Arcizločinec Netanjahu hledá imunitu tím, že bonzuje na své páníčky. Demontáž chazarské mafie pokračuje, na řadu se dostane i Emmanuel Macron

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 19.11.2018

 

 

Vražedný válečný zločinec a Satana uctívající izraelský premiér Benjamin Netanjahu se snaží dosáhnout dohody, aby zachránil svůj vlastní život tím, že vysype informace o jeho pánech z rodiny Rothschildů, říká Mossad. Hrozící pád Netanjahua znamená i konečné zhroucení chazarské mafie v dohledné budoucnosti, a nebude to dlouho trvat a francouzská i švýcarská větev rodiny Rothschildů a jejich skrytí spojenci budou povolání ke spravedlnosti.

Pád Netanjahua je jen částí pokračujícího kolapsu vlády chazarské kliky, který odstraní celou řadu západních vůdců, včetně Emmanuela Macrona ve Francii a Mohammed bin Salmana v Saúdské Arábii, jak uvidíme níže.

Nejprve se podívejme blíže na případ Netanjahua. Z tohoto pohledu izraelská policie doporučila podat trestní obvinění proti Netanjahuovi ve třech samostatných záležitostech. Poslední se stala minulý týden v rámci mediálního korupčního skandálu.

Dosud Netanjahu využíval své funkce předsedy vlády, aby zabránil jeho vlastnímu stíhání. Ale poté, co ztratil parlamentní většinu, jeho schopnost zabránit vlastnímu zatčení končí, říkají zdroje Mossadu.

Netanjahův pád byl urychlen jeho rychle poraženou ofenzívou proti pásmu Gazy, říká zdroj Pentagonu. Tato ofenzíva měla za cíl odvrátit pozornost veřejnosti od vraždy novináře Washington Post Jamala Khashoggiho, říkají zdroje. Namísto toho však dosáhl opačného efektu, protože OSN, Rusko, Jordánsko, Francie, Spojené království, Egypt a USA se spojily proti jeho kriminálním aktivitám. Toto bude „poslední hřebík do rakve Netanjahua,“ říkají zdroje.

 

Pád Netanjahua přichází právě tehdy, kdy arabsky mluvící křesťan, bývalý generální velitel amerického Centrálního velitelství, generál John Abizaid, byl jmenován velvyslancem v Saúdské Arábii, říká zdroj Pentagonu. To znamená, že „bude účinným vojenským guvernérem, který může denuklerizovat Izrael a rozdělit Saúdskou Arábii, zatímco bude spojenec s Tureckem, Irákem a Íránem,“ říkají zdroje.

Cílem je ukončit zločinný plán Chazarů na ovládnutí světa skrze tzv. Velký Izrael, rozléhající se od Eufratu po Nil, říkají zdroje.

Předtím, než se Netanjahu obrátil na své páníčky Rothschildy, „udělal zoufalý krok,“ aby přiměl prezidenta Donalda Trumpa vydat tureckého politického aktivistu Fethullaha Gulena, jako další pokus odvrátit pozornost od role Netanjahua při vraždě Khashoggiho.

Gulen věří, že je jedním z dědiců Sabbatýnské mafie a je obviňován tureckým prezidentem Erdogan za neúspěšný pokus o převrat proti němu v roce 2016. Erdogan nyní hledá k vydání 462 Gulenových aktivistů v 83 zemích.

Erdogan však nyní ví, že jeho skuteční nepřátelé jsou Netanjahu, jeho loutka princ Saúdské Arábie Mohammed bin Salman (nebo pravděpodobně jeho dvojník) a jejich šéfové Rothschildové, podle Mossadu a japonských vojenských zpravodajských zdrojů. Tento pokus odvrátit pozornost Gulenem „dopadl neúspěšně“ a Trump je nyní nucen „zbavit se poraženého Bibi (Netanjahu) a MbS ve prospěch dohody s Tureckem a Íránem,“ říkají zdroje Pentagonu.

