Apokalyptická kráva: První červená jalovice, která se narodila v Izraeli po dvou tisících letech, vyvolává strach z Armagedonu, poněvadž křesťanské a židovské svaté knihy říkají, že „přinese konec světa“

První „červená jalovice,“ která se narodila v Izraeli po dvou tisíci letech, vyvolává strach z Armagedonu, poněvadž křesťanské a židovské svaté knihy říkají, že „přinese konec světa“

Chrámový Institut v Jeruzalémě (The Temple Institute) řekl, že tele prošlo rozsáhlým vyšetřením odborníků.

 

Jsou obavy, že Biblické proroctví předpovídající konec časů se stane skutečností, protože se v Izraeli narodila první „červená jalovice za 2000 let.“

Chrámový Institut v Jeruzalémě oznámil, že porod telete se přenášel na YouTube, a že podstoupí „rozsáhlé vyšetření,“ aby zjistili, zda je červené po celém těle. Pokud bude jalovice shledána za „bezvadnou„, Institut prohlásí, že tele „přináší slib obnovení biblické čistoty ve světě.“

Jak v křesťanství tak i v judaismu je červená jalovice hlavním bodem předpovědi o „konci časů.“

Po obětování červené krávy může začít výstavba Třetího chrámu v Jeruzalémě. Institut a další skupiny na celém světě byly zřízeny s cílem postavit Třetí chrám na hoře Moriah nebo na Chrámové hoře. Červená jalovice (také známá jako červená kráva) byla kráva, která podle hebrejské Bible byla přinášena kněžím za oběť.

 

Bible říká, že po narození perfektně červeného tele (ženského pohlaví), se vrátí židovský Mesiáš. Ale někteří teologové tvrdí, že budova Třetího chrámu je spojena s „Soudným dnem“ nebo „koncem časů.“

Tato apokalyptická událost přinese to, co křesťané nazývají „vytržením“ (blažeností) – kde všichni křesťanští věřící (živí i mrtví) vstoupí na nebesa a připojí se ke Kristu. Osud nevěřících není tak slibný. Pro ně vytržení znamená věčný trest jejich duší v pekle.

Ředitel Institutu rabín Chain Richman se domnívá, že nastal čas pro stavbu Třetího chrámu, po tom co se narodila červená jalovice.

Zdroj: 9

překlad tereza

Na tomto místě jen připomínám, ať si každý položí otázku, co to je asi tak za náboženství, které obětuje živé bytosti. Stavitelé chrámu jsou i Svobodní zednáři.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
aston 405MarošZdravímkaliaAnan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

ORBÁN JE ORBÁN! Orbánovo delo a ochrana kresťanstva! „Konštantín mal o Orbánovu ponuku mimoriadny záujem. Aby ho udržal v meste, schválil mu malú rentu. No Konštantín mal na zostrojenie nových zbraní málo finančných prostriedkov. Bronzové kanóny boli ruinujúco drahé, značne nad možnosti cisára, ktorého finančná hotovosť bola obmedzená. Dokonca ani Orbánov malý plat nebol vyplácaný pravidelne, a ako sa rok vliekol, zostal majster remeselník bez prostriedkov. Neskôr v tom istom roku sa teda rozhodol skúsiť šťastie inde. Odišiel do Edirna, aby požiadal o audienciu u mladého sultána. V tom čase trápila Mehmeda ohľadom Carihradu nerozhodnosť. To mesto predstavovalo vrcholný zisk… Číst vice »

jirik
Host

Arabský historik a geograf Al-Masúdí vo svojej knihe Kitáb at-tanbíh val-išráf /Kniha poučenia a opráv/ o Slovanoch napísal: „ Slovania sú najmocnejší národ. Keby sa spojili, nebolo by na zemi sily, ktorá by ich porazila.“
https://vk.com/socha?w=wall325721098_18368%2Fall

Maroš
Host
Maroš

Slovania sa bohužiaľ porážajú sami! Ǔtrpnosťou! Keby mi nejaká ignorantská lekárka zabila dieťa – tak ja zabijem ju! Mám s lekármi dobré skúsenosti, ale zažil som aj úplné svine – žiadne úplatky – takú špinu treba chytiť pod krk! Potom urobí čo má!

Ako dobre „nezaplatené“ svine v našom zdravotníctve zabíjajú našich ľudí – deti bez výnimky! Otrasná relácia s príbuznými obetí nášho zdravotníctva!
Dopoludnie na Infovojne s Adrianom 13.9.2018
https://www.youtube.com/watch?v=bISOfJvHg5s

Jana
Host
Jana

Prečo komentujete niečo iné ako je uvedené v článku? Nechápem!!! Nemáte sa kde vykecat? Admin maz to. Ďakujem.

Maroš
Host
Maroš

Jana – a čo to čítaš! Musíš kvôli tomu robiť cez čas?! Tak nech ti bakalovci, alebo smatanovci pridajú na mzde! Zmaž sama seba! Vysvetli mi jediný dôvod, prečo by som MOHOL A MAL komentovať – ZADARMO – akurát to, čo si schopná chápať len ty! Toto robia platení komentátori na mainstreame! Vypadni si čítať Mladu Frontu Dnes, SMEti a Denník N!
Ste posraní z toho, ako neviete riadiť informácie a zabrzdiť zdieľanie informácií – NEMÁTE TO POD KONTROLOU! He he!

Pavel
Host
Pavel

Je zajímavé, že věděli dopředu o teleti, které se bude rodit celé červené a proto ten porod hned natáčeli.Takže zase nějaká bouda, aby si mohli ospravedlnit nějakou jimi připravovanou katastrofu, třeba jako 11.září s dvojčaty.

kalia
Host

podle mě je to pro to, aby mohl přijít židovský „mesiáš“

Maroš
Host
Maroš

Kalia – iste! Židia sa totiž nevedia zmieriť s možnosťou, že si v minulosti mesiáša už prekotne odkrágľovali – Ježiša Krista! A tak hľadajú a dúfajú v náhradu!
No – keby som nič nevedel o animistických národoch po celom svete – jednoducho mi mozog neberie, ako nejakí pajchlatí musia v 21. stororočí obetovať nejakú kóšer kravu – ako keby nestačilo, že kvôli ich satanistickým záujmom zomierajú a krvácajú tisíce dobytkoľudí! No nezabi to!

Anan
Host
Anan

Zase nějaké připitomnělé biblické vysvětlení, které bylo celé napsaná tak aby lidem zblblo hlavy. Konec časů je koncem těch, kteří lidstvo ovládají prostřednictvím bank, konzumu a vymývání mozku. K tomu není potřeba červené jalovice. Banky padají a připravuje se nový finanční systém QFS.

Zdravím
Host
Zdravím
aston 405
Host

Planetě Zemi bych se vůbec nedivil, kdyby si s námi už tak moc nevěděla rady, že by vytvořila kataklyzma. Naštěstí se ještě drží – statečná matička dutozem.

No a břídí se mi, jak někdo může být tak tupý a obětovat jenom tak zvíře pro své náboženské přesvědčení. (Vím, že jsou daleko horší případy, tajné spolky obětující děti….. raději si to ani nechci představovat.)