ANO, MÁME SE HŮŘ, PANE BABIŠI. A VY? DOBRÝ?

Přijel jsme domů a čekala mne mailová korespondence. Psala mi paní účetní a stát. Paní účetní mi poslala příkaz k úhradě mezd, včetně „solidárního“ příspěvku pro potřebné. Uhradil jsem VZP a SSZ a zamáčkl slzu v oku, že přispěji potřebným na hernu, satelit, žvára a krabicový víno.

Psal mi stát. Udělil mi pokutu. Coby buržoazní spoluvlastník činžovního domu, ze kterého odvádím daň z daní (tedy daň již jednou zdaněnou), jsem uhradil nejen daň z nemovitostí, ale i daň z příjmu a poslal na sebe Českou poštou práskačenku (daňové přiznání). Volala mi paní z FÚ, že když mám datovku, musím to poslat datovkou. Poslal jsem v PDF. Paní mi napsala, že mi uděluje pokutu 2 000,- Kč, protože jsem to dle zákona neposlal v souboru xml, ale PDF.

Já, jako debil 2 x státu přiznám příjem a zaplatím daň a on mne stejně opentlí pokutou. ANO Andreji Babiši, seru díky té buzeraci na tento stát, protože, pokud se mnou někdo vyjebává, nemůže ode mne čekat jiný přístup. Před pár dny jsem byl na pivku se dvěma zaměstnancema státní správy. Pokecali jsme, jak jde život. Říkali, že na jejich odborech zadali zakázky na IT namísto loňských 3 – 5 mega za 30 – 50 mega. Žádné nové služby či projekty, prostě jen stoupla „náročnost“.

Bez výběrového řízení, neb dosavadní firma má ve smlouvě exkluzivitu. Jeden říkal, že jejich odbor platí už rok ajťáka 80 litrů měsíčně. Jenže ještě nevysoutěžili za rok server a tak ten ajťák za ty prachy hraje na notesu hry a občas někomu nastaví mail, či odviruje PC. Ten druhej zase říkal, že udělali výběrko na notesy pro zaměstnance. Vyhrála to firma, co je nabídla za 14 000. Jenže za ten rok, něž se to vysoutěžilo, je konkurence prodávala za 8 000,- Kč. Ministerstvo je pak koupilo za 14.

Stát na mne uvalil (protiprávně s ohledem na výši dluhu) exekuci ve výši 480,- Kč na VŠECHNY MÉ NEMOVITOSTI, protože jsem jako společník firmy neuhradil před deseti lety daň z nemovitostí za pozemek. Abych nebyl exekuován, uhradil jsem, ale zároveň jsem odmítl uznat dluh, neb jsem společnost tři roky před tím prodal. Dodnes mi stát nevrátil ani kačku. ČEZ mi před půl rokem poslal info, že mám za EI přeplatek 30 litrů a že mi to pošlou poukázkou. Napsal jsem jim, že to chci zpět na účet, ze kterého jsem hradil zálohy. Dodnes nic nepřišlo.

Dneska u nás doma bylo UPC. Přestěhovali jsme se a tak jsme chtěli službu převést na novou adresu. UPC nám za věrnost, že u nich zůstáváme, vystavilo fakturu za 600,- Kč. Přišel technik, „nahodil to“ a když odešel, zjistil jsem, že jde jen ČT 1. Volal jsem na UPC. Prej mám nastavit nějakej slovenskej kanál a nechat ho hodinu a pak se to srovná. Tak to mi už hlava nebere, on to tu pořád řídí Mečiar? Když jsem na toho technika čekal, dal jsem si před tím guláš u Zábranskejch v Karlíně.

Guláš šel, knedle ale buď oschlý, nebo upražený v mikrovlnce. No, 180,- Kč, nedej si to. No prostě, máš Mustanga, tak plať debile. No, jak říkám, dorazil jsem dom, otevřel poštu a následně státu zacáloval 30 litrů. Pak, namísto abych se ožral, jsem si umyl 5 chemicky dozrálých meruněk a sežral je. Před tím jsem zalil zahradu a „nabil“ pasti na slimáky.

Není to na psychiatra?
Andreji Babiši, dáte se mnou kafe v sokolovně? Vy totiž nevíte, že je tady lidem hůř. Bych s Vámi pokecal, ale u zmrzky, či kuřat ne…….

Zdroj: 1

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jiriPavelJan Carvan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jan Carvan
Host
Jan Carvan

Nechápu proč oslovujete neustále Babiše, který, když vstoupily v platnost Vámi kritizované zákony a břiblblá nařízení, nebyl ještě v politice. Sice Babiše také zrovna nemusím, ale za Vámi uváděné problémy může ODS, ČSSD, KDU-ČSL, KSČM a ostatní předchozí parlamentní strany. Všem jim šlo totiž jen o to, aby bylo vše složité a nikdo se v tom nevyznal a oni přes své koně ždímaly stát.

Pavel
Host
Pavel

Carvane – kdo asi jiný než Babiš tady zavedl Elektronické přehledy DPH, elektronická podání a Kontrolní hlášení a podání a elektronická potvrzení těch podání? Nečas nebo Sobotka? Nikoli – byl to Babišův vynález – pardon jeho vynález ne – pro noty si jel tenkrát do USA. A EET o tom ani nemluvím a nejde jen o hostinské. Je to jen o tom ze Zjevení Jana v Biblí svaté: „A kdo nebude mít znak šelmy na čele nebo na ruce, nebude moci kupovat ani prodávat“. A k tomu již v podstatě došlo a není třeba ani těch čipů míti je na… Číst vice »

jiri
Host
jiri

Policie žádá Sněmovnu o vydání Babiše s Faltýnkem kvůli Čapímu hnízdu

Mandátový a imunitní výbor Sněmovny dostal žádost policie o vydání šéfa hnutí ANO Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání. Žádost se týká kauzy Čapí hnízdo.
https://www.novinky.cz/domaci/445990-policie-zada-snemovnu-o-vydani-babise-s-faltynkem-kvuli-capimu-hnizdu.html