Belgie tajně otevírá navzdory zděšeným občanům nové azylové středisko naplněné „mladými muži“

Belgičtí občané ve městě Dormaal jsou zděšeni kvůli tajnému otevření nového azylového střediska, které bude podle místních médií naplněno „mladými muži“.

Znepokojení obyvatelé tvrdí, že o novém středisku dostali jen velmi málo informací a podle plánu má ubytovat asi 130 migrantů.

„Všichni tady slyšíme zvěsti, ale neexistuje žádná řádná komunikace. Je jasné, že tito lidé chtějí zřídit takové azylové středisko, aniž by informovali místní obyvatelstvo,“ řekl občan deníku Het Laatste Nieuws.

 

„Odvážíme se nechat naše děti venku? Bude zde více vloupání? Budou naše domy klesat na hodnotě? Existuje tolik otázek, na které dnes nedokážeme odpovědět. Kdyby to mělo být o péči o rodiny, dobře, ale téměř všichni jsou mladí muži“.

Fedasil, federální agentura pro ubytovávání žadatelů o azyl, údajně podepsala 18měsíční pronájem bývalého pečovatelského domu, ale občané tvrdí, že o těchto plánech nedostali žádné informace.

„V této situaci jsem trochu ve spěchu a neptáme se na to,“ řekl starosta Boudewijn Herbots. „Je to dohoda mezi společností Anima Care a federální vládou a jako město se do toho nezapojujeme.“

„Uvědomujeme si, že o lidi na útěku je třeba se postarat slušným způsobem, ale na druhou stranu je třeba vzít v úvahu také místní komunitu.“

Jiná obec v Bruselu nedávno zavedla „obecný zákaz alkoholu“ v reakci na nárůst násilí a chaosu páchaného opilými migranty v této oblasti.

Nelegální „tranzitní migranti“, kteří se hromadili na rušné tranzitní stanici Brusel-Sever a v nedalekém Maximilianském parku, zde zaplavují nedaleké sousedství v bruselské čtvrti Schaarbeek a často zde útočí na sebe, na místní obyvatele a policii.

„Někdy migranti šli do nočních obchodů v Brabantsku a Aarschotstraatu, aby nakoupili alkohol, který konzumují ve skupině,“ říká SCEPTR. „Pravidelně zde máme skupiny 10 až 15 mužů, kteří způsobují nepříjemnosti a jednají pod vlivem alkoholu agresivně vůči policii.“

Při několika příležitostech zde vypukly těžké boje s noži a zbraněmi používané v některých šarvátkách.

Překlad: svobodnenoviny

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. svalovidoslava napsal:

  Přišlo mi e-mailem:
  „Jde do tuhého…A CO NA TO NAŠE VLÁDA???

  MUSLIMOVÉ V NORSKU požadují SAMOSTATNÝ STÁT – Čeští muslimové vyzvali Čechy – V A R O V A N I
  Současnost v Norsku – aneb mají, co chtěli….
  MUSLIMOVÉ V NORSKU NYNÍ POŽADUJÍ SAMOSTATNÝ STÁT
  Muslimové Norska požadují samostatný islámský stát a hrozí teroristickými akcemi,
  pokud nebudou splněny jejich požadavky. Norsko tak dokončuje třetí fázi islamizace,
  které v krátkosti můžeme popsat takto:

  Fáze 1: Když muslimové tvoří 1-3% populace.
  Jejich chování ve společnosti je slušné a nevtíravé.

  Fáze 2: Když muslimové tvoří 4-20% populace, začínají politické požadavky
  – budování mešit, minaretů, zákaz křesťanských obřadů a akcí a oslavy muslimských svátků, jako ramadánu.

  Fáze 3: Když muslimové tvoří více než 20% populace, začíná svatá válka (džihád).

  Muslimské oblasti města (ghetta) se stanou nedostupnými pro nemuslimy. Plná implementace šaría zákonů v ghettech spolu s prováděním teroristických útoků pro odtržení a vytvoření separátního islámského státu.
  Norsko je již ve fázi 3.

  Teroristická organizace Ansar al-Sunna hrozí, že v případě, že město Oslo nebude uznáno norským státem jako muslimské město, pak muslimský národ vyhlásí svatou válku; se vším, co to znamená.

  Pokud to ještě někdo nechápe, s imigrantskou invazí se v evropské populaci procento muslimů zvyšuje radikálně a výhrůžky norských muslimských f.a.n.a.t.i.k.ů z loňského roku se mohou v brzké době naplnit.

  A to nejen v Norsku… !!!

