Aktuality z dnešních dní, přinášíme aktuální „drby“ ze světa teď a nyní

18:54

Aktuální drby z 16. ledna 2018

Na úvod pro jednoduchost opakuji to nejpodstatnější ze zvěstí, které jsem přinesl 14. ledna večer:

„Zprávy a drby přicházející v posledních dnech jsou krajně znepokojivé, silně se množí, mění a rozplývají se pod rukama. Pokud bych měl zachytit to nejpodstatnější z nich v tuto chvíli, máme prý očekávat velmi pohnutý týden plný závažných událostí. Mezitím, co toto píšu, byl zveřejněn nový obsáhlý článek, který jsem si zatím stačil jen zběžně přečíst a který zní bohužel opět velmi varovně. Je v němčině a já doufám, že jeho autor snad už úplně nezešílel, když uvažuje a zpravuje nás o takových „eventualitách“. Další zprávy, úvahy a spekulace, v tuto chvíli se jevící jako „méně závažné“ a příliš děsivé, se pokusím shrnout a přinést v následujících dnech.“

Bohužel příval zpráv od té doby dál narůstá, není snadné je shrnout, proto snad aspoň některé hlavní drasťáky… Přitom ale ty zde jednotlivě neuvedené „četné podrobnosti“ mimořádnost situace potvrzují. Pohnutou situaci v České republice přitom raději nechávám stranou, ale případné důsledky těch zahraničních zvěstí do ČR si dovodíte sami.

Do Německa v posledních týdnech prý patrně proudí vojáci USA, kteří doplňují těch 35.000 amerických vojáků, kteří jsou v Německu rozmístěni od konce 2. světové války, a rozvíjejí jejich počet do bojového stavu. Vojenská technika armády USA, armády Ruska a Spolkobrany (Bundeswehru) je prý odkonzervována (ausgemottet), vojáci jsou okamžitě připraveni k boji. Stále se opakují zvěsti o tom, že vojáci v Německu provedou vojenský převrat, svrhnou „demokraticky zvolenou“ vládu a moc předají šlechtě. Spolkovou kancléřku Angelu Merkelovou údajně zastupuje její dvojnice, politická jednání o velké koalici v Německu jsou proto prý jen velké zastírací divadlo. Podle těchto zvěstí je spolková kancléřka už někde uvězněna a po jejím veřejném doznání je prý snad už – jako trest za její vlastizradu – naplánován dokonce trest smrti včetně způsobu provedení (zardoušením nebo garotou – nevím, jestli je v tom nějaký rozdíl).

Zítra, ve středu 17. ledna 2018, prý přichází jeden z několika dnů v tomto roce, který lze numerologicky vyložit jako 11/9 – tedy den příhodný pro významné události. Očekává se – prý obsahově velmi významný – veřejný projev prezidenta USA Donalda Trumpa. Poté, co se prý nepodařilo zabránit pronesení tohoto Trumpova projevu údajným útokem balistickými střelami na území USA (na Havajské ostrovy) odpálenými z jakési superrychlé a supertiché (stealth) ponorky, která prý pak byla vojenským útokem zlikvidována, se prý zdá, že do zítřka včetně je z hlediska nepřátel mírumilovného lidstva nezbytné provést nějaký jiný závažný teroristický čin pod falešnou vlajkou. Straší se tím, že by to snad opět měl být úder na ostrov Manhattan, tentokrát ale mnohem ničivější: úder jadernou náloží.

Proto odpolední zprávy doporučují: 15.50 hod: „Jděte si ještě rychle dokoupit zásoby a dotankujte vozidla“. 12.20 hod.: Systém peněžnictví je tedy zcela v koncích.“ 17.00 hodin: „Soudíme, že se to asi stane zítra. Pouhých několik hodin po velkém teroristickém útoku může být bankovní systém mrtvý.“ Zpráva ze včerejška: „Včera (tedy v neděli) byl patrně vydán nezvratný povel Vpřed (Go).“

Od čtvrtka, 18. ledna, začínají Rusko, Čína, Indie a snad také Indonézie, Malajsko a Jihoafrická republika svoje mezinárodní obchody provádět pomocí zlata, nebude prý tedy až nutné s nimi obchodovat pomocí amerického dolaru.

