Aktuální drby z 13. února 2018

22:22

Dnes je Masopustní úterý, o půlnoci začíná zítřejší Popeleční středa. Zvlášť včera a dnes opět přicházejí varovné zprávy o tom, že v Německu je vše přichystáno k provedení vojenského převratu z demokracie zpět do aristokracie. Nehledě na to by ale nejprve také měl někde proběhnout velký teroristický úder, který by naprosto šokoval celý svět. Ten velký teroristický úder by měl být (nejspíš křivě, protože ve skutečnosti to bude nějakými utajenými silami z pozadí zinscenovaný takzvaný „útok pod cizí vlajkou“) dán za vinu muslimům a měl by podle nejnovějších zpráv proběhnout dnes večer, nebo v noci na zítra! Bez případného ohledu na to, že právě probíhají Olympijské hry, během nichž bývá téměř bez výjimky dodržován klid zbraní. Právě proto, aby šok způsobený tím úderem ve vědomí mas byl co nejbolestnější a nejdrtivější. Výjimkou byly svého času jen někdejší Olympijské hry v Mnichově v r. 1972, kde byl právě proveden teroristický útok, dokonce přímo na tamní olympijské sportovce (a také právě na německé půdě!).

Šok z onoho velkého teroristického úderu – prý mnohem většího, než byl někdejší „teroristický“ úder na Světové obchodní středisko v New Yorku v r. 2001 – by se měl stát pro masy odůvodněním jednak pro to, že se celosvětově zamete s islámem a mohamedány, jednak pro to, že celosvětově dojde k bleskovému hospodářskému zhroucení a k celosvětovému měnovému resetu (global currency reset). Globální měnový reset by měl kromě jiného vést konečně také k tomu, že dlužníkům budou odpuštěny všechny jejich dluhy a lidští otroci budou propuštěni na svobodu nebo násilím osvobozeni. Mluví se o tom už dávno s použitím termínů, jako je Jubileum, Výročí, Milostivé léto, Milostivý rok, Sabatický rok… Souběžně s tím by měl také proběhnout návrat z liberálního kapitalismu do feudalismu (refeudalizace).

Walter Eichelburg se domnívá, že včera nebo dnes (to není ze souvislosti úplně jasné) dostal poslední varování, které by podle jeho názoru mělo předcházet tomu očekávanému velkému teroristickému úderu: https://hartgeld.com/krisenvorbereitung.html. Uvádí i mnoho nepřímých vodítek, která oprávněnosti takového varování nasvědčují.

Tolik pro co nejstručnější nástin toho, co nás možná (už vzápětí) čeká. Taková varování byla v minulosti už mnohokrát vydána, zatím se ne zcela naplnila. Nezbývá než držet si vzájemně palce a věřit, že případnou nynější krizi opět nějak překonáme, nebo mineme. Do jisté míry klidněji to vidí ve svém novém Týdenním komentáři Benjamin Fulford: http://tadesco.cz/vatikan-komunisticka-strana-ciny-britske-imperium-pentagon-planuji-svetovou-vladu/.

Viděno pokud možno celkově je zřejmé, že ten očekávaný zvrat musí proběhnout koordinovaně ve stejnou chvíli po celém světě. Tato nutnost rozsáhlé koordinace a jejího utajení do poslední chvíle je asi důvodem velké složitosti a toho, že onen zvrat je patrně už dlouho stále znovu odkládán. Zdá se, že v tuto chvíli jsou možná potřebné předpoklady přichystány a zvrat tedy bude bez dalšího odkladu proveden.

Kocour Mourek, 13. únor 2018, 16.54 hodin

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. jirik napsal:

  Spoločnosť Novartis podplácala gréckych politikov aj lekárov
  Na výplatnej listine švajčiarskej farmaceutickej firmy bol aj súčasný eurokomisár zodpovedný za migráciu.
  Grécky premiér Alexis Tsipras požiadal parlament, aby preskúmal, či dvaja jeho predchodcovia a osem bývalých ministrov prijali úplatky od švajčiarskej farmaceutickej spoločnosti Novartis.

