Aktuality ze 4. listopadu 2018

…..zajímavé informace z jiné strany a z jiného pohledu….

19:54

 

Nehledě na aktuální předpověď počasí, slibující nadprůměrně teplý listopad, bychom si nejspíš měli, obrazně řečeno, obléci teplé, anebo rovnou raději nepromokavé spodní prádlo!

V dosavadním průběhu událostí zahraniční zprávy alternativců vytrvale opakují, že už celý měsíc, konkrétně od 5. října 2018, jsou především Německo a země západní Evropy zasypávány bezpříkladným, dosud nevídaným množstvím chemtrails. Ptají se, co to asi znamená. Přitom jsou tentokrát prý vedle dosud obvyklých látek intenzivně rozptylovány také složky chemtrails, které prý hromadně ovlivňují (psychofarmaka), respektive přímo řídí (nanoroboti) chování lidí, zvířat, rostlin. A škody tím vzniklé asi nebude možné napravit. Přinejmenším ne prostředky, které by dosud byly obecněji známé.

V právě začínajícím týdnu očekávají alternativní sdělovací prostředky mnoho významných událostí, které by mohly přivodit dlouho očekávaný zlom, respektive krajně dalekosáhlý zvrat situace. Byl prý kvůli tomu kromě jiného také dál zrychlen běh času, abychom se v tom dlouho netrápili. Potom, snad už za týden, bude prý běh času zase postupně zpomalován podle toho, jak rychle se lidé obecně budou schopni těm zásadním změnám své situace přizpůsobovat. Každopádně včera oznámili, že příští neděli už „budeme v novém světě“ (doslova: v jakémsi novém světě, in einer neuen Welt).

Mnoho důležitých zpráv obsahuje už třikrát aktualizovaný článek Waltra Eichelburga na jeho internetové stránce Hartgeld.com, která je zjevně nejdůležitější alternativní internetovou informační platformou přinejmenším v německy mluvícím prostoru: https://hartgeld.com/media/pdf/2018/Art_2018-363_Linker-Irrsinn.pdf (Šílenství politických levičáků). Je v něm i několik variant průběhu nadcházejícího týdne. Budou se v něm prolínat závažné průběhy a události v USA a v Evropě, především v Německu.

6.11. mají ještě v USA proběhnout velmi důležité Mezilehlé volby a hned po nich, počínaje 7.11. (novoluní) by prý mělo začít a bleskově proběhnout hromadné zatýkání na základě nynějších asi 60.000 dosud zapečetěných žalob na vysoce postavené osoby nejen v USA, ale snad po celém světě, každopádně také v Evropě. Nejspíš v těchto dvou dnech se také politické síly, které ty Mezilehlé volby v USA podle očekávání prohrají, pokusí se pro svoji záchranu vyvolat občanskou válku v USA, možná jen předstíranou. Protože tamní hromadné sdělovací prostředky budou nejprve stále ještě v rukou těchto spiklenců, prezident USA Trump k uklidnění obyvatelstva a k řízení situace použije státní systém pro nouzové vysílání, které půjde do všech přijímačů a cestou SMS do všech k tomu uzpůsobených telefonních přístrojů v USA.

Zdůrazňuje se přitom, že v poslední době je stále víc zřejmé, že úder proti spikleneckým silám Kabaly musí proběhnout krajně rychle, během kratičkého časového rozmezí, a že je nutné při něm současně zasáhnout velmi mnoho různých cílů! A že navíc bohužel ten úder vzhledem k tomu, jak se okolnosti a důvody vyvinuly, lze provést JEN JEDNOU. Je to tedy bohužel JEDNO VELKÉ BUĎ A NEBO! Proto tedy to nekonečné čekání, odklady a dohadování: prst je na spoušti a čeká se na okamžik, kdy se v zaměřovači shodou mnoha vnějších, vzájemně nekoordinovatelných souvislostí objeví všechny cíle, které je nutné zničit.

