Ano, je třeba se semknout – proti zrádcům!

…..co chybí českému lidu je uvědomění. Budeme věřit, že přijde dříve, než přijdeme nařadu????

09:54

Ano, je třeba se semknout – proti zrádcům!

Podle britské premiérky tu máme dva islámy. Jeden mírumilovný a druhý ideologicky překroucený. Jak si tedy máme vysvětlit, že Korán je jen jeden. Hlásá vraždit bezvěrce, trestat ženy kamenováním. To je také ideologicky překrouceno a existuje ještě mírumilovný Korán, nebo mírumilovné kamenování či bití žen?

Jak vidno, Britové zešíleli stejně jako Francouzi a nastavují dobrovolně své krky.

Jediné, co je zde překroucené, jsou zrůdné reakce politiků na tato zvěrstva. Politiků, co tvrdí, že si musíme zvykat, že se musíme semknout, že nás to neporazí. Tvrzení, že vrahy jsou Britové, Francouzi, Němci, pomatení frustrovaní mladíci, jejichž akce nemají nic společného s islámem. Zakazují nám kouřit v hospůdkách, zakazují nám zabijačky či pomazánkové máslo. Co je ale nejhorší je to, že nám systematicky lžou, obětují nás a toho, kdo poukáže na skutečný stav věci kriminalizují. Tito politici se chovají jako vlastizrádci.

Naše policie stíhá střelce z Chomutova jako vraha za to, že zastavil šílence, který najížděl dodávkou do lidí. V Británii podobné šílence nezastavil policista, protože nesměl být ze zákona ozbrojen. Všude v Evropě je každý, kdo se postavil teroristům a snažil se je zastavit, oslavován jako hrdina. V ČR je takový člověk vězněn jako vrah. Je nebetyčnou lží, pokud někdo tvrdí, že jsme bezpečná země a že se to, co se stalo v Londýně, Nice, Paříži a jinde u nás nemůže stát. Stane se to a obávám se, že brzy.

Pokud to někomu nedošlo, je válka. Za války se zrádci popravovali. My nejsme schopni je ani mírumilovně vyhnat od jejich koryt volbami. Naším skutečným nepřítelem je Brusel a jeho politici. Islám, šířící se po Evropě a jeho teror jsou důsledkem jejich politiky. Vyžeňme ty vlastizrádce, zavřeme hranice a zbavme Evropu zla. Pokud to neuděláme, budeme postupně umírat, až nakonec zahyneme všichni.

Neexistuje ideologicky překroucený islám. Existuje pouze islám, hlásající vraždění bezvěrců a kamenování žen.

Zdroj (1)

Na žádost uvádím jméno autora článku: Michal Malý

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Ano, je třeba se semknout – proti zrádcům!"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Šikana, vyhrožování dělníkům, zpřísňování výroby, hroucení z přepracování. Americká firma na Moravě zastavila výrobu a odborář promluvil, co předcházelo
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Sikana-vyhrozovani-delnikum-zprisnovani-vyroby-hrouceni-z-prepracovani-Americka-firma-na-Morave-zastavila-vyrobu-a-odborar-promluvil-co-predchazelo-490726

jirik
Host
jirik
Vojnový veterán sa ešte pokúsil priblížiť, ako to vyzeralo v západnom Iraku. Smrť nevinných ľudí bola na dennom poriadku, médiá to však odprezentovali ako “izolovaný incident”. “Čo sa tam teda vlastne dialo? Zabíjali sme ľudí. Zabíjali sme nevinných ľudí. Ľudia boli väznení, ak vyzerali ako povstalci, urobili ste si s nimi, čo ste chceli. Boli sme v západnom Iraku, provincii Al Anbár, v meste Al Kaim, južne od Eufratu a v blízkosti východných hraníc so Sýriou. Všetci sa tam cítili slobodne, neboli tam žiadne médiá, nikto na vás nedozeral. A mariňáci to tam celé prevzali. Strieľalo sa, rabovalo, znásilňovalo, zabíjalo…kohokoľvek… Číst vice »
merlin
Host

Sice mimo téma, ale důležité:
Díky merline za námět pro všechny…..
tm

jirik
Host
jirik

Česká republika se pro přijetí eura zavázala v referendu o vstupu do EU, teď by měla určit závazné datum, říká eurokomisařka Věra Jourová /ANO/. Dodává, že často čeští ministři zvedají ruku pro zákony, které pak kritizují. Ulehčují si prý často práci tím, že si stěžují na Brusel. K otázce migrace tvrdí, že kvóty na uprchlíky udělaly velkou škodu, měli jsme se prý soustředit na pomoc vně Evropské unie.
http://vool.cz/Qh2q3

jirik
Host
jirik

Lidé shromažďují peníze na nákup lodí. Chtějí jet bojovat proti neziskovkám, které u Afriky nakládají migranty
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lide-shromazduji-penize-na-nakup-lodi-Chteji-jet-bojovat-proti-neziskovkam-ktere-u-Afriky-nakladaji-migranty-490885

jirik
Host
jirik

Na Slovensku odhalili pamětní desku zemřelým artistům Alexandrova sboru. Foto
https://sptnkne.ws/e9yx
Ve slovenských Rišňovicích odhalili pamětní desku na počest umělců Alexandrova sboru, kteří zemřeli v prosinci roku 2016, informoval agenturu Sputnik starší poradce ruského velvyslanectví v Bratislavě Dmitrij Kovalkov.

Pamětní deska byla instalována na budovu místní rady z iniciativy starosty Karola Laboše a místních obyvatel. Sbor zde vystupoval v říjnu roku 2015 během hostování na Slovensku, místním se vystoupení velmi líbila. „Většina artistů, jež tragicky zemřela v katastrofě, tehdy byla v Rišňovicích a vřele se s místními bavili,“ řekl Kovalkov.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!