As-Gard: Návrat domů

Žádné tajemství na Zemi není chráněno takovým množstvím dveří, petlic a zámků. Žádné není pokryto takovou temnotou…

…jako tajemství naší minulosti.

 

Všichni jsme se historii učili ve škole. Naši rodiče, babičky i pradědečkové, a nyní i se jí učí i naše děti. Tedy pouze verzi, která sama sobě protiřečí a která sed vůbec nesetkává mezi generacemi. Aby se každá nová učebnice od nuly znova a znova přepisovala. Pro koho a proč je neznalost naší skutečné historie výhodou rozebírat nebudu, poskytnutí takové informace je ošemetné. Předkládám vám svojí variantu, jak to bylo a je s událostmi na naší planetě.

V žádném případě vás nehodlám přesvědčovat o pravdivosti těchto dat, pouze s vámi sdílím svůj obraz světa.

To, co najdete níže, je prostě text. Doporučuji vám jej přečíst, ale zároveň vás musím varovat:

Někomu se bude zdát jako blouznění šílence…

…jinému jako pohádkou na dobrou noc…

… a další se bude cítit, jako by mu někdo na hlavu vylil vědro ledové vody. 

Probudí se v něm vzpomínka na naše opravdové dějiny…

Každý si z tohoto textu vezme pouze to, na co je jeho mysl připravena.

Tedy začněme, jenom se mi nepokoušejte věřit!

Musíte si to uvědomit sami…

 

Manipulace s datem: píše se rok 719

Naše planeta, bez ohledu na její obrovské rozměry, představuje pouze maličký hrozen v obrovské vinici, která sestává z několika kaskád a rostou v ní hrozny různých rozměrů i chutí.

 

 


Éra křemíku

V původní verzi světa neexistovala cykličnost. Neexistovalo střídání dne a noci, léta a zimy, rození a smrti. Fyzické objekty se tvořily zhmotňováním energie do pevné hmoty. Neexistovala žádná sexuální reprodukce.

Za zmínku stojí také fakt, že v takovém svět je výhodnější žít v křemíkových tělech, protože jsou dokonalejší, než naše extrémně křehká a konstantně nemocná těla na bázi uhlíku.

 

 

 

 


Veškerá biosféra Země obsahovala křemíkovou formu života do té doby, dokud svítilo centrální Slunce.

Mimochodem film „Avatar“ přopomíná to, jak to na naší planetě kdysi skutečně vypadalo.

To, co dnes nazýváme stromy, jsou pouze ubohé keře, ve srovnání s tím, jaké gigantické lesy zde v minulosti byly.

Ruské slovo „drevnost“ ve skutečnosti neznamená „starý“, ale ukazuje na konkrétní období naší historie, kdy rostly stromy, které dnes již na planetě nenajdete.

Všechna stvoření dohromady fungovala jako jeden živý organismus. Nebyly žádné války, jazyky, hranice, predátoři…existovala pouze a jednoduše harmonie.


Éra uhlíku

Invaze na planetě Zemi.

Několik tisíc let zpátky náš hrozen, který představuje Zemi, napadl červ. Parazité se vplazily do našeho hroznu a postupně jej infikovaly. Vypukla kolosální válka, která je označována jako „Hvězdná válka“.

Vetřelci prvně zapečetili centrální Slunce. Díky tomu se Země stala cyklickou a křemíková těla nebyla na život v novém světě uzpůsobena, proto zkrátka zkameněla.

Absolutně veškeré kameny nacházející se na naší planetě jsou pozůstatky křemíkové éry. Na těchto troskách začala prospívat nová forma života – na bázi uhlíku.

 

 

 

 


S pomocí vysoce vyspělého technologicko-genetického inženýrství okupantů byla planeta osídlena od začátku. To ovlivnilo všechny druhy živých bytostí, kromě Árijců. Nemohli nad nimi zvítězit, proto rozšířili virus, který způsobil určitý druh mutace a jejich křemíková těla hladce nahrazena uhlíkovými.

