Anglie je v počtu znásilnění už první na světě

Za naprostého nezájmu médií se Anglie stala ve fiskálním roce 2017/18 zemí s nejvyšším počtem znásilnění na světě v přepočtu na 100.000 obyvatel. Vyplývá to ze statistiky serveru Statista (1), který udává, že v Anglii a Walesu bylo zaznamenáno celkem 53.977 znásilnění, což znamená 148 denně a 92 na 100.000 obyvatel za rok ( V roce 2017 jich bylo v Česku 5,65 na 100.000 obyvatel./ Tím Anglie předstihla dosud první Jihoafrickou republiku, kde bylo zaznamenáno 70,5 znásilnění v roce 2017/18 na 100.000 obyvatel (2). Zatímco počty znásilnění v JAR zvolna klesají, viz graf, tak v Anglii a Walesu to byl meziroční nárůst o 29 %.

 

 

 

K tomu je ovšem třeba dodat, že většina zemí subsaharské Afriky počty znásilnění nesleduje nebo nezveřejňuje a ve Švédsku se počty znásilnění snižují tak, že policie některé případy odmítá nejen vyšetřovat, ale dokonce i zaznamenávat. Švédsko už ovšem ratifikovalo Istambulskou smlouvu, která má prý zabránit násilí páchaném na ženách… Tedy je vidět, že příslušné neziskovky, které byly vytvořeny za účelem kontroly dodržování zmíněné smlouvy opravdu nezahálejí.

Také z toho důvodu se ve Stockholmu konala i jedna demonstrace, na které vystoupila i česká emigrantka Kateřina Janouchová (3). Zde uvedený graf byl vytvořen z údajů Eurostatu (4) a rok 2017 pomocí zdrojů (1,2)

zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. .lak napsal:

  A v J.A.R. v rasizmu bezbřehých násilí vy západní ho.noty multikulturní.

  https://pravyprostor.cz/zemanova-volebni-povinnost/

  Firmy bolševiků na vlastní prospěch a přítěží mají to že voliči ať se snaží jak chtějí jim to spolčení rvaček budulínků u koryta nepřekazí akorát tam mají demokracii. Zaměstnancům čímž voliči jsou dávají pouze diktát že už to berou samozřejmostí jako nikým nevolená komise cestovky araboafričanu s jejich tiskárnou ECB dvorečku snad samozvané šlechty bilderberg v roli deep state se službami států víceméně dosazeným exotům v kondominiích podlokajících falze flagistů. To zní jako blbý fór ale je jen v kostce jak to v tomhle bordelu sprostých pasáků a nic jiného nejsou a proto se také tak chovají kuplíři s lidskými zd(st)roji světu s podlokajníky lobistů úžerů a trhu a islamistům. Dopracovali to darebných zanášejících slepic a jako takoví by je dehonestovaní hospodáři a tvůrci hodnot daní do područí těchto otroctví dárečků měli picnout bez odkladu.
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
  https://www.youtube.com/watch?v=2HSvDP0QW-o

 2. Vítězslav Crha napsal:

  Já osobně si myslím, že vrozená naivita angličanů nezná mezí a tak jde ruku v ruce s tímto násilnickým způsobem jak uchvátit a oplodnit nic netušící ženy, které mnohdy ani nepostřehly, že se v jejich zemi rozšířila i jiná jakási potmavená komunita.

  • Jan napsal:

   Ono je to slozitejsi. UK bylo imperium s koloniemi, ktere vykoristovalo. O prilivu migrantu tam nerozhoduji obcane, ale politici ovladani silami, ktere migraci, neoliberalismus a neomarxismus podporuji. Maji na to ohromne prostredky, jimiz mohou ovlivnovat vse. Jsou nam skryti a proto tezko postizitelni.

 3. Jan napsal:

  Ta CR krivka je soli v ocich slunickarum a Havloidum, ty doktory a inzenyry z Arabie a Afriky v Anglii a jejich nasili stale v Cesku postradaji. Pamatujme si ty smejdy co sem tuhle pakaz chteji navezt. Jde jim o to, parazitovat na nas a zaroven vnest chaos do spolecnosti. Jsou sily, ktere jim to umoznuji, je to EU a NWO Spojenych statu.

  • aaa napsal:

   Nabyl jsem dojmu, že někteří z nich opravdu neotřesitelně věří tomu, že konají dobro. Bohužel fanatik na argumenty a čísla neslyší. Jeden se se mnou dokonce dohadoval, že ČR je jedna ze zemí s nejvyšším počtem znásilnění, když už je o tom řeč. Možná je podobnými bludy krmí na těch jejich „školeních“, kdo ví.

 4. Maroš napsal:

  Na odľahčenie – trochu škádlenia… Ono je to totiž o tom ako vedieť „kultúrne“ v hlave spracovávať aj sexuálne podnety a správne chápať-interpretovať signály… Len zamyslenie – kam zmizli v Afrike všetky tie krásne Berberky s odhalenými prsami, všetky bez hnby nahaté domorodkyne, ktoré bežne nikto neznásiľňoval – čo sa to deje – žeby šaty, drogy, žiadne tabu urobili z človeka zvera?
  Láska bez Bariér 2018 celý film cz dabing
  https://www.youtube.com/watch?v=wP6ybTO-i2I

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.