Aktuální drby ze dne 02.03.2017

Aktuální drby z 2. března 2018

V rozpravě pod tímto článkem z 1. března 2018: http://tadesco.cz/byste-udelali-navstevou-ktera-vam-doma-vsechno-pohani-pokali-vam-koberec se někteří čtenáři zajímají o to, co „se děje na francouzsko-německých hranicích…“. Pokusím se pomoci jim najít odpověď s využitím všelijakých svých „internetových drbů“.

18:54

Už jsem opakovaně upozornil na to, že takzvaná Spolková republika Německo prý ve skutečnosti není stát jako jiné státy jejich světového společenství. Je to jen jakýsi kvazistát, odborníci na tohle to definují jako „umělý samosprávní konstrukt“. Proto „to“ například nemá ústavu, ale jen „základní zákon“ (Grundgesetz), nemá „to“ armádu, nýbrž jen domobranu (jmenuje se Spolkobrana, Bundeswehr) atd. Angela Merkelová, nynější dlouholetá „kanclová spolkéřka“ (Kandesbunzlerin) této tzv. Spolkové republiky Německo, je prý ve skutečnosti jednatelkou jisté společnosti s ručením omezeným, která „Německo“ provozuje.

V tomto kvazistátu veškerou svrchovanou moc vykonávají čtyři Vítězné a okupační mocnosti takzvané Druhé světové války, jedna z nich je Francie. Lze se proto domnívat, že je nemyslitelné, aby „kanclová spolkéřka“ Merkelová „vyslala jakási německá vojska proti Francii“. Pokud si někdo všiml, že někde u francouzsko-německé zemské/státní hranice je nějak velmi mnoho vojáků, jsou patrně na území SRN a souvisí to asi s Leteckou základnou armády USA v Ramsteinu, která se tam nachází: https://mapy.cz/zakladni?x=7.6000493&y=49.4420491&z=13&source=osm&id=137482392&q=leteck%C3%A1%20z%C3%A1kladna%20ramstein. Internetové drby mně dostupné už dlouho oznamují, že přes tuto leteckou základnu bylo v poslední době do „Německa“ přesunuto mnoho spojeneckých vojáků (jmenovitě jsou uváděni vojáci armády USA a armády Ruska) a je jich prý tam nyní tolik, že už ani není, kde je ubytovat. Tyto přesuny proběhly od loňského léta, kromě jiného také přes „nedokončené“ nové letiště v Berlíně a přes letiště v Drážďanech. Vojenská technika, střelivo, výbušniny, zásoby potravin a ostatního materiálu prý ve stejné době přivezeny po zemi (železnice, dálnice) a tyto přesuny prý byly nedávno kompletně dokončeny.

 

Tito vojáci spojeneckých armád patrně nyní v „Německu“ čekají na rozhodnutí Globálního prediktora o dalším postupu. Ještě dnes odpoledne nejčerstvější aktualizace mých internetových „drbů“ v tomto ohledu tvrdí, kromě jiného, že počasí v „Německu“ bylo a je nyní dlouhodobě zmanipulováno (uměle pozměněno) ve prospěch úspěšného provedení rozsáhlé bojové operace (https://hartgeld.com/media/pdf/2018/Art_2018-342_Systemwechsel-Ablauf.pdf). Při ní budou všichni, kdo se vojensky postaví proti Spojencům, nebo jimi budou přistiženi se zbraní v ruce, bez milosti okamžitě pozabíjeni. Výslovně jsou v tomto ohledu uváděni muslimové, negři a také cikáni. Ti z nich, kteří se vzdají, budou bez milosti vyhnáni do „svých domovin“ (Heimat) tak, že prý „budou utíkat a plavat o život“, přičemž téměř nikdo z nich útrapy té cesty stejně nepřežije.

Mezitím ale jiné zdroje drbů hlásí, že kdesi vysoko, téměř snad na úrovni Globálního prediktora, probíhají jednání o dalším postupu. Je tedy nutné vyčkat, jak bude rozhodnuto, respektive přispět k nějakému konstruktivnímu rozhodnutí nějakým vhodným projevem své vůle.

Internetové drby už dlouho hlásí, že na území „Německa“ jsou připraveny rozsáhlé masové hroby, na odstavných plochách tam skrytě parkují tisíce (civilních) silničních nákladních vozidel naplněných vojenským materiálem a vojenská technika. Minulou sobotu prý byli příslušníci Spolkobrany opět, tentokrát prý za mimořádných okolností, hromadně povoláni do svých kasáren. Rovněž prý akutně „hrozí“, že Spolkobrana provede vojenský převrat, svrhne nynější prohnilý režim a moc předá německému císaři.

