Aktuality z 27. února 2019

…..zajímavé aktuality hraničící s numerologií a symbolikou….

00:05

 

Náhodou jsem si všiml pozoruhodného seskupení čísel v nadcházejících dnech. Ale blíž jsem to nezkoumal, jen pro jistotu uvádím. Další dnešní témata jsou důležitější.

Popeleční středa letos (2019) připadla na datum 6. březen. Vidím v tom pozoruhodný protimluv, protože totiž: 6 + 3 + 2 + 0 + 1 + 9 = 21 = 7 + 7 + 7. Číslo 21 a tři sedmičky v něm skryté jsou považovány za velmi šťastné číslo! Přitom ale naopak je to 6. den toho měsíce a 2 + 0 + 1 + 9 = 12 = 6 + 6. Takže to datum v sobě zároveň nese sílu velmi nešťastného čísla 666. Letošní bizarní Popelec je také novoluní (nov).

Tři dny po něm přichází trojice dnů vzdálených od sebe vzájemně vždy 6 dnů: 9. březen, 15. březen a 21. březen. Ty letošní jsou skutečně „povedené“! Jejich střed a pomyslný vrchol asi tvoří 15. březen 2019, letošní březnové Idy! 1 + 5 = 6, 15 + 3 = 18 = 6 + 6 + 6, 2 + 0 + 1 + 9 = 12 = 6 + 6, 15 + 3 = 18, 18 + 12 = 30 = 6 + 6 + 6 + 6 + 6. Letošní březnové Idy tedy v sobě skrývají jen a pouze samé šestky! A je to jedno z nejožehavějších dat běžně tradované lidské historie: římský císař Julius César byl zavražděn o březnových Idách, 15. března roku 44 př. n. l. https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98%C3%ADmsk%C3%A1_datace#Idy. Poté, co jej římský augur Spurinna předem varoval slovy: „Střez se březnových Id! Cave Idus Martias!“ https://cs.wikipedia.org/wiki/Augur Letošní březnové Idy mají tedy skutečně „špičaté“ datum!

 

Přední voj březnových Id tvoří 9. březen: 9 + 3 = 12 = 6 + 6. A ovšem také: 2 + 0 + 1 + 9 = 12 = 6 + 6. Tedy: 6 + 6 + 6 + 6! A také ovšem: 12 + 12 = 24 = 6 + 6 + 6 + 6.

Zadní voj tohoto divného uskupení dat tvoří letošní 21. březen 2019, den letošní jarní rovnodennosti a také úplněk https://cs.wikipedia.org/wiki/Rovnodennost, http://lunarni-kalendar.najdise.cz/uplnky-novoluni. Protože totiž: 21 + 3 = 24 = 6 + 6 + 6 + 6. A také: 2 + 1 + 3 = 6. A ovšem také: 2 + 0 + 1 + 9 = 12 = 6 + 6. Přitom ale to datum v divném protimluvu obsahuje také šťastné číslo 21!

O dalších 6 dnů později pak přichází 27. březen, tedy 27 + 3 = 30 = 6 + 6 + 6 + 6 + 6. A také: 2 + 0 + 1 + 9 = 12 = 6 + 6.

Dál raději zatím ani neuvažuju. Ale z těch čísel je zřejmé napětí. A k tomu ještě dnes zveřejněná zpráva od QAnona o tom, že v nadcházejících 21 dnech přijdou „velké události“. Každopádně lze asi těch nejbližších 21 dnů očekávat s napětím a spíše s pesimismem.

 

Další, důležitá témata, jen stručně: v zemích západní Evropy a také v České republice a v dalších zemích v jiných částech světa se patrně opět snáší mimořádně hustý příval takzvaných „chemtrailů“, které prý kromě jiného obsahují nanočástice (submikroskopicky malé kousíčky) hliníku – vlastně téměř neviditelný, ale chemicky zjistitelný hliníkový prášek, vedoucí k demenci lidí, zvířat i rostlin – a nanotrubice (submikroskopicky malé) rourky, trubičky vytvořené z uhlíku!

