ANTIFA protestuje proti Sorosovi, který jim nezaplatil za protesty

Co slyšíte ve videu je, že ANTIFA protestuje proti Georgu Sorosovi za nezaplacení! Shromáždění ANTIFA křičí: „Georgi Sorosi kde jsou naše peníze?! Už žádné další protesty, žádný další odpor!“

Soros platil protestujícím ANTIFA. Stejně jako hnutí Black Lives Matter. Též placeni za protestování.

George Soros nemůže mít pod kontrolou vše. Předává peníze organizátorům, kteří vedou skupiny. Ti by pak měli platit dalším protestujícím. Ale je možné, že jim nezaplatili.

 

Takže v podstatě antifašisté byli placeni kapitalisty, kteří pak nahnali své vlastní lidi za úplatu.

Tolik korupce v této skupině. Není divu, že jsou to ztroskotanci. Legrační, kolik anarchistů a komunistů miluje kapitalismus, když dolary tečou.

Tito blázni jsou příliš hloupí, aby si uvědomili, že George Soros je využívá k tomu, aby rozvrátili Ameriku. George Soros nedává nikomu, s výjimkou globalistů.

zdroj: 9

překlad tereza

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KarlVítězslav Crhaoskarmarmaris Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
marmaris
Host
marmaris

No vida. Zde je důkaz, co se vědělo už od začátku, že dementní, neustále řvoucí, útočící a agresivní mládež, jsou Sorosem a u nás navíc mamrdóóĺskou ambasádou najatí žoldáci.

oskar
Host
oskar

Když chodíte poctivě do „práce“, která vás navíc baví (dělat bordel, rozbroje a násilnosti) a nezaplatí vám…tak to nasere, to chápu 🙂

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Oskare velmi přesně popsané a Bohu žel pravdivé. Úplatní hloupí zmrdi šli proti vlastnímu lidu do ulic hulákat zaplacené nesmysly. To je neodpustitelné a hlavně si musíme teď opravdu dávat pozor na mladé všeobecně co se jim honí palicemi,aby podobným způsobem úpatně nezvrátili chod dějin v neprospěch budoucího rozvoje. Jak málo chybí a vše může být jinak. Neznalost dějin nezná ani budoucnost,kterou bychom měli společně tvořit k dobru a ne ke zlu. Zlý strýček navíc neplatí,takže špatný zaměstnavatel přepracovaná přestárlá svině z USA má na svědomí vše špatné co se v posledních letech stalo. Nic nebyla náhoda ale promyšlená falešná… Číst vice »

Karl
Host
Karl

bez komentaře