Bezohledná nigérijská mafie dosáhla Itálie a kolonizuje zemi. Jsou mezi námi lidojedi. Rozešlete co nejvíce lidem, aby bylo každému jasné, před jakou hrůzou celá Evropa díky politikům a vítačům stojí

…..pokud policie v celé Evropě nezakročí razantním způsoben  proti těmto zločincům; dle MADAMME MERKELOVÉ jsou to přece MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, ING, rozlezou se po celé EU a máme se i v České republice na co těšit. Na „multikulturní obohacení“a’la MADAMME MERKEL. Bude to dokonalé obohacení naší kultůry společenskými zvyky, které jsou nám evropanům naprosto cizí. Bravóóóó MADAMME MERKEL. My to zvládneme….

05:55

ITALSKÝ KRIMINOLOG: Bezohledná nigérijská mafie dosáhla Itálie a kolonizuje zemi!

Italský kriminalista a psychiatr Alessandro Meluzzi je pevně přesvědčen, že zavraždění 18-leté Pamely je vázána na nigerijskou mafii, která v poslední době dosáhla Itálie a brzy bude velmi nebezpečná.

O vraždě Pamely jsem psali zde:

 

Evropa pod nájezdem afričanů má další oběti. Brutálněji to nejde

 

„Nigerijská mafie, nejnebezpečnější a nejbezohlednější mafie na světě, zabila Pamelu. Jejich sekty kolonizují Itálii a uzavírají obchodní dohody s tradičními mafiánskými rodinami, „řekl Meluzzi v rozhovoru s ItaliaOggi“, napsal deník Libero.

Alessandro Meluzzi – TV-Screenshot

Meluzzi dále řekl: „To, co jsme viděli, co se stalo s Pamelou, jsou tytéž metody, které systematicky používá nigérijská mafie v Nigérii a jinde “ […] „Je to rutinní záležitost oběti rozřezat na kousky a v některých případech části jejich těl použít k jídlu.

Co zbylo z těla Pamely bylo nalezeno ve dvou kufrech, její krk a pohlavních orgány chyběly. Tělo bylo vykostěné a „vyprané“ bělicím prostředkem, aby se odstranily veškeré stopy.

Její srdce chybělo také, což Meluzziho nepřekvapuje, a vysvětluje: „Dětští vojáci v Sierra Leone jedli lidská srdce jako přechodný obřad, aby získali odvahu. Rituální kanibalismus není výjimkou v nigerijské mafii, ale pravidlem. Jsou to pro ně normální věci, ale tady v Itálii nikdo nehovoří o tom ze strachu, aby nebyl nazván rasistou nebo nacistou. Měli bychom si zvyknout na tyto věci: to je jen špička ledovce, která se bude zvětšovat. “

Její srdce mohlo být snězené, protože v Africe je považováno za druh oživujícího prostředku, který propůjčuje více odvahy a síly.

Je to to, co progresivní levičáci a masová média (sra.komety) považují za kulturní obohacování????? Že srdce vaší dcery je sežráno divochem z Afriky?

Překlad tm

Prosím rozešlete co nejvíce lidem, aby bylo každému jasné, koho zvou naši „politici“ a „neziskové organizace“ do naší vlasti. Za zločiny, které nepřímo spáchali a podílejí se na nich ignorací a ponecháním otevřené hranice po celé Evropě by měli brzy stát před vojenským tribunálem. Hlavně nezapomeňte jejich jména. Všichni doposud ignorují ústavu a lidská práva, která jsou i pro ně netknutelná. Pokud se jimi neřídí, budou brzy muset zaplatit…..

Zdroj:https://schluesselkindblog.com/2018/02/19/italienischer-kriminologe-ruecksichtslose-nigerianische-mafia-hat-italien-erreicht-und-kolonisiert-das-land

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

13 Komentáře zapnuto "Bezohledná nigérijská mafie dosáhla Itálie a kolonizuje zemi. Jsou mezi námi lidojedi. Rozešlete co nejvíce lidem, aby bylo každému jasné, před jakou hrůzou celá Evropa díky politikům a vítačům stojí"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Co se děje v Itálii je tragédie. Je na čase aby si Italové zvolili Salviniho, ten plánuje deportovat 500 000 ilegálů, jedině tak jde zachránit Itálii, jinak bude občanská válka.