Netanjahův pád přišel minulý týden po setkání Trumpa a prezidenta Vladimíra Putina ve Francii, říkají zdroje Pentagonu. Toto setkání vyústilo ve výběru ruského generálmajora Alexandra Prokopčeka jako kandidáta na nového šéfa Interpolu, říkají dále zdroje. Prokopčuk bude „pomáhat zpravodajské službě USA, aby vydával další ‚červená oznámení‘ a sesadil agenty Kabaly a jejich izraelské poskoky po celém světě,“ dodávají.

 

 

V USA se tento proces také urychluje. Senátor Lindsey Graham je nyní předseda senátního Výboru pro justici, kde se očekává „urychlení nominace soudců a vynesení na světlo zločinů Deep state,“ říkají dále zdroje. Předchozí senát, přestože byl zdánlivě republikánský, blokoval jmenování nových soudců a státních zástupců, čímž zpomaloval dlouho očekávané zatýkání v USA.

Kromě toho je nový předseda finančního výboru Senátu, Chuck Grassley, „připravený zvěřejnit podvody, zločiny a korupci na Wall Street,“ říkají.

Chazarská mafie, která ztrácí moc ve Washingtonu, D.C., provádí marné pokusy zabránit dalšímu stíhání tím, že útočí na Kalifornii energetickými zbraněmi (Directed Energy Weapons = DEW). Viz níže uvedená definice.

Systém DEW je systém využívající paprsek koncentrované elektromagnetické energie (včetně laserů a mikrovlnných systémů s vysokým výkonem) nebo atomových či sub-atomových částic primárně určených jako prostředek k zabíjení, zranění, paralyzování nebo dočasnému zneškodnění lidí, nebo zničení a poškození majetku nebo hmoty.

Akustické zbraně využívají zvuk v širokém frekvenčním spektru k zabíjení, zranění, deaktivaci nebo dočasné paralýze lidí. Akustické zbraně, i když jsou mimo společnou definici DEW, mají účinky a nebezpečí, které jsou více podobné DEW, než u konvenčních zbraní.

Jsou zde jasné důkazy, že takové zbraně jsou nyní používány proti Kalifornii ze strany Chazarů.

A nejen to, informátorka Deborah Tavares poskytuje důkazy o tom, že za těmito útoky stojí rodina Rothschildů a jejich společnosti Pacific Gas & Electric.

 

 

Jasný signál toho, jak Rothschildové panikaří, a jejich služebníci také, když přišli s vyjádřením, jako kalifornský demokratický kongresman Eric Swalwell, který vyhrožoval útokem jadernými zbraněmi, pokud se Američané držící zbraně odmítnou odzbrojit.

Co tito zločinci asi nevědí, je, že už nepracují tajně nebo beztrestně. Zvláště slyšíme, že francouzská větev této rodiny je odpovědná za mnohé z těchto zločinů.

To znamená, že role se nyní obrátily a nyní jsou oni v ohrožení. To lze vidět v zoufalých výzvách francouzské loutky Emanuela Macrona, aby vznikla evropská armáda, která by „ochránila EU před Čínou, Ruskem a USA.“ To, co skutečně myslel, bylo chránit Rothschildy a jejich otrocké režimy jako Německo a Francii od hněvu světa.

Za prvé, Macron se musí zachránit před francouzským lidem. Minulý týden přes 280 000 motoristů zablokovalo silnice na více než 2000 místech ve Francii v protestu proti jeho režimu. Tyto protesty podpořilo 73% francouzské populace.

Když se teď David de Rothschild schovává před francouzskou policií, Alexandre Guy de Rothschild je nyní oficiálním vedoucím francouzské větve rodiny Rothschildů. Jeho fotografie:

Podle zdrojů z japonského pravicového křídla je ženatý s dcerou japonského ministra financí Taro Aso, a svatba se uskutečnila na tomto hradě:

Skutečnost, že japonské vodní zdroje se prodávají za obrovské slevy francouzským vodárenským společnostem, vedlo k závěru, že Aso a jeho francouzští zákonodárci se budou zodpovídat, říkají japonské zdroje z pravého křídla.

 

 

Můžeme také oznámit, že zástupce francouzské větve Rothschildů kontaktoval tohoto dopisovatele ihned poté, co provedli 11. března 2011 masový vražedný útok na Fukushimu, aby upozornili na další hrozbu útoku na samotné Tokio. Také francouzští Rothschildové financovali v Číně proti-japonské nepokoje před několika lety, sdělily zdroje Asijské tajné společnosti.

