Běloši budou v EU vyhnáni z měst nebo budou emigrovat

A nebo ti podnikavější půjdou budovat Sibiř coby novou Evropu. Bude to konečně lehčí než bývalo v Americe kde museli bojovat s Indiány, a už se nebudou muset tak trmácet, evropští podnikatelé už připravují půdu.

 

 

V USA to stále ještě klape, sice také občas skřípe, ale jde to, pokud byste ale chtěli žít tam kde jsou jen běloši, tak leda někde v Redneckově, neboli mezi vidláky, a tam to stojí za starou bačkoru, abych to řekl slušně. Jinde je to smíchané se všemi plusy i mínusy.

EU je ale jiné kafe, nejde jen o to že z Afriky stále proudí noví Evropané jiného zabarvení, ale o to že jsou jiného náboženství které nesnáší žádné jiné. Těch pár křesťanů mezi nimi je kapka v moři.

Problém nejsou oni, ale my. Oni mají ostré lokte, my jsme ňoumové. A volíme prodejné ňoumy.  Tak se stane to co se děje dnes v Británii, Londýn už je skoro většinově muslimský, jinde třeba Manchester, Lutych nebo Sheffield skoro. Ve vysoké politice je jich více než zdrávo, a možná příští premiér bude muslim. Oni prostě zabírají města a běloši, pokud chtějí klid, tak raději odprejsknou. Do všelijakých vesnic, ale to už není ono.

Zatím to není moc vidět, Paříž, Berlín, tuhle mi vyprávěla jedna Mexičanka že minulý rok byli v Evropě, v Bruselu je to šokovalo, ale ono to začíná polehounku i třeba v Brně, Praze, Teplicích, tak pomalu že si na to lidi zvyknou jako na hluk z ulice. Ani jim to nepřijde divné že je třeba šikanují noví nájezdníci, ti už budou v Evropě doma, a tak si lidi řeknou – no když se mi to nelíbí půjdu o dům dál, to je normální, ne?

Časem se to bude lidu zajídat, ale dozví se jak se buduje Sibiř, darují se tam pozemky, evropské firmy už tam dnes mají investice čili je tam šance na práci, a bude toho více.  Možná tam půjdou farmáři z JAR, Putin jim udělal nabídku, jestli ano, bude tam veseljc.  Ze začátku nic moc, ale  podívejte se jak se žilo v USA ještě před sto lety. Taky nic moc.

Takže vidíte že neztrácím optimismus, Sibiř je bohatá a obrovská země, trumfne Ameriku za dvě tři generace.

Sbohem stará Evropo!

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. Tauri napsal:

  Celý článek jen nabádá lidi k tomu, aby to běloši vzdali a jeli do Ruska? Kde je mnogo vodky, bez mozku?
  Kde je zima? Hmm ahaa, něco shnilého mi tu příjde. Víte, ona ta tráva v Rusku není zas tak zelenější, jak se všude povídá.

 2. Pavel Blaheta napsal:

  Rajo – „Nebát se a nekrást“ – to byl odkaz Masaryka svým spoluobčanům a platí stále. Ti noví si z toho vzali jen tu první část – nebát se. Ale kradou – i kdyby ne přímo, ale co jiného než krádež je parazitování na sociálním systému zemí do kterých se tak vehementně tlačí? A ano, může dojít k tomu, že tzv. „bílá rasa“, která jediná v Evropě tvoří hodnoty, tuto opustí. Co nastane potom až nebude kdo by ty nové „Evropany“ – tedy přesněji „příživníky“ platil.?Až nebudou sociální dávky pro ně a oni si budou muset na život vydělat? Evropa se stane Afrikou, kde je bída. A při tom je Afrika bohatá země, ale všude tam, kde černí vyhnali bílé farmáře, nastala totální bída. A oni (černí) si neuvědomují, že čím více jich v Evropě bude, tím rychleji Evropa zchudne a přestane být místem dobrým pro život.

  • Tauri napsal:

   Možná nevíme, co za tím všechno je a jaký to má smysl.
   Karma je karma a i když na ní někdo nevěří, vždy platí příčina-následek. Nevíme, co se dělo předtím, než jsme se narodili a co udělala černým bílá rasa.
   Každopádně je to průser, ale děje se z nějaké příčiny.
   Afrika a celý svět by se taky mohl mít dobře, kdyby se ovládalo počasí správně, ku prospěchu lidem a přírodě, nebo ne?
   Nebo myslíš, že Afričani za to mohou?
   Kdo se dneska chová vůči muži špatně, opovrhuje jeho prací a smyslem tady?
   Dnešní žena má muže jen jako chodící peněženku a dělá si s ním co chce. To jen proto,
   že muž nemá prsa a neumí rodit je z jejich hlediska něco míň a proč myslíš, že se sem teď vlečou lidi, které znásilňují ženy a dělají skoro to samé, co dělají oni, jen v jiném podání..projevující se fyzicky, ne psychicky.
   Musíme to vidět, kde je příčina i následek nezaujatě a bez emocí.
   Podívejte na muslimy a chování k ženám a ženy, jak se chovají k dnešním mužům..ještě nevidíte nějaké shody?
   Vždy si člověk musí uvědomit, že k sobě přitahuje čím je..dokud se nezmění myšlení a čistota evropanů, bude to průser ještě větší.
   Hezký den,

 3. jirik napsal:

  Afričtí uprchlíci v Itálií: „Nejsme tu za prací, ale abyste nás vydržovali.“
  http://megazine.cz/2018/07/africti-uprchlici-v-italii-nejsme-tu-za-praci-ale-abyste-nas-vydrzovali/
  STAROSTA NABÍDL IMIGRANTŮM PRÁCI. Přijali tuto nabídku s povděkem? Nikoliv. „Nejsme tu za prací, ale abyste nás vydržovali.“ Nutné říci, že pan starosta Zatti je k uprchlíkům velmi vstřícný, vždy je přijímal, a to i nyní, Lize navzdory. Z této situace byl však velmi rozezlený, nechtěl po nich nic extra, pouze vyčistit některé cesty, které vedou k turistickým atrakcím. „Cítíme se zneužiti, nechceme“, zněla jedna z odpovědí.
  Naštvaný starosta žádal o jejich přesun do jiné lokality, neboť to nebylo ani první odmítnutí. Dva z dotyčné skupiny byli nadřízenými úřady přemístěni, avšak s konstatováním, že dle zákona nelze do práce nikoho nutit.

  Situace se dále vyhrocovala, dalších 22 žadatelů o azyl, převážně Afričanů a hostů bývalého hotelu „La Lucciola“, začalo protestovat a klást odpor tak, že musely zasáhnout pořádkové síly, až k večeru se situace uklidnila. Vzbouřenci zatím zůstanou v zařízení, protože násilné vyklizení se setkalo s nepochopením nadřízených úřadů. Pokud se tedy sami hosté nerozhodnou místo dobrovolně opustit…

  Zdroj: eurabia.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.