9.11. opět přichází Osudový den Německa: na den přesně devátého listopadu se v průběhu dějin v Německu odehrávaly převratné události, často také právě v osmičkových rocích. Připomeňme aspoň čtenářům snad známé dějinné události, jako byl Pád Berlínské zdi 9. listopadu 1989, provolání Německé republiky 9. listopadu 1918 a mnohé velmi významné další události. Podle dosavadního vývoje situace se zdá, že tento den by se mohl stát skutečně Zlomovým dnem celého nynějšího vývoje a je tam mnohými s obavami očekáván.

11.11.2018 (11.11.11, 2+0+1+8=11, numerologicky krajně vypjaté datum), neděle, Den válečných veteránů, kdy státníci světa u Hrobu neznámého vojína vzpomínají na padlé vojáky. Zcela zapadlo, že v tento den se přitom v Paříži znovu mají setkat prezidenti Trump a Putin. Zdá se to být z hlediska zajištění jejich osobní bezpečnosti hodně povážlivé, a pokud k tomu setkání skutečně dojde, mnozí se ptají, zda jeho obsahem nebude víc, než jen setkání na okraj té významné světové společenské události.

Další ožehavé dny v blízkém výhledu jsou pak 17.11. a 22.11. (úplněk, číslo 22 je prý významné číslo v asijské numerologii a také 11+11).

Stále, už přinejmenším celé léto a podzim, se opakovaně zdůrazňuje, že ráz počasí je celkově uměle ovlivňován a řízen, především snad právě pomocí chemtrails a zařízení typu HAARP. Podnětné shrnutí k tomu můžete najít například tady: https://hartgeld.com/media/pdf/2018/Finanzkaufmann-Chemtrails-und-HAARP.pdf. Stručné shrnutí aktuálních událostí a nejbližšího výhledu, zveřejněné 3.11., najdete tady: https://hartgeld.com/media/pdf/2018/Finanzkaufmann-Wir-sind-im-Endspiel.pdf.

Informace z jiného úhlu pohledu prosím stále hledejte tady: https://petrabostlova.wordpress.com/.

Internetová stránka Operation Disclosure dnes přináší tyto informace: https://operationdisclosure.blogspot.cz/, https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/11/rvintelligence-alert-obsolete-november.html.

Je zde ještě mnoho dalších informací, které svou silou zatím nestačím pro vás zpracovat a srozumitelně vám je nyní předložit. Snad později. Nezapomeňte se prosím pro nejbližší dny teple obléci a omluvte prosím, že dáváme odkazy na informace v cizích jazycích. Vzhledem k jejich množství a zrychlenému času je prostě už nestačíme překládat do češtiny. Snad později. Buďte prosím stále ve střehu, udržujte si zásoby, až do odvolání se nevydávejte nikam mimo naši domovinu. Buďte prosím stále na příjmu, v nejbližších dnech je to opět velmi důležité. Při sebemenším náznaku neobvyklých okolností se informujte ve sdělovacích prostředcích a podle potřeby se ukryjte.

Přeložil Kocour Mourek, 4. listopadu 2018, 19.54 hodin

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. zdeněk napsal:

  Tak snad to pujde dobře 🙂

 2. Sysi napsal:

  V jakém postavení se vlastně nacházíme? Oslav 100. výročí se zúčastnil Rotschildův poskok Macron, vůdkyně IV. říše německá kancléřka Merkel, americký ministr obrany Mattis (přezdívaný „vzteklý pes“), tj. válečný jestřáb, ale co na alternativě i mainstreamu uniklo pozornosti, také Karl Thomas Robert Maria Franziskus Georg Bahnam Habsburg-Lothringen. s kterým prý byl na ČT uskutečněn rozhovor a dostal velký prostor k vyjádřením o nutnosti sjednocování, odsouzení nacionalismu, zkrátka nabádání k akceptaci NWO. Je o nás jakýsi přemrštěný zájem ze všech stran – jsme na roztrhání. A z ničeho nic dobrého nekouká.

