Aktuální drby z 21. února 2018

…..a máme zde opět od kocourka mourka zajímavé drby ze světa….

19:54

Aktuální drby z 21. února 2018

Moje zdroje informací v posledních dnech bohužel stále zřetelněji a naléhavěji upozorňují na to, že můžeme být těsně před začátkem (případně i) krajně nouzové situace, která vyžaduje co nejrozsáhlejší přípravu, kterou si ale téměř nikdo – mne včetně – nedokáže ani představit, natož ji provést. Ale tvrdí se, že cokoli, byť sebeméně, je lepší než nic. A také, že: pokud to nejde udělat úplně přesně, pak prý je vhodné připravit se aspoň přibližně.

Přitom ale přicházející zprávy dávají obraz tak spletité situace, že je těžké ji ve stručnosti popsat. Z něho pak – podle toho, které její části a varianty by v jakém pořadí nastaly – by si každý měl odvodit svoji individuální strategii a taktiku, jak postupovat a přežít. Především lze doufat, že tyto zprávy se v prvé řadě týkají německy mluvícího prostoru, nejvíc Německa, a západní Evropy. Ale varovné zprávy o přicházejícím mrazivém počasí, provázeném, nebo snad následovaném přívaly sněhu, by se zřejmě měly – protože to extrémní počasí do jádra Evropy patrně přijde od severovýchodu, později od východu – týkat i České republiky.

Připomíná se opakovaně, že snad už před dvěma a více týdny bylo roztrženo obvyklé setrvalé kroužení ledového arktického vzduchu kolem Severního pólu. A přirovnává se to k údajně obdobné situaci, která zapříčinila katastrofální zimu z přelomu roků 1977/1978. Mnozí pamětníci na tu zimu vzpomínají s nepříjemným pocitem, rovněž fotografie a fakta, která byla na připomínku té tehdejší zimy právě znovu zveřejněna, jsou strašidelná.

Teplota tehdy zde v Česku klesla mezi půlnocí a ránem o víc než 20 stupňů Celsia, z plus 4 na minus 26 a méně. Déšť zmrznul dřív, než stačil stéci, a vše ztuhlo obalené ledem a námrazou. Mnoho postižených lidí také ztuhlo v psychickém šoku a nebyli schopni se s nečekanou situací nějak rozumně vypořádat. Právě „ztuhnutí v tělesném a duševním šoku“ z toho chladu a leknutí bylo tehdy a mohlo by být i zanedlouho součástí „šokové terapie“, která je na nás bohužel možná nachystána. Tato „léčba šokem“ – pokud k ní „elity“ nařídí sáhnout – by nás měla drasticky „vyléčit“ z našeho nynějšího marasmu, z našeho mravního a tělesného úpadku, abychom si přáli raději cokoli – třeba i jakýsi „Nový světový řád“ – jen aby ty naše akutní útrapy co nejrychleji skončily. Tenkrát to také proběhlo nečekaně rychle a to je další komponenta nynější vražedné směsi: zprávy, jak postupně přicházejí, ohlašují stále rychlejší průběh očekávaných událostí, až jsou tím sami jejich přinašeči stále víc zaskočeni.

Měli bychom prý počítat s tím, že v přechodném období zmatku budeme čtyři, spíš ale šest týdnů odkázáni jen sami na sebe, nemůžeme čekat žádnou „pomoc“ odnikud, naopak musíme se štěstím přežít kromě jiného na základě toho, zda a jak se připravíme. Zásoby všeho nezbytného na nejméně 4, spíš na 6 týdnů jsou prý nezbytné. Vhodnější je prý mít zásoby na 6 až 12 měsíců!! Nynější papírové peníze prý velmi rychle ztratí všechnu svoji hodnotu, nebude tedy možné jimi platit a budou asi postupně – při nejmenším pro běžné obyvatelstvo – nahrazovány nějakými „novými penězi“, které budou kryty zlatem a budou občanům/poddaným snad postupně „přidělovány“…?? Viz například Benjamin Fulford, Týdenní komentář z 19.2.2018: http://tadesco.cz/financni-maga-bitva-bude-eskalovat-zacatkem-brezna-smrt-petrodolaru-nevyhnutelna/ Viz také Global Currency Reset GCR, Celosvětový restart měn, a RV, patrně: Revolving.

Pokud by akutně nastala třeskutá zima, je třeba mít aspoň dobré zimní boty a zimní oblečení a počítat s tím, že auto může všelijak selhat. Provozní kapaliny v chladicí soustavě a v ostřikovačích přitvrdit na minus 30 a protlačit kapalinu až ven z ostřikovače, aby nezamrzla ta původní, slabší, v trubicích a tryskách ostřikovače. Do nádrže pro palivo dieselového motoru doplnit přídavný prostředek, který brání zrosolovatění paliva při nízké teplotě. To je prý ale nutné udělat ještě před zrosolovatěním paliva, které začíná prý už při 0 stupňů, a pak aspoň částečně palivo dotankovat, aby se palivo a aditivum smíchaly. Počítat s tím, že asi zamrznou a ztuhnou kliky otevírající vozidlo, zámek dveří, a že okénka, dveře a poklopy asi přimrznou ke karoserii. Připravit si vhodné na to rozmrazovací prostředky, nepoužít teplou vodu, ta buď nepomůže, nebo problém ještě zhorší. Také asi zamrzne zámek dveří garáže a dveře garáže přimrznou k zemi. https://hartgeld.com/revolutionen.html.

