Bílé přilby organizovaly setkání teroristů v syrském Idlibu

IDLIB | V Idlibu se za účasti Bílých přileb (teroristická organizace financována Spojenými státy, přímo z prostředků Bílého domu, pozn. ed.) odehrála schůzka teroristický organizací, informoval tiskový mluvčí ruského ministerstva obrany generál Igor Jevgenějevič Konašenkov, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

 

 

„Na základě nezpochybnitelné informace, kterou má k dispozici ruské ministerstvo obrany, 7. září došlo v Idlibu ve velitelském stanovišti teroristů, jenž se nachází v oblasti školy Al-Vachda, ke schůzce lídrů organizací: Tahrír aš-Šám (Fronta an-Nusra) a Hizb ut-Tahrir (Islámské hnutí Uzbekistánu) za účasti místních koordinátorů Syrské civilní obrany (Bílé přilby),“ informoval generálmajor Konašenkov, Igor Jevgenějevič o koordinační schůzce třech teroristických organizací.

„Na setkání byly definitivně odsouhlaseny a schváleny scénáře provedení natáčení fingovaných ‚incidentů‘ s údajným použitím otravných látek ze strany syrských vládních vojsk proti civilním obyvatelům v obcích Džisr aš-Šugúr, Serakab, Taftanaz a Sarmin,“ dodal ruský tiskový mluvčí resortu obrany.

Podle informací Ministerstva obrany Ruska bude jako signál pro začátek provádění provokace sloužit speciální příkaz od jistých zahraničních přátel syrské revoluce, kdy takto obvinil nepřímo Spojené státy – Donald John Trump v červenci podepsal dekret o poskytnutí 6,6 miliónů dolarů pro Bílé přilby, tak jako amerických pohůnků – Britové a Francouzi.

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Pavel Blaheta napsal:

    Nechci strašit, ale stačí málo a opravdu může vypuknout velká válka. Jestli to ti debilové udělají a zinscenují ten chemický útok, tak dá Trump pokyn k útoku na Sýrii. A pak stačí, aby některý z ruských důstojníků PVO dal příkaz ke zničení lodí z kterých ty rakety vzlétly a už to frčí. A i když mají Rusové možná dobré rakety pro boj s letadly a raketami protivníka, tak jich nemají zase tolik, aby zastavili masivní útok amerických Tomahawků. Z těch tisíců, které by letěly na ruskou PVO by jistě pár desítek uspělo a oslepilo by ruskou obranu. Pak budou následovat strategické balistické rakety s jadernými bombami a Rusko přestane existovat jako stát. Poté následuje oživení ruského systému, který v případě, že přestane být aktivní velení ruských jaderných sil, vypustí strategické rakety na USA a celý západní svět a ten také přestane existovat. Někdo při tom vezme do hrobu asi i Čínu a Indii. Na jadernou zimu pak na severní polokouli zemřou ti co přežijí bomby. Bez USA, Evropy a Ruska (spolu s Čínou) přestane existovat třetí svět. Vrátí se do doby kamenné. A Země (myslím jako planeta Země) si oddechne, protože přestane to neustálé ničení biosféry. Všechny jaderné zbraně, které by lidé na sebe použili totiž podle mého názoru udělají přírodě menší škody než jí dnes činí naše současná civilizace.
    Nejvíce mi vadí, že tento scénář jaderného zničení na Zemi se již nejméně jednou (ale možná i vícekrát) odehrál.

    • tereza napsal:

      Vy to vidíte příliš katastroficky. Rusové své nejlepší a tajné zbraně pochopitelně neukázali. Údajně umí nad svým územím vytvořit neproniknutelný deštník, takže žádná raketa je pak nezasáhne. Máte pravdu, tento scénář jaderného zničení na planetě Zemi proběhl několikrát, přesně pětkrát. Ale vždy se provedl restart a nyní žijeme v šestém matrixu. Bylo nám to řečeno i ve filmu Matrix. Je zde i jistá symbolika, šest padlých andělů dostalo šest pokusů, další už nebude. Proto je planeta Země nyní středem pozornosti mnoha dalších ras. Na naší planetě probíhá experiment / projekt, který nemá nikde jinde ve vesmíru obdoby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.