Aktuální drby z 30. března 2018

Aktuální drby z 31. března 2018
Dnešní Bílá sobota (Karsamstag) se vyznačuje mnoha zvláštnostmi. Nad hlavami nám dnes visí Modrý úplněk, je to už druhý Modrý úplněk v tomto roku, předchozí byl v lednu, v únoru naopak nebyl úplněk žádný. Datum: 30.3.2018. Den: 3 + 3 = 6. 30 + 3 = 33. Rok: 2 + 1 + 8 = 11. Tedy 6/11, 33/11. 3 x 11 = 33, 3 x 33 = 99 (cifra prý významná pro zednáře, údajně udržují počet členů svých lóží na 99). 3 x 30 = 90 = 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6.


Dnešní přízračná noc Modrého úplňku přejde o půlnoci na datum 31.3., což prý je významný temný svátek zednářů a satanistů. 3 + 1 + 3 = 7. Den lomeno rok: 7/11. Je to zároveň 1. svátek velikonoční, kdy si připomínáme Zmrtvýchvstání (Auferstehung) Ježíše Krista, a je to také konec kalendářního měsíce. Jak dnes poznamenává Petra Bostlová, na konci tohoto měsíce by mohla vypuknout válka: https://petrabostlova.wordpress.com/2018/03/31/prectete-si-a-pochopite-proc-nas-panna-marie-neustale-popohani-k-pripravam-k-pripravam-na-valku-vazeni/. Následuje 1. duben, Apríl.


Dnešní noc z Bílé soboty na zítřejší Hod Boží Velikonoční se vyznačuje tím, že křesťané ve svých svatostáncích bdí a očekávají tam zítřejší každoroční slavnou, dějinnou zprávu o Ježíšově zmrtvýchvstání. Nynější situace je prý ale natolik vyostřená, že například právě během této noci ty temné síly, které si pro vlastní záchranu přejí nyní za každou cenu rozpoutat válku, provedou útok na Chrámovou horu v Jeruzalémě. Útok na tamní mešitu Al Aksá, o němž by se muslimové dozvěděli okamžitě ještě během dnešní noci, by měl za následek okamžitý obrovský výbuch jejich běsnícího hněvu vůči židům a křesťanům. Nejprve by zaútočili na ty nejpravověrnější křesťany shromážděné právě dnes v noci v jejich svatostáncích k Velikonoční vigilii (k Velikonočnímu bdění). Zde živý pohled internetové kamery na Zeď nářků a kopuli mešity Al Aksá (vlevo nahoře) na Chrámové hoře v Jeruzalémě: http://www.skylinewebcams.com/webcam/israel/jerusalem-district/jerusalem/western-wall.html.


Internetový deník Epoch Times dnes přináší zprávu o tom, že čínská vláda od 31. března 2018 přerušuje všechna internetová spojení z Číny do svobodného světového internetu: https://www.epochtimes.de/politik/welt/ab-31-maerz-2018-will-die-chinesische-regierung-alle-verbindungen-zum-freien-internet-kappen-a2330187.html.
Kancléřka Spolkové republiky Německo Angela Merkelová se podle nejnovější zprávy údajně nachází na své velikonoční dovolené na jednom z nejmenších ostrůvků souostroví Gran Canaria, La Gomera v Atlantském oceánu poblíž Afriky: https://www.google.de/maps/place/La+Gomera/@28.0340115,-17.2587224,10z/data=!4m5!3m4!1s0xc6ae33697cbc54d:0x59c58fe23f47d04e!8m2!3d28.1033035!4d-17.2193578. Vlastně tedy na polovině své cesty útěku z Německa do svých připravených exilů v Jižní Americe, jak se někteří domnívají. Pokud je to skutečně ona, protože zveřejněná fotografie prý vypadá téměř určitě jako její polský dvojník: http://www.kanarenmarkt.de/bundeskanzlerin-angela-merkel-im-osterurlaub-auf-der-kanareninsel-la-gomera/63928.
Internetová stránka Operation Disclosure dnes přináší tyto informace:

https://operationdisclosure.blogspot.cz/,

https://operationdisclosure.blogspot.cz/2018/03/restored-republic-via-gcr-as-of-march_31.html.