Pokud by nastala krize podobná jakési „občanské válce“ v Německu, Francii, západní, severní a jižní Evropě (kde budou zatápět přivandrovalci), je vhodné tam nepobývat, ani necestovat. Tato krize by z momentálního pohledu mohla nastat nejspíš už od příštího týdne. Kdo tam pracuje, měl by odtamtud odcestovat do bezpečí (vzít si dovolenou, hodit se marod).

Pokud by na území České republiky při nějakém svém nadcházejícím osvobozujícím vojenském tažení do Německa přišla také armáda Ruské federace, krycí barva jejích stejnokrojů a bojové techniky, stejně jako krycí barva jejích vojenských spojenců prý bude bílá! Pokud to s ohledem na okolnosti bude vůbec možné, máme tyto vojáky na svém území symbolicky přijmout a uvítat po prastarém způsobu Slovanů: nabídnout jim svůj chléb, sůl, slaninu a vodku. Pro každý případ předběžně připojujeme hymnu Ruské říše/Hymnu ruského cara: https://www.youtube.com/watch?v=WxxGJ-Y2530.

Kocour Mourek, 21. únor 2018, 19.54 hodin

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

17 Komentáře zapnuto "Aktuální drby z 21. února 2018"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Článeček mi připomenul seriál vlak dětství a naděje

Soto
Host
To se mi líbí , udělám jim na zahradě altánek a piknik a ze silnice k tomu šipky. Zdes bratja! Tak snad pojedou okolo. A zmrzlymi prsty jim budu davat starý zmrzlý chléb na kost, sůl, slaninu a vodku a plastový šeřík. A zmrzlou hubou jim zaspivam, spíš zabručím ruskou hymnu , možná pro jistotu raději znát i tu čínskou. Myslím, že tento scénář opravdu u nás hrozil a velmi hrozil, ale dřív. Dokonce i sama, a některými zdejšími ctitely uznávaná, madame Makrela v r 15 nelogicky žvanila, že by v celé Evropě mohla být válka. Jen neřekla, že hlavně… Číst vice »
Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha

No mě zase článek utvrdil v názoru,který razím již delší dobu- buď hochu neustále ve střehu,protože to za tebe nikdo neudělá. Podlkaždém případě ošetřím zábaly potrubí vody a studny. Potraviny již mám a to delší dobu a obměňuju je. Peníze neřeším,nejsou všechno.Podstatné je to,co člověk udělá předem pro sebe a své blízké. Kdo se nebojí práce tak se nemusí obávat ale už musí makat na tom dnes.

merlin
Host
merlin

To je parádní zpráva: RV/INTELLIGENCE ALERT – February 21, 2018 : operationdisclosure.blogspot.com

sibolet
Host
sibolet

Ale prd,ta kalamita byla na Silvestra 1978 79…Chcípal jsem Trabanta sytičem,takže,ačkoliv bylo večer plus 11 a ríno minus 18.tak se motor dvakrát převalil a nastartoval..Což se u Škodovky,či Žiguláka prostě nestalo..Měli hoši smolíka…

julio
Host
julio

Pamätám tú zimu, dúfam, že táto bude rovnaká, prežili sme vtedy, prežijeme aj teraz. Len vtedy mali ľudia viac zásob, nespoliehali sa otvorené obchody non stop.

jirik
Host
jirik
A trocha historie – Britský veterán: bombardovanie Drážďan bola genocída. Ľudia horeli za živa a skákali do vriacej vody Veterán druhej svetovej vojny Victor Gregg si za roky vojny zvykol na zabíjanie a smrť. Ale ani umieranie jeho priateľov na fronte a ani mnoho ľudí, ktorých on zabil, ho nedokázalo pripraviť na horor, ktorého sa stal svedkom pri bombardovaní Drážďan medzi 13. a 15. februárom roku 1945. O tom píše Unilad. Potom, čo bol zajatý behom bitky v Arnheme, bol ako zajatec uväznený v centrálnom drážďanskom väzení. V momente náletu jeho priatelia sedeli pod väzenskou kupolou. Keď Američania a Briti… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Chceme mít svatbu, ozývají se lesby a gayové. Petice má 22 tisíc podpisů
Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/manzelstvi-homosexualove-gay-lesba-manzelstvi-petice-podpisy-p7y-/domaci.aspx?c=A180219_111315_domaci_nub
Na zvědavci doporučují pročíst diskuzi je prý osvěžující –
Zdeněk Trutnovský 73360
A co boty? Nechce inspektor Klečka i moje boty????

+130/−6

Miloš Dvořáček 25804
Ja bych chtel byt Anezka Ceska.