  Čeští muslimové vyzvali Čechy : Odstěhujte se z České republiky, když se vám nelíbí islám – a je to tady !!!!! Veškeré náboženství je na pováženou.

  Mistr Jan Hus: stůj v pravdě Kristově. 600 let od upálení. 1415 – 2015 Islamizace českých dětí ?

  1. Již je oficiálně podporovaná iniciativa v základních školách s názvem : „Islám a české děti“.

  Formou přednášek a diskusí o islámu se mají děti českých rodičů, tedy i děti z křesťanských rodin seznamovat ve školách s tímto náboženstvím a životním stylem a kulturou. Má se tímto projektem dětem přiblížit islám jako mírná (tedy mírová) orientální kultura budoucnosti.

  Holčičky si v nedělní besídce budou vyprávět, jak si zkoušely šárí šátky.

  Muslimové ovšem nezůstali jen u této plíživé islamizaci budoucí generace Husova národa.

  Stát se muslimem je vlastně snadné.

  Stačí odříkat veřejně před jedním svědkem jednu větu, nebo ji poslat na internetu.

  2.Stránky islámistů totiž dnes verbují české děti a odborníci jsou zděšeni.

  Především rodiče jsou šokováni, když jejich dcera přijde v šátku a syn zvolá, že je ode dneška muslimem. Na webové stránce začíná takový nábor větou:

  Jste-li nezletilí, můžete konvertovat v tajnosti, pokud se bojíte, že by vám rodiče za to ublížili

  V tajnosti lze přijmout boha Allaha podle šesti jednoduchých pokynů a islám se stane tvoji vírou. Ve tmě tajnosti vzniká temná budoucnost tohoto vyznání. Představitelé Islámu v ČR se od toho distancují, považují to za nějakou hru, recesi, nevhodný projev nějakých horlivců. Tyto stránky naleznete také snadno: http://www.sharia4czechi a.com

  3.Odborníci v oboru pedagogiky, náboženství, právníci a experti na extremismus hodnotí tuto iniciativu jako protiprávní jednání a navíc iniciativu, která je pro tyto děti a jejich rodiče nebezpečná. Benjamin Kuras, překladatel a znalec zákona šaria se k tomu vyjádřil takto:

  Konvertovat k islámu nezletilého se rovná ohrožení jeho života. Člověk jednou konvertovaný na islám podle zákona šaria podléhá trestu smrti, jestliže se pak někdy v budoucnosti od islámu odkloní.

  Dívky nezletilé, zlákané barevným šátkem na hlavě své kamarádky se stávají vyhlédnutými nevěstami muslimských mužů a

  pokud se k islámu rozhodne chlapec, je již počítáno s konverzí u jeho sestry a matky, protože jako ženy jsou mu již dle zákona šaria podřízeny.

  Rodiče a rodiny konvertujících dětí se stanou sledovanou skupinou, na kterou již budou dohlížet členové místní muslimské obce. Bude sledováno jejich soukromí a pokud rodiče se postaví proti konverzi, mohou být vydíráni hrozbou, tak jako se to běžně děje již v evropských zemích.

  4. Není to planý poplach, jde o reálný, již probíhající jev, o kterém se ještě moc nehovoří.

  Rodiče by si měli dát tu práci a upozornit děti a jejich kamarády, že konverzí k islámu vstupují do otroctví s možnosti zabití.

  Různé výbory rodičů by měly na to upozornit další rodiče, učitele, vychovatele a ředitele škol. Sledujte, jaké programy děti sledují. Křesťanští rodiče mají tu výhodu a výsadu, že mohou své děti vést k Pánu Ježíši Kristu a k znovuzrození. Zapojte se preventivně do hnutí, které žádá v Evropě, aby se postavil islám jako zločin proti lidstvu mimo zákon. Zdůrazňovat umírněnost islámu je stej ně tak pošetil&eac ute;, jako pokyny k ha& s caron;ení ohně naftou.

  5.Zapojte se do přímluv, modliteb a totální evangelizace, do které zahrnete i jiné příslušníky národů, včetně muslimů v České republice. Především se zaměřte na Romy (cikány), protože se na ně muslimové ze strategických důvodů v ČR zaměří, protože urychlí islamizaci. Dobře ví, že Romové, kteří jsou ve Francii, Španělsku a Portugalsku v živých křesťanských sborech, jsou pro muslimské komun ity naopak pohromou. Křesťanští cikáni evangelizují úspěšně muslimy i v Alž& iacute;r sku.

  Moraváci a Češi, probuďte se.

