Argentinská média označila Putinovu limuzínu za „bunkr na kolech“

Argentinská média posoudila limuzíny ruského prezidenta a prezidenta Spojených států. Hlavní představitelé přiletěli spolu se svými limuzínami do Buenos Aires na summit G20.

Oba automobily místní média nazývají „Bestia“, což ve španělštině znamená bestie či zvíře.

Televizní stanice TN označila Putinovu limuzínu za opravdový „bunkr na kolech“, jelikož dokáže odolat střelám velkého cu a také výbušninám. Všechny další vlastnosti vozu jsou však přísně tajné. Do Argentiny Putin přicestoval s vozem Aurus.

Clarin Edition dále uvádí, že charakteristickým rysem Trumpova ozbrojeného vozidla je jeho sedmitunová hmotnost a schopnost odolat chemickým a biologickým útokům.

zdroj: 9

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
tomáš marnýosma.8 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
osma.8
Host
osma.8

To jsou vážná slova! Putinova výzva k občanům EU… Moc na výběr teda nemáme! Vladimír Vladimirovič Putin Prezident RuskéFederace Výzva za mír! Evropané, opravdu chceme III. světovou válku? Evropští spoluobčané! „Vaši“ politici chtějí dokázat, jak jsou užiteční pro EU, NATO a USA. Očekávají, že jejich „tvrdý postoj“vůči Rusku je vynese v kariérách výše, na ještě lépe placené posty, než mají dnes, proto se předhánějí v návrzích sankcí, vysílání bojových jednotek a v jiných projevech nekontrolované agrese proti Rusku, čímž se ze dne na den zvyšuje riziko 3. světové války. Jsou tak zaslepeni svou vlastní nekontrolovatelnou mocí a vidinou jejího dalšího… Číst vice »

tomáš marný
Admin

Milý osmo8,
moc děkujeme, výzvu pro důležitost jsme zveřejnili jako článek. Děkujeme…..
tm