Americká armáda a Rusko zbavují Ameriku sionistického parazita. Konečná hra zahrnuje Rusko Americkou vojenskou alianci, která nahradí NATO

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 15.07.2019

Poprava George Bushe staršího a jeho manželky Barbary konečně otevírá dveře k další demontáži Kabaly a satanistické chazarské mafie, ukončila JP Morgan, Deutsche Bank a Merkelovou, shoduje se více zdrojů. Můžeme to spatřovat v jistých událostech prezentovaných dokonce ve zprávách korporátních otrokářských médiích. Rezignace Trumpova ministra práce Alexandra Acosty ohledně jeho krytí agenta Mossadu – Jeffrey Epsteina, je jen dalším pokračováním domino efektu. Bude následovat nejméně 110 000 dalších, včetně celé řady politiků, celebrit a miliardářů, slibují zdroje Pentagonu.

 

 

 

 

Tyto čistky na vrcholu světové moci půjdou ruku v ruce s masivní kampaní na záchranu planety. „Dopis obsahující doporučení pro světovou Agenturu pro budoucí plánování, byl rozeslán všem suverénním hlavám států,“ uvedly zdroje z evropské královské rodiny. K tomuto návrhu byl přidán i plán na znovuzalesnění rozlohy odpovídající rozloze Spojených států a Číny.

Tento návrh je pod informačním embargem diplomatickým kruhů a korporátních tiskových agentur, dokud nebudou zpracovány podrobnosti, uvedly zdroje.

Světové finanční trhy, které se stávají obrovskou halucinací s negativními úrokovými sazbami a prudce rostoucími cenami akcií, mohou být v rámci příprav klidně vypnuty a restartovány, dodává zdroj.

Předtím, než to bude možné, bude zapotřebí úplného očištění od satanských prvků světové mocenské struktury, poznamenaly zdroje Pentagonu a CIA. To pokračovalo s razií speciálních sil v nadaci Clinton Foundation a v dalších satanistických strukturách, které proběhly během výpadku elektřiny na Manhattanu minulý týden.

 

 

 

 

„Zatímco Čína může získat pozornost mimořádnou protiteroristickou skupinou (kontrarozvědkou) pomáhající NSA, armáda a Rusko zbavuje Ameriku satanského sionistického parazita, a CIA s FBI musí odčinit své zločiny a udělat nápravu za ochranu Epsteina,“ vysvětlil zdroj Pentagonu.

„Se 110 tisíci žalobami, které jsou rozpečeťovány, včetně ta proti Epsteinovi, s výpadkem Twitteru a zemětřesením v Kalifornii, mohou razie imigračního úřadu s federálními armádními jednotkami vést k hromadnému zatýkání, protože Trump ví, že teď nebo nikdy, pokud má vyhrát volby v roce 2020,“ řekl jeden zdroj z Pentagonu.

Je jasné, že pokud je Trump agentem sionistů, tlak z nižších a středních řad vojensko-průmyslového komplexu ho vytrhne z moci jako korek z láhve šampaňského, pokud se to on pokusí zastavit.

Zdroje Pentagonu dodávají: „Izrael je v obklíčení, a bývalý premiér Ehud Barak mohl velet Epsteinovi a vydírat ohledně např. 11. září.“ Zdá se, že Barak byl zrazen válečným zločincem Benjaminem Netanjahuem a „bratrovražedný“ boj v Izraeli zesiluje, poznamenal zdroj z MI6.

 

 

 

 

 

Izrael pociťuje horko, protože „Turecko dostává ruské protiletadlové rakety S-400, aby odstavili NATO, ochránili svůj plyn na Kypru a vrátily Izrael zpět na jeho pískoviště,“ říkají zdroje Pentagonu.

Falešní Židé, když se ocitnou v nesnázích, útočí sami na sebe, aby se jednak ukázali jako ti, kdo jsou pronásledovaní, a také aby se ospravedlnila jejich agrese, sdělily zdroje Mossadu. To je důvod, proč Mossad vytvořil organizaci Hamas, která nyní říká Židům, že budou zabíjeni po celém světě, dodaly zdroje.

