Aktuální drby z 23. února 2018

…..a máme zde opět nějaké drby ze světa, které nám přeložil kocourek mourek. Co se píše jinde….

19:54

Aktuální drby z 23. února 2018

V posledních dnech, zvlášť včera a dnes, přicházejí pohnutlivé aktuální zprávy týkající se nejvíc USA a Německa. Nestačím je všechny zpracovat do tohoto krátkého článku. Varovně upozorňují kromě mnoha jiného na to, že je opět pátek, který už dlouhodobě považují za nejrizikovější den týdne. Navíc dnešní datum považují za příhodné pro ilumináty k provedení nějakého jimi zosnovaného dějinného zvratu. Jednak 2 + 3 + 2 + 2 + 0 + 1 + 8 = 18 = 6 + 6 + 6. Dále je prý samotné číslo 23 pro ilumináty nějak velmi významné a mnohokrát se v posledních desetiletích objevuje ve filmech a dokonce v názvech hraných filmů ilumináty vyrobených a masově šířených. Jsou to prý katastrofické okamžiky těchto filmů, kdy se toto číslo, respektive dokonce přímo číslo 232 (tedy 23.2.) objevuje, nebo jsou ty filmy rovnou katastrofické celé.

Zdá se, že pro Zvrat je asi vše nezbytné aspoň přibližně přichystáno, a měl by začít nějakou velkou uměle zinscenovanou provokací v USA. Nejspíš ještě před ukončením dnešního obchodování na burze v New Yorku. Internetová kamera přenášející živě v reálném času pohled na oblast mrakodrapů na newyorkském Manhattanu opět přestala fungovat, v New Yorku prý je teď silně zataženo dešťovými mraky, které visí tak nízko, že horní části nejvyšších věžáků nejsou vidět, včetně vrcholu věže Světového obchodního střediska. Pokud se tam nahoře něco (třeba zinscenovaného) stane, bude následně možné s průběhem takové události všelijak manipulovat.

Pak by se prý dění bleskově mělo přenést do Německa, které prý je nyní klíčem k dalším událostem. Pokud to ale proběhne, pokud to „elity“ dovolí/nařídí. V Německu by mělo dojít k rozbrojům, jednak také uměle zinscenovaným, jednak ke skutečným, byť spíše zmateným útokům přivandrovalců proti německému domácímu obyvatelstvu. Na tento, zčásti uměle zinscenovaný útok, prý čekají Vítězné a okupační mocnosti Německa (USA, Rusko, Spojené království, Francie), aby pod jeho záminkou přivandrovalce z Německa vytlačily, respektive je tam přemístily 2 metry pod zem, a zjednaly v Německu znovu takový pořádek, jaký si tam přejí mít. Od neděle má v Německu nastat – patrně uměle vytvořené – třeskutě mrazivé počasí, snad provázené přívaly sněhu. V něm má kromě jiného zamrznout útok teplomilných přivandrovalců proti Německu.

Pokud by při nějakém svém nadcházejícím osvoboditelském vojenském tažení do Německa přišla armáda Ruské federace také na území České republiky, barva jejích stejnokrojů a bojové techniky, stejně jako krycí barva jejích vojenských spojenců prý je/bude bílá! Je to také symbolické: Německo přijdou od Východu osvobodit bílí vojáci (se světlou pokožkou) a budou to Rusi (rusí, rusovlasí). Se svými spojenci z USA budou mít opět společný výsostný znak: pentagram (pěticípou hvězdu). Označení pozemní bojové techniky Ruské armády bylo nedávno inovováno, upozorňujeme na to, abyste Ruskou armádu případně rychle poznali. Jádrem tohoto označení je rudá, bíle olemovaná pěticípá hvězda. Nebo jinak: rudá, pěticípá hvězda, překrývající bílou, pěticípou hvězdu. Tento dvojitý pentagram je podložen kosočtvercem tvořeným pruhy v tradičních barvách Ruska: červené (oranžové) a černé, viz moderní tank ruské armády T 14 Armata a vojenská přehlídka na Rudém náměstí v Moskvě: https://cs.wikipedia.org/wiki/Armata#/media/File:4mayrehearsal_05.jpg, https://www.youtube.com/watch?v=k662WndvH6s. Aby při setkání se zahraničními vojáky nedošlo k záměně s nějakým jejich nepřítelem, doporučuje se civilním obyvatelům České republiky v kritické době neoblékat na sebe žádné součásti stejnokrojů (vojenských, maskovacích, mysliveckých…).

Kocour Mourek, 23. únor 2018, 19.54 hodin

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. jirik napsal:

  Nechci být skeptik, ale v itálii se už minimálně jeden migrantík aklimatizoval (byl *odchycen* karabiniery a převezen na psychiatrii)
  http://svobodnenoviny.eu/migranti-kulturne-obohacuji-italii-nahota-na-ulici-nebo-opekani-psu/

  Oranžovočerné pruhy jsou georgievská stuha http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/georgievska-stuha.html

 2. sibolet napsal:

  Veleznámá finta ze Sibiře…Tam se barák nechal vymrznout na teplotu venkovní minus 50 a veškerá nejen krysí havět pochcípala..

 3. jirik napsal:

  Katolícki biskupi Trudeaovi: „Nebudete nás zastrašovať, aby sme podporovali potraty…“
  Katolícki biskupi obviňujú kanadského premiéra Justina Trudeaua z terorizovania náboženských skupín za účelom prinútiť ich podporovať potraty na požiadanie.
  https://www.hlavnespravy.sk/katolicki-biskupi-trudeaovi-nebudete-nas-zastrasovat-aby-sme-podporovali-potraty/1323988
  Trudeaova administratíva čelí obrovskej kritike po tom, čo sa rozhodla nútiť náboženské skupiny k prejaveniu podpory „reprodukčných práv“ na prihláškach pre granty študentov na letné brigády.