Hodiny Soudného dne (Doomsday Clock), které ukazují čas, který zbývá lidstvu do jeho násilného zániku hromadným neštěstím, například hromadným použitím jeho jaderných a případných jiných zbraní, oznamují od ledna 2018 čas 23.58 hodin (2 + 3 + 5 + 8 = 18 = 6 + 6 + 6)! Tak blízko k té pomyslné „Půlnoci“ lidstva byly ty Hodiny zatím jen jednou, v roce 1953, když (prý) byly zkonstruovány a poprvé zkusmo použity vodíkové jaderné zbraně. https://www.defconlevel.com/doomsday-clock.php, https://www.defconlevel.com/current-level.php.

Velmi zarážející (v řadě ohledů rok od roku horší) údaje opakovaně přináší internetová stránka www.Deagel.com, která používá veřejně dostupné informace světově významných organizací a výzvědných služeb. https://connectiv.events/neue-zahlen-der-deagel-liste-deutschlands-bevoelkerung-schrumpft-auf-ein-drittel/ Nejvíc pozornosti obvykle vzbuzují její údaje o vývoji počtu obyvatelstva v jednotlivých zemích celého světa, momentálně do roku 2025 (za 6, zase ta šestka, roků). Česká republika a Slovenská republika se tam sice zatím jeví poměrně dobře (pokles počtu jejich obyvatel jen o 10, resp. o 5,5 procenta). Ale například sousední Spolková republika Německo má prý mít v r. 2025 místo nynějších oficiálně přiznávaných 81 milionů už jen 28 milionů obyvatel! Tedy mělo by odtamtud „někam zmizet“ (?) víc než 65 procent (dvě třetiny!) nynějších obyvatel! Přitom jde u ČR, SR i SRN a u všech ostatních (nynějších) zemí o prostý číselný údaj o počtu obyvatel v dané zemi. To číslo nic neříká o povaze – jakosti – druhu těch obyvatel. Tedy zda a do jaké míry to ještě vůbec budou skuteční Němci, Češi, Moravané, Moravští Slezané, Slováci…?!

 

Když si dám do souvislosti jen těchto pár běžně známých a víceméně snadno ověřitelných údajů a zamyslím se nad nimi, skutečně mě zaráží, překvapuje a nepříjemně vyvádí z dobré míry optimismus a sluníčkovost některých lidí, včetně některých čtenářů serveru Tadesco. Jak bohorovně automaticky předpokládají, že vůbec ještě něco někdy někde bude!!? Připomínám: už víc než rok je na těch Hodinách za dvě minuty půlnoc, 23.58 hodin! A nic bohužel ani nenaznačuje, že by se to snad mohlo zlepšit! V takovém Augiášově chlévě žijeme a ještě si to chválíme! Ale to bohužel ještě není všechno!

Opřu se o obrazné vyjádření Jana Kellera, významného slezského profesora sociologie a poslance Evropského parlamentu. Profesor Jan Keller není žádný mrtvý klasik, naopak, žije a nedávno měl narozeniny, k nimž mu, pokud tento můj příspěvek snad čte, zpětně srdečně blahopřeju! Už před roky řekl: „Nedávno jsme nevědomky na plný plyn odbočili do slepé uličky!“ A nyní se tou slepou uličkou řítíme a betonová zeď na jejím konci je už bezprostředně před námi! Obrátit se nemůžeme, ulička je příliš úzká. Vycouvat z ní by bylo asi hodně obtížné, ale nejprve bychom přece museli aspoň zastavit! Rozumným řešením by bylo zastavit, na místě zjistit správný další směr naší cesty a tím směrem se z té naší slepé uličky – třeba i hodně namáhavě – probourat a pak se dál prokopávat tím, co nás na té naší cestě tím novým směrem potká. Ty, co už při odbočování podle dopravní značky poznali, že ta ulička je slepá, jsme neposlechli a neposloucháme. Jako Cimrmanovi „pionýři slepých uliček vývoje“ se do nich tvrdošíjně vrháme jen proto, abychom po případném marném návratu z nich mohli ostatním sdělit ono svrchovaně moudré, cimrmanovské: „Dámy a pánové, tudy určitě ne!“

