Co je Aliance zač? Kdo za ní stojí? Co znamená RV a GCR? Vysvětlení důležitých pojmů

Je mi jasné, že spousta lidí nemůže vědět, kdo jsou lidé z Aliance, o které zde byla již mnohokrát řeč. Také zkratky jako RV nebo GCR jsou pro nezasvěcené vcelku nicneříkající. Zaznamenala jsem na toto téma dotazy také v komentářích, proto jsem se rozhodla sepsat krátký článek s vysvětlením, o co tu vlastně jde a KOHO zprávy vám zde předkládám.

Aliance

Aliance je aliance lidí z povrchu, kteří nám zde, uvnitř planety, pomáhají, aby se neuskutečnil plán temných sil a abychom konečně mohli vstoupit do zlatého věku. Je jich zde přesně 144 000, někteří jsou infiltrováni mezi námi, aniž byste o nich věděli, jiní zase pracují na odklízení Kabaly a zavádění nového finančního systému. Jejich plán je přinést lidem žijícím v Matrixu změnu plynule. Aby odhalení pravdy a nástup zlatého věku nezpůsobil lidem šok a všeobecný chaos. Kdyby tento proces neprobíhal postupně, násilný a rychlý přechod by přivodil smrt spoustě lidí. Přivodil by jim infarkt či nenávratné nervové zhroucení s trvalými následky. Není možné zastavit rychlovak z 450 km/h na 20 metrech. Tomu se právě Aliance snaží zabránit.

S Aliancí spolupracuje ruský prezident Vladimír Putin i současný prezident USA Donald Trump. O Trumpovi se toho napíše mnoho, ale málokdo skutečně ví, za jaký tým Trump opravdu kope. Donald naštěstí nemá zájem o to, aby byla rozpoutána atomová válka. Atomovými válkami skončilo všech 5 předchozích Matrixů, ale tenhle je poslední a rozhodující. Proto temné síly povolili 144 000 bytostí světla, převážně z povrchu planety Země, aby nám přišli na pomoc. Proč by něco takového dělali? Aby dokázali, že jsou lepší. Že nějací pomocníčci z povrchu planety jim plány nezmaří. Přepočítali se, Aliance úspěšně likviduje Kabalu a zatýkání korumpovaných bankéřů, pedofilů a zlosynů tohoto světa probíhá na denním bázi.

Máme vyhráno? Nacházíme se sice na konci času, kdy se definitivně rozhodne, kdo bude vítězem, ale ještě není všem dnům konec. Zbývá ještě dorazit Deep state, jehož eliminace zatím není úplná. My všichni, kteří jsme se narodili do této doby, se můžeme svým dílem přičinit o to, jaký bude výsledek této války. Zda vyhrají stroje nebo lidstvo. Jak? Věděním…protože ve vědění je síla. Když o něčem víte, můžete s tím něco udělat. Pokud žijete v iluzi, jste manipulovatelní a zranitelní. Jakou pilulku si vyberete, to záleží pouze na vás, ale vzhledem k tomu, že čtete tyto řádky, asi tuším, jakou volbu byste učinili….

RV

Zkratka RV znamená revaluation, párkrát jsem tento anglický výraz uvedla v závorkách, avšak domnívám se, že potřebuje hlubší vysvětlení. V češtině tento výraz znamená revalvace a používá se především v ekonomii (revalvace měny). Internet tento pojem definuje takto:

 1. Navýšení nominálního (úředně stanoveného) měnového kurzu jedné měny vůči ostatním měnám v systému fixních kurzů – jedná se o administrativní pohyb kurzu měny často vynucený okolnostmi.
 2. Původně zvýšení zlatého obsahu (krytí) měnové jednotky.

Jedná se o zvýšení směnného kurzu měny.

Aliance a RV  

RV v kontextu plánů Aliance znamená0 „revalvaci/zhodnocení“ mezinárodně uznávaných měn ve vztahu k novému zlatému standardu, který bude znovu zaveden k řešení globální dluhové krize. Operace se uskuteční tiše prostřednictvím mezinárodní smlouvy a brzy na to bude zavedení tohoto nového systému oznámeno. V procesu revalvace všech mezinárodních měn však bude existovat pár měn, které budou obnoveny (obnovena jejich bývalá hodnota) a/nebo budou vyřešeny nesrovnalosti v jejich obchodovatelné hodnotě. To znamená, že bude několik „prvotních měn“, které značně upraví tvorbu cen, což pro investory, kteří jsou si nadcházející globální měnové obnovy (GCR) vědomi, vytvoří dramatické arbitrážní možnosti. K těmto prvotním měnám patří afghánský afghání (AFA), indonéská rupie (IDR), vietnamský dong (VND), íránský riál (IRR), irácký dinár (IQD) a zimbabwský dolar (ZWD).

