Babiš není anděl, spíše naopak, ALE…..Můžeme být rádi, že se SOROSOVCŮM A JEHO LOKAJŮM nepodařilo v Čr udělat převrat

…..vládly by zde podobné poměry jako na Ukrajině a PIRÁTI – SOROSOVA banda, by byla u kormidla v čele s Drakošem…..

16:27

…..a tohle byste si momentálně přáli?????

K tématu Babiš

K tématu Babiš, ačkoli je to nechutné a stydím se za polovinu českého národa, tak jenom pro ty co řvou proti Babišovi. Bohužel pro Vás, měl dnes ve zprávách pravdu… Německý tisk se zabýval tou tkzv. vyvolanou kauzou a podivil se nad nesedícím datem pořízeného videa. Podivil se i nad tím, jak byla reportáž vůbec pořízena i nad tím, co bylo zveřejněno.
1) reportáž je měsíc stará
2) natáčení bez souhlasu je v Německu trestným činem a trestá se automaticky odnětím svobody nepodmíněně až na 10 let!!! s automatickou pokutou ve výši od 50.000 do 1.500 000,-€!! Ve Švýcarsku je 10 let a pokuta až desetinásobná!!!
3) tisk se pozastavil i nad tím, jak byli politici v ČR doslova připraveni na tento bezprecedentní útok
4) pozastavil se i nad zvukovou stopou, která byla trochu upravena, podle znalců až ze 60 ti procent
5) podivil se nad tím, že i video bylo tkzv. fušérsky sestříháno a zveřejněno, ačkoli podle časových stop trvalo 22min33sec!!! Kde je zbytek?
6) Švýcarské zastupitelstvo oznámilo, že bude požadovat zákaz pobytu a pohybu těchto redaktorů v jejich zemi
7) Švýcarsko podalo žalobu na tyto redaktory, protože Babiš – syn je švýcarským občanem a tudíž byli porušeny jeho práva a teď se držte na ochranu osobních dat a práv, a to v přímé linii zdravotní – ve Švýcarsku se tyto údaje nesmí jakkoli zneužívat.

8) Švýcarský tisk se podivuje nad tím, jak je možné, že policie v České republice ví o pobytu a švýcarské úřady plně spolupracují s touto policií i s danou osobou, že unikli informace ze spisů, které jsou brány jako Secret neboli tajné
9) Ministr spravedlnosti Švýcarska vydal příkaz k okamžité ochraně Babiše ml. a jeho matky, a vydal tkzv. příkaz k dočasné imunitě obou zmíněných občanů Švýcarska – matka se synem byli odstěhováni dnešního dne na jiné místo aniž by sdělila adresu českým policistům a justici.

Tudíž mám dojem, že si to Česká policie pos.ala úplně. Německo nabídlo součinnost Švýcarsku a to v plném rozsahu!!! To znamená, že tito švýcarští občané mají na území Německa stejná práva daná jim ve Švýcarsku včetně imunity a plné policejní ochrany, vzápětí se přihlásilo Rakousko, Itálie, Francie a Maďarsko.

A ještě jednou! Světe div se, ale o reakci tisku v zahraničí, jako prasata z Čech, co si říkají novináři a ještě jiné narážky v ČR ani tečka. Spousty novinářů to komentovala slovy STYDÍME SE ZA NĚ. A já také. zrušil jsem prohlížeč seznam, email, všechno, co jen zavání seznamem.cz. Nejsem jediný… Pokud i ředitel seznamu vypustí obhajobu za tyto novináře, mám dojem, že už není nezávislý na politickém klimatu v ČR.

tm dodává: Kontroluje proti Vaší vůli mejlíky a veškerou poštu odesílanou přes tyto schránky. Dostal jsem mejlíkem a v případě, že všechno je pravda, tak to je tobogán…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

21
Komentujte

avatar
9 Comment threads
12 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
mikessskamariankosmacMarošM.G.Svět bez neziskovek a válek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Hana
Host
Hana

Doufám že Babis to nenechá a hlavně by je měl zazalovat. Jinak jim nejvíce vadi. Mela bych přejít na jiný web.

Maroš
Host
Maroš

Hana – „Mela bych přejít na jiný web“ – a ty si tu aj bola? Lebo Tadesco.cz ťa neeviduje v menštruačnom kalendári – isto vieš, že baby si cyklus časom perfektne zjednotia = rovnosť príležitostí = gender agenda. ???