  Václav Lamr

  Od roku 2012 působí v ČR misijní iniciativa islámistů pod názvem sharia4 czechia – nebo:

  ,, Víra pro Česko, s cílem šířit islám v ČR a zavést v České republice zákon šaria“

  • noro napsal:

   dakujeme za tneto koment… je to hruza co a tu deje…

  • Maroš napsal:

   “ Rozhodně nikdo nikomu nepřikazuje, s jakými hračkami si mohou děti hrát, ba naopak,“ říká mluvčí ministerstva Kristýna Křupková a dodává, že je vše založené na individuálním přístupu k dětem a je na každém zřizovateli mikrojeslí, jestli se bude návrhem inspirovat nebo ne.
   Kromě šetření vodou a péčí o přírodu jde i o respekt ke kulturní rozdílnosti. Dokument proto nabádá například k výběru panenek jiné barvy pleti než světlé nebo četbě různých pohádek, které nejsou jen z Evropy.

   „Vybíráme také příběhy, v nichž se vyskytují různé modely rodiny nebo které nepracují s tradičními stereotypy v rolích mužů a žen,“ stojí v příručce.“
   https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/mpsv-mikrojesle-prirucka-detske-skupiny.A191015_151808_domaci_linv

   „Hoří! Má panenko! Hoří!“ – vlastný barák vám podpaľuje vlastné ministerstvo – sú to KONKRÉTNI ľudia! Žiadna „príručka“! Týchto ľudí treba osobne dohľadať! Tu začína cielená indoktrinácia už 3-4-ročných detí! Oni tak fakticky islamizujú rodinu od posledných potomkov doboha! a tak sa pýtam – deti sme si vychovali na to, aby nám ich deti niekto ukradol už od kolísky! Teraz inak – ako INAK AKO OSOBNE to budeme-budete riešiť – keď tu bude o 20-30-rokov prebiehať občianska vojna? Toto je nevyhlásená ojna proti nám – tak ju treba ako vojnu akceptovať a riešiť!

   • Pavel napsal:

    Válka? Tak jo – ujmeš se toho a staneš se vrchním velitelem sil, které začneš dávat dohromady, abyste pak společně mohli vystupovat proti těm kteří nás prodali a kteří dělají to svinstvo s našimi národy?

 2. Maroš napsal:

  „abyste pak společně mohli vystupovat proti těm kteří nás prodali a kteří dělají to svinstvo s našimi národy“ – máš zrejme na mysli vojnu organizovanú, v nejakých šíkoch. No – toto keby niekto začal organizovať pod dozorom Veľkého Brata – tak jeho boj skončí do 2 dní! Ja mám na mysli nekonvenčnú vojnu – s nekonvenčnými prostriedkami. Mysli si čo chceš – spôsobov je milión – každý sám za seba. Stačí napr. „vojna“ vo vlastnej rodine = usporiadať vzťahy, dohodnúť pravidlá, hodnotový systém – o čo nám ide. Ale samozrejme – tí, ktorí stoja priamo za tým svinstvom musia byť systematicky odhaľovaní – musia sa prestať cítiť bezpečne. Je X legálnych spôsobov ako nenásilne, ale inak s obrovským tlakom donútiť zmrdov prestať konať. Ponaučenie – ako islamisti obsadzujú verejný priestor – nič ti to nehovorí – ulica? Ulica pred konkrétnym domom? Ulica je verejný priestor – dnes tam budem ja, zajtra ty. Potom iný. Kadiaľ budú chodiť – po kanáloch? Takže mi nepodsúvaj trotlovské scenáre – tvoje predstavy vojny. Oni tú vojnu s nami už realizujú! Svojím spôsobom, len ty máš predstavu o jedine konvenčnej vojne. No tak asi žiadna nie je, že? Ku.va keď si občan ČR – máš nárok podľa zákona o slobodnom prístupe žiadať o info, kto inicioval tvorbu tej sku.venej príručky, kto ju metodicky lektoroval. A každá verejne vydávaná tlačovina musí byť archivovaná s náležitosťami – vydavateľ, autor, redigoval, atď. No a pokiaľ sa zistí, že je za tým nejaká neziskovka – tak verejné obstarávanie, atď. Môžeš to rozvŕtať doboha! A môžeš im tak dať najavo, že niekto ide po nich! Aj to je vojna! Veď si pozri – aj keď historicky nepresný – film Vyšší princíp! Stačilo namaľovať niekomu hitlerovské fúzy do propagačných materiálov či čo – a išlo sa za to osobne k múru! Strč ko.otovi zemiak do výfuku – aby vedel, že sa musí pozerať každý deň pod auto! Deti to robievali kedysi bežne. Srandičky. Ohrozuješ nás?! OK! Odteraz budeš žiť s ohrozením ty!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..