GCR

Zkratka GCR znamená Global Currency Reset neboli Globální měnový reset. Tedy zrušení stávajícího kolabujícího finančního systému a zavedení zcela nového.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

27 komentářů

 1. Ales napsal:

  Uvidime. K velkym zmenam dojde urcite

  • Martin napsal:

   O české koruně se nemluví?,že by se srovnala s ostatními měnami?,konečně bych si nepřipadal jako otrok…

   • Ales napsal:

    Stesti je stav mysli, ne penezenky…

   • pepé napsal:

    Pokud si myslím že jsem otrokem tak jím opravdu jsem.

    • tauri napsal:

     Nu dalo by se o tom polemizovat.
     Otrok je tu „každý“, protože svoboda je jen iluze..Otrok je i poslanec, který musí poslouchat příkazy zhora..Já myslím, že každý „musí“ chodit do práce a platit daně..Svobodný je snad člověk jen někde, kde mu padá ovoce do pusy a vstává si kdy chce a neplatí nic. Každý, kdo je na netu a vlastní PC musí platit za něco a někde musí vydělávat..takže je otrok, co musí a ne chce. Když chci, jdu si do práce na tolik hodin, kolik chci JÁ a kolik dnů v měsíci.

     Nebo mi chce snad někdo říct, že pobírá nepodmíněný příjem a chodí si do práce kdy chce a na jak dlouho chce?
     Je fajn věřit v co jsem, ale pořád je tu Matrix a neměl by si člověk nalhávat nic a vidět to reálně..

     • raja napsal:

      Jaké si to uděláte, takové to máte. Pokud budete věřit, že jste otrok, tak jím i budete. Já vám mohu říci, že znám mnoho lidí, kteří přesně takový život žijí – co se práce týče. Protože ví, jak si takový život zařídit.

      • tauri napsal:

       No většinou takový lidi, co jsou za vodou většinou parazitují na práci druhých 🙂 Takže někdo vydělává na to, aby oni mohli jezdit každý měsíc na dovolenou a těm lidem platí něco, aby nehudrovali, ale aby ani nezbohatli..
       Nebo mi řekněte, jak takový lidi žijou? Někde v lese? Takže musí platit státu daně, musí platit za jídlo..kam dávají děti do školy? Prosím? Děkuju
       Prosím neberu práci youtubera jako něco normálního pro tento systém..dneska být youtuber je asi nejlepší volba „povolání“ co vydělá asi nejvíc, za nejmíň práce pro „normální“ lidi“

      • zdeněk napsal:

       raja, mohu Vás požádat o inspirativní článek na takové téma? Určitě nejsem jediný čtenář v nedospělém věku, snad by nás to mohlo nasměrovat správným směrem.

 2. armag napsal:

  Samozřejmě, že žádná aliance není. Už 20 let mluví o transforamci a převibrování a odstranění vládnoucích sil.
  A co se stalo?
  Bohatí jsou bohatší, imigranti lezou do EU jako kobylky a obyčejní lidi žijou od výplaty k výplatě.
  Pokud má někdo jen trochu kritického myšlení, tak musí vidět, že vše se mění jen k horšímu, co se týká obyčejného člověka žijícího v ČR

  • Ales napsal:

   Tma je nejtemnejsi pred usvitem. Ano vypada to spatne, ale veci se meni a uz dost rychle. Nekdo nam pomaha v kazdem pripade, jenom to neni videt tak okate jako to svinstvo kolem.
   Vse se nakonec vyresi. A kdyz bude treba bojovat, tak budeme bojovat…

  • raja napsal:

   Ano, máte pravdu. Mluví se o tom už dlouho, jenomže spoustu lidí o spoustě skrytých akcí neví. Neví o tom, co dnes a denně těch 144 000 bytostí pro nás dělá, aby nás zachránili. V televizi vám to neřeknou a díky dobrému utajení je těžké něco najít i na internetu. My jako občané to pociťujeme různě, na pohled se věci ubírají tím horším směrem, ale ve skutečnosti probíhá skrytá válka, která rozhodne o tom, jak to bude s nástupem zlatého věku. Spoustu věcí se za poslední dobu mění k lepšímu, jen je třeba mít dobré zdroje. Není třeba rezignovat, chápu váš postoj.

