Aktuální drby z 26. března 2018

…..tak se nám ve světě pěkně všechno dle předpovědí „rozjíždí“….

17:54

Aktuální drby z 26. března 2018

Dnešní Modré pondělí Pašijového týdne (Karwoche) má speciální datum 26.3.2018. Den: 2 + 6 + 3 = 11. Rok: 2 + 1 + 8 = 11. Tedy zprava i zleva: 11/11. Zdroje alternativních informací už dlouho předem právě na dnešní den výrazně upozorňují a postupně začaly ohlašovat, že to bude/je rozhodující, ústřední, uzlový, zlomový, klíčový, stěžejní… den dějin (pivotal day in history, http://slovniky.centrum.cz/).

Navzdory některým temným předpovědím a varováním se zdálo, že „přesmyknutí“ (transition, tranzice) z nynějšího systému do nějakého nového, konstruktivnějšího systému, naplánované na tento den a jemu předcházející a následující, proběhne v relativním klidu a masami lidí vcelku nepovšimnuto. Když ale píšu tuto stručnou zprávu, situace ve světě se mezitím velmi vyhrotila. Jakkoli se někteří snaží vzbuzovat naději tím, že by snad mohlo jít jen o jakousi „kouřovou clonu“, manévr určený pro odlákání pozornosti od bezprostředně hlavního cíle a tím prý je porážka islamismu a zatlačení islámu zpět do mezí, v nichž vegetoval dosud.

V tuto chvíli totiž není vyloučené – a budeme čekat na další kroky a události – že ruský medvěd se rozzuřil! V posledních dnech jej krutě provokovali a týrali předhazováním viny na smrti bývalého ruského rozvědčíka Skripala a jeho dcery. Roznětkou výbuchu ruského medvěda se totiž mohlo stát neštěstí ve městě Kemerovo v Rusku: https://www.google.de/maps/place/Kemerovo,+Kemerovsk%C3%A1+oblast,+Rusko/@52.0779781,90.015731,5z/data=!4m5!3m4!1s0x42d80bb9c031ef8f:0xbf65b4b18a71364e!8m2!3d55.3450231!4d86.0623044, při němž podle dosavadních zpráv bohužel zahynulo nejméně 64 osob včetně mnoha dětí! Souběžně s tím jsou vypovídány desítky ruských diplomatických pracovníků, kteří Rusko reprezentují v řadě zemí a organizací světa, včetně Organizace spojených národů a České republiky!

Nehledě na tyto okolnosti, které vešly ve známost během dnešního dne, internetová stránka Hartgeld.com dnes k situaci v Evropě informuje jednak o tom, že „všechny armády jsou připraveny“, jednak také doporučuje dnes „raději už nevycházet a pozorně sledovat situaci“… Je na ní také vidět, že cena trojské unce zlata dnes vcelku „nenápadně“ vystoupala zatím na hodnotu 1356 amerických dolarů, což už je patrně velmi vysoká, kritická hodnota. V 17.15 hodin k tomu oznamuje jeden čtenář, že dnešní podivné kolísání a výpadky návěští cen měnových kovů prý buď znamenají, že jsme na nich viděli, jak se právě ještě podařilo zabránit okamžitému celkovému zhroucení peněžního systému světa, nebo to byla generální zkouška na ně. Hodnoty na návěstích dnes prý nebyly skutečné a v některých sekundách prý například uncová cena zlata překračovala 3000 US-dolarů. O aktuální situaci ohledně Ruska tato internetová stránka dnes informuje hlavně zde: https://hartgeld.com/infos-ru.html.

Doufejme, že to, co v tuto chvíli vypadá velmi hrozivě a je samo o sobě smutné, je opravdu jen kouřová clona pro bezprostředně nachystanou válku proti islámu. Dnešní Týdenní komentář Benjamina Fulforda, přinejmenším jeho zatím pro mne viditelná úvodní část, nějaké akutní nebezpečí snad neoznamuje: https://nebadonia.wordpress.com/2018/03/26/es-ist-zeit-china-an-seinen-platz-zu-erinnern/#more-68699, https://benjaminfulford.net/2018/03/26/time-remind-china-place/.
Internetová stránka Operation Disclosure dnes přináší tyto informace: https://operationdisclosure.blogspot.cz/2018/03/restored-republic-via-gcr-as-of-march_26.html.
Kocour Mourek, 26. března 2018, 17.54 hodin

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13 komentářů

 1. jirik napsal:

  Požár ve čtyřpodlažním obchodním centru Zimnjaja višňja v Kemerovu vypukl v neděli. Ohnisko požáru se nacházelo v nejvyšším patře budovy.

  Podle posledních informací v důsledku požáru zahynulo 64 osob, dalších 45 utrpělo zranění.
  https://cz.sputniknews.com/video/201803267035484-Kemerovo-pozar-svedectvi-video/

 2. jirik napsal:

  Tiskový mluvčí prezidenta RF Dmitrij Peskov v komentáři o rozhodnutí řady států vykázat ruské velvyslance oznámil, že Moskva bude jednat zásadou vzájemnosti.

  „Samozřejmě, jako i dřív se budeme řídit zásadou vzájemnosti,” řekl novinářům Peskov.

