Arcizločinec Netanjahu hledá imunitu tím, že bonzuje na své páníčky. Demontáž chazarské mafie pokračuje, na řadu se dostane i Emmanuel Macron

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 19.11.2018

 

 

Vražedný válečný zločinec a Satana uctívající izraelský premiér Benjamin Netanjahu se snaží dosáhnout dohody, aby zachránil svůj vlastní život tím, že vysype informace o jeho pánech z rodiny Rothschildů, říká Mossad. Hrozící pád Netanjahua znamená i konečné zhroucení chazarské mafie v dohledné budoucnosti, a nebude to dlouho trvat a francouzská i švýcarská větev rodiny Rothschildů a jejich skrytí spojenci budou povolání ke spravedlnosti.

Pád Netanjahua je jen částí pokračujícího kolapsu vlády chazarské kliky, který odstraní celou řadu západních vůdců, včetně Emmanuela Macrona ve Francii a Mohammed bin Salmana v Saúdské Arábii, jak uvidíme níže.

Nejprve se podívejme blíže na případ Netanjahua. Z tohoto pohledu izraelská policie doporučila podat trestní obvinění proti Netanjahuovi ve třech samostatných záležitostech. Poslední se stala minulý týden v rámci mediálního korupčního skandálu.

Dosud Netanjahu využíval své funkce předsedy vlády, aby zabránil jeho vlastnímu stíhání. Ale poté, co ztratil parlamentní většinu, jeho schopnost zabránit vlastnímu zatčení končí, říkají zdroje Mossadu.

Netanjahův pád byl urychlen jeho rychle poraženou ofenzívou proti pásmu Gazy, říká zdroj Pentagonu. Tato ofenzíva měla za cíl odvrátit pozornost veřejnosti od vraždy novináře Washington Post Jamala Khashoggiho, říkají zdroje. Namísto toho však dosáhl opačného efektu, protože OSN, Rusko, Jordánsko, Francie, Spojené království, Egypt a USA se spojily proti jeho kriminálním aktivitám. Toto bude „poslední hřebík do rakve Netanjahua,“ říkají zdroje.

 

Pád Netanjahua přichází právě tehdy, kdy arabsky mluvící křesťan, bývalý generální velitel amerického Centrálního velitelství, generál John Abizaid, byl jmenován velvyslancem v Saúdské Arábii, říká zdroj Pentagonu. To znamená, že „bude účinným vojenským guvernérem, který může denuklerizovat Izrael a rozdělit Saúdskou Arábii, zatímco bude spojenec s Tureckem, Irákem a Íránem,“ říkají zdroje.

Cílem je ukončit zločinný plán Chazarů na ovládnutí světa skrze tzv. Velký Izrael, rozléhající se od Eufratu po Nil, říkají zdroje.

Předtím, než se Netanjahu obrátil na své páníčky Rothschildy, „udělal zoufalý krok,“ aby přiměl prezidenta Donalda Trumpa vydat tureckého politického aktivistu Fethullaha Gulena, jako další pokus odvrátit pozornost od role Netanjahua při vraždě Khashoggiho.

Gulen věří, že je jedním z dědiců Sabbatýnské mafie a je obviňován tureckým prezidentem Erdogan za neúspěšný pokus o převrat proti němu v roce 2016. Erdogan nyní hledá k vydání 462 Gulenových aktivistů v 83 zemích.

Erdogan však nyní ví, že jeho skuteční nepřátelé jsou Netanjahu, jeho loutka princ Saúdské Arábie Mohammed bin Salman (nebo pravděpodobně jeho dvojník) a jejich šéfové Rothschildové, podle Mossadu a japonských vojenských zpravodajských zdrojů. Tento pokus odvrátit pozornost Gulenem „dopadl neúspěšně“ a Trump je nyní nucen „zbavit se poraženého Bibi (Netanjahu) a MbS ve prospěch dohody s Tureckem a Íránem,“ říkají zdroje Pentagonu.

Netanjahův pád přišel minulý týden po setkání Trumpa a prezidenta Vladimíra Putina ve Francii, říkají zdroje Pentagonu. Toto setkání vyústilo ve výběru ruského generálmajora Alexandra Prokopčeka jako kandidáta na nového šéfa Interpolu, říkají dále zdroje. Prokopčuk bude „pomáhat zpravodajské službě USA, aby vydával další ‚červená oznámení‘ a sesadil agenty Kabaly a jejich izraelské poskoky po celém světě,“ dodávají.

 

 

V USA se tento proces také urychluje. Senátor Lindsey Graham je nyní předseda senátního Výboru pro justici, kde se očekává „urychlení nominace soudců a vynesení na světlo zločinů Deep state,“ říkají dále zdroje. Předchozí senát, přestože byl zdánlivě republikánský, blokoval jmenování nových soudců a státních zástupců, čímž zpomaloval dlouho očekávané zatýkání v USA.

Kromě toho je nový předseda finančního výboru Senátu, Chuck Grassley, „připravený zvěřejnit podvody, zločiny a korupci na Wall Street,“ říkají.

