Babiš není anděl, spíše naopak, ALE…..Můžeme být rádi, že se SOROSOVCŮM A JEHO LOKAJŮM nepodařilo v Čr udělat převrat

…..vládly by zde podobné poměry jako na Ukrajině a PIRÁTI – SOROSOVA banda, by byla u kormidla v čele s Drakošem…..

16:27

…..a tohle byste si momentálně přáli?????

K tématu Babiš

K tématu Babiš, ačkoli je to nechutné a stydím se za polovinu českého národa, tak jenom pro ty co řvou proti Babišovi. Bohužel pro Vás, měl dnes ve zprávách pravdu… Německý tisk se zabýval tou tkzv. vyvolanou kauzou a podivil se nad nesedícím datem pořízeného videa. Podivil se i nad tím, jak byla reportáž vůbec pořízena i nad tím, co bylo zveřejněno.
1) reportáž je měsíc stará
2) natáčení bez souhlasu je v Německu trestným činem a trestá se automaticky odnětím svobody nepodmíněně až na 10 let!!! s automatickou pokutou ve výši od 50.000 do 1.500 000,-€!! Ve Švýcarsku je 10 let a pokuta až desetinásobná!!!
3) tisk se pozastavil i nad tím, jak byli politici v ČR doslova připraveni na tento bezprecedentní útok
4) pozastavil se i nad zvukovou stopou, která byla trochu upravena, podle znalců až ze 60 ti procent
5) podivil se nad tím, že i video bylo tkzv. fušérsky sestříháno a zveřejněno, ačkoli podle časových stop trvalo 22min33sec!!! Kde je zbytek?
6) Švýcarské zastupitelstvo oznámilo, že bude požadovat zákaz pobytu a pohybu těchto redaktorů v jejich zemi
7) Švýcarsko podalo žalobu na tyto redaktory, protože Babiš – syn je švýcarským občanem a tudíž byli porušeny jeho práva a teď se držte na ochranu osobních dat a práv, a to v přímé linii zdravotní – ve Švýcarsku se tyto údaje nesmí jakkoli zneužívat.

8) Švýcarský tisk se podivuje nad tím, jak je možné, že policie v České republice ví o pobytu a švýcarské úřady plně spolupracují s touto policií i s danou osobou, že unikli informace ze spisů, které jsou brány jako Secret neboli tajné
9) Ministr spravedlnosti Švýcarska vydal příkaz k okamžité ochraně Babiše ml. a jeho matky, a vydal tkzv. příkaz k dočasné imunitě obou zmíněných občanů Švýcarska – matka se synem byli odstěhováni dnešního dne na jiné místo aniž by sdělila adresu českým policistům a justici.

Tudíž mám dojem, že si to Česká policie pos.ala úplně. Německo nabídlo součinnost Švýcarsku a to v plném rozsahu!!! To znamená, že tito švýcarští občané mají na území Německa stejná práva daná jim ve Švýcarsku včetně imunity a plné policejní ochrany, vzápětí se přihlásilo Rakousko, Itálie, Francie a Maďarsko.

A ještě jednou! Světe div se, ale o reakci tisku v zahraničí, jako prasata z Čech, co si říkají novináři a ještě jiné narážky v ČR ani tečka. Spousty novinářů to komentovala slovy STYDÍME SE ZA NĚ. A já také. zrušil jsem prohlížeč seznam, email, všechno, co jen zavání seznamem.cz. Nejsem jediný… Pokud i ředitel seznamu vypustí obhajobu za tyto novináře, mám dojem, že už není nezávislý na politickém klimatu v ČR.

tm dodává: Kontroluje proti Vaší vůli mejlíky a veškerou poštu odesílanou přes tyto schránky. Dostal jsem mejlíkem a v případě, že všechno je pravda, tak to je tobogán…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

21 komentářů

 1. Hana napsal:

  Doufám že Babis to nenechá a hlavně by je měl zazalovat. Jinak jim nejvíce vadi. Mela bych přejít na jiný web.

  • Maroš napsal:

   Hana – „Mela bych přejít na jiný web“ – a ty si tu aj bola? Lebo Tadesco.cz ťa neeviduje v menštruačnom kalendári – isto vieš, že baby si cyklus časom perfektne zjednotia = rovnosť príležitostí = gender agenda. ???

