Americká atomová ponorka připlula ke Středozemnímu moři

Americká atomová ponorka Newport News typu Los Angeles vyzbrojená raketami Tomahawk vplula do přístavu na Gibraltaru, oznámil místní portál The Gibraltar Chronicle.

Podle informace portálu byla ponorka zpozorována v okolí přístavu ve čtvrtek večer. Pokusil se k ní přiblížit člun španělské celnice, zachytila ho ale gibraltarská policie.

V Pentagonu potvrdili návštěvu ponorky v Gibraltaru a prohlásili, že jde o „plánovanou technickou zastávku“.

Oficiální mluvčí Ministerstva obrany Ruska generálmajor Igor Konašenkov dříve prohlásil, že podle informace z nezávislých zdrojů chystají teroristé ze skupiny Hay’at Tahrir al-Sham (teroristická organizace zakázaná v RF) provokaci, aby pak mohli obvinit Damašek z použití chemických zbraní proti obyvatelům syrské provincie Idlibu.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Pavel Blaheta napsal:

  A nedaj pokoj a nedaj

 2. ijn napsal:

  budeme schopni za ministrů Tomana MZe+ Brabce MŽP ještě lesy zachránit????? Když nechceme odhalit skutečné příčiny a lidu lhát lhát lhát,…….. kůrovec je v Evropě po staletí, jenom nezodpovědní politici ho pod zákonem namnožili, a trestali ty, kteří na to poukazovali a chtěli jednat podle zč.č.289/1995 Sb., §32!!!!!,. …vyhodili je z práce ČIŽP, a nechali kůrovce na Šumavě množit a létat do okolí!!!!!!!! Destrukce LESŮ pod ochranou vlád ČR=genocida ŽP ČR

  • Pavel Blaheta napsal:

   Chápu, že 40 let vlády komunistů u nás se podepsalo na lesním hospodářství. Ale již skoro 30 roků tady vládnou „jako demokrati“ a kvete tu kapitalismus. Tak se ptám – proč se lesy na Šumavě nemění systematicky z monokultur na smíšené. Za 30 roků se jistě dalo mnohé udělat. Co udělali naši noví „soudruzi“ co nám vládnou od roku 1990?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.