Zpráva pro Židy: Buďte v klidu, nikdo se vás nechystá zabít; jste právě osvobozováni od tisíců let trvající satanské Babylonské tyranie.

Toto blížící se osvobození lze vnímat jako tlak proti satanistům, který se zintenzivňuje ze všech směrů, např. s prosazováním „odhalení o zneužívání soudů FISA, 11. září, 11. březen (Fukušima) a odtajnění pravdy o letu 370/17 Malaysian Airlines,“ potvrzují zdroje Pentagonu.

To je patrné i z vyšetřování Deutsche Bank, která naznačují, že se jednalo nejen o financování Epsteina, ale také o praní špinavých peněz z obchodů s drogami, a o skandál se společností 1MDB v Malajsii.

 

 

 

 

Bývalý premiér Najib Razak, který byl zatčen kvůli tomuto skandálu, kde zpronevěřil miliardy dolarů, zpívá jako kanárek, říkají zdroje CIA v jihovýchodní Asii. Razak vyjednává dohodu, v níž nabídl své tajné spisy a dokumenty ohledně malajském letu 370/17, a žádá shovívavost, říkají zdroje. Jak vědí dlouholetí čtenáři tohoto reportu, let 370/17 využíval bývalý americký prezident Barack Obama mimo jiné pro jaderné vydírání světových lídrů.

Dalším znamením, že Bush senior už opravdu nemůže zametat věci pod koberec, je, že loď ve vlastnictví Bushů spojených s JP Morgan byla zadržena s kokainem v hodnotě 1,3 miliardy dolarů. (Psali jsme na tadescu ZDE. Pozn.př.)

Pád Bushe také odhalil Německem vedenou EU. Britové, jak jsme se zmínili minulý týden, ukázali, že mohou přerušit evropský přístup do Baltského moře a Středomoří, stejně tak do Suezského průplavu, když začínají hrát tvrdou hru o Brexit.

Evropský systém GPS Galileo byl také vyřazen z provozu v rámci nátlakové kampaně, jejímž cílem bylo, aby se EU vzdala.

Není divu, že Angela Hitler Merkelová se už třikrát za tři týdny třásla na veřejnosti.

 

 

 

 

Německé pravicové zdroje říkají, že Merkelová není napadána elektronickými zbraněmi, ale pravděpodobně „má vážné zdravotní problémy založené na neurologických nebo dokonce neurodegenerativních poruchách, jako je Parkinsonova choroba nebo i choroba jako Kuru (Kuru je vzácná, údajně nevyléčitelná, neurodegenerativní choroba). Veřejnost má právo znát přesné důvody jejího třesu,“ dodává zdroj. Může to být také ale jen stres.

Vyhazov britského velvyslance v USA minulý týden byl také součástí boje na vysoké úrovni, uvádl britský královský zdroj. „Vyhodili jsme našeho vyslance ve Washingtonu za urážku rodiny Farnesů (Pentagon).

Tento zdroj také umožnil nahlédnout do infiltrace Satanisty v nejvyšších řadách evropské moci:

„Opravdu, je to docela hrozné, ale je to kult a jak víme, jsou v něm náboženští fanatici. Všichni fanatici jsou velmi nebezpeční a zralí pro psychiatrii, aby se s nimi vypořádali. Bývalý britský premiér Tony Blair, mimochodem, byl kompromitován, aby byl zcela kontrolován satanistickým kultem Devátý kruh. Věříme, že to byl ten případ, který byl použit v nelegální anglo-americké irácké válce. Hodně toho, co uvádíte, je příznakem totální hniloby na nejvyšších úrovních světové vlády, které jsem musel čelit.“

 

 

 

 

Pamatujte si, že Tony Blair a George Bush Jr. jeli na soukromé rozhovory s papežem Malediktem (Benedikt XVI.) po odchodu z jejich funkcí, zřejmě usilovali o ochranu před stíháním za své zločiny v Iráku. Podívejte se na jakýkoliv obraz Benedikta XVI. a můžete vidět čisté zlo. Vypadá to, že je pod kontrolou nějaké zlovolné entity.