 2. Vítězslav Crha napsal:

  Měl by někdo ty svině novinářské naložit a odvést do Švýcarska k soudu. 10 let by bylo ticho v novinařině. A že by je odsoudili za tr.čin spáchaný na území jejich státu o tom nepochybujte

  • Radek napsal:

   není nutné je někam vozit – všechny ty zákony o ochraně osobních údajů – GDPR – platí v celém EuroSojuzu, klidně je může zažalovat i zde… Jen trestní sazby jsou zde asi nižší, než ve Švýcarsku…

 3. Adam napsal:

  Takže na toto peníze jsou?!? Česko přispěje třemi sty miliony na evropskou pomoc Turecku s řešením migrační krize https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesko-prispeje-300-miliony-korun-na-evropskou-pomoc-turecku/r~4beb6b6eecbd11e8b474ac1f6b220ee8

 4. Merit napsal:

  Prosím Vás, který prohlížeč mi doporučujete jako bezpečný. Já si ho taky zruším. Nesnáším to odporné šmírování snad i na WC.
  Merit

  • tereza napsal:

   Z prohlížečů doporučuji FireFox, Epic a Brave. Pokud nechcete prozradit vaší aktivitu vašemu poskytovateli internetu a vaší polohu webovým stránkám, pak je nutné se připojovat přes VPN. Např. ExpressVPN je výborná. No a pak další složkou vaší bezpečnosti a soukromí je e-mailová schránka. Doporučuji Protonmail.com , Tutamail.com , Posteo.de. České freemailové služby jsou opravdu „šílenost“ ….. Poslední aféra s Bakalovým Centrum.cz byla poslední kapka!

 5. karel napsal:

  Jen další krycí operace,chléb a hry.Vše podle teorie her o důležitých ,skutečně důležitých věcech se nedozvíme.AB je ve Švýcarsku silnější než v ČR.Kupte si colu a velikánskej popcorn…….DB,Brexit,Tramp,Q.JFK.atd….světlá stánka GITMO je po generální opravě.Karel

  • pavel blaheta napsal:

   Bodejť by nebyl AB ve Švýcarsku silnější než v ČR. Asi ještě dlouho bude splácet švýcarským bankám prachy za úvěry na firmy, které si kupoval v devadesátých letech.

 6. tomáš marný napsal:

  Milý miki55,
  nebylo ji jich tolik, byly jenom dvě a ty jsem si po nějaké době opravil sám. Dělám někdy i 5 věcí najednou a chybička se vloudí, když člověk myslí na další věci a má za člen v mysli něco jiného. Články si většinou po sobě na opravu nečtu z časových důvodů. Toš tak, důležité je ale sdělení, obsah a né hrubka milý miki55…..
  tm

 7. Dastin napsal:

  Jednoducha vec, kdyz Bures chtel delat podvody a delal je, tak se nemel cpat do politiky. Kdyz chci byt ministrem financi a chci buzerovat lidi za neplaceni dani, tak musim jit sam prikladem a nedelat financni a danove podvod. Kdyz chci byt premierem, tak musim jit prikladem zcela, kdyz mele porad o tom jaky je spravedlivy a uzasny. Kdyby se nesral do politiky a nenasiral lidi, tak mohl bez problemu si delat ty sve podvudky, lifrovat prachy chazarum do zamori a ani by pes po nem nesteknul.
  Mam takovou teorii, nevim zda je zpravna.
  Soudruh Bures si chtell ulit capacka (mala domu) a proto capa vytahnul z ANOfertu a prepsal na „retardovane“ parchanty. To se ale pravym majitelum ANOfertu znelibilo (kdo vi co se jeste mezi nema udalo) a proto ho na vystrahu zarizli a cele ty sracky rozjeli. Mozna, ze to nemelo az tak vyplout na povrch, ale neco se pokazilo a stalo se to, co se stalo. Mozna to je konkurencni valka mezi chazary (jak to popisuje Fulford) a Buresek to odesral. No karma za bonzovani u STB, okradani a likvidaci lidi…….
  Nepreji nikomu nic zleho, vzdyt v bibli to tak stoji: neprej druhemu to, co se Tobe nelibi, ale ten vsivak si to zaslouzi.

 8. Svět bez neziskovek a válek napsal:

  Zdravím Tomáši. Myslíš,že švýcarský soud rozhodne bez jejich přítomnosti a uloží jim trest třeba 3 roky,pokuta 500000 CHF a budou požadovat po české policii jejich vydání do basy?

 9. mikessska napsal:

  Ve skutečnosti nemám slov!!! Píši toto již po třetí a vždycky vymažu písmena, protože to, co bych zde napsala by bylo snad sloužilo k dalším a k dalším nedorozuměním. Nevím, jak ostatní toto téma pobírají, ale za sebe říkám jedno: na každou svini se vaří voda. AB rozhodně není bez vinny. A pokud si znepřátelil Sorose (což se divím, když jedna jeho „soukmenovkyně“ byla s ním focená), tak to má hold blbé…Promiňte za takový komentář, ale nemohu si pomoct. Děkuji. Hezký den.
  Ps: Kdo nevidí, nechce vidět…Kdo necítí…asi ani neucítí, jak se ta svině vaří 🙂

  • mariankosmac napsal:

   mikessska -Cítíš len čo cítiť chceš (asi zlosť), ale neboj, nevaří, naopak sa mu darí.

   • mikessska napsal:

    Ano, máte pravdu – byl to vztek a frustrace. Protože to byl mediální poprask a nevyhla jsem se tomu…Tak, ať se každému daří 😀
    AB nemusím, ale článek je o ničem jiném. Jsem ráda, že žiji v ČR, nevím proč, ale cítím, že jsme tu jaksi „chráněni“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.