V tuto chvíli zbývá jen doufat, že síly Aliance, na jejichž straně je například zřejmě také prezident Spojených států amerických Donald Trump, dokážou nynější riziko rozpoutání nějakého válečného střetnutí utlumit a pomohou úspěšně překonat asi nejdůležitější rozhraní onoho „přesmyknutí“ ze stávajícího prohnilého systému do nějakého nového, konstruktivnějšího a pro lidstvo a planetu Zemi prospěšnějšího systému. Toto rozhraní, jak se nyní ukazuje, asi spočívá právě v dnešní Noci vzkříšení a v letošních svátcích Velikonoc!
Už před dvěma roky, pro Velikonoce roku 2016, nám elity nacházející se patrně kdesi v kruzích vysoké šlechty, vzkázaly, ať se znovu naučíme modlit a přikázaly: Modlete se, modlete se, modlete se! A Bůh vám buď milostiv! (Betet, betet, betet! Und gnade euch Gott!).

Kocour Mourek, 30. března 2018, 19.54 hodin

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. jintrovert napsal:

  Na tyto Veliko-Noce je temnota obzvláště „hutná“ to ano…S tímto vhledem do velké míry resonuju,stejně jako s článkem P.Bostlové-jen na ty jaderné hlavice doufám nedojde-důvěřuju těm „silám a sférám“ co tomu zabránili už několikrát,že se jim to podaří znovu(je to i v jejich zájmu).Včerejší „rozhraní“ 33/11 na Velký Pátek bylo teda něco-tak „dobře“ mi zas dlouho nebylo,nervy jako struny na el.kytaře,komprese jako hrom,zítra už budu mít doufám energii něco dělat.Tímto rokem/jarem se TO myslím na dobro rozjede ten metaforický porod-přerod.Dle jistých pramenů jsme letošní jarní rovnodenností vstoupili do finálního třetího trimestru „těhotenství“ s vyvrcholením kolem slunovratu 22/6…(počítáno od velké prorocké(biblické) konstelace(rovnodennosti) 23.9.2017 známé též jako Janovo Zjevení 12:1. Podle mě je hodně pravděpodobné,že letošní 2018(11),bude posledním rokem světa tak jak jsme ho znali…Doufám 😉

 2. Soto napsal:

  Celý svět, nebo zbytek světa, v případě s Čínou se to už dá tak nazvat, si tedy od 31.3. již neobjedná ímajlem žádné z boží. Hm.
  Zrovna v posledním videu pan Pjakin uvádí že sám globální prediktor nechce shořet v jaderném ohni, a naznačuje že sice budou jisté nadcházející události, ale hlavně celkově budou spíš táhlé, než přes noc a opětovně proto vyzývá k učení dostatečné koncepce řízení, neříká ozbrojte se, což je zajímavé. Tak jednoduché to nebude, navíc zbraň třeba střelnou ,někdy donese sám protivník. Říká, ozbrojte se vědením, už jen proto, abychom nezemřeli na paniku, nebo hrůzou i když se nic neděje, nebo na jiné podobné a zbytečné chyby. K vyhazovu diplomatů má taky zajímavý postoj.
  Roky říká pan Pjakin učte se, tak snad jednou neřekne , už se učit nemusíte, je pozdě.

 3. jirik napsal:

  Plasty v moří ať žije ekologie a třídění odpadů……(pro zobrazení článku nutno vypnout blokování reklam)

  Plastový oceán: Šokujúce zábery odhaľujú utajovanú pravdu o tom, kde končia všetky plasty!
  Fotografka, ktorá žije v blízkosti honduraského ostrova Roatan, nedávno zverejnila šokujúce fotografie, ktoré zobrazujú krutú realitu našej planéty. Odpad, ktorý produkujeme tvorí na moriach ostrovy odpadkov!
  https://www.funmagazin.sk/plastovy-ocean-sokujuce-zabery-odhaluju-utajovanu-pravdu-o-tom-kde-koncia-nase-odpadky/

