Bez čištění oblohy vlastními silami se dnes neobejdeme, pokud nechcete nechat dojít k tomu nejhoršímu

…..vysvětlím Vám, pro důležitost momentálního stavu zločinného jednání některých klimateroristických organizací, jak vše funguje. Udělal jsem to před mnoha lety na osudu.cz, který dnes neexistuje a proto si vše zopakujeme. Podívejte se na tornáda, která vznikla v Česku, na Slovensku a v Rakousku….

15:54

Vy všichni máte jednoduchou možnost, jak zabránit „děsivým bouřkovým mrakům“ v jejich plném „rozjezdu“ a následným „apokalyptickým škodám“ na úrodě, majetku a popřípadě ohrožení zdraví druhých lidí. Popíši nyní funkčnost octování…..

Octová pára velmi silně ionizuje vzduch kolem zařízení, které vypařuje ocet. Vytváří množství negativně nabitých částic. Díky různým reakcím kyseliny octové se vzduchem a vodní párou získají tyto nabité části poměrně velkou energii a tak stoupají vzhůru. Řetězovou reakcí nabíjí okolní částice. Přispívá k tomu výrazně také rychlé snižování tlaku a teploty se vzrůstající výškou (nižší teplota = menší energie částic) a tím pádem mají negativně nabité částice oproti okolí stále větší energii a dokáží tak řetězovou reakcí ionizovat obrovské množství vzduchu. Jakmile se tato „řetězová reakce“ dostane až do mraku, který byl vytvořen umělým nasprejováním kondenzačních jader, tak se nabijí jádra i kapičky vody kolem nich a voda se z kapiček vypaří do plynného skupenství, aniž by kapky spadly na zem. Ocet způsobuje v mraku likvidaci pozitivních jader a hlavně reaguje také s chemtraily a vyčistí atmosféru. Nedojde k drastickým bouřkám. V oblaku jsou potom částice hliníku nereaktivní s HAARPEM a jeho vysílanými energiemi. Ztrácejí svoji vlastní schopnost být ovládány elektromagnetickými vlnami.

A tak se rozpustí umělá chemtrailsová oblačnost a dokáže tak rapidně zmírnit možné bestiální účinky podporovaných kumolonimbů (bouřkových mraků). Na všechno vám stačí na den asi 4 litry octa, kdy octujete 24 hodin denně.
Bouřkové fronty se rozestoupí cca 15 – 20 km před octovacím místem a za ním se opět spojí, pokud někdo jiný na trase zmíněného bouřkového mraku neoctuje. Blesky na místech octování skoro vůbec nejsou. Ochráníte tím úrodu a Váš majetek….
Další vynikající vlastnost octu:
Upozornění: jestliže zalejete 3 – 8 % octem trávu nebo bodláčí, během jednoho dne zhnědne a uschne. Je to daleko lepší přípravek na likvidaci trávy a plevele než DRAHÝ SMRTELNĚ NEBEZPEČNÝ ROUNDUP, který stojí skoro 1000 Kč a ocet jenom 7 Kč. Můžete si všichni vyzkoušet a doporučit všem Vašim známým. Ocet je přirozeně odbouratelný…..
V následujícím krátkém videu máte  máte ukázáno jak můžete zabránit tvoření umělé chemtrailové deky a následným bouřkám:

Další videa ukazují děsivé scenérie, které se odehrály v Rakousku a na části Slovenska

Bouře a kroupy ve Vídni

Tornádo které ničilo na jihu Vídně

https://youtu.be/ttu9hciaSGs

Tornádo u vídeňského letiště Schwechat

 

VIDEO Tornádo neďaleko Bratislavy: Valia sa na nás silné búrky a krúpy!

BRATISLAVA/VIEDEŇ – Bratislavu mohlo zasiahnuť tornádo. To totiž zosadlo neďaleko letiska Schwechat vo Viedni. Meteorológovia preto vydali výstrahu pred búrkou pre západné Slovensko.

Tornádo sprevádzal silný vietor a krúpy o veľkosti 50 centovej mince. Intenzívne počasie by malo pokračovať ďalej na západ. Škody po tornáde zatiaľ nevyčíslili. „V blízkosti Viedne vznikla supercela (už sa stihla aj rozdeliť) a bol zaznamenaný aj wall cloud,“ informoval SHMÚ na sociálnej sieti Facebook.

