Americká revoluce právě začala. Zatím video v angličtině, zítra bude přeloženo do češtiny

…..a nemějte obavu, brzy přijde i do Evropy, přesně tak jak vidíte na úvodním obrázku. Lidé se probudili a mají toho dost….

22:00

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "Americká revoluce právě začala. Zatím video v angličtině, zítra bude přeloženo do češtiny"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
stenly919
Host
stenly919

Hm, co se revolucí týká, tak všechny vyžadují zdroje a všechny jsou někým řízené, nemůže nějaká vzniknout bez pomoci, tak uvidíme. Jsem v tomhle skeptik a přitom očekávám růžuvou budoucnost, kdy na šibenici nakonec skončí třeba i kalousek. Zatím to vypadá, že asi těžko…

Sonic
Host
Sonic
Táto nová americká revolúcia bola v určitých kruhoch už dlho očakávaná. Celé to začalo byť jasné,že sa to bude uberať týmto smerom potom akým spôsobom prezidentovali poslední „zvolení“ prezidenti USA a úplne posledný klinec do toho vrazila pani Clintonová. Pravda je taká,že politická elita ameriky bola niekým vytvorená,vychovávaná a podporovaná zo všetkých strán,nielen finančne,to by iste nestačilo. Jedna z najdôležitejších podpor,bola mediálna a práve táto istá podpora zo strany „ľudí“ riadiacich chod sveta,teda aspoň ten ľudský a to len do určitej miery samozrejme, sa práve stáva ich hrobom. Ak totiž toľké roky využívate moc vo svoj prospech a médiá vám… Číst vice »
Gabriela Verešova
Host

dravím Vás pán Marny a ďakujem zároveň za všetko, čo v tieto časy pre a osvetu a prebúdzanie sa dušičiek robite.
Prikladám do Vašej pozornosti

http://itccs.org/. Prituhuje aj v tejto oblasti.

https://blog.hlavnespravy.sk/2745/uz-je-to-tu-slovensko-ide-do-generalneho-strajku-s-nazvom-koniec-vlady-skorumpovanych-politikov-a-ich-prisluhovacov/

jirik
Host
jirik
Evropský parlament: CO₂ zatáhnou občané místo byznysu a na krk jim hodíme i klimatické migranty Dne 16. 1. 2018 schválil Evropský parlament výzvu k Evropské komisi a členským státům s názvem „Women, gender equality and climate justice“, která obsahuje několik velmi nebezpečných bodů. V bodě 35. vyzývá parlament k zavedení tzv. „klimatické spravedlnosti“, ve které by byly celosvětové kvóty CO₂ rozděleny na osobu a monitorovány. Ti, kdo by svou kvótu překročili, by museli poskytnout náhradu těm, kdo by ji nevyužili. Jde pravděpodobně o přenesení plateb za produkci CO₂ z byznysu na daňové poplatníky. Logicky by celý tento dohledový a kompenzační… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!