Cena trojské unce zlata v posledních dnech překročila hranici 1340 amerických dolarů, dnes se pohybuje mezi 1340 a 1335 USD. Krátce byla až na 1344, přičemž se tvrdí, že pokud dosáhne rozmezí 1345 až 1350, znamená to prý za nynějšího celkového stavu věcí konec.

Kocour Mourek, 16. ledna 2018, 18.54 hodin

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. jirik napsal:

  Nemecká centrálna banka sa rozhodla pridať čínsku menu do svojich devízových rezerv, podľa člena predstavenstva Bundesbank Andreasa Dombreta. Tento krok by mohol ešte viac posilniť medzinárodný štatút jüanu
  https://www.hlavnespravy.sk/nemecko-zahrnulo-cinsku-menu-svojich-financnych-rezerv/1278200

 2. jirik napsal:

  Původně konspirační teorie, že německá vláda tajně letecky dává migranty do Německa, se ukázaly být pravdou. Jsou jich desítky tisíc
  http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5939-konspiracni-teorie-tajne-letecky-nemecka-vlada-migranti
  V Německu se již delší dobou šíří pověsti, že federální vláda tajně nočními lety dopravuje migranty do Německa.

  Tyto pověsti byly oficiálními místy označovány za pravicové konspirační teorie a fakenews.

  Poslanec AfD Brandner oficiálně požádal o tyto informace a ukázalo se, že letecky bylo do Německa dopraveno cca od roku 2013 celkem 45.766 migrantů.

  Lety byly rozděleny do kategorií

  a) relokace ze zemí EU,

  b) přesídlení ze třetích zemí

  c) humanitární příjmy ze třetích zemí

  Roky-počty migrantů:

  ad a) 2015-21;2016-1.078; 2017-8.067

  ad b) 2013-279; 2014-280; 2015-511; 2016-1.239

  ad c) 2013-801; 2014-3.470; 2015-1.804; 2016/bez záznamu, 2017-2.737

 3. CZK napsal:

  Tedy řeknu vám, dneska to byl výživný den! Začalo to už včera večer. Houser měl nějaký problém s udržením rovnováhy a kočka se mermomocí snažila dostat do baráku a potom byla „ukrutně“ mazlící a pořád mňoukala, i když za normálních okolností když ji pustím do garáže, tak předstírá, že tam není, aby tam mohla zůstat až do rána. Ve vozidle, které jsem řídil, začaly problémy s elektronikou, až nakonec jsem musel nechat odtáhnout vozidlo, protože vyhořela elektronika ovládání vozidla. Moje paní měla na sněhu, když ráno jela do práce, dopravní nehodu. „Opustila“ komunikaci a skončila s autem v lese. Auto na odpis a na hlavě má bouli jako hrušku. A já jsem si vrazil do ruky drát, když jsem se snažil zkontrolovat pojistky u toho umřatého auta. Vstával jsem ráno před 4. hod. a domů jsem přijel až ve 20.20. A místo jídla jsem musel pomoct nakládat jednomu známému dříví, při baterce, protože přišel na to, že nemá čím topit.
  Že by to ta zvířata cítila dopředu? Takto špatný den jsem neměl snad už několik let …..

  • Sysi napsal:

   To vypadá na důrazné varování shůry. Obě auta selhala ve stejný den. Asi se máte zbrzdit ve svých aktivitách.
   Každopádně se o vzkaz jedná. Ráno ve 4 a večer rovněž 20.20 = 4
   Mazlící se kočka také odpoutávala vaši pozornost od něčeho jiného …

   • Sysi napsal:

    Aby toho nebylo málo, před odesláním předchozího příspěvku jsem musela sečíst 2+2 = 4 a čas odeslání v 01.03 = 4
    🙂 🙂

  • Melichar napsal:

   MIlý CZK, ano, včera byl divný den. Já jsem už hodně let citlivý na kosmické energie i změny počasí, a včera se mně udělalo zle. Měřil jsem si tlak, celkem v pořádku, pak na 2 hodiny odpoledne jsem usnul a bylo to lepší. Ty dopravní nehody všude kolem snad nebyly jen vlivem sněhu, ale i nějakým zásahem shůry. Zesilující kosmické energie, HAARP či jiné technologie? Sféry okolo Slunce asi jsou utlumovány a někdy od května začne na Zemi mazec. Ještě že už jsem na důchodě a mohu více odpočívat.

