Aktuální drby ze 3. února 2018

19:54

Aktuální drby ze 3. února 2018
Tah a napětí způsobované slapovou silou extrémního Obřího modro-krvavého úplňku, který nastal uprostřed tohoto týdne, pomalu odeznívá. Přímo pod ním byly podle zprávy Benjamina Fulforda z minulého pondělí projednány otázky budoucnosti lidstva na této planetě na shromáždění zástupců Společnosti bílého draka (White Dragon Society, WDS) a zástupců Třinácti (světu vládnoucích) pokrevních linií. Je třeba vyčkat na další zprávy od B.F. a doufat, že se podařilo (podaří) dosáhnout nějakého konstruktivního výsledku.
Za Velkou louží byla právě na příkaz prezidenta Donalda Trumpa zveřejněna důležitá zpráva komise Kongresu (Memorandum FISA), která prý odhaluje „špičku ledovce“ vyčnívající nyní z bahna špíny nashromážděné v hlavním městě USA, Washingtonu, D.C. Zveřejnění této zprávy je prý důležitým taktickým krokem prezidenta USA hlavně ve dvou ohledech: Za prvé budou osoby na určitých pozicích USA na základě této zprávy nuceny postupovat podle svých zákonných povinností a buď to udělají a prokážou tím, že jsou vlastenci věrní zákonům své vlasti, nebo to neudělají a prokážou tím, že jsou vlastizrádci náležející ke Skrytému státu (Deep State). Za druhé: Jde prý o relativně malý, první krok, zveřejněné zprávy jsou prý „relativně neškodné“ a mají Američany pomoci připravit na mnohem závažnější a obludnější obvinění, které teprve budou následovat, aby americká společnost byla ušetřena masového šoku a následného pravděpodobného výbuchu hromadného násilí.


Aktuální drby ze Zámoří se týkají zítřejšího (neděle, 4. února 2018) finálového utkání poháru v americké kopané (Super Bowl). Opět, ale silněji než před rokem, se šušká o tom, že na stadión tohoto utkání bude v průběhu utkání proveden teroristický útok. Americká federální policie FBI se prý obává, že na obecenstvo tam zaútočí příslušníci extrémně levičácké organizace Antifa a extremistické černošské organizace Black Lives Matter (http://www.theneonnettle.com/news/3691-fbi-antifa-preparing-a-massive-terrorist-attack-at-sunday-s-super-bowl-event). Vedle toho se ale spekuluje o tom, že tato šuškanda má jen zmást a odvést pozornost od skutečného cíle velkého teroristického útoku provedeného „pod cizí vlajkou“ a tím stále má být newyorkský Manhattan. Aby byl bolestný šok způsobený takovým případným útokem veřejnosti Američanů co nejhlubší, měl by prý být tento nový útok na Manhattan proveden právě ve chvíli, kdy je pozornost americké veřejnosti masově soustředěna na finálový Super Bowl.


Přicházejí nové, aktuální zprávy, viz Ponocný (Nachtwächter): Zmatená (výbušná) situace 1. února 2018: http://n8waechter.info/2018/02/gemengelage-am-1-februar-2018/. Zde aspoň Předběžné závěrečné shrnutí: „V Zámoří panuje na mnoha úrovních skutečný zmatek. Incident s železniční nehodou mohl být pokusem o atentát na republikány, nebo varováním pro ně, válka za jevištěm běží ve vysokých obrátkách a Zprávy zjevně bude brzy zveřejněna. Tato zmatená a výbušná situace (Gemengelage) plně dovoluje se domnívat, že přípravy velkých převratných změn (große Umwälzungen) jsou téměř dokončeny.“


Přestože tedy na jedné straně lze s nadějí očekávat nějaký konstruktivní vývoj ve z nynější patové situace a bez rozsáhlého krveprolití, na druhé straně by čtenáři serveru Tadesco měli být i právě nyní setrvale ve střehu, protože věci jsou i nadále krajně vyhroceny a může se stát, že buď se (částečně) vymknou řízení, nebo bude naneštěstí zvolena nějaká destruktivní varianta (trajektorie) dalšího vývoje.
Kocour Mourek, 3. únor 2018, 19.54 hodin

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "Aktuální drby ze 3. února 2018"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Už zítra v nebezpečné blízkosti Země proletí obří asteroid!
Uvádí se, že nebeské tělo letí směrem k Zemi rychlostí 140 tisíc kilometrů za hodinu.

Gigantický asteroid AJ129 (276033) o průměru jednoho kilometru bude letět v nebezpečné blízkosti Země 4. února ve 22:31 CET. Informuje o tom URA.RU s odkazem na oficiální stránky NASA.

Podle NASA se nebeské tělo pohybuje rychlostí 140 tisíc kilometrů za hodinu. Jak poznamenali vědci, pravděpodobnost pádu na Zem je extrémně malá.

Asteroid byl objeven 15. ledna 2002 odborníky projektu NEAT na Havaji.
https://cz.sputniknews.com/svet/201802036716814-zeme-blizkost-proletet-asteroid/

jirik
Host
jirik
Krvavá pomsta za mŕtveho ruského pilota začala Sergej Iščenko na portáli svpressa publikoval širší materiál o zostrelení ruského lietadla Su-25 Grač v severosýrskej provincii Idlib. http://svpressa.ru/war21/article/192175/?utm_source=warfiles.ru Postupne pribúdajú informácie a detaily o tom, čo sa vlastne v Sýrii s ruským Su-25 stalo. Už dnes je jasné, že lietadlo zostrelili teroristi skupiny Dzeish al Nasr dňa 3. 2. 2018. Zabitým ruským pilotom bol major Roman Filipenko, pochádzajúci z ukrajinského Simferopola a jeho stroj bol zostrelený komplexom Igla, ktorý pochádza pravdepodobne zo sýrskych vojenských zásob, ktorých sa počas občianskej vojny v Sýrii zmocnili teroristi. Teroristi publikovali dokument, v ktorom sa hovorí, že… Číst vice »
octomaník
Host
octomaník

Meteorologové odhalují americký vojenský program „chemtrails“. Důkazy pronikají už i do mainstreamových médií
http://octovani.mablog.eu/meteorologove-odhaluji-americky-vojensky-program-chemtrails-dukazy-pronikaji-uz-i-do-mainstreamovych-medii/
Závěrečné zamyšlení

Je zajímavé sledovat, jak místní zprávy mluví o sprejování vzduchu hliníkem a dalšími produkty jako o něčem podružném. O hliníku je známo, že způsobuje širokou škálu závažných zdravotních problémů včetně poškozování mozku a Alzheimera. Člověka by přitom mělo zajímat, co se ve vzduchu asi ještě děje dalšího, o čem ve zprávách nereferují.
http://octovani.mablog.eu/?s=hlin%C3%ADk

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!