  Diecéza v Ontáriu uviedla, že tento rok nebude žiadať o granty, pretože nemôže konať v súlade s vládnymi ideologickými požiadavkami.

 4. jirik napsal:

  Amazonský prales zřejmě přichází k bodu, odkud není návratu, píše web Futurism. Kombinace odlesňování, klimatických změn a dalších faktorů může v nejbližší době způsobit nenapravitelné škody, které prales zahubí.
  Výzkum zveřejněný v časopise Science Advance, na který odkazuje Futurism, tvrdí, že pokud se odlesňování dotkne více než 20 % vegetace, tak ekosystému deštného pralesa bude způsobena nenapravitelná újma. Vědci upozorňují, že za posledních 50 let se odlesňování dotklo již 17 % vegetace.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201802246847844-amazonsky-prales-nelze-zachranit/
  „Pokud dochází ke změnám klimatu, ať už na následky odlesňování, nebo globálního oteplování, hrozí, že se přes 50 % amazonského pralesa promění v savanu,“ říká jeden z autorů výzkumu Carlos Nobre.
  Pokud se odlesňování dotkne dalších 3 %, tak koloběh vody deštného pralesa již nebude schopen udržovat jeho ekosystém. Pokud se tak stane, tak to nejen zahubí divokou přírodu v pralese, ale bude to mít i velmi vážné důsledky pro lidskou populaci v celé Jižní Americe.

  Navzdory této pesimistické prognóze prales ještě lze zachránit. Správné kroky mohou odvrátit blížící se katastrofu. Nicméně ve světle destrukce, která již byla způsobena, a rychlosti, kterou se odlesňování šíří, záchrana nebude snadná, dodává Futurism.

 5. jirik napsal:

  V jakej době žijeme……
  https://pp.userapi.com/c841326/v841326693/6ccd2/SaUw4ZGBy4c.jpg
  ——-
  Brusel klidně nechá zdevastovat jednu zemi, aby měl obraz Ruska jako nepřítele. Lidé byli při vstupu do EU oklamáni, tehdy nám Araby a černochy nenutili, říká Klausův spolupracovník
  http://www.rukojmi.cz/clanky/5634-brusel-klidne-necha-zdevastovat-jednu-zemi-aby-mel-obraz-ruska-jako-nepritele-lide-byli-pri-vstupu-do-eu-oklamani-tehdy-nam-araby-a-cernochy-nenutili-rika-klausuv-spolupracovnik

 6. Richard napsal:

  Čtu tyto správy a tak si říkám
  pokud by se taková věc měla odehrát tak to jisto jistě bude nanejvýš utajené a k takové informaci nebude mít nikdo kompetentní přístup natož aby se to dostalo na veřejnost a to z prostého důvodu narušilo by to celou vcelku komplikovanou událost a souhlasím s tím komentem ze to označení na tanku armata je georgijska stuha a rusové měli ve znaku vzdy hvezdu . ale zároveň nevylučuji ze se to opravdu může zakládat na pravdě právě proto že by tomu nikdo z nezasvěcených nevěřil je to dost komplikovaný .

 7. Kocourku Mourku napsal:

  Kopirovane:

  „2 + 3 + 2 + 2 + 0 + 1 + 8 = [18]. = [6 + 6 + 6.]
  1+8 = 9
  Cislo devet znamena kone ciklu/cycle

  24.02.2018
  2+4+2+2+0+1+8 = 19 => 1+9= 10
  Cislo jedna (v tomto pripade 0 nema zadny vyznam) znamena zacatek noveho ciklu.

 8. jirik napsal:

  Již podruhé za uplynulý rok vědci vytvořili zárodek bytosti, která zní jako námět ze špatného hororu. Dali vzniknout kříženci člověka a ovce, respektive přesněji chiméry člověka a ovce. Stalo se tak, když se jim dovnitř titěrného ovčího embrya podařilo zanést lidské kmenové buňky. Namísto „chodící ovce“ výzkum ve skutečnosti usiluje o pokrok v pěstování náhradních orgánů. Mohlo by se mu tak podařit zachránit miliony životů ročně.
  https://nedd.tiscali.cz/vzniklo-embryo-krizence-ovce-a-cloveka-napomuze-vyzkumu-pestovani-organu-309559

 9. jirik napsal:

  Vědci z Univerzity Colorado prohlásili, že dlouhý mír, který nastal po skončení 2. světové války, může být jenom statickým klidem před velkou válkou. Informuje o tom portál metro.co.uk.

  Vědci uvádějí statistiky. Ukázalo se, že od roku 1823 po 2003 počet nevelkých a průměrných konfliktů s účastí jedné nebo několika zemí stálé roste.

  Celkem během 181 let bylo zaznamenáno 95 konfliktů různého formátu. Smrtonosné války s rekordním počtem zahynulých lidí ve světových dějinách byly dvě — 1. a 2. světové války, ve výsledku kterých zahynulo více než 110 milionů lidí.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201802266860779-vedci-svet-valka/

 10. Liběna napsal:

  Znechutenie belgických sestier – ich práca sa často iba redukuje na prípravu eutanázie
  https://www.gloria.tv/article/QTaZHkGhDkux1gWHnX8WFLpyV

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..