  V správe vypracovanej gréckou prokuratúrou za pomoci amerických orgánov sa píše, že medzi príjemcami úplatkov bol napríklad bývalý ministerský predseda Antonis Samaras, bývalý guvernér gréckej národnej banky Panagiotis Pikrammenos, ale aj súčasný eurokomisár pre migráciu Dimitris Avramopoulos.

  Spoločnosť Novartis údajne podplácala politikov, aby si mohla udržať predražené kontrakty v štátnom sektore. V rámci úsilia zvýšiť svoj predaj v rokoch 2006 až 2015 mala uplácať aj tisícky lekárov.

  Jeden zo súčasných gréckych ministrov v tejto súvislosti uviedol, že celková výška úplatkov presiahla 50 miliónov eur a systém verejného zdravotníctva to stálo viac ako 4 milardy eur

  Námestník ministra spravodlivosti Dimitris Papangelopoulos povedal, že ide o „najväčší škandál od vzniku gréckeho štátu“ pred takmer 200 rokmi.

  Premiér Tsipras prisľúbil vyšetrenie a zverenenie pravdy o úplatkoch. Dodal, že nakradnuté peniaze sa musia vrátiť gréckym občanom

  Dimitris Avramopoulos považuje obvinenia za produkt chorej mysle a dožaduje sa zverejnenia identity svedkov. Súčasný člen Európskej komisie mal v čase keď bol ministrom zdravotníctva odsúhlasiť nákup 16 miliónov protichrípkových vakcín od formy Novartis.

  Zdroj: theguardian.com
  http://www.infovojna.sk/article/spolocnost-novartis-podplacala-greckych-politikov-aj-lekarov

 2. jirik napsal:

  Nebe nad Českem křižuje stále víc letadel, v červenci padl nový rekord
  14. srpna 2017 13:00
  Letečtí dispečeři hlásí nejsilnější měsíc v historii. Letos v červenci poprvé nad Českem během jediného měsíce prolétlo více než 90 tisíc letadel. Za prvních sedm měsíců pak tuzemští dispečeři nad ČR navigovali 490 tisíc letů.

  Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/dispeceri-hlasi-rekord-v-cervenci-nad-cr-proletlo-90-000-letadel-prs-/ekonomika.aspx?c=A170814_115633_ekonomika_are

 3. jirik napsal:

  Slovensko hodlá v příštích letech zvyšovat vojenské výdaje a dosáhnout do roku 2024 2 % HDP. Ve čtvrtek to řekl novinářům slovenský ministr obrany Peter Gajdoš. Upřesnil, že mluvil o tomto záměru Slovenska na bruselské schůzce hlav vojenských úřadů členských států NATO.

  „Slovensko plní finanční závazky vůči Severoatlantické alianci,“ poznamenal ministr. „Do roku 2020 mají výdaje na obranu republiky činit 1,6 % národního HDP a v roce 2024 dosáhnou 2 %.“

  Řekl, že se Slovensko aktivně účastní kolektivní činnosti členských států NATO ve vývoji účinné velitelské struktury této organizace, která by byla schopna reagovat na nové výzvy, jako je zejména terorismus a nelegální migrace.

  Gajdoš potvrdil záměr republiky vyslat své síly do kontingentu NATO v pobaltských státech. Letos se má vydat do Lotyšska mechanizovaná jednotka slovenské armády, která bude podřízena Kanadě.
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/201802156789999-slovensko-nato-vydaje-hdp/
  Gajdoš také prohlásil, že Slovensko bude i nadále posílat vojenské instruktory do Afghánistánu a Iráku.
  —-
  Major Peter Pavlovský zomrel v stredu v Bosne a Hercegovine. Slovenský vojak v krajine pôsobil v operácii ALTHEA. TASR informovala hovorkyňa Ministerstva obrany (MO) SR Danka Capáková.
  https://www.hlavnespravy.sk/v-bosne-hercegovine-zomrel-slovensky-vojak-peter-pavlovsky/1312294
  ——-
  Desivé svedectvo z Europarlamentu: Sú tam samí fanatickí vítači imigrantov. Neexistuje možnosť, ako by sme tento postoj EÚ zmenili
  Český poslanec Ján Skopeček za stranu ODS sa zúčastnil medziparlamentného stretnutia na tému migrácie v európskom parlamente v Bruseli. Bol to dialóg desiatok zástupcov národných parlamentov s predstaviteľmi EÚ. Český poslanec bol však nemilo prekvapený a popisuje, čo sa tam dialo. Cítil sa ako sám vojak v poli, keďže drvivá väčšina politikov až fanaticky obhajovala migráciu. Skopeček si myslí, že nie je možné zmeniť túto migračnú politku EÚ.
  https://www.hlavnespravy.sk/desive-svedectvo-z-europarlamentu-su-tam-sami-fanaticki-vitaci-imigrantov-neexistuje-moznost-ako-sme-tento-postoj-eu-zmenili/1312836

