Akutní varování lidí, kteří mají respirační potíže. Včerejší chemtrailování očitých svědků

…..včera mezi 13 -14 hodinou nad městečkem Boskovice přeletělo velké „dopravní letadlo“ rozumějte CHEMTRAILOVÉ LETADLO ve výšce asi 1000 metrů a mělo za sebou velké pruhy rozptýleného coctailu….

09:54

Článek nepíši pro lidi s amputovaným mozkem,  GRYGARA, MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, PROF, PH A MNOHO DALŠÍCH, KTEŘÍ MAJÍ TAK DOKONALE VYMYTÝ MOZEK ŽE NEJSOU SCHOPNI TATO DATA POCHOPIT. Raději nečtěte dál a šetřete si oči a vymytý mozek. Nechci tím nikoho urážet, ale víme své…..

V laboratořích ve Švýcarsku byly z chemtrailových coctailů zjištěny mezi mnohými jinými i laboratorně mutované velmi nebezpečné pikorna viry, které mohou v těle člověka způsobit vážná onemocnění. (Rozbory z vody a ze vzduchu z ČR z minulého týdne)

Proto každému jedinci, který onemocní chřipkou doporučuji okamžitě zalehnout do postele a snažit se jíst co nejvíce vitamínu C, pít hodně zázvorového čaje, dýchat himalájskou sůl nad hrncem či použít nejlépe zvlhčovač vzduchu. ROZHODNĚ CHŘIPKU NEPŘECHÁZET. mohla by to být vaše poslední chřipka. Článek co se děje na Slovensku si přečtete níže:

tm

Chrípka na Slovensku zatvára školy. Ak ju prechodíte, hrozí vám zápal srdca!

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

19
Komentujte

avatar
13 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Tomoctomaník_hatek_jirikMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

U nás začaly lítat odpoledne až do večera 5 – 10 letadel nonstop, ale sluníčko se jim nepodařilo zatahnout…takže mohly prášit něco jiného…..

octomaník
Host

A aby se nám nejen lépe žilo na této planetě, ale také abychom pomohli přírodě, která jediná má oprávnění řídit počasí –

budeme octovat

http://octovani.mablog.eu/category/inzeratky-pro-octare/

http://octovani.mablog.eu/o-chemtrails/

Yintrovert
Host
Yintrovert

No to je hrůza v co se tady v té „pokročilé“ době vyvinula blbá chřipka.Včera bylo po dlouhé době takové jakési skoro jasno,tak toho museli využít že..,ano u nás na Moravě „čmárali“ celkem fest :-/

raja
Admin

Ano, chemtrailování na denním pořádku… Nechápu, že jsou lidé tak hloupí, že ještě pořád tvrdí, že jsou to „vodní páry“ nebo co to hážou za výmysly… Měli by se občas dívat na nebe a ne jenom před sebe.

Melichar
Host
Melichar

Ano rajo, včera odpoledne bylo vidět, za kterými letadly čáry brzy mizí, a za kterými se dělala nekonečná deka. Seděl jsem na terase, chytal od sluníčka vitamín D a nadával na ty chemtrailsové s..ně. Ale téměř nikdo se na oblohu nedívá, stále jim to připadá normální. Jen vědí, že jsou nenormálně nemocní, ale spí dále. Včera už sluničko, pokud se nemuselo prokousávat chemodekou, mělo sílu jako na jaře. A taky ke mně přiletěla včelka a chvíli kolem bzučela, tak jsem ji pověděl, ať ještě zaleze do úlu, že klimateroristi nedovolí, abychom si mohli sluníčka užívat.

Laco
Host

Kondenzačné čiary zostávajú za starými lietadlami, teda za Boeingom 737 a za staršími. „747“ má už podstatne väčšiu „krabicu“ zavesenú pod krídlom, a platí že zo vzduchu ktorú táto krabica pod motorom naberie, iba 20 % ide do motora a 80 % okolo neho. Preto nie sú vidieť kondenzačné čiary.

_hatek_
Host
_hatek_

To je teoria. Este ako dieta si pamatam v 88 ako som pozeral na oblohu a velka vacsina tych par lietadiel co presla oblohou bola kondenzacna ciara kratka (rozpustila sa do 30 minut) a asi raz denne preletelo lietadlo, ktore za sebou nechalo 3 hodiny kondenzacnu paru, ktora sa s kazdou polhodinou dvojnasobne rozsirila. Mnozstvo tychto lietadiel sa vyrazne navysilo cca od 1994.

Chces mi povedat… ze som uz od 1988 videl nove lietadla s novymi krabicami?

Sysi
Host
Sysi

Pracovní místo cca 2,5 m od jednoduchých balkonových dveří a jedné okenní tabule, takže nijak zvlášť široký zorný úhel. Včera viděno v jeden okamžik, tj. najednou 9 čárovacích letadel, teď tři.

Maroš
Host
Maroš

„„Chlapci majú odlišný nástup puberty, ja to nazývam, ani chlapec ani dievča. Je to taká amorfná osoba s malým prirodzením a rozvojom prsnej žľazy,“ opísuje Zlatko Marinov v rozhovore pre Aktuality.sk.“
„Prečo už neplatí, že deti z toho vyrastú?
Dnes na dieťa neustále pôsobí toxické obezitogénne prostredie, a preto nemá šancu dostať sa z nadváhy samoregulačnou schopnosťou.“
https://www.aktuality.sk/clanok/558416/obezita-deti-urychluje-pubertu-chlapci-stracaju-muzske-rysy-rozhovor/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

Celestina
Host
Celestina

Dnes v Praze mezi mraky modrá obloha, čáry po letadlech prakticky ihned mizí – tedy žádné obvyklé čmouhy po spreyování oblohy. Chřipkovou epidemii závratným způsobem umocňují všechny ty tupé reklamy, které říkají čím se máte léčit, aby bílá mafie více vydělala a každodenní informace v tv o rozšiřující se epidemii a psychika lidí je tím ovlivněna, jsou více náchylní.

