Aktuální drby ze 3. února 2018

19:54

Aktuální drby ze 3. února 2018
Tah a napětí způsobované slapovou silou extrémního Obřího modro-krvavého úplňku, který nastal uprostřed tohoto týdne, pomalu odeznívá. Přímo pod ním byly podle zprávy Benjamina Fulforda z minulého pondělí projednány otázky budoucnosti lidstva na této planetě na shromáždění zástupců Společnosti bílého draka (White Dragon Society, WDS) a zástupců Třinácti (světu vládnoucích) pokrevních linií. Je třeba vyčkat na další zprávy od B.F. a doufat, že se podařilo (podaří) dosáhnout nějakého konstruktivního výsledku.
Za Velkou louží byla právě na příkaz prezidenta Donalda Trumpa zveřejněna důležitá zpráva komise Kongresu (Memorandum FISA), která prý odhaluje „špičku ledovce“ vyčnívající nyní z bahna špíny nashromážděné v hlavním městě USA, Washingtonu, D.C. Zveřejnění této zprávy je prý důležitým taktickým krokem prezidenta USA hlavně ve dvou ohledech: Za prvé budou osoby na určitých pozicích USA na základě této zprávy nuceny postupovat podle svých zákonných povinností a buď to udělají a prokážou tím, že jsou vlastenci věrní zákonům své vlasti, nebo to neudělají a prokážou tím, že jsou vlastizrádci náležející ke Skrytému státu (Deep State). Za druhé: Jde prý o relativně malý, první krok, zveřejněné zprávy jsou prý „relativně neškodné“ a mají Američany pomoci připravit na mnohem závažnější a obludnější obvinění, které teprve budou následovat, aby americká společnost byla ušetřena masového šoku a následného pravděpodobného výbuchu hromadného násilí.


Aktuální drby ze Zámoří se týkají zítřejšího (neděle, 4. února 2018) finálového utkání poháru v americké kopané (Super Bowl). Opět, ale silněji než před rokem, se šušká o tom, že na stadión tohoto utkání bude v průběhu utkání proveden teroristický útok. Americká federální policie FBI se prý obává, že na obecenstvo tam zaútočí příslušníci extrémně levičácké organizace Antifa a extremistické černošské organizace Black Lives Matter (http://www.theneonnettle.com/news/3691-fbi-antifa-preparing-a-massive-terrorist-attack-at-sunday-s-super-bowl-event). Vedle toho se ale spekuluje o tom, že tato šuškanda má jen zmást a odvést pozornost od skutečného cíle velkého teroristického útoku provedeného „pod cizí vlajkou“ a tím stále má být newyorkský Manhattan. Aby byl bolestný šok způsobený takovým případným útokem veřejnosti Američanů co nejhlubší, měl by prý být tento nový útok na Manhattan proveden právě ve chvíli, kdy je pozornost americké veřejnosti masově soustředěna na finálový Super Bowl.


Přicházejí nové, aktuální zprávy, viz Ponocný (Nachtwächter): Zmatená (výbušná) situace 1. února 2018: http://n8waechter.info/2018/02/gemengelage-am-1-februar-2018/. Zde aspoň Předběžné závěrečné shrnutí: „V Zámoří panuje na mnoha úrovních skutečný zmatek. Incident s železniční nehodou mohl být pokusem o atentát na republikány, nebo varováním pro ně, válka za jevištěm běží ve vysokých obrátkách a Zprávy zjevně bude brzy zveřejněna. Tato zmatená a výbušná situace (Gemengelage) plně dovoluje se domnívat, že přípravy velkých převratných změn (große Umwälzungen) jsou téměř dokončeny.“


Přestože tedy na jedné straně lze s nadějí očekávat nějaký konstruktivní vývoj ve z nynější patové situace a bez rozsáhlého krveprolití, na druhé straně by čtenáři serveru Tadesco měli být i právě nyní setrvale ve střehu, protože věci jsou i nadále krajně vyhroceny a může se stát, že buď se (částečně) vymknou řízení, nebo bude naneštěstí zvolena nějaká destruktivní varianta (trajektorie) dalšího vývoje.
Kocour Mourek, 3. únor 2018, 19.54 hodin

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. jirik napsal:

  Už zítra v nebezpečné blízkosti Země proletí obří asteroid!
  Uvádí se, že nebeské tělo letí směrem k Zemi rychlostí 140 tisíc kilometrů za hodinu.

  Gigantický asteroid AJ129 (276033) o průměru jednoho kilometru bude letět v nebezpečné blízkosti Země 4. února ve 22:31 CET. Informuje o tom URA.RU s odkazem na oficiální stránky NASA.

  Podle NASA se nebeské tělo pohybuje rychlostí 140 tisíc kilometrů za hodinu. Jak poznamenali vědci, pravděpodobnost pádu na Zem je extrémně malá.