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Měl by někdo ty svině novinářské naložit a odvést do Švýcarska k soudu. 10 let by bylo ticho v novinařině. A že by je odsoudili za tr.čin spáchaný na území jejich státu o tom nepochybujte

Radek
Host
Radek

není nutné je někam vozit – všechny ty zákony o ochraně osobních údajů – GDPR – platí v celém EuroSojuzu, klidně je může zažalovat i zde… Jen trestní sazby jsou zde asi nižší, než ve Švýcarsku…

Adam
Host
Adam

Takže na toto peníze jsou?!? Česko přispěje třemi sty miliony na evropskou pomoc Turecku s řešením migrační krize https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesko-prispeje-300-miliony-korun-na-evropskou-pomoc-turecku/r~4beb6b6eecbd11e8b474ac1f6b220ee8

Dastin
Host
Dastin

Podekujte STBureskovi……….

Merit
Host
Merit

Prosím Vás, který prohlížeč mi doporučujete jako bezpečný. Já si ho taky zruším. Nesnáším to odporné šmírování snad i na WC.
Merit

tereza
Admin

Z prohlížečů doporučuji FireFox, Epic a Brave. Pokud nechcete prozradit vaší aktivitu vašemu poskytovateli internetu a vaší polohu webovým stránkám, pak je nutné se připojovat přes VPN. Např. ExpressVPN je výborná. No a pak další složkou vaší bezpečnosti a soukromí je e-mailová schránka. Doporučuji Protonmail.com , Tutamail.com , Posteo.de. České freemailové služby jsou opravdu „šílenost“ ….. Poslední aféra s Bakalovým Centrum.cz byla poslední kapka!

jirik
Host
jirik

mě přestalo fungovat doručování pošty ze seznamu na centrum – bez ohledu co tam napíšu, na centrum email nedojde

Merit
Host
Merit

Moc Vám děkuji za rady
Merit

karel
Host
karel

Jen další krycí operace,chléb a hry.Vše podle teorie her o důležitých ,skutečně důležitých věcech se nedozvíme.AB je ve Švýcarsku silnější než v ČR.Kupte si colu a velikánskej popcorn…….DB,Brexit,Tramp,Q.JFK.atd….světlá stánka GITMO je po generální opravě.Karel

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Bodejť by nebyl AB ve Švýcarsku silnější než v ČR. Asi ještě dlouho bude splácet švýcarským bankám prachy za úvěry na firmy, které si kupoval v devadesátých letech.

tereza
Admin

Myslím, že jen banky to nebudou.

Dastin
Host
Dastin

Vim od znameho, ktery ho zna osobne a byl u toho od zacatku, je to pouze bily konik kabaly…… jako soudruh chazar bakala-kabala, proc takove jmeno? 🙂

M.G.
Host
M.G.

To uz si delší dobu taky myslim.Diky za potvrzeni.

Dastin
Host
Dastin

Jednoducha vec, kdyz Bures chtel delat podvody a delal je, tak se nemel cpat do politiky. Kdyz chci byt ministrem financi a chci buzerovat lidi za neplaceni dani, tak musim jit sam prikladem a nedelat financni a danove podvod. Kdyz chci byt premierem, tak musim jit prikladem zcela, kdyz mele porad o tom jaky je spravedlivy a uzasny. Kdyby se nesral do politiky a nenasiral lidi, tak mohl bez problemu si delat ty sve podvudky, lifrovat prachy chazarum do zamori a ani by pes po nem nesteknul. Mam takovou teorii, nevim zda je zpravna. Soudruh Bures si chtell ulit capacka… Číst vice »

Svět bez neziskovek a válek
Host
Svět bez neziskovek a válek

Zdravím Tomáši. Myslíš,že švýcarský soud rozhodne bez jejich přítomnosti a uloží jim trest třeba 3 roky,pokuta 500000 CHF a budou požadovat po české policii jejich vydání do basy?

mikessska
Host
mikessska

Ve skutečnosti nemám slov!!! Píši toto již po třetí a vždycky vymažu písmena, protože to, co bych zde napsala by bylo snad sloužilo k dalším a k dalším nedorozuměním. Nevím, jak ostatní toto téma pobírají, ale za sebe říkám jedno: na každou svini se vaří voda. AB rozhodně není bez vinny. A pokud si znepřátelil Sorose (což se divím, když jedna jeho „soukmenovkyně“ byla s ním focená), tak to má hold blbé…Promiňte za takový komentář, ale nemohu si pomoct. Děkuji. Hezký den.
Ps: Kdo nevidí, nechce vidět…Kdo necítí…asi ani neucítí, jak se ta svině vaří 🙂

mariankosmac
Host
mariankosmac

mikessska -Cítíš len čo cítiť chceš (asi zlosť), ale neboj, nevaří, naopak sa mu darí.

mikessska
Host
mikessska

Ano, máte pravdu – byl to vztek a frustrace. Protože to byl mediální poprask a nevyhla jsem se tomu…Tak, ať se každému daří 😀
AB nemusím, ale článek je o ničem jiném. Jsem ráda, že žiji v ČR, nevím proč, ale cítím, že jsme tu jaksi „chráněni“.