po otázce ‚Co dělat s korupcí na Ukrajině‘ rozbil skript a má problémy s procesorem,“ napsala poslankyně na své stránce na Facebooku. Sofii vytvořila hongkongská společnost Hanson Robotics. Robot je navržen takovým způsobem, aby se učil a přizpůsoboval chování lidí, stejně jako práci s nimi. Na podzim minulého roku získala Sofie občanství Saúdské Arábie. Stala se prvním robotem, který obdržel občanství… Číst vice »