Americký Senát potvrdil do funkce soudce Kavanaugha

AKTUALIZACE 7.10., 20:54 hod.: Soudce Kavanaugh složil přísahu v sobotu večer v budově Nejvyššího soudu USA, obřad byl soukromý. I přesto se před budovou soudu opět shromáždili demonstranti. Zdroj

Ti demonstranti dostali zřejmě od Sorose dobře zaplaceno, když jsou tak vytrvalí. Všimněte si barvy kravaty, kterou měl Brett Kavanaugh při přísaze. No zdá se, že zná symboliku dobře. 

 

Soudce Brett Kavanaugh byl potvrzen do funkce soudce Nejvyššího soudu USA. Je to vítezství pro Donalda Trumpa, vítězství po týdnech šokujících obvinění, zuřivých slyšení a velkých protestů, které dále rozdělily Ameriku.

Konečné hlasování v Senátu kontrolovaném republikány potvrdilo, že Kavanaugh bude zastávat tuto funkci. Soudci jsou jmenováni doživotně. Na desetiletí nakloní Nejvyšší soud Spojených států konzervativním směrem.

Zdroj: The Guardian

Snaha chazarské mafie naštěstí nevyšla. Tolik špíny, kolik na něj naházeli ve snaze ho odstranit, bylo dalším ubohým pokusem chazarů.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15 komentářů

 1. Vítězslav Crha napsal:

  Obrovské blahopřání a víra v to, že se něco změní. Díky Bohu.

 2. Vítězslav Crha napsal:

  Díky Bohu za Ty dary

 3. Svetbezvalek napsal:

  Z Ameriky nikdy nekoukalo nic hezkýho. Vraždění lidstva pokračuje,války všude kam se podíváš…je to tedy utopie, rád bych se mýlil ale kdo zastaví válku s Rusem to ví asi jen bohové

  • tomáš marný napsal:

   Milý světe bez válek,
   měl by sis uvědomit, že mnoho věcí je zde úplně naopak než jak je vidíš ty. Ty války dělal deep state a né ta správná strana a armáda ameriky. Nyní tomu bude jinak. Trump je samo na straně putina. Kdo má otevřené oči a myslí, tak je mu to jasné. Zatím nemohli úplně s pravdou vylézt ven…..
   tm

   • lada napsal:

    Kdo má oči otevřené vidí i pokračování agendy a protlačování dalších pro lidstvo destruktivních technologií. Nemáte tady náhodou celý článek o účincích 5G které Trump protlačuje, chamtrails které jedou i v Rusku naplno, co si o tom myslet? Takže Putin bojuje proti terorismu a světovému míru ale prášit na svojem území nevadí nebo jak to je? Rád bych věřil že je vše na správné cestě, taky tady hltám ty články a chci věřit že se něco změní k lepšímu, ale pořád dost věcí tak trochu nezapadá

 4. eno napsal:

  Potřeboval by jsem vysvětlit, proč je údajně tato osoba tak důležitá a proč by zrovna on měl rozjet nějaké zatýkání. Je pravda, že i na čt jsem zaregistroval reportáže proti tomuto člověku, demonstrace atd. Ale proč to je na něm?

  • tomáš marný napsal:

   Milý eno,
   je to hlavní soudce US a jenom ten může dát povolení k odpečetění obálek. NIkdo jiný. Proto bylo takové „HALO“ proti jemu zvolení a NÁHRADNÍ FIGURA SOROS, dala za to mnoho papírků a podplácela lidi po celé americe, jenom aby ho nezvolili…..
   tm

   • eno napsal:

    To jste mě moc nevysvětlil, doposud jsem to chápal tak, že je třeba doplnit soud na 9 členů, tedy lichý počet, aby mohli o něčem v hlasování rozhodnout. A proč by on jako nový člen měl být hlavní soudce? A teď k těm obálkám-přeztože chodím hodně na různé stránky, tak nikde jsem o nějakých obviněních v zapečetěných obálkách nečetl. Je někde odkaz?

 5. roman napsal:

  A môže začať odstraňovanie satanistov.

 6. Adam napsal:

  Trump obvinil Sorose z financování protestů proti jeho kandidátovi na soudce https://cz.sputniknews.com/politika/201810068196485-trump-soros-kavanaugh/

  • Vítězslav Crha napsal:

   Ale kterého? Toho co byl odejit pádem letadla nad Alpami, a nebo toho dvojníka, co si hraje na Sorouše a patrně má přístup i k penězům toho prvého?

 7. Bogena napsal:

  No nazdar – má to doživotne ? Prajem mu Silu ustáť nasledujúci proces.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.