Aliance a Corey Good

Všichni jsme napojeni na kolektivní vědomí, které je ovlivňováno energií z pozadí kosmu. V současné době získáváme čas na to, abychom zvýšili svoje vědomí a zvládli fyzicky i psychicky velké frekvenční změny, přicházející z vesmíru. Měli bychom se zaměřit na to, abychom denně pomáhali druhým a abychom nebyli tak egoisticky zaměřeni na sebe a na svoje potřeby. Nejde o to, abychom se obětovali druhým, ale abychom byli ke všem empatičtí a pomáhali jim. Měli bychom si uvědomit, že všichni lidé jsou propojení a tudíž to děláme vlastně pro sebe. Harmonie a spokojenost druhých je zároveň spokojeností naší! Denně bychom se měli snažit rozšiřovat svoje vědomí a zvyšovat své vibrace. Musíme se řídit svými vyřčenými slovy a zaměřovat se také na všechno co řekneme. Slova nyní mají tendenci se zhmotňovat totiž mnohem rychleji než dříve, protože zvyšováním vysokofrekvenčního prostředí se karma naplňuje mnohem rychleji. Musíme si uvědomit, že skutečně stále více a rychleji zhmotňujeme to, co říkáme. Proto musíme být láskyplnější a musíme odpouštět sobě i ostatním.

 

 

Naše hromadné vědomí bylo použito bohužel jako nástroj proti nám a k našemu zotročení. Mocenská elita používá média a propagandu, víru, politiku, aby zasadila kořeny zla do našeho vědomí. Záměrně vyvolávají incidenty, kterým pak začneme dávat emoční energii skrz naše kolektivní vědomí a tak mohou zhmotňovat své proti-lidské cíle, které chtějí uskutečnit. Mocenská elita plně chápe strategickou a obrovskou sílu kolektivního vědomí. Vše kolem nás, včetně slov a myšlenek jsou vibrační stavy hmoty. Také naše vědomí je vibrační stav. Hromadné vědomí je mocným tvořícím mechanismem, který má fatální vliv na všechny vibrační stavy kolem nás. Jakmile se lidstvo opět spojí ve své konstruktivitě a naučí se tuto sílu používat, změníme současnou realitu ovládání, manipulace, temna, touhy po moci a válek na realitu spolupráce, transparentnosti, lásky a míru!

Dle sdělení od vyspělých civilizací jsme nositeli různých mimozemských DNA (22 druhů). Jsme také nositeli nejrůznějších silných emocí, což je zároveň velký dar i kletba. V současnosti tyto emoce plně nezvládáme a neumíme je správně a pozitivně využít. Globální síly se postaraly, abychom se v této oblasti vůbec neorientovali a ztratili se v chaosu nevědění. Emoce jsou obrovským katalyzátorem našeho vědomí a pracují s ním bok po boku a zároveň ho také pomáhají silně aktivovat. Můžeme být velmi mocné bytosti a vytvořit skvělý nový svět, jen se už dál nesmíme nechat manipulovat.

Aliance sfér vznikala pomalu, v průběhu času ze skupiny Solar Warden, což byla strategická obranná iniciativa, která hlídala sluneční soustavu před vetřelci a také dohlížela na vesmírný provoz. Nad naší oblastí prolétává mnoho mimozemských skupin. Skupina Solar Warden se stala základem „Aliance“ a postupně se k ní přidala řada přeběhlíků z jiných kosmických programů. Jejich společným cílem je ukončit tyranii na Zemi a zrušit vnucený babylonský peněžní zotročující systém a dát lidstvu pokrokové technologie, zahrnující volnou energii, ekologické technologie, lékařské technologie, které prakticky umí vyléčit vše, a mnohé další. Chce provést plné odhalení všech zločinů proti lidstvu, které elitáři spoustu let páchali.