Teprve předevčírem, 28. února 2018, proto například internetová stránka Ponocný upozorňuje na Řvoucí ticho v paralelním vesmíru (http://n8waechter.info/2018/02/schreiende-stille-im-paralleluniversum/) a Franz Erdl na své internetové stránce hlásí, jak se mu daří pronikat stále výš ve struktuře Jsoucna a likvidovat cestou neuvěřitelné překážky a svízele uvržené na lidstvo (http://www.psitalent.de/dindex.htm).

Kocour Mourek, 2. března 2018, 18.54 hodin

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14 komentářů

 1. jirik napsal:

  Příliv migrantů tlačí zdroje místní charity na hranici svých možností. Již druhá německá potravinová banka Tafel začala dávat přednost rodinám, osamělým rodičům s dětmi a důchodcům před cizinci a mladými svobodnými muži.

  Nevládní organizace se ve čtvrtek dostala pod palbu kritiky kvůli tomu, že její pobočka v západním městě Marl se odvrací od ne-Němců a osamělých mladých mužů, uvádí Deutsche Welle.
  Renate Kampeová, předsedkyně pobočky Tafel v Marlu, odsoudila obvinění z rasismu a tvrdí, že společnost skutečně chtěla dát rodiny, bez ohledu na státní příslušnost, na vrchol svého seznamu příjemců jídla.
  „Hlavním problémem je, že nemáme dostatek zásob,“ řekla.
  https://sptnkne.ws/gS5v

 2. Paloo napsal:

  Nový systém bude jen opět systém,nic se nezmění.Nynější matrix ví že mu hoří koule tak jej přemění,resetuje ale bude stále dominovat!
  Pavel.

  • Ales napsal:

   Vyvoj musi byt postupny a jiste zakladni pravidla stale platit. Jinak by se vse zhroutilo a to nekdo nechce.
   Neveste hlavu, tem smejdum to nandame

 3. cituji napsal:

  Cituji➡V čí prospěch byla dvojnásobná vražda novináře a jeho milenky? Viz foto z demonstrace v Bratislavě za zavražděného Jána Kuciaka. Všimněte si anglojazyčných transparentů. Stejné jsme viděli v Praze v demonstracích proti Miloši Zemanovi. Stejné jsme viděli na Majdanu v roce 2013. Stejné jsme viděli na milionových demonstracích v arabských zemích v roce 2011. Tyto transparenty nejsou určeny pro národ, ale pro sponzory a architekty barevných revolucí, aby transparentům rozuměli.

  (L: Angličtina je mezinárodním jazykem světových bankéřů Rothschildů a Rockefellerů, kteří beztrestně zafinancovali dokonce bolševickou revoluci i obě strany světových válek.) Bez ohledu na to, kdo je nebo není pachatelem vražd, začala všechna slovenská mainstreamová média proces majdanizace slovenských ulic a náměstí. Na Facebooku jsou už stovky naplánovaných crowd eventů do desítek slovenských měst, které mají proběhnout o tomto víkendu. Další eventy jsou naplánovány na příští týden, až do konce března. Organizace mainstreamových médií, neziskového sektoru a aktivistických předáků naznačuje, že dvě mrtvoly z Veľkej Mače….více zde ⏩https://gloria.tv/language/7fxnmYGz1Wgr4RVNtmQsp7jRF
  ….???cez Vincov háj…

 4. jirik napsal:

  Postavil jsem dětem sněhuláka.
  Za chvíli mě kolem jdoucí feministka zkritizovala, že je diskriminační, když jsem postavil jen sněhuláka-muže a sněhulačku nikoliv. Tak jsem jejímu přání vyhověl a vedle sněhuláka postavil i sněhulačku.
  Záhy na mě vyběhla sousedka, že ohrožuji mravní výchovu svých dětí, poněvadž sněhulačka má odhalená prsa. Naopak homosexuální pár odnaproti vyjádřil názor, že jsem měl raději postavit dva sněhuláky.
  Po chvilce za mnou přišel rozhořčený muslim z vedlejší ulice s výtkou, že sněhulačka by měla mít na hlavě aspoň šátek.
  A nedlouho poté přiběhla i aktivistka z jedné lidskoprávní organizace a zkritizovala mě, že jsem zřejmě rasista, protože jsou oba dva sněhuláci bílí.
  Nakonec přijíždí místní policie a nařizuje mi, ať s ohledem na velkou vlnu stížností, které můj čin vyvolal, oba sněhuláky ihned zbořím.
  http://www.rukojmi.cz/clanky/5699-z-mluvci-pane-drahose-je-mluvci-prazske-zoo-a-dalsi-zajimave-postrehy-z-uplynuleho-tydne