Předpokládá se, že se to odehrálo někdy před 7 524 lety, tato událost je dnes obvykle nazývána  „stvoření světa“. Bylo to skutečně vytvoření zcela nového světa, který byl mnohem primitivnější než ten první. Lidé, zvířata a rostliny se postupně rozmnožily. Na planetě znovu zvonily obrovské lesy, a to i přesto, že otroctví ani na chvíli nezaniklo.

 

 


Éra biorobotů

Druhé resetování planety

Před 300 lety (jaderná zima roku 1816) byl povrch planety spálen energetickými střelami (mnozí je zaměňovali s jadernými, ale to jen kvůli neznalosti silnějších zbraní). Téměř všechny lesy a lidé byli zničeni. Podle vědců bylo 99,995% biosféry spáleno. Změnil se atmosférický tlak a chemické složení vzduchu, proto dnešní lesy nepřesahují 30 metrů a lidé jsou náchylní k četným chorobám.

 

 

 

 


Apokalypsa – odkrytí opony

Éra biorobotů došla ke svému logickému závěru. Spojuje mě s vámi to, že jsme se  narodili a žili na přelomu věků, kdy každou minutou musí nastat další přerod všeho a všech na této planetě. Mnozí už to vědí, ale převážná většina spí a nic netuší. Nikdo neví, co a jak bude, ale jedna věc je jistá na 100% – brzy budeme svědky skutečně velkolepé podívané!

 

 

 

 

 

Komentář raja:

Neztotožňuji se se všemi daty, ale stránka, odkud tento text pochází, je velice zajímavá a je důležité zde mít i tento úvod. Každý si z něj může odnést, co uváží za vhodné. Každopádně se můžete těšit na další články z webu as-gard.com, protože jeho pisatel zřejmě ví více, než většina lidí a protože jeho vědění stojí za překlad….

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
LacoPetraKMnO4Dozaj Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonymní
Host
Anonymní

5

Lída
Host
Lída

https://www.cestyksobe.cz/rndr-et-mgr-hana-sar-blochova-magisterium-ducha-duchovni-vyvoj-stredni-evropy/23334
Tohle je také moc zajímavé povídání o naší historii, kterou jsme se v dějepisu neučili…

Fotografka
Host
Fotografka

Děkuji za hezký překlad článku. Narazila jsem na něj před půl rokem na ruském webu a překladač od Googlu je velmi primitivní. Něco z Ruštiny si pamatuji ze školy a tak jsem si překlad domyslela. Přesto na mě silně zapůsobil a doufám, že se dožijeme v pořádku změny, kterou nám slibují.

julio
Host
julio

Sú to asi tri roky, čo som sa preformátoval. Tak to aspoň nazývam ja. Z typického spotrebiteľa, teraz nazývanej ovce som začal pociťovať, že mi niečo chýba a tak som začal hľadať informácie. Začal som veľa čítať a hlavne ma to ťahalo k našej histórii, myslím slovanskej. A tak žiadne stránky typu As-gard mi nie sú na smiech a tiež si tam precvičujem ruštinu. Žiaľ, zatiaľ sa mi nedarí preformátovať syna, ale dcéra je týmto informáciám prístupnejšia. Poznám tiež niekoľko ľudí, ktorí to cítia rovnako ako ja.

Dozaj
Host
Dozaj

Anubis Dozajis:
Můj sen z 5.12.17- Tři králové (bratři ze Šambaly) měkorunovali a přinesly dary.. Napůl symbolika napůl reál. -) ale supr symbolika-meditoval jsem se ségrou a nejednou přiletěl velký motýl-jako půl hlavy-říkám ségře-hele Otakárek(zlato černé barvy!!) a najednou si mi sedl na temeno hlavy a mě zalila zlatá Extáze a potom přišli(zhmotnili se) Tři králové s dary. -)) a ten velký černoch mě tak překvapil až jsem se probudil. – ()

Petra
Host
Petra

Dobrý den, motýl je symbol transformace https://www.psychologiechaosu.cz/kvantove-vedomi/vek-vodnare/

Petra
Host
Petra
Dozaj
Host
Dozaj
KMnO4
Host
KMnO4

„Před 300 lety (jaderná zima roku 1816) “ …. časová chyba v Matrixu 🙂

Laco
Host
Anonymní
Host
Anonymní

0.5