BABIŠ DEFINITIVNĚ PROHRÁL SOUD. SPOLUPRACOVAL S STB POD KRYCÍM JMÉNEM BUREŠ

Český premiér Andrej Babiš po šesti letech definitivně prohrál soudní spor s Ústavem paměti národa o to, zda je oprávněně veden ve svazcích StB.

Rozhodl o tom Krajský soud v Bratislavě, který se sporem zabýval po loňském vrácení celého případu na začátek, což nařídil Ústavní soud. Ve svém výroku prakticky zopakoval to, na co upozorňovali už ústavní soudci.

„Pro nás a pro Ústav paměti národa to znamená, že kauza Babiš je konečně uzavřena. V současnosti neexistuje žádné rozhodnutí soudu, které by říkalo, že Andrej Babiš je veden jako agent Státní bezpečnosti neoprávněně,“ komentovali výsledek sporu právníci z advokátní kanceláře Poláček & Partners, kteří ústav donedávna ve sporu zastupovali.

Zdroj: 1
raja: 
Dovolím si takovou tečku na konec. Chci se s vámi podělit o následující obrázek, protože když jsem ho poprvé viděla, neskutečně mě to rozesmálo.
Výsledek obrázku pro hrabiš

Mohlo by se vám líbit...

7
Komentujte

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
PetrJanMarošfreezetroglodytezdena Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anan
Host
Anan

To je fakt. Faktem taky je, že hned po revoluci bylo hodně svazků spolupracovníků STB skartováno. Používá se ten svazek, který se zrovna hodí k politické likvidaci. Normální postup. Takových Hrabišů má ČR hodně a nic se s tím neudělá.

alis
Host
alis

Smutné je, že jsme demokracii ještě nepoznali. Je vidět, že agenti minulého režimu, umožnili sametovou „revoluci“, aby mohli ukrást pár nul navíc. Tak měl pan Kmenta v knize o Babišovi pravdu… V této hře jsme občané jen kompars do jejich hry.

freezetroglodyte
Host
freezetroglodyte

Zdroj sme.sk a kmenta??!! Nová kvalita?

Maroš
Host
Maroš

freeze – zdroj sme.sk sú samozrejme top oliga-hajzli, ale Bureš predstavuje reálne ekonomické nebezpečenstvo pre slovenskú oligarchiu – takže radi si kopnú. Bureš a Agrofert reálne ovládajú vstupy a výstupy v slov. poľnohospodárstve – teda aj získavajú pôdu dlžníkov – a tu vzniká stret záujmu s mafiou pozemkového fondu.
SME pomáha udržiavať Fica v mediálnom povedomí – fiktívnym útočením na neho. Momentálne „hodili do olova“ Kotlebu – ani čiarka – neexistuje.

zdena
Host

Taky je dobre, kdyz nam politolog z Plzenskych prav sdelil, v dnesnim poradu na Radiozurnalu, ze lide, kteri Burese volili v rijnu2017 vedeli ze byl agentem STB a presto jim to nevadilo. Ja se ptam, jak na to tento soudruh prisel, kdyz rozhodnuti soudu o vedome spolupraci bylo zverejneno teprve v unoru 2018?

Jan
Host
Jan

Ze v politice, na uradech, u policie, soudu jsou vsude byvali StBaci nikomu v mediich ani v politice nevadi. Ze mel Havel na hrade jich 250 a nic s tim nedelal taky nevadi. Ze Dienstbier senior, byvaly zpravodaj za hruzovlady jedne strany si jezdil vsude po svete a nam lhal, jak kapitalismus je na tom spatne, taky ne. A ze byl sam veden jako spolupracovnik pod jmenem Ratschek taky ne!!!! Babis ale lidem nevadi, vadi hajzlum, co ridi nase media, nase politiky. Sedi na US ambasade a plni tu samou funkci, co mel CCCP za totality. Uvalil cebzuru na vse,… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Konečně se potvrdilo co již dlouho všichni věděli, a ani mne neudivuje že ten hradní komunista Babiše ještě podporuje. Je to hnůj tahle sebranka estébáků a komunistů.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!