• Nezařazené
 • 14

Aktuality ze 4. února 2019. Víte vůbec co podepisujete

…..lidé v dnešní době dělají vše automaticky a to je velká chyba. Může Vás to stát dokonce to nejcennější, co vlastníte….

00:05

Dnešní témata: lékařské teploměry a cejch Šelmy, rozpoznávání, sociální kredit, podepisování.

Ve veřejných zařízeních (porodnice, nemocnice, domovy důchodců…) a také v soukromí se k měření teploty osob (novorozenců, pacientů, klientů) začaly nápadně rychle a pružně místo tradičních, levných a spolehlivých lihových teploměrů používat divné, jako laserová čtečka digitálního kódu vypadající, bezdotykové, zjevně drahé a asi i poruchové teploměry. Samozřejmě jen pro největší pohodlí a dobro tím dotčených. Teplota dotyčné osoby se zjistí tak, že osoba obsluhující ten teploměr jej zblízka „namíří“ (!) na čelo dotyčné osoby. Teploměr zřejmě obsahuje jakési na dálku pracující „tepelné čidlo“. Obsluhující osoba pak cosi na tom elektronickém přístroji „stiskne“ a bleskově (!) tak zjistí (na pidiobrazovčičce toho přístroje si přečte) tělesnou teplotu dotyčné osoby. Vkrádá se podezření, že je přitom možná na pokožku na čele té osoby laserem vypálen miniaturní, běžně neviditelný cejch Šelmy: číslo 666 v nějakém provedení, nejspíš asi jako obrázek čísla Šelmy v takzvaném QR kódu (https://cs.wikipedia.org/wiki/QR_k%C3%B3d). Nebo možná ještě také další, miniaturní, strojově čitelné sdělení o té dotyčné osobě, sloužící k jejímu rozpoznání, nebo třeba obsahující pokyny, za jakou je třeba ji považovat, jak s ní zacházet…?

 

 

Rozpoznávání osob technickými prostředky už dosáhlo obludných rozměrů, to vše samozřejmě jen v našem nejlepším zájmu a pro naše naprosté a úplné dobro! A zadarmo: No, nekupte si to! Sítě těch přístrojů jsou vzájemně propojené, nebo spíš je to jedna nedílná síť. Když si například v běžné prodejně Drogerie DM, pod nenápadným dohledem sledovacích, asi televizních kamer, jen zběžně prohlédnete (ale třeba nekoupíte) určitý druh zboží a zase jen odejdete. A máte přitom na hlavě zimní čepici se štítkem a na tváři tři dny neholené vousy. Systém vás přesně pozná a hned, jak přijdete domů, už vám ve vašem osobním mikropočítači cílenými reklamami právě to a podobné zboží nabízí.

 

 

Dokonce to vypadá tak, že nejen pozná, co si prohlížíte, ale snad i to, co si myslíte, o co má váš mozek ve chvíli, kdy vás to sleduje, zájem. Vy třeba v tu chvíli máte povšechný zájem si nějaké takové zboží koupit… Ten systém totiž zřejmě umí nejen číst, ale dokonce bohužel taky řídit vaše myšlenky! A je zřejmě schopen – jak nám to na internetové stránce https://operationdisclosure.blogspot.com/ sdělují – nás ztotožnit, identifikovat nesčetnými způsoby: nejen podle otisků prstů a chodidel, podle obličeje, podle duhovky oka, podle chůze a pohybů, podle hlasu… Ale dokonce, na dálku, prý až z družic na stacionární oběžné dráze planety Země (pokud nějaká taková „oběžná dráha“ skutečně existuje?) podle jedinečných vzorců myšlení, které prý také identifikují jednu každou osobu jednotlivě. Podle těchto prý nezaměnitelných, nezměnitelných a nezfalšovatelných (a ovšem také neodstranitelných) „vzorců myšlení“ nás prý už vzápětí bude kdekoli poznávat a sledovat Kvantový peněžní systém (Quantum Financial System, QFS), který už prý plně funguje a bezprostředně se chystá (včera napsali jen: Get ready! Připravte se!) převzít celé peněžnictví planety a nahradit tím a zlikvidovat nynější peněžní systém. Ve spojení se všudypřítomnými sítěmi pro přenos údajů 5. generace (takzvané sítě 5G, budou mít vysílače a přijímače v každém přístroji, v každém stožáru osvětlení ulice…) nebude nikde v civilizovaném světě z toho „elektrického pekla“ úniku!