Světové instituce byly „velmi nefunkční a nesmírně kompromitované rodinami Západu, které, abych byl upřímný, to buď jednoduše vzdaly, nebo zjistily, že jejich nové generace jsou zcela neschopné, jak se to stalo s Rothschildem, kterého jsem nahradil,“ řekl královský zdroj.

Přesun moci na nejvyšší úrovni západních institucí je to, co umožňuje zpřístupnění a veřejné odhalení informací a zatýkání, shoduje se více zdrojů.

Poslední článkem padajícího domina může být Japonsko. Kriminální vláda, která vládne díky falešným průzkumům veřejného mínění, zfalšovaným volbám, falešným ekonomickým statistikám, vraždám a úplatkům, se zatím drží u moci. Pravděpodobně uskuteční další krádež voleb do horní komory 21. července. Osoba, která tuto vládu přivedla k moci, Richard Armitage, je už teď mrtvý muž, který chodí. Tento vrah a drogový dealer, bratranec Barbary Bushové a podrž taška Bushe Sr., ztratil své ochránce na vysoké úrovni. Když přijde tah na Japonsko, „bude to náhle a absolutní,“ říkají zdroje asijské tajné společnosti.

 

 

 

 

Americká armáda, která ovládá Japonsko, se chystá vyhodit kriminální Japonce, jako jsou Armitage, Michael Greenberg a Gerald Curtis, říkají zdroje Pentagonu. K tomu však dojde až poté, co budou vyčištěny Spojené státy.

Konečná hra (END GAME) zahrnuje Rusko Americkou vojenskou alianci, která nahradí NATO, říkají zdroje Pentagonu. Tato sjednocená „křesťanská“ aliance by pak dojednala světový mír s Asiaty. Britské královské rodinné zdroje souhlasí a dodávají: „Obvykle se věci dějí velmi rychle, když je dohoda uzavřena, takže si držte klobouky.“

Jako obvykle však varujeme naše čtenáře, aby tomu věřili jen tehdy, až to uvidí. Trump, například, má ještě splnit svůj slib ohledně zveřejnění pravdy o 11. září. Svět očekává a vyžaduje veřejný proces norimberského stylu s vysoce postavenými zločinci. Vidět lidi jako Hillary a Billa Clintona, jak jsou v poutech, by byl dobrý začátek.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

23 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  Alžběta řekla loni o vánocích, užijme si je, budou to možná poslední vánoce. Asi tím chtěla něco naznačit.

 2. tereza napsal:

  Píšete mi a ptáte se, jak to je s matkou Angely Merkelové. Tak tedy znova opakuji, biologickou matkou Merkelové je sestra Evy Braunové – manželky Hitlera, která byla uměle oplodněna spermatem Hitlera. Merkelová je tedy dcerou Adolfa Hitlera, nikoliv vnučkou, jak se někteří domnívají.

  Evropská unie je organizace založená na nacistických základech. Můžete si přečíst knihu Nacistické kořeny Bruselské EU, ke stažení zde: https://web.tresorit.com/l#ELjdDBXEX_qnUL__f2R5Mg

 3. svalovidoslava napsal:

  Fulford se čte dobře, ale královské rodiny zůstávají a mají zůstat u moci – to najednou budou dělat vše pro dobro lidí? V článku je zmiňována rodina Farnesů, dále že „britské královské rodinné zdroje souhlasí“… Vždyť britská královská rodina to je rej reptiliánů, je to vidět i na dětech.

  To jsem zvědavá, jak se změny dotknou člověka, zatím je to pořád celé o omezování naší svobody. V současné době se mění jen kulisy. Změnu čekám v r. 2023….