 5. jirik napsal:

  Bílá Jihoafričanka raději skočila z okna, než se nechat znásilnit
  Jižní Afrika je v situaci podobné totalitním státům. Jen disidenství zde není vyjádřeno politickým názorem, ale rasovou příslušností. Bílí Jihoafričané tu jsou za tichého přihlížení státu vražděni a stát chce zlegalizovat zabrání jejich půdy a jejich odsouzení k bídě.

  Jak Středoevropan včera informoval, během ledna a února došlo v průměru ke dvěma útokům denně na bílé farmy. Ne vždy jsou obyvatelé farem zavražděni, respektive ne vždy následkům útoků podlehnou, a to je i jeden z posledních případů, který se stal dívce jménem Heidi Barnard.

  Na zpravodajství oficiálních médií zapomeňte, informace přicházejí jen z alternativních zdrojů. Podle undergroundového South African Resistance Radio byla ve svém domě přepadena dívka jménem Heidi Barnard.

  Nyní bojuje o svůj život, když vyskočila z druhého patra domu, aby unikla pokusu o své znásilnění a možné smrti. Při pádu utrpěla vnitřní krvácení, frakturu lebky, tváře, zlomená žebra a velkou ztrátu krve.

  Útoků na naše bílé jihoafrické soukmenovce je už tolik, že se rovnají otevřené rasové válce ze strany jihoafrické černé většiny. Ptejme se, jak by reagoval svět, kdyby byly role vyměněné, a bílí zde zabíjeli černé. Proč se nedokážeme postavit za naše lidi v Jižní Africe? Proč za ně nebojujeme? Proč jsme zticha? Genocidu proti našim bratrům a sestrám musíme zastavit.
  https://stredoevropan.cz/2018/03/04/bila-jihoafricanka-radeji-skocila-z-okna-nez-se-nechat-znasilnit/

 6. jirik napsal:

  Predsedu Senátu znepokojili niektoré neotvorené volebné miestnosti

  Predseda talianskeho Senátu Pietro Grasso vyjadril znepokojenie, že niektoré volebné miestnosti v sicílskom Palerme boli v nedeľu aj niekoľko hodín po začiatku talianskych parlamentných volieb zatvorené, pretože sa tam oneskorilo doručenie správnych hlasovacích lístkov.

  Grasso na Twitteri uviedol, že takéto zdržania a chyby sú “neakceptovateľné”. Predseda Senátu, ktorý odišiel z vládnej Demokratickej strany a založil novú stredoľavicovú stranu, vyjadril nádej, že takéto problémy neodradia voličov od hlasovania.

  Agentúra AP pripomína, že úrady v Palerme museli cez noc nanovo vytlačiť 200.000 hlasovacích lístkov, pretože tam predtým doručili zlé lístky. Tým sa oneskorilo otvorenie niektorých volebných miestností.

  V Ríme sa medzitým voliči sťažovali, že hlasovacie lístky sú príliš komplikované, aby im porozumeli. Tlačová agentúra ANSA pokladá za pravdepodobné, že výsledky volieb budú mať v dôsledku nezrovnalostí dohru na súde.
  https://www.hlavnespravy.sk/v-taliansku-sa-zacali-parlamentne-volby-ktore-sleduje-aj-cela-europa/1332342

 7. jirik napsal:

  Arménské bezpečnostní orgány zadržely místního obyvatele podezřelého ze spáchání sexuálního násilí vůči občance České republiky, uvedli v neděli v tiskové službě Vyšetřovacího výboru Arménie.

  „Druhého března oznámila 28letá občanka České republiky, že předchozí den, kdy cestovala na jízdním kole v Lorijské oblasti (sever Arménie), zabloudila a ocitla se na pustém poli, kde k ní přistoupil mladý muž a pokusil se spáchat sexuální čin násilné povahy,“ uvádí se ve zprávě uveřejněné na webu VV.

  Podle údajů tiskové služby je totožnost podezřelého mladíka zjištěna, je to 24letý obyvatel Lorijské oblasti.