 3. ČESKÝ LEV napsal:

  Ten Nový svět,se jmenuje IS.U nás na VESNICI,v centru protektorátu IS,Čechy a Morava,kde jsme viděli cizince jen v TV,je plná hospoda migrantů… Kde se tady vzali ? Chovají se,jako kdyby se tady narodili… … … ? Oni tady prý NEJSOU ! Jak nám neustále tvrdí všichni kolaboranti ! Až se za pár dnů PROBUDÍME,z chemtrailových aj.TAKY NEEXISTUJÍCÍCH SRA… ,bude tady patrně vyhlášen NWO STŘEDOVĚK IS Chalífát.Jinak to nevidím !

 4. Ctenar napsal:

  V minulosti vždy, když se děl nějaký převrat, vždy to bylo za účelem toho, že jedna klika chtěla mít větší moc a vládu, než klika zrovna u kormidla. Hybnou sílou byly peníze a touha po penězích a moci. Obyčejný člověk byl vždy donucen si myslet, že je převrat kvůli tomu, aby se měli všichni lépe. Vždy to byl hrubý omyl. Proč by to mělo být teď jiné? Navíc vytvoření chaosu je jeden z bodů NWO, protože chaotická a rozvrácená společnost se dá lépe zorganizovat a ovládnout. I odůvodněně za pomocí represivních složek, jako policie a armáda. Tudíž se ptám: není to náhodou jen úspěšné pokračování NWO? A za další, dnešní kliky v USA mají pod palcem jaderné zbraně, proč by je neměli použít na vlastním území jako „útok pod falešnou vlajkou“, nebo úplně někde jinde, aby rozpoutali konflikt? Není to jen a právě uměle vyvolané „povstání“ právě za účelem rozpoutání jaderné války? Jako, že se vzbouřilo pár generálů a zmáčkli knoflík?

 5. Zdendule napsal:

  Macron bol v piatok večer potom, čo v bistre „umelcov“ v starom meste Honfleur začal hovoriť nesúvislé poznámky a pôsobil nevyrovnane. Polícia a sanitky boli privolané po značnom zhoršení situácie, bol internovaný na psychiatriu v Honfleur!
  Podľa spoľahlivých zdrojov bol prezident republiky násilne internovaný v psychiatrickom oddelení v nemocnici Côte Fleurie v Honfleur. Niekoľko dní už bolo Emmanuelovi Macronovi jednoducho zle. To je v každom prípade to, čo oznámili jeho príbuzní, zatiaľ čo viaceré médiá trvali na tom, že prezident republiky je vyčerpaný dôsledkom náročného leta. Únava sa podľa neuropsychiatra Jean-Michel Cayeza čoraz viac podobá nervovej poruche alebo vyhoreniu.
  http://secretnews.fr/2018/11/04/fatigue-depression-emmanuel-macron-psychiatrie-honfleur/?fbclid=IwAR34s-SXlC5yDt22uvpeEoRWanSkVbDHxcuXdJ3EavzDUBR1EQeN5Mp4-MU

 6. jirik napsal:

  Koalice v čele s USA znovu použila mezinárodními konvencemi zakázaný bílý fosfor při leteckém útoku na syrský Hadžin v provincii Dajr az Zaur, informovala agentura SANA.

  Útok se odehrál v oblasti nového trhu. O počtu zraněných či mrtvých nebylo informováno.

  Koalice také zaútočila na obec Šaafa v provincii Dajr az Zaur, kde zemřeli tři děti.

  Pentagon dříve prohlásil, že nehledě na to, že nebude informovat o tom, jakou munici v Sýrii používá, jeho střelivo odpovídá mezinárodním normám.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201811058401526-koalice-usa-syrie-bily-fosfor-bombardovani/

  tyhle by taky potřebovali svěrací kazajku

 7. Vít Henok napsal:

  Potom, co byl zveřejněn seznam zatykačů, je evidentní, že se koná ve prospěch lidstva. Ti, kteří jsou na seznamu, jsou mafiáni, kteří dlouho konali ve jménu genocidy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..