Francouzská Rothschildova kontrola nad Japonskem se brzy skončí, ale říká několik zdrojů. Rodina Iwasaki, která ovládá skupinu Mitsubishi, která zase řídí režim premiéra Shinzo Abeho, žádá příměří, říkají zdroje Společnosti bílého draka. Japonští průmyslníci žádají o ochranu SBD při zavádění studené fúze a jiné technologie, která mění současné paradigma, a která byla až dosud potlačena chazarskou mafií. Ochrana byla nabídnuta a též předvedena tato technologie, uvádějí zdroje.

SBD se také tento týden setká s představiteli Asijských tajných společností, aby diskutovali o budoucnosti Japonska a režimu Abeho, mimo dalších věci, říkají zdroje SBD.

 

 

 

Také asijské a západní tajné společnosti pokračují v přípravách na založení a financování budoucí Plánovací Agentury. Agentura by pracovala v souladu s rozsáhlým projektem novodobé čínské „hedvábné stezky.“ Očekává se, že dohoda o této otázce pomůže ulehčit mocenskému tření, které se nyní veřejně odehrává mezi USA a Čínou, podle zdrojů blízkých jednání.

Již byla dosažena základní dohoda o záchraně planety, takže je načase tyto plány více konkretizovat. Očekává se, že to bude trvat ještě dlouho, takže buďme trpěliví. Změna na planetě je jako otočení super-tankeru. Znamená to, že i když už bylo rozhodnuto o změně kurzu, je třeba postupovat tak rychle, aby se zabránilo překlopení lodi.

 

překlad tereza | zdroj: benjaminfulford.net

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18 komentářů

 1. pavel blaheta napsal:

  Příteli T.M. toto avizuje Benjamin už hooodně dlouho a pořád nic. Tak nevím. Věřit mu a nechat se uchlácholit tím, že všechno jde správným směrem, anebo se raději řídit znameními doby a připravovat se na válku? Myslím na tu velkou a nadlouho snad pak i poslední.

 2. Svět bez neziskovek a válek napsal:

  Zvěrstva páchaná OSN,Cabal,Saudy a Židy jsou neomluvitelné,to jsou zločiny proti lidskosti…..vraždění nevinných děti,rituály a on mluví Fulford z cesty. Nevěřím mu ani slovo. Stále dokola a dokolečka mele bludy

 3. mariankosmac napsal:

  Pesimista vidí v tuneli tmu.
  Optimista vidí svetlo na konci tunelu.
  Realista vidí svetlá vlaku.
  Strojvodca vidí troch debilov na koľajniciach.

  Pesimista s realistou sa pripravujú na vojnu. Optimista je čitateľ Fulforda. Strojvodca Fulford robí z nás debilov.

  (S nadsázkou, nič proti Fulfordovi, i optimistické články sú asi potreba)

  • hatek napsal:

   Dobry nastrel, ale pokusim vam naznacit, ako by to asi mohlo v skutocnosti byt.

   Problem u „nas debilov“ je to, ze chcem konkretne a razantne opatrenia. Taketo riesenie ale nikdy nebude fungovat na velkej mase nahodnych ludi. V malom podniku, v rodinnom prostredi, pripadne u vzdelanej a usporiadanej spolocnosti to fungovat moze.

   Ukazem vam uplne opacny postup, ako to aj v skutocnosti asi fungovalo a menilo sa.

   Predstavte si, ze koncom 17. storocia v Europe ste vacsinou boli robotnici, zamestnanci, bez prace, neustale vas niekto verboval do nezmyselnej lokalnej vojny, patrite medzi menej sikovnych, alebo nie ste schopni, neboli ste vedeni a ani uceni nieco vo svojom okoli vybudovat alebo byt sucastou lepsej skorumpovanej spolocnosti/cechu. Odidete do Ameriky hladat si svetlu buducnost: tazit zlato, postavit si dom, zit v sulade s prirodou a nebyt az tolko viazany na administrativu, stat sa ropnym magnatom, zamestnavat otrokov (indov, aficanov…) na polnohospodarstve, alebo manufakture. Alebo cokolvek ine…