  • CZK napsal:

   Ahoj armag! Nevím, kolik roků hraješ v tého „hře“, ale když jsem byl malý, tak jsme byli zavalováni skoro denně informacemi o II. světové válce. Tam došlo ke změně prohrou bitvy u Stalingradu a od té doby doby stále říše už jenom prohrávala a ztrácela na síle. Jenomže sdělovací prostředky, které byly samozřejmě plně pod kontrolou říše, do poslední hodiny informovala nepravdivě. Z dálky už byla slyšet dělostřelecká palba, ale na kontrolovaném území se stále hailovalo a střílelo za porušení pravidel.
   Došla ke mně i informace – zprostředkovaně – od člověka, který stojí na straně těch, co řídí svět. Na argument – vždyť víte, že to nemůžete udržet a ztratíte veškerou kontrolu a moc – odpověděl: Ano, ale až do posledního okamžiku si to budeme užívat se vší parádou a muzikou!
   Tak se na to zkus kouknout z jejich pohledu. Oni sice vědí, že jejich čas skončil. Ale proč by to měli vytrubovat ve svých vlastní masmédiích? Když někdo ví, že umře, tak s tím sice nic nenadělá, ale může si všechny poslední dny užít naplno. Takže příklad: V úterý večer zesměšní konspirační teorie, potvrdí stabilitu eura a dolaru a ve středu ráno jiný moderátor v TV sdělí, že platí naprosto nová pravidla a zločinci byli pozatýkáni, platí nová pravidla a je třeba se přeorientovat. Pokud možno co nejrychleji!

   • jintrovert napsal:

    CZK : ten příměr s II. světovou se opravdu povedl 🙂 armag bude asi pod velkým tlakem(výborné na zmírnění komprese jsou třeba meditace,lázně,milování,malé děti,nebo třeba kočky 😉 „ONI“ (a nejen aliance)nás ochraňují před tím nejhorším už dlouhou dobu..,jinak by tady ten náš dnešní,jsoucí svět už dávno nebyl pravda 😉

    • raja napsal:

     Přesně tak.

    • armag napsal:

     Protože kdyby tato otrokárna skončila, to by byla fakt škoda, ale právě pro současné mocipány. A celá ta vaše aliance dělá jen to, že skupince nespokojených lidí, kteří prokoukli špinavost systému, tak těmto lidem maže med kolem huby, a ta tak, že jednou za deset let posune datum přesunu do nového světa. Udělali to v roce 2000, 2012, teĎ přišli s rokem 2020 a můžete si být jistí, že v roce 2020 vyrukují s tím, že dříve než v roce 2030 nic změnit nepůjde.

    • Pavel napsal:

     rajo – proč by měl někdo zachraňovat tento svět před válkou? Umíš spočítat kolik lidí na Zemi zemřelo od jeho znovupočátku po poslední velké atomové válce? To bude mnoho mnoho miliard lidí a nikomu (ani žádnému Bohu) na nich ani trochu nezáleželo. Víš proč? Protože jsme uměle vyrobení (podobní původním lidem, ale s očesaným softverem i hardvarem) naše fyzické i mentální schopnosti jsou značně omezené oproti předloze a o délce našeho života ani nemluvě. Naši praotcové se dožívali běžně 900 – 1000 roků – a to pravděpodobně zde na Zemi (ale tím si nejsem jist – možná, že to bylo na nějaké jiné planetě z které se museli pakovat když ji zničili ve vzájemné válce). Takže když vezmeme v potaz, že jsme jen obyčejní „roboti“ vyrobení pro původní vládce, abychom pro ně mohli těžit a zpracovávat kovy, tak se začínáme poněkud vymykat z původního záměru stvořitelů. Ti nás potřebovali každého na dvacet let produktivního věku a pak šup do díry. Vyždímat z nás co se dá a pak zničit (bez recyklace). A nyní se pomalu pomaličku naši vědci blíží rozluštění toho kódu, který nám omezuje délku života, naši ezoteričtí učitelé se blíží rozluštění možnosti dosáhnout na „vesmírnou knihovnu“ každým člověkem a naši alternativní vědci se blíží k rozluštění čerpání volné energie bez velkých nákladů. Všechny tři věci by měly proběhnout najednou – pak se lidé stanou „bohy“ a budou se moci rozletět po celé naší galaxii a vlastně i do dalších Vesmírů. Takže tři věci (to odpovídá i třem zlatým vlasům Děda Vševěda, nebo pohádce o Zlaté rybce, která také uměla splnit tři přání.