  Asteroid byl objeven 15. ledna 2002 odborníky projektu NEAT na Havaji.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201802036716814-zeme-blizkost-proletet-asteroid/

 2. jirik napsal:

  Krvavá pomsta za mŕtveho ruského pilota začala
  Sergej Iščenko na portáli svpressa publikoval širší materiál o zostrelení ruského lietadla Su-25 Grač v severosýrskej provincii Idlib.
  http://svpressa.ru/war21/article/192175/?utm_source=warfiles.ru
  Postupne pribúdajú informácie a detaily o tom, čo sa vlastne v Sýrii s ruským Su-25 stalo. Už dnes je jasné, že lietadlo zostrelili teroristi skupiny Dzeish al Nasr dňa 3. 2. 2018. Zabitým ruským pilotom bol major Roman Filipenko, pochádzajúci z ukrajinského Simferopola a jeho stroj bol zostrelený komplexom Igla, ktorý pochádza pravdepodobne zo sýrskych vojenských zásob, ktorých sa počas občianskej vojny v Sýrii zmocnili teroristi.
  Teroristi publikovali dokument, v ktorom sa hovorí, že major Filipenko má byť navrhnutý na vyznamenanie, proces vedúci k vyznamenaniu mal pravdepodobne začať po návrate majora Filipenka z letu, dokument mal potvrdiť podplukovník S. Aksenov. K Tragédii prišlo v provincii Idlib, v blízkosti dediny Maasran. Okrem zostreleného Su-25 ostáva ešte stále v Sýrii na ruskej leteckej základni 11 ďalších strojov Su-25, pripravených k nasadeniu.

  Podľa ukrajinských informácii bol Major Roman Filipenkom členom ukrajinskej armády až do roku 2014. Jeho Su-25SM-56, registračné číslo RF-95486, sériové číslo 10393 slúžil na vojenskom letisku Belbek pri Sevastopole. Roman Filipenko odmietol bojovať po Majdane na ukrajinskej strane a prijal ruskú prísahu. Ako ruský dôstojník zahynul v Sýrii a Rusko si ctí svojho mŕtveho hrdinu.

  Ministerstvo obrany RF poskytlo ako obyčajne lakonické informácie. Podľa týchto informácii pilot stihol do rádia informovať, že lietadlo horí a katapultoval sa. Podarilo sa mu pristať na padáku, žiaľ priamo do oblasti, ktorá bola pod kontrolou banditov. Odmietol sa vzdať a vstúpil do nerovného boja, vystrieľal takmer 40 nábojov zo 60, ktoré mal k dispozícii a nakoniec, aby sa nedostal živý do rúk teroristov, použil ručný granát. Informácie poskytli samotní teroristi.

  Prvá odpoveď za zostrelenie ruského lietadla a likvidáciu pilota prišla o niekoľko desiatok minút po jeho smrti. Prvá raketa zlikvidovala skupinu teroristov približne v počte 30 ľudí. V oblasti sa už nachádzajú príslušníci ruského Specnazu, ktorí začali s nemilosrdnou likvidáciou teroristov a v likvidácii teroristov budú pokračovať bez ohľadu na to, aké hlasy sa budú ozývať zo Západu.

  Už teraz je zrejmé, že smrť ruského pilota sa odrazí aj na vzťahoch Moskva – Washington a Moskva – Ankara. Dzeish al Nasr je skupinou, ktorá udržiavala úzke vzťahy s Američanmi a v provincii Idlib sa pohybuje veľké množstvo príslušníkov turkomanských skupín, ktorí odmietajú oficiálny Damask a Moskvu. Dzeish al Nasr sa otvorene spolieha na tureckú a americkú pomoc, smrť ruského pilota ich však zbavuje prípadnej diplomatickej ochrany. Sú už len ciele, určené na likvidáciu.

  Naše vojenské sily už zrovnali zo zemou oblasť, odkiaľ sa strieľalo na Su-25. Je veľmi dobré, že k vyčisteniu tohto priestoru došlo tak rýchlo a to nie je žiaden koniec. Lov bude pokračovať, podľa posledných informácii získali príslušníci ruskej armády povolenie zlikvidovať všetkých členov skupiny, ktorá ruského pilota zostrelila.

  https://www.hlavnespravy.sk/krvava-pomsta-za-mrtveho-ruskeho-pilota-zacala/1300662

  FOTOGRAFIE
  https://uploads.disquscdn.com/images/965c0fdbc0c89989e93c7a7bc915bfbd90096c094d350ce4ca283ff698b0faaa.jpg?w=600&h=579

 3. octomaník napsal:

  Meteorologové odhalují americký vojenský program „chemtrails“. Důkazy pronikají už i do mainstreamových médií
  http://octovani.mablog.eu/meteorologove-odhaluji-americky-vojensky-program-chemtrails-dukazy-pronikaji-uz-i-do-mainstreamovych-medii/
  Závěrečné zamyšlení

  Je zajímavé sledovat, jak místní zprávy mluví o sprejování vzduchu hliníkem a dalšími produkty jako o něčem podružném. O hliníku je známo, že způsobuje širokou škálu závažných zdravotních problémů včetně poškozování mozku a Alzheimera. Člověka by přitom mělo zajímat, co se ve vzduchu asi ještě děje dalšího, o čem ve zprávách nereferují.
  http://octovani.mablog.eu/?s=hlin%C3%ADk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..