Jan Pernik 80186
A pak se na vánoce místo mrazíka bude vysílat dětský pohádkový horor: O třinácti tchýních.

cituji
Host
cituji

Cituji:V Brindisi dvěma pakistánskými migranty znásilněn mladý muž. K činu došlo na tamní železniční stanici.
Více viz zdroj http://www.ilgiornale.it/news/cronache/orrore-stazione-brindisi-pakistani-stuprano-ragazzo-1497241.html

cituji
Host
cituji

Cituji z 11.2.2018:Hrôzostrašná udalosť priamo v centre mesta: Policajta sotili rovno pod električku!

V noci z piatka na sobotu, sa v Kolíne nad Rýnom odohral ohavný čin. Neznámy páchateľ strčil 32-ročného policajta rovno pod električku. Polícia vyšetruje prípad ako vraždu.

cituji
Host
jirik
Host
jirik
Česká nezisková organizace Člověk v tísni vedená Šimonem Pánkem a financovaná nejen naší vládou a drobnými dárci, ale i multimiliardářem a velkým světovým škůdcem Sorosem ovládajícím Open Society, jejíž česká pobočka je bohatě dotována i z Norských fondů, se krok za krokem snaží proniknout do všech škol se svým programem Edison a ovlivňovat tak výchovu našich dětí směrem k postupnému smíření se s přísunem neevropských migrantů. Smíření je však slabý výraz. Správnější je to nazvat nadšením z příchodu islám vyznávajících Afričanů. Pokud většina starších občanů České republiky nesouhlasí s autoritativním přístupem Evropské unie, na jejich děti je působeno tak, aby… Číst vice »
jirik
Host
jirik

V Kamerunu se matky snaží pubertálním dívkám žehlit prsa horkými předměty, aby jim nerostla. Chtějí tak zabránit tomu, aby byly jejich děti zneužity nebo znásilněny. Praktiku, která má drastické důsledky pro zdraví děvčat, popsala ve své reportáži egyptská fotografka Heba Khamisová, nominovaná na cenu World Press Photo v kategorii Problémy dnešní doby.
http://vool.cz/t2a28

jirik
Host
jirik
Vláda vás podvádí. Utrácí za úředníky, které nemá Černé duše Ne všechna místa se podařilo zaplnit. Česká televize dotazem na ministerstvo financí zjistila, že ve státní správě je 16 tisíc pozic neobsazeno. Takže hurá, pomyslíte si. Není to tak špatné. Utratíme aspoň o trochu míň. Tahle radost je ovšem předčasná. Vláda totiž peníze na černé duše dostává a také je utrácí. Peníze, které z vás vytáhne, rozdělí mezi své lidi. „Na ta neobsazená místa resorty nárokují mzdové prostředky, které potom používají na odměny,“ přiznala v ČT Babišova pravá ruka, ministryně financí Alena Schillerová. Andrej Babiš na to reagoval logicky, Řekl… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Julius Fučík je opět kádrován, má být vymazán z naší paměti. Jako další vlastenci věřil ve své ideály podobně, jako desetitisíce statečných z období německé okupace, kteří položili své životy za svobodu své vlasti. Byli mezi nimi národní socialisté, komunisté, sociální demokraté, sokolové a další bezejmenní hrdinové, ti všichni bojovali na jedné barikádě. Fučíkovo jméno má být zapomenuto, nehodí se do polistopadové režie. Mizí z učebnic dějepisu, z české literatury i z historie protifašistického odboje. Jeho sochy byly odstraněny, roztaveny. Dnešní mladá generace, dostává nové vzory, často jen ty virtuální hrdiny, prostřednictvím médií či PC. Nekamenujme hrdiny….. http://www.rukojmi.cz/clanky/5630-hrdina-ktery-se-nehodi Fučík byl… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Před osmi lety tragicky zahynul prezident Polska Lech Kaczyński s manželkou. To, co způsobilo pád letadla je dodnes předmětem spekulací. Před pár dny se objevily závěry znalců, který připravují závěrečnou zprávu. Za pád může posádka. Skupina polských vyšetřovatelů tvrdí, že důvodem pádu já bombový atentát. Závěrečná zpráva o příčině havárie polského vládního letadla ve Smolensku má být hotova v březnu 2019. Zatímco závěry znalců z poloviny února hovoří o chybě posádky, profesor inženýrství a člen komise vyšetřující smrtelnou nehodu říká jasně. Příčinou havárie byla bomba. „Podle našeho názoru byl v levém křídle letadla Tu-150 umístěný výbušný náboj, který následně způsobil… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Tajným službám Ruska a Argentíny sa podarilo zaistiť 389 kilogramov kokaínu, ktorý sa mal z Latinskej Ameriky do Európy dostať diplomatickou poštou. V súvislosti s prípadom bolo zadržaných niekoľko podozrivých. Medzi nimi je aj príslušník argentínskej polície a údajne aj zamestnanec ruského veľvyslanectva v Argentíne, informovala agentúra RIA Novosti.
https://www.hlavnespravy.sk/v-skole-pri-ruskom-velvyslanectve-v-argentine-sa-nasli-kufre-400-kg-kokainu/1323556

Teď už je jasné k čemu slouží diplomatické pasy a politická imunita….

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!