Aktuální drby ze 7. února 2018

V posledních dnech přichází – i pro jejich velmi otrlého čtenáře – opět obrovský příval stále přitvrzujících zpráv, které jedna druhou přebíjejí.

22:22

Naneštěstí k tomu navíc autoři těchto sdělení bohužel stále víc anonymizují svoji totožnost ve snaze vyhnout se svému stíhání a patrně také ve strachu z brizantního obsahu svých sdělení. Sdělují proto čím dál, tím víc šifrovaně, resp. otevřeně a varovně přiznávají, že pro svoji soukromou potřebu mají víc informací, které zatím nemohou zveřejnit. Chvílemi nyní i krajně ostřílení a osvědčení zpravodajové přiznávají, že informacím o situaci, které dostávají, nerozumějí, a že nevědí, co se vlastně děje. Některé jejich drby, které sice znějí fantasticky, ale jsou aspoň trochu určité, stručně uvádíme.

Nynější Svatý otec papež údajně na konci února 2018 odstoupí. Zpráva o tom se údajně nachází na Ksichtoknize-Facebooku (Fratzenbuch). Obličejokniha sama prý zanikne do tří dnů po začátku hospodářského zhroucení/restartu světa (Global Currency Reset, GCR).
Za Velkou louží (jenseits des Großen Teiches) v USA zítra, 8. února 2018, opět hrozí zhroucení vládních financí (goverment shutdown), které ostatně před dvěma týdny už poněkolikáté nastalo (http://www.washingtonexaminer.com/a-real-government-shutdown/article/2648335). Znovu se upozorňuje na to, že v době „sešoupnutí vlády“ ztrácejí poslanci Kongresu USA svoji poslaneckou imunitu a lze tedy například některé z nich zatknout a posadit je za katr.
Přízeň voličů vůči prezidentovi USA Donaldu Trumpovi významně vzrostla poté, co 30. ledna 2018 pronesl svoji první Zprávu o stavu národa: na 49 procent, což je nejvíc od června 2017 a víc, než kolik činila oblíbenost předchozího prezidenta Baracka Obamy ve srovnatelném časovém období (http://www.epochtimes.de/politik/welt/us-umfrage-trump-so-beliebt-wie-seit-juni-nicht-mehr-a2341743.html).
Prohnilost, úplatkářství, sebeobohacování, katastrofální hospodaření, vyvlastňování, degenerace, zpátečnictví: Afrika vězí v potížích, které si dělá sama: https://eu0.proxysite.com/process.php?d=uH0hVKB99G6fIioV8GqQPaffNrAek2PwZBhJwQiIK52RD%2FtBKzcoQR4Kj54atPiLZNonJWaMsh4tJjlE6h3YNidi39u9LjDTNjNqcIOjjqnMHswbe9lp1TA%3D&b=1&f=norefer).
Několik členů rodiny ruského cara prý nebylo, na nátlak tehdejšího německého císaře a pruského krále Viléma II., zavražděno, naopak, tito Romanovovi byli zachráněni. Předpokládá se, že po obnovení carského zřízení v Rusku se jeden z nich stane ruským mocnářem. Spekuluje se o tom, že to je někdejší prezident a nynější předseda vlády Ruské federace, Dmitrij Anatoljevič Medvěděv (https://cs.wikipedia.org/wiki/Dmitrij_Medved%C4%9Bv).
Přicházejí nové, aktuální zprávy, viz Ponocný (Nachtwächter): Zmatená (výbušná) situace 6. února 2018: http://n8waechter.info/2018/02/gemengelage-am-6-februar-2018/.
Téma letadla malajsijské civilní letecké společnosti letu MH370 s posádkou a cestujícími, které už před čtyřmi roky kdesi záhadně zmizelo, je hromadnými sdělovacími prostředky hlavního proudu z jakýchsi důvodů stále přihříváno, nejnověji fantastickou zvěstí o tom, že nyní údajně kdesi nevysvětlitelně zmizela i speciální loď, která ten letoun stále ještě hledala.
Znovu se šušká o tom, že Polsko jako samostatný stát zanikne a území a lid nynějšího Polska budou rozděleny mezi carskou Ruskou a císařskou Velkoněmeckou říši.
Takzvaná Spolková republika Německo, sousedící s Českou republikou, je patrně obětí zrádcovské a vlastizrádcovské politiky Evropské unie a svých vlastních domácích politických, hospodářských a dalších představitelů. Protože je ale SRN umělý samosprávní konstrukt pod správou Vítězných a okupačních mocností, rozhodly se tyto patrně, že v Německu zjednají pořádek silou svých spojeneckých armád. Přemístění, resp. posílení vojenských jednotek USA a Ruska v Německu je prý patrně dokončeno, barva jejich stejnokrojů a bojové techniky je údajně bílá. Jejich společná velká bojová operace k vyčištění Německa má podle nejnovější zprávy začít ve Východním Německu (zprávy zde výslovně používají slovo „Ostdeutschland“), tento týden v sobotu.
Je snad dobré zde připomenout, že to je uprostřed Karnevalu, což je v Německu společensky významné období roku, a silně to připomíná někdejší Masopust na konci 2. světové války, kdy vlivem časného 1. úplňku tehdy připadlo Masopustní úterý na téměř stejné datum jako letos a sešlo se tehdy se svátkem svatého Valentýna. V noci z tehdejšího Masopustního úterý na Popeleční středu bylo zahájeno obrovské třídenní letecké bombardování Drážďan, jehož lidské a materiální ztráty si stále varovně připomínáme. Letošní Masopustní úterý je 13. únor a Popelec je 14. únor, svátek sv. Valentýna. Vzbuzuje to důtklivé vzpomínky na onen cynický a hrubě nelidský drážďanský masakr.

