Atentát na Donalda Trumpa? Konspirační teorie nebo realita?

…..nově zvolený US prezident Donald Trump je velkým trnem v oku mnoha globalistům a nejen těm, kvůli jeho radikální politice a akcím, které za pár dní úřadování jako prezident odstartoval….
16:54

Dokonce i v časopise The ECONOMIST je nepřímo naplánovaný zmíněný čin. Rozbor přinesu ještě dnes či zítra.

Donald Trump napadl kompletní systém globalizace a hlavně gigantický finanční  nadnárodní systém, který je v panice. Finančníci neberou absolutně žádný ohled na obyvatele planety a současný směr a stav událostí se jim vůbec nelíbí. Mají zájem na pokračování zotročení obyvatelsva pomocí bankovního sektoru pomocí úroků, půjček a co největších dluhů. Donald Trump je totiž celkově nepřítelem tohoto systému.

Velkoinvestor George Soros, předsedkyně US-centrální banky Janet Yellen a předseda Goldman Sachs  Lloyd Blankfein jsou jedním velkým dílem globální moci, která rozhoduje o kompletních celosvětových bankovních transakcích. Jinými slovy řečeno okrádá a vykrádá konta pracujících a zdírá je z kůže. Krade národní bohatství všech států po celém světě a to je jejich hlavní činností. „Na rukou mají krev“. Z tohoto důvodu má právě nyní D. Trump proti sobě nikoliv malé množství, ale přímo obrovské množství nepřátel, kteří proti němu půjdou asi „hlava nehlava“.

Vzhledem k tomu, že se prozradilo o elitách kdo jsou, pedofilní praktiky a také obětování dětí na jejich rituálních obřadech, nebudou se ničeho asi štítit. Nevím, jestli se dá použít předem heslo, bylo to vyzrazeno a proto se to nestane. V mnohých případech to funguje, nevím jestli to zabere i u Trumpa. Byla by ho ovšem škoda a svět by byl uvržen do nemilosti a lidé s ním. Právě z tohoto důvodu má Trump mnoho nepřátel a je ve stejné situaci jako dřívější J.F. Kennedy, kterého zastřelil právě řidič jeho vozu.

V roce 1960 byl J.F. Kennedy také považován jako politik velkých změn. Měl zájem oddělit rasy, zastavit přistěhovalecký příliv, zastavit studenou válku, oznámit pravdu o UFO…..
Aktivista Robert A. Surrey na žádost US-Generala Edwina Walkera rozdával 15.000 kopúií obrazu Kennedyho s nápisem “HLEDÁN KVŮLI VELEZRADĚ”. Měl by být potrestán zabitím. Přesně za 48 hodin byl zastřelen.

Mám velkou obavu, že podobný scénář je připraven i v dnešních dnech. Budu jenom rád, když se mýlím. Co bude pak ze světem? Rozpoutají pravé inferno jak nastínil Kardinál JUDAS?

Zde máte jeho poslední projev, který zaplatil svým životem. Několik hodin po skončení projevu byl zastřelen…..

 

Přesně podobný projev přednesl i při inauguraci D. Trump, který má zájem udělat velké změny ve zkostnatělém systému Ameriky.
Tímto se dostal Donald Trump přímo na „mušku“ Globalistů a finančníků. Uvidíme, jak dlouho drastický nápor ze strany “tajné elity” vydrží…..
Karty z časopisu The ECONOMIST hovoří podobně. Rozbor následuje….

Šance na přežití jeho funkčního období jako prezident USA jsou dle odborníků velmi malé…..

tm

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Šokující protest v Seattlu: „Potřebujeme zabít Trumpa, vypálíme ho!“
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9757-sokujici-protest-seattle-zabit-trump-vypalit-bily-dum
Domácí teroristická skupina Na černých životech záleží (Black Lives Matter – BLM) vyzývá v šokujícím novém videu k zabíjení příslušníků veřejnosti a k vraždě prezidenta Donalda Trumpa.