Babylonská EU pod vedením Bilderbergu

Zatímco se Evropa zabývala klimatem, tak bylo zvoleno nové vedení Evropské unie.

Ursula von der Leyenová  bude předsedkyní Evropské komise, předsedou Evropské rady je Charles Michel,  v čele evropské diplomacie je Josep Borrell a Christine Lagardeová povede Evropskou centrální banku.

„Musím se tomu smát, protože je pravdou to, co jsem již dlouho říkal, Bilderberg určuje obsazení vrcholných míst v EU, protože téměř všichni jsou členové Bilderbergu a to opět ukazuje, že kdo se účastní Bilderberg konferencí udělá kariérní skok, je vybrán k vyšší pozici. To je proti slovu, že Bilderberg je jen neškodné setkání, kde se nic nerozhoduje,“ píše ma blogu Schall und Rauch von Freeman.

 

Michel, von der Leyenová a Lagardeová se v roce 2016 společně zúčastnili konference Bilderbergu v Drážďanech. Zajímavé je, že Macron na konferenci Bilderbergu v Kodani 2014 navrhl Ursulu von der Leyenovou a na oplátku od Merkelové, získal podporu  pro Francouzku Christine jako šéfku ECB.
Borell a gangster CIA Pompeo duben 2019

Španěl Borrell je také takový model chlapce. Měl dlouhý vztah s bývalou ministryní životního prostředí a současnou šéfkou Španělské socialistické dělnické strany (PSOE), Cristinou Narbonovou. V červenci 2018 se vzali.

Před loňským návratem do politiky působil ve správní radě energetické skupiny Abengoa, která se specializuje na solární energii. Byl odsouzen v roce 2018 kvůli obchodování s akciemi k pokutě 30,000 euro, protože prodával akcie své společnosti před jejím bankrotem.

 

Abengoa, to byl doposud největší bankrot společnosti ve Španělsku. Proto byla loni požadována rezignace Borella z pozice španělského ministra zahraničí.

Dříve pracoval jako inženýr pro španělskou státní ropnou společnost Campsa. V roce 2012 byl nucen odstoupit z funkce prezidenta Evropského univerzitního institutu, neboť byl obviněn ze střetu zájmů v souvislosti s jeho energetickými zájmy.

Nyní povýší a stane se ministrem zahraničních věcí EU. Takoví morálně bezvadní lidé, jako je Josep Borell, musí zastupovat EU, to je jasné.

Legrační, v roce 2010, prezident Barack Obama vydal záruku na půjčku ve výši 1,45 miliardy dolarů na výstavbu solární elektrárny Abengoa v Maricopa County v Arizoně prostřednictvím amerického ministerstva energetiky.

Ano, tito „zelení“ a „levicoví“ ekologové vědí, jak zacházet s penězi daňových poplatníků.

 

 

 

 

První zasedání Evropského parlamentu

Co si noví členové strany Brexitů v Evropském parlamentu myslí o diktatuře EU, ukázali na prvním setkání ve Štrasburku, kde se hrálo Beethovenova „Óda na radost“. Otočili se a ukázali záda.

Poslanci z evropské frakce „Identita a demokracie“ dokonce zůstali sedět.

Prezident Evropského parlamentu Antonio Tajani tuto akci kritizoval a řekl: „Musíte stát při hymně své země“!

„Zůstali jsme sedět během hymny, protože jsme přesvědčeni, že Evropská unie není státem, a proto nemá hymnu,“ řekl  francouzský poslanec  Nicolas Bay.

Nigel Farage také řekl, že EU není stát, a proto není neúctou bojkotovat tzv. „hymnu“ EU.

 
EU není demokracie

Je to vlastně EUSDSR, kde vůdce v zákulisí určuje vedení a občané EU nemají vůbec šanci něco říkat a ani nejsou o nic žádáni.

Ano, toto jsou „evropské hodnoty“, které EU zastupuje a vyváží do světa.

 

Namísto pijáka Jean-Claude Junckera, je nejvyšší hlavou EU Ursula von der Leyenová. No tak na zdraví!

Kolikrát byla v Bilderbergu? 2015, 2016, 2018 a 2019! Pak si to pravděpodobně zaslouží.

Velká změna v řídícím výboru Bilderbergu

Od včerejšího dne se změnilo složení řídícího výboru Bilderbergu. Henri de Castries odstoupil z funkce předsedy a nyní jsou tam dva náčelníci, Victor Halberstadt a Marie-Josée Kravisová. Takže Evropan  a Američanka mají nejvyšší pozici!

Noví lídři EU jsou slabí a nemají co říct. EU nemůže ani udržet jadernou dohodu s Íránem proti Trumpovi a čelit vydírání a hrozbám ze strany Washingtonu.

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. Ježek napsal:

  Neustále bylo a je avizováno, že tento spolek(EU) klekne, že je vlastně už na odchodu a Brexit dílo dokoná,podle všeho je to pouze zbožné přání, veškerá pozitiva ze strany Aliance apod. mě již přijdou jako pohádka, jasně,nelze vyrazit na světlo se všemi plány, než se vše dokončí,ale začínám být silně skeptický,stav, který se vyvíjí tomu nasvědčuje,ona Óda na radost je opět pouze pro vyvolené. Myslím si, že situace v Evropě se blíží ke katastrofě, už jenom tím,co se dostalo do čela, Babiš nechtěl Timmermanse…….z bláta do louže…… jedině okamžitý Czexit nás zachrání.

  • Vladislava napsal:

   Czexit nikdy Babiš nepřipustí. Ještě má 2,5 roku vlády před sebou a bude dělat vše pro to, aby byl premiérem i příští volební období. Czexit je možný pouze za vlády SPD a KSČM. Ale ti nemají dostatek hlasů na to, aby měli rozhodující slovo. babiš je finančně zainteresován na EU a dojnou krávu nikdo neporazí, pokud dává dost mléka. Naší jedinou šancí by bylo jít pod ochranná křídla Putina.

   • Ježek napsal:

    Ano, souhlasím,ale to mě připadá pro tu naši politickou sebranka ještě neprůchodnější, umíte si představit ten řev,kdyby toto někdo nahlas nadhodil?
    Je tu ještě jedna veliká spící síla, chybí pouze neohrožený vůdce, který tu sílu dá do pohybu,to jest Český národ,je za minutu dvanáct!

  • tereza napsal:

   Podle všeho je to zbožné přání? Podle všeho? Čeho všeho? Co je vidět před oponou? A vidíte i za oponu? Ne nadarmo se říká, že největší tma je před svítáním. A Kabala se bez boje nevzdá. Ještě si „užijeme“ …..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..