Alarmující dopis zdravotní sestry z Německa. Situace je neudržitelná …

Došlo e-mailem od paní MK s prosbou o zveřejnění.

Takže najednou velký OBRAT, naši lékaři a sestry, se vracejí z Německa zpátky do České republiky, jelikož nezvládají situace v nemocnicích v Německu, kde většina utečenců má AIDS, syfilis, žloutenku typu C a otevřenou Tuberkulózu..

TOHLE SI VŠICHNI PŘEČTĚTE … svědectví zdravotní sestry pracující v německé nemocnici. Včera jsme měli v nemocnici poradu, situace jak u nás, tak i v dalších nemocnicích v Mnichově je neudržitelná. Pohotovost na klinikách už nezvládá a tak vše začínají posílat do nemocnic. Řada muslimů odmítá k ošetření ženský personál a MY ženy zas říkáme, že mezi ty zvířata, zvláště z Afriky, nepůjdeme. Vztahy mezi personálem a imigranty začínají být stále horší a horší, od minulého víkendu musí migranty vodit do nemocnice policajti se psy. Mají AIDS, syfilis, otevřenou TBC a spousty exotických nemocí, co v Evropě neznáme a neumíme léčit!

 

 

 

Pokud dostanou recept, tak v lékárně zjistí, že musí vše zaplatit hotově. Dochází tam k neuvěřitelným výstupům, zvláště, když se jedná o léky pro děti. Děti nechávají personálu v lékárnách se slovy: „Tak si je zde vylečte sami.“ Takže policie už nehlídá jenom kliniky a nemocnice, ale už i velké lékárny. Na poradě jsme otevřeně říkali, kde jsou ti, co je vítali do TV kamer s transparenty na nádraží?! Ano, hranice se sice zatím zavřely, ale milion už tu je a rozhodně se jich nezbavíme. Do teď byla v celém Německu nezaměstnanost 2,2 mil., teď bude nejméně 3,5 mil. Většina těchto lidí je naprosto nezaměstnatelná. Těch lidí se vzděláním je úplné minimum, navíc jejich ženy většinou vůbec nepracují. Odhaduji, že každá desátá je těhotná, stovky tisíc z nich přinesli s sebou kojence a malé děti do 6 let na
prosto zbídačelé a zanedbané.

Pokud to bude pokračovat a Německo znovu otevře hranice, tak jedu domů, za takové situace mě zde nikdo neudrží, ani plat 2x větší, než u nás. Já jsem jela do Německa, ne do Afriky ani na Blízký východ. Sám profesor našeho oddělení nám říkal, že je mu smutno, když zde vidí uklízečku, co tu za 800 Euro uklízí už léta každý den a pak zde potkává na chodbách mladé kluky, co jen čekají s nataženou rukou, vše chtějí zdarma, když to nedostanou, začnou dělat bordel. Tohle opravdu nemám zapotřebí. Ale zase se bojím, když se vrátím, aby to nebylo za nějaký čas úplně stejné u nás. Oni totiž, když to nezvládají Němci se svou povahou, tak u nás by to byl totální chaos. Nikdo, kdo s nimi nepřišel do styku, neví, co jsou zejména uprchlíci z Afriky za zvířata a jak si muslimové vyskakují na zdejší personál ohledně svého náboženství. Ještě stále nemá zdejší personál nemoci, které si sem přivezli, ale při takovém množství stovek pacientů každý den, je to jen otázka času.

 

 

 

V nemocnici v Porýní napadli nožema imigranti personál, když tam předali 8 měsíců staré dítě na pokraji smrti, které tahali přes půl Evropy 3 měsíce.. Dítě za dva dny zemřelo, přestože mu byla poskytnuta špičková péče na jedné z nejlepších dětských klinik v Německu. Lékař musel být operován a dvě sestry leží na jednotce intenzivní péče. Nikdo z nich nebyl potrestán. Ve zdejším tisku se o tom nesmí psát, takže to víme prostřednictvím emailové pošty. Coby se asi stalo Němci, kdyby pobodal doktora a sestry nožem!? Nebo kdyby chrstnul sestře do obličeje svou syfilitickou moč a ohrozil jí nakažením? Minimálně by šel okamžitě do vězení a později k soudu. U těchto lidí se zatím nic neděje. A tak se ptám: Kde jsou ti vítači a přijímači na nádražích?

Pěkně doma si užívají své vydělané peníze z neziskovek a těší se na další vlaky a svůj další příjem za akce „vítaní na nádražích.“ Všechny tyto vítače bych nahnala nejprve k nám do nemocnice na akutní příjem jako lapiduchy a potom do jedné budovy s imigrantama, ať se tam o ně starají. Bez ozbrojené policie, bez policejních psů, které jsou dnes v každé nemocnici zde v Bavorsku, a bez zdravotního personálu. Doufám, že ta pakáž se nedostane k nám!!!!