Tornádo v blízkosti letiště Schwechat

https://youtu.be/MLQNyTAEbfg

 

Okrem vetra a búrky sa pridali aj intenzívne blesky a prívalové zrážky. Tzv. Supercela (mohutná supercelárna búrka) sa mala presúvať smerom na Záhorie a smerovať k mestám Trnava a Pezinok. Portál imeteo.sk informoval, že tornádo dosiahlo silu F2.

Vo východnom Rakúsku neďaleko Bratislavy sa k zemi pred polhodinou spustilo k zemi takéto tornádo. Búrka je výrazná Supercela doprevadzana silným krupobitím, prívalovými zrážkami , extrémnou bleskovou aktivitou a intenzívnym vetrom 25m/s ( 90 km/h) a viac. Situáciu budeme v prípade jej príchodu k nám.

Zdroj (1)

A nyní tedy neříkejte, že nemůžete proti tomu nic dělat. Můžete. Pomožte sami sobě i druhým…..

tm

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

41 Komentáře zapnuto "Bez čištění oblohy vlastními silami se dnes neobejdeme, pokud nechcete nechat dojít k tomu nejhoršímu"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
julius
Host
julius

Tak tomu nerozumim. Ja tu cekam na kazdou kapku vody. V mediich tvrdi ze udajne je velke sucho a uz nas varujou ze skoro nepotece voda s vodovodu. Sice jde zase jen jak s lidi vybrat vice penez za vodu. Nuz ale voda proste v rekach moc neni. Tak nevim proc jeste neco octovat aby to nakonec sprchlo jinde??

zdeněk540
Host
zdeněk540

A když je uměle venku uděláno úplně jasno, jak bylo nedávno….. co byste doporučil proti tomu? Taky ocet ?

Martin
Host

Už mne nebaví pořád pomáhat druhým. Octování aplikuji střídavě od r. 2010, výsledky byly, i z orgonitů a cloudbustrů na zahradě. Ostatní se spíše smějí. Ať se smějí nadále, nic nechápou.

dit
Host

Zdravím,
stačí mít třeba jako já zavařovaní venku. Lák na okurky vařím taky venku, mám venkovní letní kuchyní. Ocet se uvolnuje do atmosféry. No, jo nebylo od věci opět zprovoznit octárnu v Olomouci, ale se vším všudy, jak byla i s tím octem do atmosféry…žádná opatření, ale hezky octovat do atmosféry.Asi taky vadila…

Josef
Host
Josef

Mohu se zeptat?Jak se provádí to octování,nikde jsem se o tom ještě nedočetl.Děkuji předem za odpověď.

Buba
Host

Octovat, prosím ale jakým způsobem není popsáno zde a předtím jsem to kdysi četl, ale už si nepamatuji jak octovat. Je možno znovu popsat postup? Díky

Pussy Hitler
Host
Pussy Hitler

Strčíš si flašku octa mezi půlky a povolíš svěrače to tě ochrání

jirik
Host
jirik

Sněmovna podpořila v dnešním úvodním kole přijetí pařížské klimatické dohody, která je namířena proti globálnímu oteplování. Poslanci debatovali o dohodě na schůzích už popáté, až nyní zamířila k posouzení do zahraničního výboru a do výboru pro životní prostředí. Smlouvu, která signatáře zavazuje ke snižování emisí skleníkových plynů, by plénum mohlo schvalovat v září. Senát ratifikaci schválil už v dubnu.

Dohoda nebude pro Česko podle ministra životního prostředí Richarda Brabce (ANO) znamenat žádné další zatížení nad závazky, které už dalo v rámci Evropské unie. Připomněl taky, že Česká republika je posledním unijním státem, který zatím smlouvu neratifikoval.
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/snemovna-podporila-parizskou-klimatickou-dohodu/1505552

Ernst Mach
Host
Ernst Mach

dnes jsem měl tlačenku a octem a cibulí na zahrádce. bude to stačit?

