Atentát na Donalda Trumpa: Raketový útok na letadlo prezidenta USA

V pokusu o překazení transformační události Kabala odpálila raketu na letadlo Air Force One, na jehož palubě se nacházel Donald Trump.

 

 

Vypuštění rakety bylo zaznamenáno přibližně v 3:56 tichomořského letního času, což odpovídá 18:56 místního času v Singapuru.

V době vystřelení rakety byl Donald Trump zrovna na palubě letadla Air Force One na své cestě na leteckou základnu Paya Lebar.

Prezident na základnu dorazil ve 20:35 lokálního času.

Raketa by od svého startu zasáhla cíl přibližně do 10-30 minut.

Neznámé síly ji však zneškodnily ještě předtím, než mohla letadlo s prezidentem na palubě zničit.

Zmaření tohoto atentátu bylo následně potvrzeno zprávou prezidenta na Twitteru:

„Fakt, že se zúčastním setkání je pro USA velká ztráta, říkají hejtři a lůzři. Máme své rukojmí, testování, výzkum a veškeré odpalování raket ustalo. A těm vědátorům, kteří mě od začátku označovali za špatného, teď došla slova! Budeme v pohodě!“ tweetoval Trump.

Všimněte si slov „missile“ (anglicky raketa) a „stopped“ (zastavit, ustat). Obě jsou zcela úmyslně chybně napsána. (Pozn. raja: Je více než jasné, že Q Anon, o kterém jsme se na tadescu již zmiňovali, je skutečně Donald Trump. Q Anon si totiž hraje se slovy úplně stejně. Rád používá šifry k poodhalení dějů, které se odehrávají za oponou událostí.)

Přechod na nový finanční systém pokračuje podle plánu i přes neúspěšný pokus o vraždu Donalda Trumpa.

Speciální jednotky Aliance Ghost Operators mají povolení se se zdrojem této hrozby vypořádat.

RV je připraveno, čeká se na pokyn Aliance.

 

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
1 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MarošjdetoAnanraja Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Mimo tému – v redakcii má niekto neskutočné nadanie dodrbať to, čo funguje správne – vaše stránky donedávna – odbočím – niekto si tak vie dodrbať manželstvo, vzťahy aj iné veci! Tak, ako to bolo myslím ešte predvčerom – grafika bola správna! Správne bola reklama vľavo – „the first“ – pretože tak to chcú reklamné agentúry – a to predáva stránky! Čiže – divák ako prvé zaregistruje reklamu – OK, ale hneď číta text u seba vpravo – na obrazovke vľavo – my sme naprogramovaní z prava do ľava – naša pravá časť je racionálna= informácie, ľavá je emocionálna =… Číst vice »

Anan
Host
Anan

Mě zajímá hlavně článek a ne reklamy, které jsou vpravo nebo vlevo. Nezajímá mě co je správně, ale to co chci číst. A reklamu si nevšímám ať je kdekoli. Nezajímá mě tedy kde je umístěná, jestli je vpravo nebo vlevo automaticky ji vytěsňuji. Když chci tak si najdu co potřebuji. Popracujte trochu na svých hemisférách a nerozebírejte tady vědecky grafiku stránek..

Maroš
Host
Maroš

Anan – no iste – fľašu mlieka a noviny dostávaš ku dverám zadarmo. Tento web potrebuje určité prostriedky – prenájom domény, prenájom miesta a cloud na serveri, licencované TEBA CHRÁNIACE programy. Reklama je spôsob, ako to prefinancovať, napr. aj ako zalatiť korektúry prekladov – ktoré sa nedajú prevziať hotové z Translatora – ak majú byť čitateľné správne. Celkovo – toto môže robiť dôchodca ako vlastný sponzoring – Richard Petr Ortek to vydržal s ČNTV myslím 3 roky a potom to zabalil. Iná cesta je dobrovoľné prispievanie – a teraz koľkým alternatívnym webom a koľko. Teraz inak – reklama vedie síce… Číst vice »

jdeto
Host
jdeto

existuji i moznosti blokovani reklam na strankach 😉