  Plastová řeka http://www.zkouknito.cz/video_144664_plastova-reka

 4. jirik napsal:

  http://vool.cz/HOfF0
  Každý strom v lese, alebo v poľnohospodársko-urbanistickej krajine prispieva k uzdravovaniu klímy. Slovensko bojuje s klimatickou zmenou, na čele s bandou idiotov, pomocou špeciálnej environmentálnej agendy s názvom: Vyrúb les – ešte dnes…

 5. Liběna napsal:

  30.3.2018 Finanční KRIZE 2018!?! aneb Jak se na ní PŘIPRAVIT?!?
  https://www.youtube.com/watch?v=HV8CNWOvzTc
  Virtualni kryptomeny jsou docela dobra past…?

 6. jirik napsal:

  Velvyslanectví USA v Kosovu znovu varovalo své občany o zvýšeném riziku teroristických útoků v regionu. Přestože v samotném dokumentu jsou hlavním důvodem uváděny oslavy katolických a ortodoxních Velikonoc, lze předpokládat, že pondělní události, kdy byl vyhoštěn šéf kanceláře za Kosovo a Metohiju Marko Đurić, také ovlivnily znepokojenost USA.

  Podobné varování Ministerstvo zahraničí USA zveřejnilo také před vraždou předního srbského politika Olivera Ivanoviće.

  Současně s tím premiér samozvané republiky Ramuš Haradinaj reagoval na záměr kosovských Srbů samostatně formovat „Asociaci srbských obcí“ ZSO, svérázný subjekt, který má výkonné zmocnění. Haradinaj varoval, že „trpělivost ve městě Priština není nekonečné“, na což Marko Djuric oznámil, že „všem je jasné, že v Prištině vládnou lidé, kteří nechtějí mír a připravují válku“.

  Podle názoru bývalého ředitele Vojensko-kontrarozvědkové agentury Srbska Momira Stojanovice, slova Haradinaja je nutné vnímat s opatrností, protože v Kosovu se nic neodehrává bez signálu USA. Navíc je třeba mít na vědomí zvláštnosti vztahů dvou předních politiků samozvané republiky, premiéra Ramušem Haradinajem a prezidenta Hashima Thaçi.

  „Haradinaj je voják (bývalý polní velitel Kosovské osvobozenecké armády, dále UÇK). Určitě může vytvořit hrozbu bezpečnosti, jeho slova by se neměly brát lehkovážně. Thaçi má chladnější hlavu, přestože je také extremistou,“ říká Stojanovic.

  Momir Stojanovic má jistotu, že se Srbsko musí obrátit na světovou společnost, aby se Priština vrátila z cesty válečných prohlášení do cesty dialogu.

  Haradinaj si užívá neomezené podpory bývalých členů UÇK, proto je mnohem nebezpečnější pro mír a stabilitu, než Thaçi. Na druhou stranu Spojené státy vědí, že pokud Srbský List (největší politická organizace Srbů v Kosovo) samostatně vytvoří Asociaci srbských obcí, bez zásahu orgánů tzv. Republiky Kosovo se neobejde. Pokud Asociace opravdu bude 20. dubna vytvořena, mám strach, že nás znovu čeká ještě vážnější krize.

  Od koho vychází hlavní nebezpečí?

  Kosovské bezpečnostní síly, které Priština hodlá přetvořit v plnocenné VS, mají nejenom moderní zbraně, ale i přístup k základnám KFOR. Hlavní část ozbrojení se nachází v Prištině a v jižní časti města Kosovská Mitrovice. Skupiny Kosovských bezpečnostních sil (4000 vojáků a 2500 v rezervu) jsou rozmístěny tak, že kontrolují hranice „republiky“ ze všech stran.
  Ovšem podle názorů odborníků se v případě krize první aktivizují „spící jednotky“ UÇK, které na území Kosova mají dost zásob zbraní ještě z doby teroristických operací 90. let. Podle některých posudků v místech obydlí albánského obyvatelstva na Balkánu existuje možnost ozbrojit kolem 160 000 lidí a rozdělit je na čtyři divize: v Kosovu, Makedonii, Černé hoře a na severu Řecka.
  Přitom generál Stojanovic si myslí, že když USA řeší vlastní úkoly v regionu, používá Albánce jako „trojského koně“ na Balkánu a spoléhá se na jejich touhu na sjednocení území, která pokládají za své.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201804017073327-neklidni-v-kosovu-pripravuje-se-na-balkanu-novy-silovy-scenar/