Kocour Mourek, 7. únor 2018, 19.54 hodin

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. jirik napsal:

  *Několik členů rodiny ruského cara prý nebylo, na nátlak tehdejšího německého císaře a pruského krále Viléma II., zavražděno, naopak, tito Romanovovi byli zachráněni. Předpokládá se, že po obnovení carského zřízení v Rusku se jeden z nich stane ruským mocnářem. Spekuluje se o tom, že to je někdejší prezident a nynější předseda vlády Ruské federace, Dmitrij Anatoljevič Medvěděv*
  —–
  Kdysi jsem četl, že Medvěděv tak bravurně vyjednával, že ruská firma vyrábějící raketové motory málem zkrachovala, protože jamící dostaly motory de facto zadarmo…..a pokud vím tam Medvěděv je *laděn* velmi proamericky…………
  —–
  A ta druhá větev romanovců je taky prozápadní…….

 2. octomaník napsal:

  Zaměstnanci Geologické správy USA nalezli ve věčně zmrzlé půdě na Aljašce obrovská ložiska rtuti. Podle odhadů odborníků rezervy tohoto toxického kovu na severní polokouli činí 1 656 tis. tun. Je to skoro dvakrát více než na celé zbývající planetě.

  Tento objev zbystřil vědce: za podmínek globálního oteplování existuje velké nebezpečí, že se rtuť uvolní z ledového zajetí.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201802076741072-hrozba-puda-rtut-loziska-objev/
  —–
  Takže zbývá otázka, kdy to budeme vdechovat v chemtrailu??????

 3. jirik napsal:

  Společnost Nord Stream 2 AG, provozovatel plynovodu Severní proud 2, hodlá požádat o odškodné v případě změny zákonů EU o plynu. Prohlásil to výkonný ředitel společnosti Matthias Warnig v interview pro německý časopis WirtschaftsWoche.

  Řekl, že do výstavby plynovodu bylo investováno již asi 5 miliard eur. Tyto investice byly udělány s ohledem na stávající směrnici EU pro plyn.

  Změny této směrnice, jež připravila Eurokomise koncem roku 2017, stanoví rozšíření článků energetické legislativy EU na plynovody z nečlenských zemí. Změny mohou být schváleny do konce roku 2018.

  Směrnice EU pro plyn má rozšířit platnost třetího energetického balíku Evropské unie na projekt Severní proud 2. Energetický balík má za cíl liberalizaci trhu elektrické energie a plynu v EU. EU doufá, že se s pomocí tohoto dokumentu jí podaří omezit právo vývozců na majetek a provoz plynovodů. Eurokomise usiluje o rozdělení byznysu v prodeji a dopravě plynu.
  https://cz.sputniknews.com/byznys/201802086743558-evropa-pokuty-severni-proud/

 4. Ales napsal:

  To cekani je na nervy. Vime ze to prijde, ale nikdo nevi kdy a jen se spekuluje…
  Ted v zime by to bylo uplne nejhorsi, o tom zadna

 5. jirik napsal:

  Hrdinové mezi námi: prostí lidé, kteří překonali hrdiny detektivek
  Allen Kram a Texaský ostřelovač

  Dne 1. srpna 1966 bankovní úředník a kaprál ve výslužbě Charles Whitman trpící poruchou osobnosti zavraždil svou rodinu a vydal se do areálu Texaské university, aby začal střílet na kolemjdoucí z nové pušky Remington 700. Vyjel až úplně do samého vrcholu 28patrové věže patřící k univerzitnímu komplexu a začal střílet na všechny, koho uviděl.

