Aktuální drby z 13. února 2018

22:22

Dnes je Masopustní úterý, o půlnoci začíná zítřejší Popeleční středa. Zvlášť včera a dnes opět přicházejí varovné zprávy o tom, že v Německu je vše přichystáno k provedení vojenského převratu z demokracie zpět do aristokracie. Nehledě na to by ale nejprve také měl někde proběhnout velký teroristický úder, který by naprosto šokoval celý svět. Ten velký teroristický úder by měl být (nejspíš křivě, protože ve skutečnosti to bude nějakými utajenými silami z pozadí zinscenovaný takzvaný „útok pod cizí vlajkou“) dán za vinu muslimům a měl by podle nejnovějších zpráv proběhnout dnes večer, nebo v noci na zítra! Bez případného ohledu na to, že právě probíhají Olympijské hry, během nichž bývá téměř bez výjimky dodržován klid zbraní. Právě proto, aby šok způsobený tím úderem ve vědomí mas byl co nejbolestnější a nejdrtivější. Výjimkou byly svého času jen někdejší Olympijské hry v Mnichově v r. 1972, kde byl právě proveden teroristický útok, dokonce přímo na tamní olympijské sportovce (a také právě na německé půdě!).

Šok z onoho velkého teroristického úderu – prý mnohem většího, než byl někdejší „teroristický“ úder na Světové obchodní středisko v New Yorku v r. 2001 – by se měl stát pro masy odůvodněním jednak pro to, že se celosvětově zamete s islámem a mohamedány, jednak pro to, že celosvětově dojde k bleskovému hospodářskému zhroucení a k celosvětovému měnovému resetu (global currency reset). Globální měnový reset by měl kromě jiného vést konečně také k tomu, že dlužníkům budou odpuštěny všechny jejich dluhy a lidští otroci budou propuštěni na svobodu nebo násilím osvobozeni. Mluví se o tom už dávno s použitím termínů, jako je Jubileum, Výročí, Milostivé léto, Milostivý rok, Sabatický rok… Souběžně s tím by měl také proběhnout návrat z liberálního kapitalismu do feudalismu (refeudalizace).

Walter Eichelburg se domnívá, že včera nebo dnes (to není ze souvislosti úplně jasné) dostal poslední varování, které by podle jeho názoru mělo předcházet tomu očekávanému velkému teroristickému úderu: https://hartgeld.com/krisenvorbereitung.html. Uvádí i mnoho nepřímých vodítek, která oprávněnosti takového varování nasvědčují.

Tolik pro co nejstručnější nástin toho, co nás možná (už vzápětí) čeká. Taková varování byla v minulosti už mnohokrát vydána, zatím se ne zcela naplnila. Nezbývá než držet si vzájemně palce a věřit, že případnou nynější krizi opět nějak překonáme, nebo mineme. Do jisté míry klidněji to vidí ve svém novém Týdenním komentáři Benjamin Fulford: http://tadesco.cz/vatikan-komunisticka-strana-ciny-britske-imperium-pentagon-planuji-svetovou-vladu/.

Viděno pokud možno celkově je zřejmé, že ten očekávaný zvrat musí proběhnout koordinovaně ve stejnou chvíli po celém světě. Tato nutnost rozsáhlé koordinace a jejího utajení do poslední chvíle je asi důvodem velké složitosti a toho, že onen zvrat je patrně už dlouho stále znovu odkládán. Zdá se, že v tuto chvíli jsou možná potřebné předpoklady přichystány a zvrat tedy bude bez dalšího odkladu proveden.

Kocour Mourek, 13. únor 2018, 16.54 hodin

Mohlo by se vám líbit...

5
Komentujte

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Spoločnosť Novartis podplácala gréckych politikov aj lekárov Na výplatnej listine švajčiarskej farmaceutickej firmy bol aj súčasný eurokomisár zodpovedný za migráciu. Grécky premiér Alexis Tsipras požiadal parlament, aby preskúmal, či dvaja jeho predchodcovia a osem bývalých ministrov prijali úplatky od švajčiarskej farmaceutickej spoločnosti Novartis. V správe vypracovanej gréckou prokuratúrou za pomoci amerických orgánov sa píše, že medzi príjemcami úplatkov bol napríklad bývalý ministerský predseda Antonis Samaras, bývalý guvernér gréckej národnej banky Panagiotis Pikrammenos, ale aj súčasný eurokomisár pre migráciu Dimitris Avramopoulos. Spoločnosť Novartis údajne podplácala politikov, aby si mohla udržať predražené kontrakty v štátnom sektore. V rámci úsilia zvýšiť svoj predaj… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Nebe nad Českem křižuje stále víc letadel, v červenci padl nový rekord
14. srpna 2017 13:00
Letečtí dispečeři hlásí nejsilnější měsíc v historii. Letos v červenci poprvé nad Českem během jediného měsíce prolétlo více než 90 tisíc letadel. Za prvních sedm měsíců pak tuzemští dispečeři nad ČR navigovali 490 tisíc letů.

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/dispeceri-hlasi-rekord-v-cervenci-nad-cr-proletlo-90-000-letadel-prs-/ekonomika.aspx?c=A170814_115633_ekonomika_are

jirik
Host
jirik

Slovensko hodlá v příštích letech zvyšovat vojenské výdaje a dosáhnout do roku 2024 2 % HDP. Ve čtvrtek to řekl novinářům slovenský ministr obrany Peter Gajdoš. Upřesnil, že mluvil o tomto záměru Slovenska na bruselské schůzce hlav vojenských úřadů členských států NATO. „Slovensko plní finanční závazky vůči Severoatlantické alianci,“ poznamenal ministr. „Do roku 2020 mají výdaje na obranu republiky činit 1,6 % národního HDP a v roce 2024 dosáhnou 2 %.“ Řekl, že se Slovensko aktivně účastní kolektivní činnosti členských států NATO ve vývoji účinné velitelské struktury této organizace, která by byla schopna reagovat na nové výzvy, jako je zejména… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Jak hlasovali naši poslanci EP o usnesení o klimatických uprchlících 30. 1. 2018 Monica Pilloni nás upozornila na usnesení Evropského parlamentu o spravedlnosti v oblasti klimatu (1) s označením A8-0403/2017, kde se mj. praví: „D. vzhledem k tomu, že podle odhadů OSN je 781 milionů osob ve věku 15 let a starších negramotných… U….. vzhledem k tomu, že Mezinárodní organizace OSN pro migraci ve svém hodnocení důkazů konstatuje, že počet osob, které budou do roku 2050 v důsledku změny klimatu vysídleny, by se mohl pohybovat mezi 25 miliony a 1 miliardou osob s tím, že nejčastěji uváděným odhadem je 200… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Spojené státy oznámily svým spojencům v NATO, že v příštím roce zvýší rozpočet určený pro rozmísťování amerických vojáků v Evropě o 35 procent. Celkově se takové výdaje mají v roce 2019 vyšplhat na 6,5 miliardy dolarů (133 miliard Kč). Pro letošek byl nárůst 40procentní, informovala agentura AFP. USA tak učinily na zahájení dvoudenního zasedání ministrů obrany členských států NATO. Českou republiku zastupuje ministryně Karla Šlechtová.
http://www.info.cz/cesko/americane-utrati-za-rozmisteni-svych-vojaku-po-evrope-o-tretinu-vic-nez-loni-24157.html

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!