   • tomáš marný napsal:

    Milý melichare,
    ano máte naprostou pravdu, poslední dny bylo silně HAARPEM působeno na celou Evropu. V noci nemohli spát a hlavně slyšeli jakoby pískání v hlavě, syčení nebo dokonce jakoby morzeovku. Lidem se motá hlava a chodí jako kdyby pili a byli opilí. Stěžují si na problémy s rovnováhou a také jim značně vypadává pamět.
    Na obloze se objevují vodorovné blesky (problém přebité atmosféry) a mění se rychle teploty vzduchu.
    NEJEDNÁ SE O NIC JINÉHO NEŽ O OVLÁDÁNÍ LIDSKÉ MYSLI A KLIMATERORISMUS…..
    tm

 4. Spn napsal:

  Dobry den,
  Trochu mimo temu ale chcel som sa opytat ci niekto nema informacie o velmi velmi netypickych a neprirodnych „burkach“ nad europou,konkretne nad nemeckom v okoli.mesta dortmund.vcera cez den a v priebehu noci bolo pocut ako keby plechovy zvuk hromov a velmi divne zablesky,pocasie sa menilo doslova kazdych 5min a vecer ked som bol na prechadzke so psom zacalo asi na 5min silne krupobitie..z nicoho nic.nema toto vsetko nieco spolocne prave aj stymto clankom?chystam sa na vikend do pariza a posledne co chcem aby ma stretlo na tomto vylete je pad systemu a chaos stym spojeny v neznamom velkomeste.
  Dakujem za odpovede a prajem krasny den plny lasky:)

  • tomáš marný napsal:

   Milý spn,
   ano máte naprostou pravdu, poslední dny bylo silně HAARPEM působeno na celou Evropu. V noci nemohli spát a hlavně slyšeli jakoby pískání v hlavě, syčení nebo dokonce jakoby morzeovku. Lidem se motá hlava a chodí jako kdyby pili a byli opilí. Stěžují si na problémy s rovnováhou a také jim značně vypadává pamět.
   Na obloze se objevují vodorovné blesky (problém přebité atmosféry) a mění se rychle teploty vzduchu.
   NEJEDNÁ SE O NIC JINÉHO NEŽ O OVLÁDÁNÍ LIDSKÉ MYSLI A KLIMATERORISMUS…..
   tm

   • octomaník napsal:

    V rumunské vesnici Stoenesti, okres Olt, byl americký systém PRO k ochraně zemí NATO před balistickými raketami ohrožen stádem ovcí, uvádí SG News.

    Mezi vojáky a pastýřem došlo ke sporu, informuje portál.

    Místní úřady se zastaly zvířat.

    „Ovce se nepodobají lidem, nedodržují pravidla. Jdou k místům s aktivními bezpečnostními čidly, dotýkají se ohrady a spouštějí poplach,“ řekl zástupce místní správy.

    Majitel stáda byl požádán, aby se s ovcemi přemístil. Ten odmítl a odvolal se na to, že tam byli už před tím, než se tam objevili Američané. Prohlásil také, že toto místo neopustí bez adekvátní kompenzace.

    Před tím bylo uvedeno, že první objekt systému protiraketové obrany (PRO) NATO ve Východní Evropě začal fungovat na bývalé vojenské letecké základně Deveselu na jihu Rumunska.

    Zdroj: yahoo.com, snews.com
    http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11916-ovce-protiraketova-obrana-nato-rumunsko-majitel-stada

 5. Liběna napsal:

  Geoinžinierstvo 2- díl -počasie ako zbraň.mp4 video -prehledné shrnutí, dobre vysvetlene v jednom dilu
  https://www.gloria.tv/video/ugppaDCYAWm2188qTQ8HKs6T4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..