—–

Doufám, že si to přečtou také ti idioti z českých neziskovek, co si udělali z nelegální migrace byznys. Ale jim to je asi jedno, jim jde hlavně o peníze. A možná jsou sami hlupáci, protože prostě nepochopí, že blbý negramotný negr z Afriky, co má IQ tykve, nikdy pracovat nebude. Oni i někteří sluníčkáři z neziskovek také pracovat nebudou.

Doufám, že i zaslepenci konečně pochopí, že to celé je řízená invaze naplánovaná globální prediktorem a realizovaná jeho poskoky, jako např. Soros (resp. skupina využívající stále jeho jméno ke svému krytí), Merkelová (dcera zločince Hitlera), Macron de Rothschild a další! GP řekl, že Germáni jsou problém a musí být zničeni. Takže GP a poskoci jedou dle plánu. V diskuzích občas čtu, že to je karma a Němcům se vrací to, co způsobil Hitler. No já si to opravdu nemyslím. A pokud se něco velkého nestane a my nezačneme dělat opatření proti této řízené invazi, tak na řadě po Germánech jsme my Slované, silné národy, které jsou trnem v oku mocných. Vyzývám tedy všechny Slovany a Germány, postavme se proti hordě nezvaných nájezdníků a vrahů!

t.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

27 komentářů

 1. dastin napsal:

  No moc bych na fasouny nesazel, zil jsem tam 30 let, rusove jim u Stalingradu tak natrhli prdel, ze oni se do dnes z toho nevzpamatovali. Kdyz vrchnost rekne, ze je to zelene, tak to pro toho Fritzka je zelene. Je to banda magoru, jsou jako roboti, bez vlasniho usudku. Uz jsem to tady psal, pouze DDRoni jsou trochu s mozkem v hlave.
  Fritz dela to, co mu nadrizeny rekne a prez to vlak nejede. Uz s nema nemam ani soucit, kdo chce kam, pomozme mu tam.
  Pro nasi rodinu je ted nejdulezitejsi prodat tam rychle za dobre penize barak, zrusit firmu a zhasnout…………… jedine co si necham jsou obe obcanstvi, kazdy papir se pocita.
  Jinak maji sestry vystudovane zustat doma a pomahat ceskym lidem, u nas sester neni a ony se staraji o takove zmetky. Ja jsem utikal za bolsevika, ale ted uz je bolsevizmus v cele evrope.

 2. Dobrá rada nad zlato napsal:

  Tato „aktuální zpráva“ se již objevila https://www.facebook.com/hnutispd/ dne 2. prosince 2016, http://www.narodnisjednoceni.cz/20160313.htm dne 13.3.2016, další pak 1.12.2015 Blesk, 15.12.2018 Eurozprávy – forum, 2.10.2015 Lidovky – diskuse.
  Vše nabízí Google pod klíčovými slovy „Tak si je zde vyléčte sami.“

  Tím, nechci popírat stálou důležitost této zprávy.

 3. Anan napsal:

  Ještě,že máme takové sestřičky i doktory, kteří si šly pro lepší penízky do Němec, aby nám referovali jaké je to tam vynikající. Oni se ti migranti vyléčí sami v Německu, mají na to své léky a postupy. Konzumní brojleři ovšem nechápou co se děje a připravuje i na ně. Snad se rozsvítí ve větším počtu hlav a bude líp.

  • Jan napsal:

   Za lepsi penize tam jit osetrovat hordu nasilniku a siritelu pohlavnich nemoci, kteri odmitaji, aby je osetrila zena. To je dvojite ponizeni pro ty nase sestricky. Holky, vratte se domu, dokud jste jeste zdrave… Hlavne reknete vitackam, co se tam deje a co jste tam videly a zazily. Lide to nevedi, tam i nas je cenzura. Je tam cenzura na kriminalitu migrantu, jejich zlociny nejsou trestany, jsou uprednostnovany genocidmi rezimem Merkelove na potlaceni bile rasy.

 4. PTZ napsal:

  To už tak více jak před rokem, česká učitelka z hannoverské školy raději odešla po více jak desítce let, protože to nedávala a cítila se ohrožena. A s dojetím nám účastníkům kurzu němčiny říkala, jak je tady dobře…

 5. Spravedlivý napsal:

  Zdravím,pane Marný,díky za článek,….nicméně si myslím,že řešíme stále důsledek a ne příčinu. Především je potřeba se tvrdě postavit proti zločinným židovským protektorátním „vládám“,které sem tu černou podzvěř tahají s jasným cílem,a tím je nás zlikvidovat!!
  Negři,cikáni,kozojebci a ostatní černá verbež je pouze nárazníkovým pásmem žida proti bílým lidem,proč si myslíte,že jsou cigoši a jiná černá špína vládnoucím židem všemožně podporována a držena v soudržnosti a naopak mezilidské vztahy mezi bílími lidmi uměle rozeštvávány??!!
  Je potřeba jednou pro vždy vyřešit příčinu,a odpoadne důsledek,…a po dobrém to rozhodně nepůjde,a nebo snad znáte na světě parazita,který opustí svého hostitele DOMLUVOU?!!
  A s těmi invazními negry je to stejné,jako když hubíte krysy,ze sta Vám uteče jedna a do roka jich máte dvojnásebek.Takže maximální tvrdost a důslednost!!