   Velky zisk a sloboda vas uspokojuje, vase deti sa stavaju menej ostrazitymi, casto pokracuju v zabehanych kolajach, no postupne konkurencia silnie a nastava selekcia/vyradovanie konkurencie a prekazok. Pribuda enormne mnozstvo otrokov, zisky su nechutne velke. V Europe tiez nikto dlho nespi na vavrinoch a elity zistiju, ze boj o moc, ktoru v Europe zvadzali ich pripravuje o peniaze, obyvatelia su uz zufali, nechcu podavat lepsie vykony a v Amerike sa topia v obrovskom bohatstve (obehu kapitalu) a to najma vdaka otrokom, ktore v EU ani za nic nie su schopni zaviest. Dovodom su… zvyky europskeho obyvatelstva = tazkopadne na zmeny.

   Otazky:
   Necha si (hocikto z bohacov v Europe) napriklad taky Rotshieldovec, ktory uz mal v Europe nejaku tu moc, prerast americanov cez hlavu? Bude pasivny?
   Zajde do Ameriky a zacne presvedcovat prveho otroka za boj o svoje prava?
   Alebo si tam zalozi firmu s nazvom „Danova administrativa a vyber dani“ a zacne presviedcat deti vasich deti, ze musia vyplnit nejake tlacivo za 3$ mesacne a na konci roka ze im vyrubi ~20% dani?
   Bude riesit konretne zmeny?

   Co myslite… ze taky bohac urobil? Ved dnes uz viete, ze vlastnia kopu americkych, anglickych firiem, FED, centralne banky.

   Tu nastava zlom vo velkom mnozstve smerov.
   1.) nenormalne mnozstvo otrokov zacina byt nespokojnych. Dedi vasich deti, ktore si ziju este pohodlnejsi zivot a su uz malo ostrazite netusia preco?
   2.) deti vasich deti su uz zvyknute na 3 nasobnu administrativu a buzeraciu, a ani si neuvedomuju, ze im ubera na sile a energii. Su bohati… tak musia prijat kopu pracovnej sily na robenie nepodstatnych a pritom akoze „dolezitych“ administrativnych ukonov.
   3.) deti vasich deti nechapu, ale okolo seba vidia, ze mnozstvo konkurencie klesa a ich majetky su rozobrane (hocikym), pretoze neboli pripraveni. A tak deti hromadne najimaju kvalitnych manazerov, poradcov, analytikov, mafianov. Ziskovost sa dostava do bodu, kedy malo penazi znamena nebyt pripraveny… a pozaduju od otrokov vyssie vykony.
   4.) niektore deti vasich deti nechapu, ze sa im rozpadaju podniky, pretoze najati manazeri, poradcovia, analytici, mafiani zacali intrigovat a brat mzdy dve, tri… pripadne uplatky, alebo pozicie v investicnych skupinach (vznikajuca kabala).
   5.) … 6)… … …

   Uz chapete co spravili? Vytvorili procesy. Pretoze na riadenie ludi a ich zmeny nalad a nazorov potrebujete kontrolovane vzdelavanie, riadenie a procesy. Velmi podobne, ako to spomina Pjakin.

   Priklad procesu:
   – za par drobakov niekolko rokov detom otrokov cez nastrcenych ludi sprostredkovaval letaky, ktore im naburavali ich vrodene zvyky otroka. Ponukal im slobodu, vzdelanie, ukazoval im byt vzdorovity, a ine psychologicke moznosti sa otvaraju. Vdaka tomu si za 10 rokov vypestoval armadu vzdorovitejsich a vzdelanejsich ludi.
   – cez rozne obchody (napr. enormna „zarucena“ objednavka, ktoru nasledne jeho nastrcena firma zrusila) dostal do uzkych niektorych vasich konkurentov
   – jeho roznym „investorom“ odporucil zalozit investicne skupiny a daval im tipy na firmy na odkup az to robili svojvolne
   – zatlacil na na niektorych vladcov…, ze ak sa americka demokracia rozsiri v Europe, budu musiet znizit velke mnozstvo dani a svojich prijmov, co ich privedie do bankrotu a to vlastne sposobilo zjednotenie v boji proti korupcii v Amerike. Britania zacala tlacit sama na administraciu, zvysovanie dani, tlak na rusenie otroctva (potlacit tu velku vyhodu oproti Europe) a ani sami politici netusili, ako lahko pribudali otrokom pravne slobody. Ano islo to krvavo a cez kopec mrtvol, ale postup bol enormny. Strata bohatstva, krachy, zjednocovanie investorov…
   …. a tak dalej.