 7. jirik napsal:

  Na Facebooku se objevila výzva od Tobiase M z Bonnu adresovaná vládě v Berlíně: „Chci svůj život zpátky!“. Výzvu pravděpodobně podepíše mnoho občanů:

  Cítím se bezmocný, opuštěný, bezmocný, bezmocný. Jediným cílem existence se zdá být přinášet (finanční) energii jako včelička pro kosmickou loď „Politika“, aby se držela dále na oběžné dráze.

  A není to o nesčetných zprávách, které by mohly být ještě vnímány jako abstraktní – NE – Jedná se o změnu na prahu bytu, v centru města nebo ve veřejné dopravě.

  Sleduji jak se vše mění. Jak město Bonn degeneruje, od 23:00 je centrum pro mě (190cm / 98kg / urostlého) skutečně nebezpečné.

  Vidíte v Bonnu v noci během týdne výlučně skupiny lenošících migrantů. Například minulou středu jsem se potkal s takovou skupinou 7 migrantů !! Člověk si myslí a je po mně, zachránil jsem se útěkem.
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/vyzva-nemecke-vlade-chci-svuj-zivot-zpatky/

 8. jirik napsal:

  Konspirátor

  Teorie lži a manipulace:
  1) Pravdu zná úzká skupina lidí.

  2) Tato skupina sama vytvoří „Variantu pravdy.“

  3) Hrozí li odhalení pravdy, tato skupina vytvoří hned několik teorií k „Variantě pravdy“ a označí je za konspirační teorie.

  4) Konspiračních teorií je třeba vytvářet tolik, aby ve vzájemném zápase vyvracejíce a zároveň potvrzujíce „Variantu pravdy“, nikdy nemohly odhalit skutečnou pravdu, protože zaměstnány vzájemným bojem a detaily, celek nikdy neuvidí……. Plukovník KGB

  Hegeliánská dialektika zde je podrobně vysvětleno. V podstatě jde o to jak docílit kýženého cíle. Metoda je prostá. Vyvolat takový stav ve společnosti, aby požadovaný krok byl přijat jako nejlepší řešení a z vůle občanů……

  V dnešní době stále častěji narážím na informace, které stačí je trošku prověřit a ukáže se, že to je trošku upraveno nebo změněno a někdy je vše zcela jinak. Lidem kteří hledají jak to je, se říká „Konspirátoři“ čímž je pak lze nechat bez odpovědi a označit za blázny. Je to mnohem jednodušší, než odpovídat.

  Proč? Protože odpověď by mohla ukázat, že původní informace je podvrh.

  Ale kdo je to ten konspirátor:

  Řekněme na rovinu…“Hajzl podvracející všechno, a navíc blázen, který věří absolutním nesmyslům, které vyhledává a pak tomu co našel věří“… Uvedu zde pár příkladů.

  Konspirátoři si vymysleli, že Dvojčata a budova č 7 byla shozena řízenou demolicí. Ono dvě letadla na tři budovy…. matematika první třídy.

  A našli fotografie, které to potvrzují.

  http://pravda.tode.cz/?page_id=1371

 9. jirik napsal:

  Dvouleté děti do školek nepatří, nejsme zdravotnice, míní ředitelky
  2. dubna 2018 14:59
  Podle nového zákona mají mít mateřské školky povinnost od roku 2020 přijímat i dvouleté děti. Samotným ředitelkám škol se ale toto nařízení nelíbí a obávají se, že příval dvouletých dětí nezvládnou. Redakce iDNES.cz se ptala některých ředitelek školek, které se zúčastnily konference o předškolním vzdělávání pořádanou nakladatelstvím Forum.
  Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/dvoulete-deti-materske-skoly-konference-lenka-polaskova-instituce-1f7-/domaci.aspx?c=A180327_115916_domaci_nub

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..