 

 

Z četných známek je také vidět, že v této zemi (Česká republika) už na mnoha místech, například tam, kde se shromažďují peníze a manipuluje se s nimi, personál dostává informace (na plochu své počítačové obrazovky, kterou vy jako zákazník nevidíte) o vás, o vaší potenciální nebezpečnosti pro něj a hlavně pro ty peníze. Takže veškeré informace o vás jsou nejen shromažďovány a dlouhodobě uchovávány, ale také důkladně, stále a podle různých hledisek tříděny a vyhodnocovány. A na základě jejich vyhodnocování je vám přidělován sociální kredit, tedy váš statut „ve společnosti“, třeba jako osoby, která potenciálně může spáchat trestný čin: přepadnout pobočku banky nebo čerpací stanici pohonných hmot, v níž se právě nachází… A personál s vámi tam jednající informace o tom vidí možná ještě dřív, než dojdete k přepážce! Jen ještě zatím, možná, nejsou tyto informace používány rovnou a viditelně proti vám, k nějakému vašemu zřejmému pronásledování a trestání!

 

 

Podepisování a souhlas: způsob podepisování dokumentů se mnohde bizarně změnil! Na jedné straně prý například soudci nepodepisují jimi vynesené rozsudky vlastnoručně, tedy právoplatně. Na rozsudku jménem republiky není na místě pro podpis soudce napsáno jeho vlastní rukou jeho celé jméno a jeho celé příjmení, není tam jeho vlastnoruční podpis, ale jen jeho různé zkomoleniny, které jeho jménem nejsou. A jsou pouze vytisknuty strojem, skutečný podpis chybí! (Například místo „Emil Novák“, tam stojí „E. Novák“, nebo třeba „E. Novák.“, Tedy podepsal nikoli soudce „Emil Novák“, ale jakýsi imaginární, v rejstříku soudců neexistující „E tečka pomlčka Novák“, nebo „E tečka pomlčka Novák tečka“. Takové dokumenty prý mají nepravý, falešný podpis a jsou prý neplatné a dokonce žalovatelné.)

 

 

Na druhé straně, například když žádáte o vyhotovení svého osobního průkazu totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas), je k tomu sice bezvýhradně vyžadován váš „vlastnoruční podpis“, ale ve skutečnosti se musíte podepsat pisátkem (špičatou hůlkou) nikoli na dokument, který údajně podepisujete, nýbrž na jakousi elektronickou dotykovou plochu, která tento váš „podpis“ „převezme“ a uloží jej kamsi do elektronické paměti… Nemáte tedy kontrolu nad tím, který dokument a s kterým informačním obsahem podepisujete! Tak se „podepisujete“ u přepážky v bance, na poště, v „zásilkovně“… Ale tento váš „podpis“ je pak přece možné použít kdykoli a kdekoli a na cokoli! Možná už jste tedy mnohokrát podepsali souhlas se svým rozsudkem smrti (jen ještě blahovolně nebyl vykonán), nebo s přijetím cejchu Šelmy…

 

Dokonce také podepisování skutečných dokumentů vyhotovených na papíru vlastnoručním podpisem pomocí psacího nástroje je ošidné! Například u notáře nebo do matriky, nebo doma na smlouvu o ručení, o úvěru, o pojištění… Podle doporučení světa znalých je nejlépe třeba k tomu mít a s sebou si přinést svoje vlastní plnicí pero, naplněné nesmazatelným inkoustem. Nepodepisovat tedy důležité dokumenty libovolnou, při té příležitosti vám předloženou (podstrčenou) psací pomůckou, například nějakou propisovací tužkou. Jde o to, aby váš podpis na tom, co chcete podepsat, byl trvalý a neodstranitelný. Podle mé mlhavé vzpomínky nás takto kdysi dokonce poučili v základní devítileté škole, ve vyučovacím předmětu Občanská nauka. Ale byli jsme tehdy ještě děti a úměrně svému věku a nezralosti jsme tomu nerozuměli, respektive jsme to zapomněli. Ale my jsme tenkrát, v polovině 50. let minulého století, skutečně ještě psali inkoustem. Mlhavě si vzpomínám, že to byl inkoust na láhvi, ve které se kupoval v Papírnictví, označený slovy „Školní inkoust“. To byl běžný, laciný inkoust, který se jakž takž dal i vyprat, když jsme si jím potřísnili oblečení. Ten speciální, úřední, úplný inkoust, kterým jsou asi napsána naše tehdejší Školní vysvědčení, se tuším jmenoval Atrament (to slovo se uchovalo ve slovenštině), možná taky tuš (to nevím určitě) a byl právě nesmývatelný. Aby totiž někdo nemohl dodatečně, bez vašeho souhlasu a vědomí, váš vlastnoruční podpis z nějakého dokumentu třeba Zmizíkem snadno odstranit a nahradit ho třeba nějakým úplně jiným podpisem. No a samozřejmě nikdy nic nepodepisujte žádnou, natož svou vlastní krví!