  „Správa vyšetřování VV pro Lorijskou oblast zahájila trestní stíhání dle paragrafu Násilné činy sexuálního charakteru. Podezřelý byl zadržen. Oběť ho poznala,“ uvádí se ve zprávě. Podle tohoto paragrafu hrozí pachateli trest až šest let odnětí svobody. https://sptnkne.ws/gTgU

 8. jirik napsal:

  Po 11 letech ničivé války bude Damašek potřebovat zahraniční pomoc pro obnovu země v objemu přinejmenším 250 miliard dolarů.

  Členové skupiny Přátelé Sýrie, kam v první řadě patří USA, Kanada a Británie, zmrazili 9,6 miliard dolarů slíbené pomoci, dokud nedojde k „politickému přechodu“, který zbaví Bašára Asada moci. V americkém Kongresu zase navrhli zákon „Žádná pomoc Asadovi“, který zakazuje finanční asistenci oblastem, které kontroluje syrská vláda. Tím se uvolnila cestu Pekingu.
  https://cz.sputniknews.com/svetovytisk/201803046898830-cina-obnova-syrie/
  V srpnu minulého roku se v Damašku konal první veletrh od začátku občanské války v roce 2011. Účastnili se ho investoři a podnikatelé z Číny, Ruska a Íránu. Čínská delegace loni rovněž navštívila Homs a Damašek. Další akce se konaly i v Pekingu. Za uplynulý rok syrsko-čínská vyjednávání přinesla rekonstrukční dohody v hodnotě 2 miliard dolarů a již dnes 80 % syrského exportu směřuje do Číny.

 9. jirik napsal:

  Pentagon doufá, že se mu podaří prodloužit tzv. „zlatou hodinu“, která trvá mezi tím, kdy dojde ke zranění a počáteční léčbou. Pomocí zpomalení biochemických procesů v buňkách vědci doufají, že se jim podaří odložit kolaps celého organismu, píše Daily Mail. https://sptnkne.ws/gUpm
  Vědci z Pentagonu se inspirovali samotnou přírodou. Některé organismy, jako jsou například želvušky, jsou schopny upadnout do stavu kryptobiózy, aby přežily v extrémních přírodních podmínkách, ať už se jedná o mráz nebo zvýšenou radiaci. Na první pohled se metabolismus zcela zastavuje, nicméně živočich stále žije.
  DARPA se tak snaží vyvinout způsob, jak zpomalit biochemické procesy i v lidském organismu. Aby program byl úspěšný, musí být schopný zpomalit biologické funkce, aniž by došlo k rozsáhlému poškození organizmu.
  Výzkum je však v počátečním stádiu a bude trvat asi pět let.

 10. jirik napsal:

  Britský chlapček začal vnímať, súdy však aj po odvolaní rodičov nariadili “eutanáziu”
  Rodičia vážne chorého 2-ročného Alfieho Evansa neuspeli po odvolacom súde ani v rozhodnutí britského Najvyššieho súdu, ktorý potvrdil konanie lekárov ukončiť podporovanie života dieťaťa
  Sudca minulý mesiac rozhodol, že ​​lekári Detskej nemocnice Alder Hey v Liverpoole môžu ukončiť liečbu 21-mesačného Alfieho Evansa aj proti želaniu jeho rodičov.

  Britský The Mirror upozorňuje, že video, ktoré bolo natočené tri dni po tom, čo sudca rozhodol o ukončení jednoročnej životnej podpory, ukazuje, ako Alfie žuval prst svojej mamy, a na inom videu poťahuje cumlíkom. Alfieho teta Sarah tvrdila, že Alfieho stav sa zlepšil, pretože lekári znížili dávku sedatíva.

  Lekárske správy ukazovali, že Alfie bol v “polovegetatívnom” nediagnostikovanom degeneratívnom neurologickom stave v “hlbokej kóme” a “nereagoval na žiadne podnety z okolia”, čo Alfieho rodičia “nechceli uznať”. Otec ho chcel presunúť do špecializovanej detskej nemocnice Bambino Gesu v Ríme alebo do nemocnice v Mníchove, aby vzbudili nádej pre život dieťaťa, no lekári ho v takomto stave nechceli prevážať.
  https://www.hlavnespravy.sk/britsky-chlapcek-zacal-vnimat-sudy-vsak-aj-odvolani-rodicov-nariadili-eutanaziu/1335766
  Sudcovia londýnskeho odvolacieho súdu vyhlásili, že rodičia môžu podať odvolanie na Najvyšší súd, no ten potvrdil rozsudok, že pokračovanie aktívnej liečby by nebolo v najlepšom Alfieho záujme. Sudca Anthony Hayden po vypočutí súdu v Liverpoole prijal zdravotné dôkazy o tom, že ďalšia liečba by bola “zbytočná”.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..