   Co robi Fulford?
   10rocie nas vzdelava ako tych otrokov. Ukazuje nam, kde je problem, ukazuje nam, na co mame prava. Zameriava sa na diplomaciu a vztahy.

   Co robi Pjakin?
   Vzdelava nas (ako buducich odbornikov, manazerov), ukazuje nam, ako by to mohlo fungovat.

   Co robi QAnon?
   Ukazuje nam tym, ze komunikuje v „sifrach“, ze sa orientuje na patravejsieho obyvatela (googlatora, analytika)

   Co robi Trump?
   Vzdelava tupe stato, beznych obyvatelov.

   Ako vznikli alternativne media? Tym, ze v niektorych mediach poukazali na totalnu, tazko uveritelnu hlupost co zverejnili. Zalozili zopar alternativ (sputnik, rt, v cine, japonsku, amerike) a dalsie alternativy pribudli ako huby po dazdi. Konkurencia vyrastla tam, kde ju najmenej chazari potrebovali. Rozbili im nastroj manipulacie. A kto za to moze? Sputnik? Ved mal na zaciatku velmi slabu citanost.

   Nejde ani tak o jednotlivca, ale ide o to, ze do nas zasadia tie informacie…

   A po par rokoch… vhodne zvoleni politici ani nebudu tusit, ako lahko im to zrazu pojde. To co pred 5 rokmi bolo nemozne, teraz pojde ako po masle.

   Optimista
   Vacsinu finticiek od Rotshieldovcov pouzili na ich samych! Presne take, co pouzivali na deti vasich deti. Boom!

   Pesimista
   Je dokonca mozne, ze samotni Rotshieldovci si nevedeli so svojou Kabalou uz rady, hrozil aj zanik ich samotnych a Rusko im to dalo najavo. Je mozne, ze sami Rotshieldovci pouzili znovu svoje stare finty na cely svet, aby sa zbavili tej svojej satanistickej kabaly. Mozno preto donekonecna pocuvame od Fulforda o nezmysloch, ako Vatikan je zly, loza P2 je plna zla, Vatikan spolupracuje, loza P2 rozhodla proti Vatikanu, Vatikan nieco odmieta, co loza P2 rovno opacne vykonala…, nakoniec zrazu vsetci spolupracuju!

   Debilizacia
   Len aby z nas zasa neurobili len uzitocnych idiotov. Vzdelavajte sa, ale vsetko so zdravou a opatrnou mierou. Aby sme nedopadli ako deti vasich deti…

   • pavel blaheta napsal:

    Příteli víš co je největším naším problémem? Institucionalizace moci. Jde bojovat proti politickým stranám a směrům, proti různým ideologiím, ale nejde bojovat proti institucím.

   • Aleš Kubín napsal:

    Díky Hateku, to co píšeš mě v trochu jednodužší formě napadlo taky. Spousta řečí, ale výsledek žádný, který by byl vidět. Mám to jako další možnost, že Fulford je jen další forma manipulace a je najatý právě Deep State. Kéž to TAK není. Každopádně od počátku věků vystupují v temnotě stíny, avšak vždy ustoupí očistnému světlu. Tak ať je to jakkoliv, věřím že vesmíru vládne Mír.

 4. Liběna napsal:

  Buduci rok sa to s migrantami rozbehne naplno aj u nas (SK)
  https://www.gloria.tv/article/oTNgmVp9uL4C1TiTvQyp8A2mf

 5. Olaf napsal:

  A co třeba české vodní zdroje v rukou Francouzů?

 6. Andy napsal:

  děkujeme za překlad

 7. Bytost napsal:

  No jelikož ho včera na ČT vychvalovali, jakej to je státník a div né světec, tak bych tomu i věřil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.