 4. jirik napsal:

  Jak hlasovali naši poslanci EP o usnesení o klimatických uprchlících

  30. 1. 2018

  Monica Pilloni nás upozornila na usnesení Evropského parlamentu o spravedlnosti v oblasti klimatu (1) s označením A8-0403/2017, kde se mj. praví:

  „D. vzhledem k tomu, že podle odhadů OSN je 781 milionů osob ve věku 15 let a starších negramotných…
  U….. vzhledem k tomu, že Mezinárodní organizace OSN pro migraci ve svém hodnocení důkazů konstatuje, že počet osob, které budou do roku 2050 v důsledku změny klimatu vysídleny, by se mohl pohybovat mezi 25 miliony a 1 miliardou osob s tím, že nejčastěji uváděným odhadem je 200 milionů lidí;….
  AC. vzhledem k tomu, že Úmluva o právním postavení uprchlíků z roku 1951 nezahrnuje kategorii „klimatických uprchlíků“;…
  20. vyzývá Komisi a členské státy, aby přispěly ke globálnímu paktu o bezpečné, řízené a legální migraci s cílem chránit klimatickou spravedlnost uznáním skutečnosti, že změna klimatu vede k migraci, poskytovat vstupy založené na lidských právech a začleňovat do celého globálního paktu zásadu rovnosti žen a mužů v souladu s potřebami lidí vysídlených v důsledku změny klimatu;“ (2)

  Zřejmě není náhodou, že tento návrh podala levicová švédská poslankyně Linnéa Engström. Protože rozvrat Švédska probíhá úspěšně už delší dobu, asi je třeba ho rozšířit na celou EU. / Švédská statistická kancelář BRÅ vydala nové šokující údaje: v roce 2017 bylo hlášeno 7 320 znásilnění . To je nárůst o 10% za pouhý rok (3). A údaje o počtech únosů se podle Eurostatu již několik let ze Švédska nezveřejňují./

  Zmíněné usnesení EP bylo přijato v poměru 485 / 117 a 20 se zdrželo hlasování. Poslanci zvolení za ČR hlasovali podle (4) :

  PRO : Keller, Poc, Poche, Sehnalová – ČSSD
  Kohlíček, Konečná, – KSČM
  Niedermayer, Štětina, TOP 09
  Šojdrová, Svoboda, Zdechovský, – KDU-ČSL
  Polčák,- STAN
  Telička – ANO

  PROTI : Tošenovský, Zahradil, – ODS
  Payne – SSO

  ZDRŽELI SE : Charanzová, Dlabajová, Ježek, – ANO
  Pospíšil, – TOP 09
  http://www.epshark.cz/clanek/396/jak-hlasovali-nasi-poslanci-ep-o-usneseni-o-klimatickych-uprchlicich

 5. jirik napsal:

  Spojené státy oznámily svým spojencům v NATO, že v příštím roce zvýší rozpočet určený pro rozmísťování amerických vojáků v Evropě o 35 procent. Celkově se takové výdaje mají v roce 2019 vyšplhat na 6,5 miliardy dolarů (133 miliard Kč). Pro letošek byl nárůst 40procentní, informovala agentura AFP. USA tak učinily na zahájení dvoudenního zasedání ministrů obrany členských států NATO. Českou republiku zastupuje ministryně Karla Šlechtová.
  http://www.info.cz/cesko/americane-utrati-za-rozmisteni-svych-vojaku-po-evrope-o-tretinu-vic-nez-loni-24157.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..