     • raja napsal:

      Podívejte se, když už mi tykáte, ta data o kterých hovoříte máte pravděpodobně z článků nebo přednášek tomáše marného, takže si nemyslím, že byste mě v této oblasti musel vzdělávat. Samozřejmě vím o tom, jak se věci mají. Matrix je projekt temných sil, který musel být konstruktivními silami vesmíru (někdo je nepřesně nazývá bohem) schválen, v rámci vesmírného zákona a svobodě volby. Dohoda mezi těmito silami byla 6 Matrixů, 6 pokusů temných sil dokázat, že oni to udělají lépe a navíc nám seberou duše pro svá vlastní stvoření (androidy). Proč? Protože padlí andělé duše vytvořit neumí. My jsme stvořením konstruktivních sil, v samé podstatě dobré bytosti, které však mají svobodu volby a mohou si zvolit i temnou stranu. Duši však mohou ukrást pouze s naším souhlasem. Tak se například stane, když se někdo nechá dobrovolně očipovat. Odevzdá tím nevědomky svoji duši. Nevědomost neomlouvá.
      Jedná se o válku o naše duše. Konstruktivní síly se nemohou zapojovat a zachraňovat lid Matrixu před zkázou, protože by tak porušily „smlouvu“. Proč se zapojují lidé z povrchu? Protože tohle je 6. a poslední Matrix. A tedy rozhodující. Proto byla padlými anděli dovolena přítomnost 144 000 bytostí, které nám mají pomoci. Proč to povolili? Protože chtěli dokázat, že I TAK vyhrají. Jenomže se přepočítali.

   • armag napsal:

    Právě, že nekončí. Ostatně minulý týden udělali razii v redakci pana Rostase z časopisu Zem a vek, jen proto, že píše o věcech, které se jim nelíbí.
    Bartoše odsoudili, naštěstí jen podmínečně.

    Oni neprohrávají, jen se dva supi perou o to, kdo si utrhne větší díl kořisti pro sebe.

    Někdo si tiskne peníze, jak se mu zachce a někdo musí otročit ve fabrikách, i když už dávno existují roboti, kteří by to mohli dělat za něj.

    Jediný kdo prohrává jsou normální lidé. Mocipáni jsou vysmátí a chodí z jednoho rautu na druhý…

    Pan Fulford a jemu podobní už minimálně 10 let tvrdí, že vedoucí činitelé CABAL půjdou do kriminálu a oni furt ne a ne. Snad vám někdy dojde, že asi nemluví pravdu, když nic z toho, co říká se neuskutečňuje…

 3. Maroš napsal:

  Aliance je –
  Massive Andromedians Alien Armada Filmed from NASA Shuttle
  https://www.youtube.com/watch?v=I0YlfPSLwHg
  https://spherebeingalliance.com/news/short/cosmic-disclosure.html
  February 22, 2018 – DAVID WILCOCK DISCLOSURE, ECONOMIC RESET, GOLD, FALSE FLAGS, ET INFO, AND MORE
  https://www.youtube.com/watch?v=qLhe46isgZ8

  • ANDY napsal:

   wow to video je matroš. Ten uživatel ktorý to pridal v niektorých 4 roky + starých komentoch spomínal že tzv. „black forces“ budú chcieť rozpútať tretiu svetovú prostredníctvom Sýrie, Severnej Kórei a Iránu. Pozeral som si aj jeho profil vyzerá to byť jeden z tých ľudí ktorých materializmus netrápi a nemal to odkial vedieť, paradox je ten že presne to sa v dnešných dńoch a posledných rokoch presne deje. Naozaj mindblowin presne takéto veci mi dodávajú vieru.

  • draco napsal:

   poslední video už neexistuje…..

 4. pepé napsal:

  Complete History of the Anunnaki/Pleiadian Gods !!! https://youtu.be/bYeRlgVpqdI

 5. JohnyMnemonic napsal:

  Rád bych touto formou poděkoval Tereze.
  Myslím si, že slovník vysvětlených pojmů je dostačující.
  Díky 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..