  • tereza napsal:

   Když se píše „zdroj z královské rodiny“, tím se nemyslí rodina sama, ani její vrcholní představitelé, ale 1 až 3 lidé (dle mého názoru), kteří jsou ve styku se členy rodiny, nemusí ani souhlasit s činy oné rodiny, ba dokonce nemusí být pokrevní příbuzní, ale jsou to lidé, kteří toho mají plné zuby a jsou ochotni vynést informace navenek.

 4. Maroš napsal:

  „Konečná hra zahrnuje Rusko Americkou vojenskou alianci, která nahradí NATO“ – Čaputová má iný „názor“!

  VIDEO: Na strane Ruska nevidím rešpekt a úctu k pravidlám, vyhlásila Čaputová
  15.07.2019 | 17:15
  Jednotu Severoatlantickej aliancie (NATO) považuje prezidentka za potrebnú aj vzhľadom na aktuálne vzťahy s Ruskom, ktoré sa podľa nej nezlepšujú.

  Jednota Severoatlantickej aliancie (NATO) je potrebná aj vzhľadom na aktuálne vzťahy s Ruskom, ktoré sa nezlepšujú. Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová a poľský prezident Andrzej Duda sa na tom zhodli na stretnutí v pondelok vo Varšave.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-na-strane-ruska-nevidim-respekt-a-uctu-k-pravidlam-vyhlasila-caputova

  • Iva napsal:

   Koho zajímá názor té slípky, kterou si Slováci zvolili?? Je blbá jako troky a jen papouškuje, co dostala za notičky od páníčka. Vztahy s Ruskem se nezlepšují JEN a JEDINĚ vinou ostatních, vč. ČR i Slovenska, protože tyhle malé zemičky roupama nevědí, jak na svého velkého bratra a ochránce a zachránce za 2WW nakydat kde jakou špínu … měli bychom se stydět, jsme Slované chováme se jak debilové! A čaputice je v tom přebornicí!!! K téhle osobě má mít jako Rusko respekt???? A úctu???? No to je silná káva. Někdo by jí měl dát pořádně holí před záda, aby se probrala, ta Sorošova služka.

  • Anan napsal:

   vždyť Čaputová a Duda jsou jen bezvýznamné figurky na šachovnici. Uvidíte jak rychle zmizí až na to přijde čas.

 5. tuk napsal:

  A kdo zbaví toho parazita Česko a Slovensko?

 6. Maroš napsal:

  Čaputovej šatičky – ten symbolizmus akosi prevláda nad slaboguchosťou a niekto tento čaputovský orloj-boutiqe zjavne riadi. A na symbolike si najviac potrpia – vieme kto! Satanisti!
  „Náhoda nebo provokace? Čaputová v Polsku oblékla šaty v barvě symbolu /hnutia bieiej ruže – pozn./ odporu vůči Kaczyńskému“
  https://cz.sputniknews.com/svet/2019071510349314-nahoda-nebo-provokace-caputova-v-polsku-oblekla-saty-v-barve-symbolu-odporu-vuci-kaczyskemu/

 7. Maroš napsal:

  Keďže ruské Migy 29 „majú patriť do šrotu“.
  FANTASTIC Russian Mikoyan MiG-29 FORMATION PAIR/DUO with OVT VECTORED THRUST Demo
  23 356 492 zhliadnutí
  https://www.youtube.com/watch?v=0_Cgxy7N-V0

 8. svalovidoslava napsal:

  Doporučuju velmi pěkné video, rozhovor o současné situaci, možné budoucnosti (z jiného úhlu pohledu), bylinách:

  https://www.youtube.com/watch?v=EdoAS4bz6lE

  Pozn.: Při zrychlení 1,5 se to poslouchá ještě lépe a jedná se o 2. díl videa

 9. formis napsal:

  Díky za překlad

 10. Dracon napsal:

  No, Beníku Fulfordů, rád Tě čtu, ale zatím, opravdu se budu řídit tím, že uvěřím až uvidím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..