Kocour Mourek, 27. únor 2019, 19.54 hodin

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. PTZ napsal:

  Pokud se řítíme proti zdi, tak ji prostě projedem. Trochu to náma zacloumá a probudíme se… A každému, co je ho jest…

 2. Kocour Mourek napsal:

  Pokud použijeme podobenství o slepé uličce, pak tím myslíme, že směrem, kterým ta slepá a končící ulička vede, nemá smysl jít a ani to nejde. Takže tedy, řečeno trochu jinak, pokračovat v tom, co děláme, nemá smysl a ani to nejde. Navíc – a o tom jsem chtěl napsat v dalších svých aktualitách – je náš svět nyní velmi křehký a žádný náraz nesnese! Jsou tady s námi slabí a bezmocní, ještě nevyvinutí, nebo už příliš zchátralí svým věkem, nemocní, invalidé… A to ani nemluvím o zvířatech a rostlinách, které tu žijí s námi! Ve své bohorovnosti je rovnou odsuzujete k zániku? Myslíte jen na to, že vy sám to nějak přežijete? To mi připadá být bezohledné. Nevidíte asi dál než k okraji svého talíře. Měl byste se nad sebou zamyslet a každopádně sem nepsat takové výkřiky do tmy. To už je lepší mlčet!

 3. vlasta napsal:

  Milý kocoure,
  pominu tvé ezoterické číselné úvahy, ale musím ti sdělit, že ten tvůj „profesor“ Keller není žádný profesor !
  Je to marxleninský vyje.ávač, velký přítel Zadolárka-Orálka a dalších našich nepřátel, kteří pracují proti českým zájmům v EU, na Ukrajině, atd.
  Všechno se dá doložit, chce to jenom trochu použít paměť, co tito „lidé“ dělají a jak se chovají.

 4. Kocour Mourek napsal:

  Vlasto, já bez svolení dotyčného nikomu netykám. A vám jsem svolení nedal, tak mi netykejte!! Moje Aktuality se týkají závažných témat! Proto prosím rozpravu o nich a zamyšlení čtenářů nad nimi nerozbíjejte svými primitivními „politickými“ vědomostmi a výpady. Nehodí se to sem a je to také sprosté. Zapomněl jsem uvést, že prof. Keller je také nositelem státního vyznamenání za svůj mimořádný přínos k rozvoji vědeckého bádání. Vyznamenal jej prezident České republiky. Budete vzápětí kvůli tomu kydat hnůj i na prezidenta? Jak jsem napsal: je to Augiášův chlív, v němž se beznadějně nacházíme! Fuj!!

 5. Kocour Mourek napsal:

  Tak si tam místo toho Kellera dejte třeba citát od jiné známé osobnosti, Vlasto,… Vůči ní už snad nebudete mít námitky: „Je těžké, milý Watsone, hledat černou kočku v tmavé místnosti. Zvlášť, když tam žádná kočka není!“ (Sebrané spisy, Sherlock Holmes, soukromý detektiv) (široký úsměv)

 6. Kocour Mourek napsal:

  Schody do nebe! K poctě výročí rockové skupiny Led Zeppelin, předělávka jejich proslulé skladby „Stairway to Heaven“: https://www.youtube.com/watch?v=LFxOaDeJmXk.
  Manželé Obamovi, Dustin Hofman a další dámy a pánové jsou přítomni, naslouchají a skvěle se baví! Ti Američané to ale skvěle umějí rozsvítit!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..