  40letý Allen Kram pracující jako manager v místním knihkupectví nebyl překvapen, když uviděl zvenčí zakrvaveného chlapce: rvačky mezi studenty byly vždy obyčejnou věcí. Vyšel z obchodu a vydal se k chlapci, ale uslyšel zvuky výstřelů a pochopil, že chlapec má střelné zranění.
  Pozorně se rozhlédl kolem sebe a uviděl Whitmana na vyhlídkové ploše věže, načež se zachoval jako hrdina. Raněnému poskytl pomoc a začal evakuovat ulici. Během několika minut schoval všechny chodce tak, aby je odstřelovač neviděl.

  Když na ulici nezůstal ani živáček, Kram počkal, až bude změněn směr střelby, a poté běžel k věži, u jejíhož úpatí narazil na policejní důstojníky Ramira Martineze a Houstona McCoye. Společně s nimi se Kram vydal na vyhlídku na věži pod krupobitím střel — nejen zločinec střílel na lidi, ale i po něm pálili obyčejní občané, kteří měli s sebou ten den pistole (připomeňme, že k události došlo v Texasu, kde se povolení nosit zbraň vydává společně s rodným listem).
  Odvážný manager podle nejlepších policejních tradickinematografie kryl strážce zákona, kterým se podařilo zlikvidovat Whitmana.
  https://sptnkne.ws/gFG9

 6. jirik napsal:

  Na sexuologii končí stále víc dětských pacientů

  Snadná dostupnost pornografických materiálů, poruchy chování nebo i traumatizující zážitky z rodiny. To jsou jedny z hlavních faktorů, které mají za následek stále stoupající počet dětských pacientů na sexuologii. Podle primářky Sexuologického oddělení Fakultní nemocnice Brno a renomované soudní znalkyně Petry Sejbalové navíc přibývá i dětí s poruchou pohlavní identity.
  https://www.novinky.cz/domaci/462965-na-sexuologii-konci-stale-vic-detskych-pacientu.html

 7. jirik napsal:

  Ďalší útok na zdravý rozum: Feministky nabádajú nemať deti kvôli klimatickým zmenám
  Feministická internetová stránka Jezebel, v ktorej sú potraty označované za bezpečné, legálne a mali by byť kedykoľvek k dispozícii, prináša článok o tom, že mať deti v environmentálne ničenom svete je zlé. Informoval Lifenews.
  Autorka článku, Madeleine Daviesová, sa pýta: „Ako ospravedlníme to, že do tohto sveta, ktoré sa stáva environmentálne ničeným, prinášame deti?“

  Ďalej cituje článok z New York Times, v ktorom sa píše, že mladí ľudia sú „zavalení bolestivými etickými otázkami, s ktorými sa minulé generácie nemuseli konfrontovať. Niektorí sa obávajú kvality života ich detí, ktorí sa rodia v čase, kedy sú záplavy, obrovské požiare a extrémne počasie čím viac tým bežnejšie. Iní zasa tvrdia, že mať dieťa je jeden z najnákladnejších činov.“

  Daviesová naďalej poukazuje na fakt, že nedokáže nájsť nikoho, kto by s ňou s touto myšlienkou súhlasil, práve naopak, nachádza matky, ktoré sa rozhodli mať deti, bez ohľadu na to, aký to bude mať dopad na preľudnenie a klimatické zmeny.

  Na konci článku dodáva, že aj ona predpokladá, že nakoniec vyhrá biológia nad „zachránením planéty“, pričom ale tvrdí, že priniesť na svet ďalší ľudský život je svojím spôsobom deštruktívne a ničivé.
  https://www.hlavnespravy.sk/dalsi-utok-na-zdravy-rozum-feministky-nabadaju-nemat-deti-kvoli-klimaticky-zmenam/1307548

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..