 6. Miroslav napsal:

  Evropanů je 500 milionů (zatím), pořád máme sílu, jak ekonomickou, tak silovou. Jenže, není, kdo by odporu, jak se říká, velel. A když už by se někdo takový našel, tak je umlčen ,s tím, že je to fašista, ha ha.

 7. leia napsal:

  ale germani jsou opravdu silne zdegenerovany narod jako a opravdu neni potreba ale muze za to jejich jazyk jsou to puvodne slovane ale pratelska genocida vatikanu nas rozdelila a jim zmenili jazyk a slova tak aby proste byli takovi jaci jsou stacilo by kdyby nasledujci generace nemcu zacali pouzivat slovansky jazyk a dali by se do poradku 🙂 ale dokud pouzivaji nemcinu jako jazyk je mala sance ze se jim zmeni mysleni smerem k lepsimu samozrejme se to tyka celku a ojedineli jedinci mohou vycnivat s davu ale je jich male procento na to aby to strhlo vetsinu…

  • Jan napsal:

   Genocida a zlociny Nacistu udelaly z Nemcu zrudy pred svetem a zatizily je mindrakem, ktery jim znemoznuje vzeprit se migraci a USA jako okupacni sile a kolonizatorovi. Mimoto je to narod vydrilovany po staleti k poslusnosti k t.zv. ‚Poslusnosti mrtvoly‘ (Kadavergehorsam). Coz je naprosta oddanost a vira ve spravnost konani jejich vrchnosti a vlady. Ta umoznila Nacistum jejich radeni a zlociny, ted nerizenou migraci skrze Merkelovou a jeji vladu, rizenou globalisty.

 8. JardaRetarda napsal:

  Zlatý minulý režim. Mali sme všetko. Len sme nemohli mať vily typu … netreba písať, vieme. Nespomínam 50 roky, tie údajne dobré neboli.

 9. Len napsal:

  V mnoha příspěvcích se píše, že germáni jsou zdegenerovaný. Germáni jsou pouze konzervovaní všemi těmi Ečky, co mají v polotovarech a hotových výrobcích co jedí.
  Obyvatelé DDR na tom jsou o 20 let lépe, Češi také. Jediné, co tyto lidi drží zatím na uzdě je to, že ty mohamedáni a černí jsou zatím na západě. Partyzánsou válku východní Evropa zná a umí.

  • mariankosmac napsal:

   Neviem či to môže byť éčkami, my máme horšie potraviny ako germáni. Jedine že by germánom pridávali niečo špeciálne. Možno je to z piva.

 10. Jan napsal:

  Statnicky projev Orbana, shrnujici vse, proc mame celit migraci a EU.
  Dejte to dal!
  https://www.youtube.com/watch?v=R7HAF5YK-Go&frags=wn

 11. Aleš K napsal:

  Jsou tu proto, aby jsme s nimi bojovali. Když se 1 snaží ublížit druhému, tak oba použijí násilí, to je pro zlo nektar a dobro odpočívá vzadu. Těžko se zvedají vibrace a zlo má šanci. Vždy jde o vyvolání nepokojů mezi lidmi. Proto vždy jedna část musí být zvýhodněná, aby té nenávisti bylo více. Snažím se říci jen to, abychom neztratili sami sebe. To je to nebezpečí. Opatrně a rozhodně jednat musíme, aby výhra neznamenala prohru….. Jak pravil Buddha: „K vrahovi přijde vrah, dobyvatel bude dobit.“ Naše přísloví: „Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.“ P. S. : Krásný den a žádný stress

 12. Jan napsal:

  No to ty holky, co jim daji, nebo ktere znasilni to budou sirit mezi nas zdrave chlapy. Jejich deti budou mit snizeny IQ, protoze ta kultura jejich primiticnich otcu po staleti umoznuje incest a pribuzenske snatky.

 13. mariankosmac napsal:

  Nakonec toľko odsudzovaná povinná vakcinácia bude na niečo dobrá….

 14. fohat napsal:

  Ale notak,něžná sestřičko,musíš se podřídit za LEPŠÍ prachy stávající situaci,tady doma by ses musela naučit azbuku,abys rozuměla štěkavým povelum ukrajinských mediku,které ministr zdravotnictví vyzvedl do knížecí role DOKTORA..https://rutube.ru/video/bfc72a2e27749d795db863b5773f83d3/

 15. Aleš napsal:

  Kdo nechápe co přijde, je zbytecne se namáhat s vysvětlováním. Tahle revoluce nebude sametova…

 16. fohat napsal:

  Tak si sestro zanotuj tu ideologicky sprrrávnou a bude ti lépe https://www.youtube.com/watch?v=IUYPevLkuEc

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..