http://www.epshark.cz/clanek/389/favorit-italskych-voleb-deportujeme-pul-milionu-ilegalnich-migrantu

Ales
Host

Obcanska ne. Ta verbez s nami nema nic spolecneho. Inu, chteli nas skutecne Evropany spojit, nakonec se jim to povede. My, proti nim

Maroš
Host
Maroš
To, že talianska mafia bude chrániť Talianov pred cudzincami je utópia. Mafia pracuje len pre seba. Pokiaľ im Nigérijci – pomerne vysoko vzdelaní v IT – v kybernetických zločinoch – ponúknu participáciu na ziskoch – mafia im umožní podnikanie aj v Taliansku – ide o to pochopiť rozdiel medzi bossmi a „vojakmi“ – pokiaľ boss bude mať zisky z Nigérijcov – je mu jeho taliansky náháňač ziskov z bežného „podnikania“ na nič. Sú to v podstatee kvázi sekty – na radových členoch nezáleží. Inak – podsvetie Berlína údajne ovládlo 9 arabských mafiánskych rodín, podobná situ je vo Viedni – tam… Číst vice »
sibolet
Host
sibolet

Milá Zuzana Tvaružková si nabalila přítele,rovněž osmahlého dohněda,takže mohu klidně usínat,nebot jejich potomeček nebude obětí NWO,ale čistokrevný občan nové České republiky..

jentak
Host
jentak

muslimský analfabet, 3 ženy, 7 dětí v německém ráji https://www.facebook.com/vitejte.v.realite/videos/753223014881073/?fref=mentions

Maroš
Host
Maroš
Nielen pre nick Nula – nemám kam, tak sem, lebo tu je „husto! – téma – KVANTOVÉ POČÍTAČE – čím skôr pochopíme podstatu – tým skôr pochopíme našu úplnú nahotu v v súčasnom kybernetickom svete – teda aj možnosti systému vedieť o nás všetko – v podstate niet anonymity počas pripojenia v sieti – pre nás možno zdanlivo áno – pre kybernetickú beštiu v CERNe už nie! Na pochopenie KP treba poznať funkciu „elektrickej výhybky a zosilovača“ = tranzistora, a mať predstavu o nekonečnej rýchlosti zmeny poľa – všadeprítomného SFÉRICKÉHO Hixovho pola, v ktorom elektrón pri bežnej technológii IT už… Číst vice »
bianka
Host
bianka

Marusko,ochranku pre dcerky ,pre Vas aj pre mamicku a babicku ono sa nepise ze na nasledky brutalnych znasilneni zomreli aj zeny po osemdesiatke.Nieco da von -Monika Pilloni blog.idnes.cz.

cituji
Host
cituji

Kanibalismus v Evropě: Afričané na předměstí Paříže napadli muže a snědli mu část obličeje

Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/216292-kanibalismus-v-evrope-africane-na-predmesti-parize-napadli-muze-a-snedli-mu-cast-obliceje/

Maroš
Host
Maroš

Tu je príklad klasického novinárskeho „HATE SLOVAKIA“ – všetko negatívne dianie majú na svedomí Slováci – a tí sú povinní nenávidieť, pohŕdať sebou a svojou krajinou. Takže „nie Róm“, ale dementný 9x súdne trestaný „Slovák“ 20 rokov /medzitým sedel v base ku…!/ 21 rokov znásilňoval svoju/vlastnú, či nevlastnú?/ asi dementnú dcéru, ktorá 20 rokov – ako dospelá – nebola od neho schopná zdrhnúť či nájsť iné riešenie!
https://www.cas.sk/clanok/660488/odporne-dceru-pripravil-otec-o-panenstvo-a-potom-ju-znasilnoval-vyse-20-rokov-aky-dostal-trest/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas_short&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

Tu je iný prípad – skutočného incestu „Nálepku „českého Fritzla“ si vyslúžil starý zvrhlík Josef Šablatůra (71). “ – ale tu páchateľ predtým 9x trestaný nebol, takže to nie je totožný prípad.
http://www.topky.sk/cl/11/1285972/po-zeninej-smrti-sa-vrhol-na-dceru–znasilnoval-ju-desatrocia-

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!