  „Máme analyzovat situaci, která souvisí se situací s ohlášenými rozhodnutími o vyhoštění naších velvyslanců řadou států. Základní analýza bude provedena na našem diplomatickém úřadě. Poté budou prezidentovi sděleny návrhy odvetných kroků,” řekl novinářům.

  „Konečné rozhodnutí se bude přijímat hlavou státu,” dodal.

  Dříve se řada států EU a také USA, Kanada a Ukrajina rozhodly vykázat ruské velvyslance v souvislosti s incidentem v Salisbury.
  https://cz.sputniknews.com/politika/201803267037420-peskov-komentar-velvyslanec/

 3. jirik napsal:

  Letiště pro Apokalypsu: elita ukryla bunkr, aby přežila třetí světovou válku
  Lidé pracovali tam, kde elita ukryla bunkr, aby přežila třetí světovou válku. Když přijde jaderná válka – což s každým dnem vypadá pravděpodobněji, představitelé elity nebudou spáleni ve městech spolu s ostatními.

  Místo toho se budou ukývat podzemním bunkru, určeným pro případ jaderného útoku.

  Hlava stavební společnosti Vivos, která nabízí bunkry pro konec světa v Dakotě, tvrdí, že některé detaily naznačují, kde se nachází rozsáhlý komplex bunkrů.
  Robert Vicino řekl: „Existuje spousta detailů, které naznačují, že pod Denverským letištěm je obrovský podzemní zásobník.“

  „Někdy se musíte podívat na chybějící svědectví, abyste viděli pravdu. Proč se vláda nepokusila dokázat, že neexistuje? “

  Stoupenci teorie spiknutí jsou posedlí touto myšlenkou a tvrdí, že přistávací dráhy jsou ve tvaru svastiky a na letištních značkách jsou symboly vztahující se ke svobodnému zednářství, které naznačují, že ukrývají pod sebou tajemství.
  Vicino řekl Daily Star: „Víme, že letiště stálo o 2 miliardy dolarů nad rozpočtem a bylo přebudováno — o dvakrát víc než Manhattan.“

  „Také to nebylo vůbec nutné, protože už bylo letiště blíž k centru.“

  Vicino říká: „Během výstavby se uvádělo, že důvodem překročená rozpočtu, bylo to, že byly vykopány různé podzemní místnosti pro systém zavazadel, který ovšem zřejmě nikdy nefungoval.“

  „Nikdo neutratí miliardy pro podzemní budovy pouze proto, aby jej zakryl a tvrdil, že nefunguje, nebo byl postaven na nesprávném místě.“

  „Je velmi podezřelé, že Google Earth má mezery v detailním zobrazení Denverského letiště od června 1993 do září 1999.“

  „Přesto poskytují větší pohledy na plochu, čímž potvrzují, že mají satelitní snímky, ale nebudou je poskytovat ve vyšším detailním rozlišení.“


  https://cz.sputniknews.com/svet/201803267037861-lide-pracovali-tam-kde-elita-ukryvala-bunkr-aby-prezila-treti-svetovou-valku/

 4. Vitězslav Crha napsal:

  Pravdou je,že právě dnes se začaly obrovské protestu ve Španělsku a EU je zmítána lží o ruském vytěženém a nepotřebném agentu,kterého s největší pravděpodobností zabilo Rusko. Tak přesně na tomto právním obratu mi policie upřela navrácení odcizeného vozidla a bez expertizy jej vrátila zloději,co mi to vozidlo ukradl. Ve vozidle byla spousta našich úprav a změn a tak vylučují jakoukoliv podobnost,či náhodu. Prostě toto právní slovíčko s- největší pravděpodobností- se v demokracii považuje jako absolutní důkaz. To je důkaz právě té nevymahatelnosti práva v EU. Proto já nazývám EU zločineckou bandou a přeji ji brzkou smrt a dlouhé vzpamatovávání se jednotlivých zemí z této velezrady na lidstvu. Elitám pochopitelně trest smrti a propadnutí majetku všech příbuzných a kamarádíčků. Ať žije totální krach EU a USA. Díky Bohu,že nám pomáhá.

 5. jintrovert napsal:

  Liběna: Jéé tak už je to tady ☺ 😉 Vyvrcholení celého toho odporného,nepřirozeného a hranatého urbanismu,zrovna tak jako módy posledních let-šedých(a čím dál tmavších) fasád 😛 ČERNÁ KOSTKA alias „black cube matrix“ (a ještě musím vyplnit captcha kód 1 x 8 = 8) ☻

 6. sibolet napsal:

  Letiště v Denveru se postavilo po dlouhých tahanicích s Američany,kteří tam měli posvátné pohřebiště..No a tady v chazariátu je zajímavé video https://vk.com/video400813730_456239428

 7. jirik napsal:

  Vítkovické strojírny propustily přes 550 lidí
  Více než 550 zaměstnanců ostravských Vítkovických strojíren dostalo výpověď. Velká část z nich na to reaguje podáním výpovědí kvůli nevyplacení mezd. Ve čtvrtek o tom informoval generální ředitel Vítkovických strojíren Bohuslav Fajmon. Firma, která má zhruba 600 zaměstnanců, na sebe tento měsíc podala insolvenční návrh.
  https://www.novinky.cz/ekonomika/467693-vitkovicke-strojirny-propustily-pres-550-lidi.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..