Aktuality z USA: FEMA kempy a hurikán Irma lv.5!! (6.září)

Úryvek ze Zápisníčku na Aluška.org, který se týká aktuálního dění v USA. Celý článek najdete ZDE.
Stále sleduji co se děje v USA a šokuje mě, kolik lidí věří, že Irma i Harvey jsou uměle vytvořené hurikány, určené k depopulaci obyvatel. Vznikají na toto téma velká množství konspiračních videí a článků, že mě to samotnou fakt zaráží. Dneska jsem viděla toto video z 29.8.2017, které mě upřímně docela vyděsilo:
Something strange Harvey Hurricane and FEMA Camps Never Film Before
https://www.youtube.com/watch?v=iZcIFgTHCY8
Skoro se to bojím přeložit, no ale tak jenom ve zkratce: Wallmart v Americe nějak podezřele, ještě před hurikány, začal ve velkém zavírat a předělávat své pobočky. Bylo to už v předešlých letech, nejde o úplně nové téma a je to spojené se společností FEMA, o té už byla řeč, to je ta jak plánovala velké cvičení na blackout po zatmění slunce. Říkali lidem, že jde o nějaké instalatérské práce, ale ve skutečnosti lidé zjistili, že tam dávají obří mrazáky a také se to předělalo na areály které vypadají jako budoucí vězení pro lidi. Jsou o tom hromady videí na YT. Lidem vrtá hlavou, na co ty mrazáky jsou, a prý jestli na mrtvé lidi… Pak přišel hurikán Harvey. Ve videu je záznam reportéra, který přichází k muži, který sedí u nějakého domu a ptá se ho, proč není schovaný někde uvnitř, kde se o něho postarají, proč je venku. Ten pán mu na to říká: ,,Nešel jsem dovnitř, protože Armáda spásy a Ruská (nevím jak to přesně přeložit, prostě nějaký druhý typ útulku pro lidi postižené hurikánem) byly přistiženy, jak zabíjí lidi, kteří šli dovnitř.“ Reportér ho v té chvíli zastavuje, skáče mu do řeči a odvádí řeč na jiné téma, říká že je bezdomovec a že očividně čelí problémům. – Je to strašně divné, protože by přece měl být šokovaný!! – Lidé se domnívají, že v tom média jedou a že reportér musel vědět co se děje, proto pána zastavil… Poté pán říká, že je ve skutečnosti policejní důstojník, není to žádný houmlesák. A reportér ho znova přerušuje, jakoby to byl najatý herec, který přesně ví o co jde. Důvod, proč se to dostalo ven je ten, že jde o živý přenos. Jinak by to samozřejmě vystřihli. Vzniká panika, nikdo neví co si o tom myslet, někdo říká že je to houmlesák a že může být mentálně nemocný, jenomže jak vysvětlit ostatní shody okolností, nasvědčující tomu, že jde o připravený plán? A teď v období hurikánů údajně slouží areály Wallmart jako útulky pro lidi. Co je vlastně ,,FEMA camp“? Ten název se opakuje všude pořád dokola ve spojitosti se zavřenými přestavovanými Wallmarty… tady je o tom článek, přečtěte si sami co to je… Když vám dojde kam to celé téma míří a o čem je tady doopravdy řeč… No, mám problém tomu uvěřit, ale těch materiálů je všude tolik! Něco jiného je o tom donekonečna teoretizovat a něco úplně jiného je vidět, jak samotný lid USA představuje důkazy, že se to už děje.
Tohle téma s ,,kempy smrti“ je tak obrovské a tolik lidí je o tom přesvědčeno, že se tomu dokonce už v roce 2009 věnovala televize FOX (FOX=666), která se snažila tuto teorii shodit ze stolu, očividně se však nepodařilo lidi přesvědčit.
Mezitím se blíží Irma… V Porto Rico včera dorazily první vysoké vlny ohlašující příchod hurikánu (na videu ZDE). Ve zprávách včera ohlásili, že Irma má aktuálně sílu 5 (nejvyšší možný stupeň) a narovinu řekli v televizi, že to bude ,,smrtící katastrofa“ a že se mají připravit na to nejhorší. Na Floridě, Bahamách a Porto Rico jsou ucpané obchody lidmi, kteří se ještě na poslední chvíli snaží nakoupit zásoby.
CATEGORY 5 ~ HURRICANE IRMA 23 FOOT WAVES CATASTROPHIC WARNING
https://www.youtube.com/watch?v=Wb36EHTSKTk

Mohlo by se vám líbit...

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Vítek K.KMnO4sudetenfranzMikessska Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mikessska
Host
Mikessska

Na ty „tábory“ – věznice – již upozorňoval jistý konspirační publicista…vysílala to prima Zoom, mám pocit někdy v roce 2014/2015 a v USA se to vysílalo dříve…mnohem dříve.
Takže, pokud o tom ví již tak dlouho, a nic nikdo nezjistil, předpokládám, že AKCE začala 🙁 ve VELKÉM. 🙁 A lidi budou doopravdy věznit a zabíjet – prostě vyhlazovat, jak dělal Hittler…
Bůh nám pomáhej.

sudetenfranz
Host
sudetenfranz

většina konspiračních teorií,se později ukázala jako pravdivá. před 3 roky jsem tak nějak začal pomalu otvírat oči a to díky několika vebům,jako je i tento. každý ,kdo nemá hlavu kvůli rovnováze a umí selsky přemýšlet,tak krásně vidí ,jak vše do sebe zapadá čím dál rychleji a soukolí se naplno rozjíždí. od chemtrails,harp,geoinženýring,fema,dluh usa,věštby o posledním prezidentu usa,…AMEN s tebou ameriko 23.9.

KMnO4
Host
KMnO4

Něco k tématu: http://orgo-net.blogspot.cz/2017/09/klimaticke-zbrane-globaliste-vydali.html

Beru to jako možnost, ale jak je to opravdu … kdo ví. Je tolik informací v éteru, že si každý může vybrat a složit, co chce.
Zatím je jisté, že všichni nakonec umřeme, někdo v klidu ve spánku jako můj dědeček, řidič autobusu, někdo v hrůze, strachu a šoku jako ti jeho poslední pasažéři … hmm.

Vítek K.
Host
Vítek K.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!