Kocour Mourek, 4. únor 2019

Ano na zčátku pod nadpisem byla myšlena Vaše duše…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14 komentářů

 1. Jarda z Brna napsal:

  Blíží se konec systému, moc rád si oddechnu od všeho zotročení. Viz komentáře v tomto videu- https://www.youtube.com/watch?v=t7z4r07e3sc
  Nejprve ale musí dojít k tomu, co Zjevení popisuje. Všichni lidé budou donuceni přijmout označení na ruku nebo na čelo a nikdo nebude moci nakupovat a prodávat bez tohoto označení. Že se jedná o doslovné označení je patrné z toho, že pokud člověk nemá ruce, tak označení divokého zvířete je na čele. Což jsou dvě místa, přístupná skenování.

  • CZK napsal:

   Vzhledem k tomu, že spousta předpovězených věcí se nestala, tak si myslím, že jsme již na jiné časové linii a není nezbytně nutné propadat depresi.
   Kdysi dávno jsem četl o chlapíkovi, kterého unesli „mimouši“. Udělali si, co potřebovali a když ho propouštěli, tak mu jeden ten mimouš řekl: „Máš meč ve své hlavě, ale vůbec ho nepoužíváš!“. Tenkrát jsem tomu nerozuměl, dnes už to chápu. Ten meč tam má každý, ale skoro nikdo o tom neví. A těch pár co to ví, ho využívají sporadicky nebo chybně. Trochu napovím – Astrum Argentum, schopnost kriasaktí, Silvova metoda, …..

 2. dastin napsal:

  Tomasi nektere veci jsou v Tvem clanku pekne pritazeny za vlasy. Ty jejich technologie, hlavne v nasich koncinach urcite nejsou na takove vysi, jak popisujes.
  Nerikam, ze ty el. podpisy by se nedaly zmanipulovat, ale to DM s cepici…..to je prehanka. A ten teplomer? No nevim………..
  A to jsem velmi podeziravy, protoze ty svine jsou vseho schopne.

  • Mila napsal:

   Dastine,chci ti rict ze mozne je vse. Technologie cinska na rozpoznavani obliceje je jak stara? Pamatujes si, jak se cinani chlubily ze chytly na koncerte kde bylo minimalne 100000 lidi hledano osobu? Tyhle technologie maji cinani,s kym my jako stat spolupracujeme ? Mas pocit, ze si tohle smirovani,kamery nemuzeme dovolit instalovat vsude? Kolik bude takova kamera stat? Vsechny udaje o tobe jsou v computeru, z pasu,z op,řp. Kdyz ridim, neberu sebou tekefon. Vis jak maj ty pokicajti anteny na tech dodavkach ze maji pristup do vsech kamer v okoli? Vis ze mobily taky odposlech kdykoliv? To je cr

  • Indiria napsal:

   S tím teploměrem má Tomáš pravdu. Ležela jsem na gyn. oddělení, a sestra přesně tímto teploměrem měřila. Namířila na čelo a hned věděla měřenou teplotu.

  • Kocour Mourek napsal:

   Dastine, už někdy před 10 roky, tedy někdy v r. 2008, jsem na běžném odkazu v internetu, na který mě tenkrát kdosi upozornil, viděl tehdy ne úplně čerstvý, nýbrž ještě snad o 2 roky starší videofilm. Byly tam jednotlivé snímky z běžné dohlížecí videokamery, která je instalována na průčelí radnice nějakého městského obvodu tuším v kanadském městě Toronto. Ta veřejná dohlížecí kamera je nejen běžně viditelná, ale její snímky jsou prý dokonce také pro kohokoli online volně dostupné na internetové stránce toho městského obvodu. Co mě nejdřív udivilo: jak velký má rozsah záběru! Pak se obraz té kamery otočil na místo, které nejprve ani nebylo vidět. Na tom místě právě byla jakási demonstrace s asi třemi tisíci účastníky. Pak ta kamera začala ty účastníky, zprvu jen nerozpoznatelné hejno, postupně přibližovat, až byli vidět tak, že jejich obličeje a oblečení byly snadno rozpoznatelné. Třeba kdyby někdo z rodičů chtěl dohlédnout, zda jeho dítě není místo ve škole na té demonstraci! Pak trochu zacouvala tak, že bylo opět vidět celý ten třítisícový dav, kde třeba někteří lidé jiným, za nimi stojícím, dokonce svou hlavou zakrývali část obličeje, a přišel pro mě největší šok: u většiny hlav těch postaviček se postupně nahoře objevil obláček, v němž bylo napsáno celé jméno, věk, pohlaví a dokonce bydliště té osoby. Byly to podle vysvětlení prý údaje, které ty osoby předtím o sobě uvedly v sociální síti Facebook. Závěrem podotkli, že ten „systém“ toho umí prý ještě podstatně víc! Opravdu si stále ještě myslíte, že to, co bylo zcela běžně možné už nejméně před 12 roky v Kanadě, není ještě ani dnes možné v České republice? Pokusím se ten odkaz do internetu znovu najít. Ten odkaz jsem tehdy poslal svému kamarádovi, který v tom kanadském Torontu už dávno žije, s dotazem, zda je „takové kouzlo“ skutečně možné. Odpověděl mi tehdy po shlédnutí toho videofilmu, že tohle a prý ještě také jiné, „vymakanější“ věci, u nich v Kanadě skutečně běžně mají.

 3. Frank napsal:

  teplomer doma mame a rozebiral jsem ho je to naprosto jednoduche zarizeni dve AA Baterie , jeden tistak par rezistoru a kondiku , display a finale teplotni cidlo merici vyzarovani infracerveneho zareni nic zavrateneho v nem neni a cenove premrsteny taky neni da se sehnat i lacino…

  • dastin napsal:

   Moje rec, kdyz je nekdo elektronik, tak pozna co v tom je, ja se nicemu nebranim, ale to je trochu paranoia….. Musel by tam byt nejaky vysilac (gsm modul) a to s kartou pro nejake spojeni, jak jinak nez prez GMS, pac bez spojeni neni veleni atd.
   Nerikam, ze nejsme hlidani kamerami, ale aby mi posilali reklamu, kdyz me „sejmou“ kamerou v DM, je fantasmagorie….. nic ve zlem Tomasi, vazim si Tve prace a denne rad procitam tadesco. Takovyma blabolama ale dehonestujes Tvou jinak skvelou praci, to uz je jak v amerckem filmu, kdyz vybuchne bezna zasuvka se 120Voltama, jako by tam bylo 220.000Voltu.

   • Kocour Mourek napsal:

    Inu, sem už lze snad jen přidat, jako slavný bonmot tradovaný, výrok jakéhosi psychiatra: „Pokud někdo trpí stihomamem, neznamená to, že není skutečně pronásledován!“ (široký úsměv)

 4. martin jeřábek napsal:

  Moje manželka byla asi před 5lety na operaci kolene..sestra jim ráno měřila tepl. tímto teploměrem..naměřila jí i dalším v pokoji teplotu kolem 35st. no řekla, že to nevadí že asi mají těch 36,7, že se to stává, že to blbě měří. Tím chci říci, že jak teploměry tak tlakové měřiče tohoto typu jsou na prd.Za druhé doufám, že byl pokažený skener a nic se jí nevypálilo…Ale mě znepokojuje jiná věc a plně souhlasím ve všem s kocourkem..že si něco hledám na netu a pak mi chodí reklamy to je běžné, že s někým mluvím po telefonu o tom, že pro něho zajedu se startovacím kabelem neb se mu vybila baterka a on mi po tel. říká že si je taky musí koupit a na druhý den od rána na mě jukne z PC..nestartuje vám auto a chcete si koupit st. kabely?..to není náhoda, ale že se jen bavíme s kamarádem o něčem osobně a na druhý den mi opět přijde nabídka na PC to je v prd…i! Náhody neexistují!!! Zřejmě jsme už všichni někde nějak podchycení, ale proč tomu jít ještě naproti jak ovce? Mnohokráte děkuji za tento článek. Nic není přitažené za vlasy a kdo chce vidět tak vidí a dává si věci do souvislostí.
  p.s…moc se mi nelíbí mé číslo komentáře..nešlo by i pro příště toto číslo vymazat?

 5. hajc napsal:

  Když se tady probírá to šmírování, tak pokud k tomu co napíšu má někdo více info, tak sem s tím. určitě to bude zajímat nejenom mne. V Ostravě na Báňské VŠ mají super počítač, což je všeobecně známá a dohledatelná informace. Dozvěděl jsem se, že ten počítač zpracovává data všech z české republiky od digitální stopy, přes mobilní data až po placení kartami a vytváří mimojiné i socální index tak jak ho mají v Číně.