Chazarská mafie, která ztrácí moc ve Washingtonu, D.C., provádí marné pokusy zabránit dalšímu stíhání tím, že útočí na Kalifornii energetickými zbraněmi (Directed Energy Weapons = DEW). Viz níže uvedená definice.

Systém DEW je systém využívající paprsek koncentrované elektromagnetické energie (včetně laserů a mikrovlnných systémů s vysokým výkonem) nebo atomových či sub-atomových částic primárně určených jako prostředek k zabíjení, zranění, paralyzování nebo dočasnému zneškodnění lidí, nebo zničení a poškození majetku nebo hmoty.

Akustické zbraně využívají zvuk v širokém frekvenčním spektru k zabíjení, zranění, deaktivaci nebo dočasné paralýze lidí. Akustické zbraně, i když jsou mimo společnou definici DEW, mají účinky a nebezpečí, které jsou více podobné DEW, než u konvenčních zbraní.

Jsou zde jasné důkazy, že takové zbraně jsou nyní používány proti Kalifornii ze strany Chazarů.

A nejen to, informátorka Deborah Tavares poskytuje důkazy o tom, že za těmito útoky stojí rodina Rothschildů a jejich společnosti Pacific Gas & Electric.

 

 

Jasný signál toho, jak Rothschildové panikaří, a jejich služebníci také, když přišli s vyjádřením, jako kalifornský demokratický kongresman Eric Swalwell, který vyhrožoval útokem jadernými zbraněmi, pokud se Američané držící zbraně odmítnou odzbrojit.

Co tito zločinci asi nevědí, je, že už nepracují tajně nebo beztrestně. Zvláště slyšíme, že francouzská větev této rodiny je odpovědná za mnohé z těchto zločinů.

To znamená, že role se nyní obrátily a nyní jsou oni v ohrožení. To lze vidět v zoufalých výzvách francouzské loutky Emanuela Macrona, aby vznikla evropská armáda, která by „ochránila EU před Čínou, Ruskem a USA.“ To, co skutečně myslel, bylo chránit Rothschildy a jejich otrocké režimy jako Německo a Francii od hněvu světa.

Za prvé, Macron se musí zachránit před francouzským lidem. Minulý týden přes 280 000 motoristů zablokovalo silnice na více než 2000 místech ve Francii v protestu proti jeho režimu. Tyto protesty podpořilo 73% francouzské populace.

Když se teď David de Rothschild schovává před francouzskou policií, Alexandre Guy de Rothschild je nyní oficiálním vedoucím francouzské větve rodiny Rothschildů. Jeho fotografie:

Podle zdrojů z japonského pravicového křídla je ženatý s dcerou japonského ministra financí Taro Aso, a svatba se uskutečnila na tomto hradě:

Skutečnost, že japonské vodní zdroje se prodávají za obrovské slevy francouzským vodárenským společnostem, vedlo k závěru, že Aso a jeho francouzští zákonodárci se budou zodpovídat, říkají japonské zdroje z pravého křídla.

 

 

Můžeme také oznámit, že zástupce francouzské větve Rothschildů kontaktoval tohoto dopisovatele ihned poté, co provedli 11. března 2011 masový vražedný útok na Fukushimu, aby upozornili na další hrozbu útoku na samotné Tokio. Také francouzští Rothschildové financovali v Číně proti-japonské nepokoje před několika lety, sdělily zdroje Asijské tajné společnosti.

Francouzská Rothschildova kontrola nad Japonskem se brzy skončí, ale říká několik zdrojů. Rodina Iwasaki, která ovládá skupinu Mitsubishi, která zase řídí režim premiéra Shinzo Abeho, žádá příměří, říkají zdroje Společnosti bílého draka. Japonští průmyslníci žádají o ochranu SBD při zavádění studené fúze a jiné technologie, která mění současné paradigma, a která byla až dosud potlačena chazarskou mafií. Ochrana byla nabídnuta a též předvedena tato technologie, uvádějí zdroje.

SBD se také tento týden setká s představiteli Asijských tajných společností, aby diskutovali o budoucnosti Japonska a režimu Abeho, mimo dalších věci, říkají zdroje SBD.

 

 

 

Také asijské a západní tajné společnosti pokračují v přípravách na založení a financování budoucí Plánovací Agentury. Agentura by pracovala v souladu s rozsáhlým projektem novodobé čínské „hedvábné stezky.“ Očekává se, že dohoda o této otázce pomůže ulehčit mocenskému tření, které se nyní veřejně odehrává mezi USA a Čínou, podle zdrojů blízkých jednání.

Již byla dosažena základní dohoda o záchraně planety, takže je načase tyto plány více konkretizovat. Očekává se, že to bude trvat ještě dlouho, takže buďme trpěliví. Změna na planetě je jako otočení super-tankeru. Znamená to, že i když už bylo rozhodnuto o změně kurzu, je třeba postupovat tak rychle, aby se zabránilo překlopení lodi.

 

překlad tereza | zdroj: benjaminfulford.net

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
7 Comment threads
11 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
PavelterezaAleš KubínBytostpavel blaheta Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Příteli T.M. toto avizuje Benjamin už hooodně dlouho a pořád nic. Tak nevím. Věřit mu a nechat se uchlácholit tím, že všechno jde správným směrem, anebo se raději řídit znameními doby a připravovat se na válku? Myslím na tu velkou a nadlouho snad pak i poslední.

