Americký Satanizmus na pokyn Rotschildovcov

…..obrázek si udělejte sami….

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

 1. .lak napsal:

  Tak je to o krajně nemorálních likvidacích. Hrátky s veřejností senzacechtivých držících se pravidla že když je hrneček plný víc se do něj holt nevejde a na to hrající především vytvářenými klimaty zájmových ve finále i skončení užitých, jakkoliv.

  Tohle bylo jinam a reakce na politické poměry hnané zejména úžery majitelů banksterů.

  Dobře mu. Vše je jako vždy jinak v korektních (rozuměj v polopravdách horších lží) a intrikánských zájmech zabalených do politik nátlaků deformací hospodářských vztahů na úkor celků zejména ohavně zapřažených zájmů zisků i úžery a zájmů řekněme priorit vyvolených či pomazaných účelových ziskovců třeba přes mrtvoly a tedy nazvěte si oblbováky stahování grantů či králíků a intrik jak chcete. Není vše co se třpytí zlato a vyksvajlantová krabice výstavních panďuláků křoví spatra na nevolníky reálného absolutismu monarchismu a nikoliv pro zaměstnance daňových plátců prakticky inkvizice konqisty mamona obsahuje nechutný obsah klubek jedovaté a odporné havěti jak pandořina skříňka běd pro okolí.
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
  Brexit byl řešení pro británii a pomiňme jestli to bylo pro ně včas a tedy s touto habaďurou zcela nelze svobody a prosperity docílit ani náhodou, opaku zjevně snadno a to opomíjim obludnou snahu vymístit domorodce kamsi do háje zeleného v lepším případě řekněme funebráky za jejich peníze exotickými privilegianty, slušně. Czechxit protože na konci je stejně patrně industriál ukr.
  https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0 time 5:18
  https://www.youtube.com/watch?v=52zIso8OEuQ
  Toto jak to spolu koreluje nemá cenu ani komentovat.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Juncker-chvalil-Ukrajinu-do-nebes-Ale-mel-by-se-podivat-na-tyto-vazne-informace-543296
  https://tadesco.cz/rada-katastrofa-ukrajina/

  https://aeronet.cz/news/video-donald-trump-prijel-do-bruselu-vynadat-predakum-nato-ze-nemecko-je-zajatcem-ruska-a-zesmesnil-chovani-aliancnich-zemi-v-evrope-ve-vztahu-k-tomu-zlemu-rusku-sef-nato-stoltenberg-na-trumpa/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.