David
Host
David

Dnes na moravě taky čáry mizí a sluníčko konečně 🙂
Za to od minulého čtvrtku, až do 29.1. to stálo za to..

zdeněk
Host
zdeněk

No a já se mám divit že je mi pořád blbě. 🙂 Dneska jsem musel odejít ze školy kvůli nevolnosti. Ale bylo mi to hrozně divné, bylo mi nevolno, na zvracení, ale žaludek jsem měl prázdný. Protože když se mi pak začal žaludek stahovat tak z něj vyšlo jen malinko vzduchu. Nevolno je mi do teď. Kvůli překyselení organismu, které mě asi ještě trápí, nevim jak na tom ted jsem, se mi vrátil reflux žaludku a to dost silný.
Ale tahle „sranda“ už by mohla přestat…..
http://s2.quickmeme.com/img/76/76fa72fea9d5ff961347fbdb51d5a38c9aee08c61177691a944ad1520874ae0b.jpg

octomaník
Host

Evropská komise v úterý varovala ministry z devíti účastnických zemí EU, že zažaluje jejich státy, pokud nepřijmou opatření tykající se zlepšení kvality ovzduší, řekl novinářům Karmenu Vella.

Vella měl v úterý v Bruselu ministerskou schůzi věnovanou otázkám znečištění vzduchu, které se zúčastnili zástupci Velké Británie, České republiky, Maďarska, Německa, Španělska, Itálie, Rumunska, Slovenska a Francie. Tyto státy už dostaly oficiální oznámení EK o tom, že převýšily povolenou úroveň znečištění vzduchu.

Vella zdůraznil, že ročně umírá v EU na následky znečištění vzduchu 400 tisíc občanů.

http://octovani.mablog.eu/evropska-komise-hrozi-cesku-a-slovensku-soudem-kvuli-znecisteni-vzduchu/

Maroš
Host
Maroš

Octomanik – za vzduch sa považuje „len to oné“, kam dočiahneme „šnorchlami“. Nad 2 km je to legálna spaľovňa leteckého kerozínu – a majú sa chlapci ešte hodne hodne čo činiť – než spustia novú energetické krízu. Panebože – mať tak Hitler toľko leteckého paliva…

Maroš
Host
Maroš

Tak toto je na posranie – už tu máme chemtrailsové „symptómy“ globálneho oteplovania. A čitateľ číta, číta, potom požičia noviny kolegovi, alebo do nich ošúpe zemiaky. Báčiovia v krčmách čítajú noviny – a nič. Všetko je normálne – uch, ako sa ten svet mení – čo už… “ Fotky urobené v roku 2006 v americkej Iowe vzbudili veľký záujem o krásne, dramaticky vyzerajúce mračná, ktoré stále nie sú oficiálne katalogizované. O ich uznanie sa usiluje najmä Spoločnosť pozorovateľov oblakov (CAS) združujúca vyše 30 000 nadšencov z celého sveta.“ – 30 tisíc nadšených debilov – je to veľa, alebo málo? No… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

„Neúplný, ale stále aktualizovaný zoznam agentov západných tajných služieb a užitočných idiotov Západu apríl 2015 o 17:03 Nasledujúci zoznam bol vytvorený tímom ľudí, ktorí sa zaujímajú o problematiku ovplyvňovania verejnej mienky na Slovensku zo strany tajných služieb členských štátov NATO. Zoznam, ktorý zatiaľ obsahuje prevažne osoby činné v SR, sa postupne rozširuje predovšetkým o osoby aktívne v záujmovom priestore ČR. Priamou inšpiráciou pre vytvorenie zoznamu bolo dielo Juraja SMATANU a kol. „Neúplný, ale stále aktualizovaný zoznam webových stránok, ktorých linkovaním si koledujete o moju odbornú starostlivosť“ a tiež stránka „Seznam ruských agentů na českém internetu“. Zoznam vzniká z vlasteneckých motívov… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Úroveň kyslíku ve světovém oceánu nebezpečně klesá, tvrdí vědci Mezinárodní skupina vědců provedla výzkum úrovně koncentrace kyslíku ve světovém oceánu za posledních 50 let a publikovala neradostné výsledky v časopisu Science. Podle zveřejněných informací za posledních 50 let se počet zón v oceánu, kde chybí kyslík, čtyřnásobně zvětšil. U pobřeží, v mořích a ústí řek se počet zón s nízkou koncentrací kyslíku zvětšil více než desetkrát ve srovnání s 50. lety minulého století. Globální oteplování způsobuje růst teploty vody. Kvůli těmto procesům světový oceán bude i nadále ztrácet kyslík, domnívají se vědci. Rozpustnost kyslíku ve vodě je závislá na její… Číst vice »

Tom
Host
Tom

Beriem si zodpovednost na seba a radsej nenecham nic nahode… Ked existuju moznosti ako dychat kvalitnejsi vzduch, tak ich vyuzijem.
https://whisperedinspirations.com/atmosphere-sky-air-treatment-system/
https://youtu.be/4TC4eUFL2jk
Kto by mal zaujem tak dajte vediet +420725657671