olga
Host

jaký ocet doporučujete?
je lepší třeba bijo?
aby nedošlo ke kontaminaci vyparu?
je lepší ocet vinný nebo nebojablečný
děkuji

jirik
Host
jirik

stačí klasický 8% co se kupuje v obchodě do kuchyně

Maroš
Host
Maroš
Octovať odporúčam – pomocou tzv. legionárskej chladničky – je to princíp namočenej, vodu dobre sajúcej handry, ktorou obalíme povedzme fľašu s nápojom, ale i nádobku na červy na rybačku – tým pri teplotách nad 28 st. C. len kyslík nestačí – treba ich chladiť. To podstatné – chladiť treba zásadne v tieni – aj za ruksakom, vecami na pláži, a tam, kde je prievan – výmena vzduchu. Čím je odparovanie intenzívnejšie – tým je chladenie tiež intenzívnejšie. Účinnosť je minimálne 5 stupňov nižšia teplota od okolitého vzduchu, ale dá sa dosiahnuť aj 8 stupňový rozdiel – čo pocitovo zabezpečuje osvieženie… Číst vice »
olga
Host

někde jsem četla že octové výpary leptají hliníkovou folii. proto se ani nemá vařit kyselé v aluminiových nadobach.
zoxidovaný hliník se pak dostává vdechováním do krevního oběhu.
jak se tomu bránit?

jirik
Host
jirik

Od Antarktidy se oddělil obří ledovec

Část jednoho z největších ledovců, který kdy byl zaznamenán, se podle středečních satelitních záběrů již zcela oddělila od Antarktidy. Rozloha obrovské masy ledu se odhaduje na zhruba šest tisíc kilometrů čtverečních.
https://www.novinky.cz/veda-skoly/443317-od-antarktidy-se-oddelil-obri-ledovec.html

Maroš
Host
Maroš
Jirik – Arabi z emirátov už dávno špekulujú, že si ufaklia kus ľadovca a dotiahnu k sebe ako zásobník pitnej vody, pretože to ich odsolovnie morskej ich stojí pekné lówe – a tie im dochádzajú. Takže – kto vie… OBA SERVERY SÚ NEDOSTUPNÉ – MAŽÚ TO HAJZLI! Spojené arabské emiráty chcú dotiahnuť ľadovce z … Simulácie projektu zatiaľ ukázali, že dotiahnutie jedného ľadovca do Spojeých arabských emirátov by mohlo trvať až jeden rok, a tak ak bude všetko pokračovať podľa plánu, … Voda sa nakoniec z ľadovcov bude získavať tak, … [Prehľadávať doménu refresher.sk] https://refresher.sk/43167-Spojene-arabske-emiraty-chcu-dotiah… Spojené arabské emiráty neprestávajú šokovať.… Číst vice »
Liběna
Host
Maroš
Host
Maroš
Liběna – diki za video – práve sa toto – ale omnoho silnejšie prevalilo cez nás – na juhu Slovenska – galantsko. Akurát som odpovedal jirikovi ohľadom toho, že Arabi sa chystajú odkrojiť si z antarktického ľadovca – a bum – priletelo to okolo 21,15, ani som nestačil vypnúť na verande hl. vypínač – lejak – padali kýble vody, výchor a po baráku mi chodili všetky vlaky sveta. Len som natvrdo vypol PC a povyťahoval všetky káble z elektriny. Zažil so ozaj silné búrky, ale takéto blesky ešte nie – 3/4 hodinu v kuse oheň na oblohe – v jedinom… Číst vice »
Pavel
Host
Pavel
Pro Tomáš Marný a ostatní. Před pár lety jsem ještě octoval, když toho „marasu“ z letadel padalo opravdu moc a to takto: na zahradu jsem si natáhl prodlužovačku, jednu starou židli, na ni jednu starou varnou konvici u které když zvednete víko tak drží ve svislé poloze (nová je za cca 250,- Kč) Nalil jsem do ní cca 2 dcl normálního kuchyňského octu (cca těch 8%) a zapnul konvici. Je třeba hlídat, aby když vaří tak ta pěna aby nepřetékala. Po vyvaření části octa jsem průběžně doléval další a když jsem měl dost trpělivosti tak po dvou až třech litrech… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš
K tomu octovaniu zopár poznámok: 1/ Ľudia nie chemici, si ťažko vedia predstaviť reťazovú chemickú reakciu – vplyvom katalyzátora, enzýmov, hormônov, špecifických látok – stačí ich minimálne množstvo – udávané v ppm – part per milion /koľko na milión ostatných/ v m3. Napr. feromóny hmyzu a podobné rastlinné feromóny – antilopa začne obžierať akáciu, tá vyšle chemickú poplašnú správu ostatným akáciám – tie okamžite začnú produkovať toxín, takže ak sa antilopa presunie o kilometer inde – tá jej posledná akácia ju už pravdepodobne otrávi. Motýľ zacíti pach 250x zriedeného cukrového roztoku, ktorého chuť človek nemá šancu zacítiť. Čiže – ide… Číst vice »
Matfyzák
Host
Matfyzák
Dobrý den, abych Váš článek mohl brát vážně, chybí mi odkazy na odbornou literaturu a provedené výzkumy. Dále bych se Vás chtěl zeptat, jak mi vysvětlíte příčiny vzniku negativně nabitých částic z pouhého octa? Článek mě z nějakého důvodu vede k tomu, abych byl přesvědčen o tom, že je i ocet neustále elektricky nabitý. Pokud tomu tak je, tak jak zabráníte tomu, aby se náboj nezneutralizoval? Dále hovoříte o ionizaci okolního vzduchu. Dobře proberme si (velice stručně a „polopatě“), jak takový ionizovaný vzduch vypadá. Inu, každý ví, že vzduch je plyn (pokud tady máte nějaký článek, který tento fakt popírá,… Číst vice »
raja
Admin