 

 

V 90.tých letech začala vznikat „Aliance“ a začátkem roku 2000 začala jednat. Lidem v programech byly blokovány informace ze Země, ale jakmile se „Aliance“ odtrhla a lidé z „Aliance“ zjistili co se děje na Zemi, tak získali ještě větší motivaci pro svou práci. Jakmile „Aliance“ zvítězí, nastane mnohem spravedlivější řád. Zmizí světový hlad, ekologická krize, pouště se s odsolením vody mohou zazelenat. Plasty a odpadní hmota se snadno přemění na jiné energie. To snadno umožní znalost technologií, které jsou nám utajované. Peníze už nebudou potřeba ani systém, který je využívá ke kontrole a k vytváření uměle vytvořeného nedostatku. Až se otevře sluneční soustava lidem, bude toho hodně, co budou moci lidé vidět a poznat. Je potřeba ale posvítit světlem poznání na všechny ideologie a náboženství a umožnit lidem probuzení z manipulací, kterým jsou tak dlouho vystaveni. Je třeba říci pravdu všem a ne jen některým vybraným lidem…

zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. Jana napsal:

  Bože daj ❤️

 2. aston 405 napsal:

  Terezo, jak jste našla ty super stránky? Děkuji za přejatý článek a tento skvělý web, ze kterého pochází!!!!! Hned jsem si ho musel dát do záložek.

  Mám dotaz: Aliance je společnost lidí z povrchu, že? Pokud Aliance existuje a umí nabídnout takové věci j. volnou energii, technologii pro odsolení vody a následný zánik pouští, léky na všechny nemoci…. Tak proč neexistuje nějaká možnost, jak být alespoň ve „skrytém“ kontaktu, pokud si je vyhledá nebo se o něj zajímá sám „probuzený“ člověk z matrixu – například vy, Alue a další skvělí lidé? Moc 6 padlých andělů takové konexe ihned likvidují?

  Ptám se, protože lidé jako doktor Gregor Egely https://www.youtube.com/watch?v=iSenorAkK_E už o takové volné energii volně přednášejí a kdyby mu trochu pomohli, mohl by být výsledek jeho snažení podpořen.

  S pozdravem, aston 405

 3. VNL napsal:

  Robíš dobrú prácu,Maroš, ďakujem za túto knihu.

  • Maroš napsal:

   No – tiež som vďačný jednému stálemu poslucháčovi – Petrovi, ktorý včera v relácii na Infovojne touto knihou oponoval hosťke – egyplologičke, a keďže poznám dokument Zakázaná archeologie z You Tube a zdá sa mi málo obsiahly – vyliezol som z postele to dohľadať – českú verziu – lebo som poznal len poľské vydanie a po poľsky mi to nejde.
   Treba si uvedomiť, že „egyptológia“ podporuje židokresťanský biblický projekt a celé je to postavené na tom, že pred 10 tisíc rokmi tu bol primitívny neoliť – „a to už sme sa vyvinuli z opice“ – čo podporuje hlavne marxistický slobodomurársky darwinizmus a hlavne to ich sociálne inžinierstvo! Alexandrijskú egyptskú knižnicu podpálili, by mohli hermetické vedomosti premiestniť do rímskej-vatikánskej knižnice. Podľa Corey Gooda sú do projektu Rím-Vatikán upratané mimozemské entity krížené s ľuďmi a preživší Atlanťania, ktorým utajovanie predpotopných globálno-civilizačných vedomostí – ktorými ovládajú ľudstvo – maximálne vyhovuje. Človek, „ktorý sa vyvinul z opice“ nemá záujem pátrať hlboko do minulosti – a o tom to je! Vatikán je súčasťou Globálneho prediktora a tí riadia našu planétu neštrukturovane = pomocou informácií, a teda – najväčšiu cenu majú práve tie utajované – hermetické informácie /Kniha Hermesova = opis knihy Tothovej, detto Valesova kniha – z globálnych zdrojov predpotopnej civilizácie/.

   Túto knihu treba prebrať hlavne s malými deťmi – vytlačiť vyše 300 strán e-knihy a zviazať – to je položka cca 30 eur, ale myslím, že to stojí za to, lebo čítanie z obrazovky sa neukladá dobre do pamäte!

   „ZAKÁZANÁ ARCHEOLOGIE“ Pradávné kosmické války – DOKUMENT ( original audio: ENG )
   https://www.youtube.com/watch?v=z7DoQ7c0ZSo

   Keďže sa píše rok 7527 od podpísania Veľkého Mieru /teda gramotne/ v Hviezdnom Chráme, medzi bielymi ruskými a čínskymi plemenami – o čom sú 6-tisíc rokov „staré“ pyramídy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.