Ruprecht
Host
Ruprecht

Taky mám pocit, že kdybych nahlédl do zpráv BF z roku např.2005, tak by to bylo to samé co nyní – možná jinými slovy. Ale…dobře se to čte za dloůůůůůůůůůhých, zimních večerů

Pavel
Host
Pavel

Ano, může se to zdát. Jsou zde indicie, které hovoří, že se opravdu něco děje. Jako začátek vezměme fakt, že volby vyhrál Trump, přesto že mainstream těžce protěžoval Clinton. Rusko vítězí v Sýrii, přesto, že jim hážou klacky pod nohy kde můžou a předpovídali druhý Afghánistán. Naposledy třeba sestřelené průzkumné letadlo IL20. I když ho „sejmuli“ Syřané, tak to bylo manévrováním izraelských letadel tak, aby se střely zamířily na IL20. Do nejvyššího federálního soudu se podařilo dostat soudce Kavanaugha. Přesto, že se spustila lavina meetoo kde jej vláčeli nejen bulvárem a jedna žena se rozpomněla po 25 letech, že ji… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

Ještě jedno datum bude zajímavé. 22.11.2018.

https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/11/sierra-nz-trump-tweetq-post-big-hint.html

Takže za dva dny uvidíme, zda něco „uvidíme“.

Svět bez neziskovek a válek
Host
Svět bez neziskovek a válek

Zvěrstva páchaná OSN,Cabal,Saudy a Židy jsou neomluvitelné,to jsou zločiny proti lidskosti…..vraždění nevinných děti,rituály a on mluví Fulford z cesty. Nevěřím mu ani slovo. Stále dokola a dokolečka mele bludy

Sysi
Host
Sysi

Tady Rabbi Admits přiznává, že židovský bůh je Lucifer.
https://www.youtube.com/watch?v=TVkJ7XBA-ig

Arogantní, 29 letý sionistický Žid jménem Harold Wallace Rosenthal, administrativní asistent senátora Jacob Javits z New Yorku v placeném rozhovoru.
Pro češtinu stačí kliknout na českou vlaječku. Překlad není dokonalý, ale k odhalení dlouhodobého plánu postačí. Harold byl měsíc po uskutečnění rozhovoru zavražděn ! No, není divu, řekl toho dost.
http://www.microsofttranslator.com/bv.aspx?from=&to=cs&a=http://educate-yourself.org/cn/The-Hidden-Tyranny1976.shtml

mariankosmac
Host
mariankosmac

Pesimista vidí v tuneli tmu.
Optimista vidí svetlo na konci tunelu.
Realista vidí svetlá vlaku.
Strojvodca vidí troch debilov na koľajniciach.

Pesimista s realistou sa pripravujú na vojnu. Optimista je čitateľ Fulforda. Strojvodca Fulford robí z nás debilov.

(S nadsázkou, nič proti Fulfordovi, i optimistické články sú asi potreba)

hatek
Host
hatek

Dobry nastrel, ale pokusim vam naznacit, ako by to asi mohlo v skutocnosti byt. Problem u „nas debilov“ je to, ze chcem konkretne a razantne opatrenia. Taketo riesenie ale nikdy nebude fungovat na velkej mase nahodnych ludi. V malom podniku, v rodinnom prostredi, pripadne u vzdelanej a usporiadanej spolocnosti to fungovat moze. Ukazem vam uplne opacny postup, ako to aj v skutocnosti asi fungovalo a menilo sa. Predstavte si, ze koncom 17. storocia v Europe ste vacsinou boli robotnici, zamestnanci, bez prace, neustale vas niekto verboval do nezmyselnej lokalnej vojny, patrite medzi menej sikovnych, alebo nie ste schopni, neboli ste… Číst vice »

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Příteli víš co je největším naším problémem? Institucionalizace moci. Jde bojovat proti politickým stranám a směrům, proti různým ideologiím, ale nejde bojovat proti institucím.

Aleš Kubín
Host
Aleš Kubín

Díky Hateku, to co píšeš mě v trochu jednodužší formě napadlo taky. Spousta řečí, ale výsledek žádný, který by byl vidět. Mám to jako další možnost, že Fulford je jen další forma manipulace a je najatý právě Deep State. Kéž to TAK není. Každopádně od počátku věků vystupují v temnotě stíny, avšak vždy ustoupí očistnému světlu. Tak ať je to jakkoliv, věřím že vesmíru vládne Mír.

Liběna
Host
Liběna

Buduci rok sa to s migrantami rozbehne naplno aj u nas (SK)
https://www.gloria.tv/article/oTNgmVp9uL4C1TiTvQyp8A2mf

Olaf
Host
Olaf

A co třeba české vodní zdroje v rukou Francouzů?

Andy
Host
Andy

děkujeme za překlad

Bytost
Host
Bytost

No jelikož ho včera na ČT vychvalovali, jakej to je státník a div né světec, tak bych tomu i věřil.