Je to jednoduché, ocet ionizuje vzduch. Když je bouřka (ta přirozená), je to vlastně samoočistný děj v přírodě, který na místě, které je přebité kladným nábojem, začne čistit vzduch a měnit náboj na záporný. Proto je před bouřkou tak „těžko, špatně“ a po bouřce panuje ve vzduchu svěžest a nádherně se dýchá. Jenomže umělé chemtrailové mraky nejsou přirozená bouřka. Jsou kladné – proto ocet.
Vypařování octu zkrátka funguje, je to mnoha lidmi ověřené a pokud vás tato tématika zajímá, můžete si to sám vyzkoušet :). Nemá smysl o tom filosofovat, zkuste to.

Matfyzák
Host
Matfyzák
Ale stále jsem se nedozvěděl odpověď na otázku, jestli je ocet stále elektricky nabitý. A jestli není, co jej vede k tomu, že dojde k uvolnění záporně nabitých částic? A jak zařídíte, aby se náboj nezneutralizovat již při průletu k danému mraku? A Váš popis toho, že před bouřkou je „těžko a spatně“ je důsledkem prudkého snížení tlaku, který bouřku předchází. Zlepšení podmínek nastává důsledkem snížení teploty po bouřce … není tak dusno. Svěžesti neubírá ani náhlé zvýšení ozónu. A to, že ocet ionizuje vzduch jste vzal kde? O ionizaci jsem psal v předchozím komentáři a myslím, že dost srozumitelně.… Číst vice »
raja
Admin
Vážený Matfyzáku, já filosofuji velice ráda, máte pravdu, má to smysl, ale další ověřenou metodou, jak něco zjistit, je experiment. Mým posláním není vás přesvědčovat. Myslím si, že kdo to chce zkusit, tak to zkusí a sám uvidí, že to funguje. Bohužel nejsem Matfyzák :), abych vám na to dala študovanou odpověď. Naštěstí jsou však lidé, kteří se tím zabývají do podrobna a u nich třeba najdete, co hledáte. Google je skvělý nástroj, který na vaše otázky jistě rád odpoví 🙂link, link. Nikomu tuto metodu nenutíme, pokud se vás tato naše (a dalších mnoha lidí) zkušenost dotkla, tak se jí… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš
Matfyzák – kritické myslenie je – aspoň v tejto krajine – samozrejmosť. Problém je – systémové vzdelanie, ktoré nie je zároveň – systematické. Teda – jednotlivca naučí len toľko, aby ho systém mohol exploatovať – nie však toľko, aby schopný jednotlivec mohol tento expolatačný sysztém zmeniť – napríklad – aby ľudia mohli mať energiu zadarmo. Ale – to by potom nemuseli toľko pracovať, a pazazitický systém by nemohol fungovať, že? Otázka – koho učili na gymnáziu – a to sme mali fyzikára ďasa – Seebackov jav? Lebo nie je termočlánok ako termočlánok a jadrové elektrárne sú v podstate parné stroje… Číst vice »
olga
Host

děkuji pánům za užitečné rady k octování. ale stále mám obavy že zvýšené PH v ovzduší zoxiduje alobalovou folii kterou používám ke stínění před vlnamy. a částecky se my pak dotanou do mozku.
mám pri octování používat nějakou roušku?