  • Kocour Mourek napsal:

   Pro značku hajc: díky za podnětnou informaci! Přidám k tomu na váš podnět stručně, co jsem se už před několika roky postupně dočetl na různých místech v internetu. Bude to postupně stále víc znít jako zprávy z říše fám a legend. (smutný úsměv) Nejvýkonnější Gigapočítač má prý teď Čína, překonal prý předtím nejvýkonnější počítač, který provozují USA. Další, několik roků staré zprávy říkají, že v „západním světě“ už dlouho pracují prý nejméně dva obří superpočítače s příslušně gigantickými úložišti údajů. Jmenují se prý The Beast (Bestie). Jeden je v pouštním státu Utah v USA a druhý v pustém vnitrozemí Austrálie. Tyto – zatím prý ještě „jen“ stroje – prý přijímají, zpracovávají a dlouhodobě uchovávají všechny elektronicky dosažitelné údaje, a to „v reálném času“, tedy hned, když vzniknou, právě teď! Aby tyto stroje nebylo možné vyřadit z provozu odpojením od elektřiny, mají prý každý svůj vlastní, na okolí zcela nezávislý systém pro dodávku elektřiny. Ten je prý tvořen třemi menšími jadernými elektrárnami, které jsou v bezprostřední blízkosti toho superpočítače, aby nebylo snadno možné přerušit z nich přívod elektřiny. Ten počítač totiž pro svůj provoz spotřebovává právě výkon jedné menší jaderné elektrárny. Té, která právě vyrábí. Zbývající dvě elektrárny jsou v záloze. Na tu druhou se přepne, když v té první probíhá oprava, nebo když dojde k jejímu výpadku. Ta třetí je v záloze, kdyby při opravě nebo výpadku té první došlo ještě navíc k výpadku té druhé. To jsou ale zřejmě už relativně zastaralá zařízení, která ta prvně jmenovaná v USA a v Číně asi dál vysoce překonávají. Obdobný superpočítač s vlastními zdroji elektřiny prý je také na Ukrajině vedle někdejší jaderné elektrárny Černobyl, která prý byla jedním z těch jeho zdrojů elektřiny, a právě snad kybernetický útok na tu elektrárnu měl prý tenkrát za cíl ten počítač ochromit. A to zatím mluvíme jen o hrubohmotných zařízeních, o jejichž existenci se konec konců můžeme přesvědčit našimi běžnými smysly! Je dost pravděpodobné, že vedle nich někde tady existují a pracují také jakási jemněhmotná zařízení, případně přístroje ještě nějakých jiných povah a druhů hmoty/energie, o jejichž existenci a vlivu se běžně můžeme přesvědčit snad jen velmi mlhavě. Ale někteří citlivci o nich zřejmě více méně vědí! Je dost možné, že bezprostředně ve vašem okolí – zkuste si všímat a přemýšlet o tom – jsou třeba místa, na něž nelze nic trvale postavit! Nějakou budovu, továrnu, komín, silnici, dálnici… Taková území zůstávají i uvnitř měst z nejasných důvodů trvale nezastavěná, pokud se tam něco staví, stavba se neuvěřitelně vleče, není dostavěna, investoři krachují nebo umírají, nebo je zakrátko – opět ze zcela nejasných důvodů – stržena a odstraněna. Jedno takové místo znám ve městě, kde shodou okolností už skoro 70 roků bydlím: napřed tam nestálo nikdy nic, přestože to místo je přímo na nejkratší cestě z hlavního náměstí na hlavní nádraží. Pak prý tam snad stály jakési bytové domy, ale ještě než jsem se narodil, letecký úder Spojenců prý je snad rozbil a jejich zbytky pak byly odstraněny. Pak tam asi 30 roků nestálo zase nic. Pak tam s podivnými potížemi postavili Dům kultury. Který se prý ale „nějak nepovedl“. A tak ho také strhli a odstranili, přestože byl v podstatě nový a mnohem lepší než cokoli, co město pro kulturu v té době mělo. Od té doby je to území opět strašidelně prázdné a zatím to vypadá tak, že prázdné trvale zůstane. Podle citlivců je na tom místě asi nějaká jemněhmotná základna, nějaký jemněhmotný objekt jakýchsi jemněhmotných bytostí, které jakékoli hrubohmotné zástavbě na tom místě brání. (smutný úsměv)

 6. noro napsal:

  ano,, teplomer za 200 korun vypaluje cislo selmy na celo.. + dalsie ,, pane kriste!! pomozte mu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..