jirik
Host
jirik
Můžete použít i šungit, ale někteří vykukové Vám jsou schopni prodat obyčejné uhlí. Ocet můžete dát do obyčejných sklenic a dát na parapet nebo do misek pod květináče. Jinak lze koupit rozprašovač, do kterého nalijete ocet a při procházce rozprašovat. Lze ho také nalít do zvlhčovače vzduchu dát na parapet , zahradu, dvorek (záleží kde bydlíte a jak daleko máte zásuvky) pustit a nechat dokud se nádobka nevyprázdní. Lze namočit v octu nějaké staré ručníky, prostěradla,… a vyvěsit na prádelní šňůry… Variant je mnoho, nekdo používá třeba starý papiňák…. jiný poléval starý špalek na štípání dřeva octem, špalek měl na… Číst vice »
raja
Admin

Děkuji za přínosný komentář 🙂

jirik
Host
jirik

Pouze jsem kdysi prolézal různé octovací weby;
existují i tzv. motorizované „rozprašovače“….. nápaditost českého člověka nezná mezí…..

olga
Host

tak nejde jen o mou ochanou folii, jak píšete mohu ji nahradit šungitem. já mám právě obavy že octove výpary budou naleptavat i jiné hliníkové předměty. a takto vzniklý aluminiovy prach se přes krevní oběh dostane lidem přímo do mozků.
nemůže být samotné octovani horší než celé chemtrails?????!!!!!!!!

Maroš
Host
Maroš
Olga – nerád, ale musím to povedať – boli časy – za socíku – že hoci sa to nedoporučovalo – kapustnicu sme varievali v hliníkovej kuchte – papiňáku! Odporúčam – prelúskať videá Dr. Elekovej – absolútna väčšina hliníka, ktorý prejde zažívacím traktom – organizmus dokáže vylúčiť! Problém je nanohliník – s ním si v pľúcach riasinkový epitel neporadí – so všetkými nanočasticami! Vylúči len väčšie častice. A pokiaľ nanohliník zreaguje s kyselinou octovou – automaticky zväčší svoj objem – navyše sa takáto soľ-kvapalina – prichytí na zrnká prachu – kondenzačné jadrá – čo je aj vec statického elektrického náboja –… Číst vice »
raja
Admin

Hliník je neurotoxický.

jirik
Host
jirik
Kurkuma: Pramen lidského zdraví a věčného mládí Po celá staletí, možná i tisíciletí ji lidé uctívali pro její zlatavou barvu, ochranné a konzervační vlastnosti. Dodnes hraje významnou roli v prevenci závažných onemocnění a civilizačních chorob. Vědci se snaží dokázat to, co v Indii už vědí odnepaměti: že kurkuma je jednou z nejmocnějších rostlin na této planetě. http://www.national-geographic.cz/clanky/kurkuma-pramen-lidskeho-zdravi-a-vecneho-mladi-20141201.html Zázračné účinky: Kurkuma má antiseptické a antibakteriální účinky a můžete s ní desinfikovat ránu či ošetřit popáleninu. V kombinaci s květákem působí jako prevence proti rakovině prostaty a zabraňuje růstu stávajících nádorů. U myší bylo také prokázáno, že kurkuma zabránila u rakoviny prsu… Číst vice »
olga
Host

video čas 0:10 – 0:25
https://m.ihned.cz/c1-65800360-parizsky-bulvar-champs-elysees-hosti-velkolepou-vojenskou-prehlidku-trump-ji-sledoval-jako-cestny-host

Trump si nechal na hlavu napráškovat na vojenské přehlídce ke dni bastily??!!!!!!

olga
Host

kurkuma dobrá. hlavně do cous cousu nebo rýže s hrozinkama k kebabu.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!